Fórum - Zobrazit téma - AC a těhotenství - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - AC a těhotenství
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

AC a těhotenství

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: st březen 05, 2008 5:33 pm    Předmět: AC a těhotenství Citovat

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli se může těhotná žena pokoušet astrálně vycestovat?? Ovšem, aby to nezpůsobilo újmu plodu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: st březen 05, 2008 5:55 pm    Předmět: Citovat

Filio,
možná tu někdo bude s AC souhlasit, ale jsem proti tomu. V těhotenství by se žena měla spíš obracet "do sebe" a ne rajdat někde v astrálu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: st březen 05, 2008 6:34 pm    Předmět: Citovat

Já jsem se neptal co by měla, já se ptám jestli to nějak poškodí dítě, nebo ženu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: st březen 05, 2008 8:30 pm    Předmět: Citovat

Filio, když ti řeknu, že to může poškodit dítě a třeba i matku, tak to vezmeš? Jestli někdo ví na 100%, jak to na dítě působí, tak já o tom budu stejně pochybovat. Ve hře je spousta vlivů.
Spoléhám na ženskou intuici a na vědomí, které vytvořily generace matek. Astrální cestování není objevem tohoto století.
To ale pro tebe nejspíš není dostatečně silný argument?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: st březen 05, 2008 9:08 pm    Předmět: Citovat

Filio napsal:
Já jsem se neptal co by měla, já se ptám jestli to nějak poškodí dítě, nebo ženu.

Ano, může to poškodit vztah mezi dítětem a matkou a to zásadně.
Na druhé straně - pokud by některá budoucí matka něco takového dělala, tak lze předpokládat, že si ji asi právě proto dítě vybralo, jako maminku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: st březen 05, 2008 9:18 pm    Předmět: Citovat

Damao, ty si myslíš, že dítě před početím ví, že jeho matka začne astrálně cestovat? Tedy za předpokladu, že to dřív nedělala?

Mně se pořád tahle teorie nezdá. Že dítě ví, k jakým lidem, do jakého prostředí jde, to jo...ale že ví, jak se rodiče zachovají v budoucnu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: st březen 05, 2008 9:27 pm    Předmět: Citovat

Dášo, mám to tolikrát potvrzené z terapií, že je jasné, že to tak je. Jen si myslím, že není dobře se na to dívat tak, že "dítě ví". Spíše - nový projev života je "vtáhnut" tam, kde ve Vesmíru je nejvíce napětí, nedořešených disharmonií.
Není to tedy rozhodování ega, je to součástí působení Řádu, nebo jinak: zákonů Vesmíru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: čt březen 06, 2008 10:14 am    Předmět: Citovat

Taky sem si jistá, že děti si vybírají své rodiče. Pokud si vybere dítě takovou matku, u které nebude během dospívání šťastný, tak si ji vybral právě proto, že takový život chce mít. Myslím že každá duše si vybere takový život, který si zaslouží. Pokud duše ví, že má být konečně šťastná, nebo má trpět, tak jde k tomu člověku u kterého se mu tohle naplní. Takže dítě určitě ví, co jeho matka bude dělat a jak se k němu bude chovat.
Já věřím, že to takhle je.
Ale je to jen můj názor a určitě se mnou mnoho z vás souhlasit nebude.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
mrtvybrouk
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 19.7. 2007
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: čt březen 06, 2008 11:27 am    Předmět: Citovat

Damao napsal:
Filio napsal:
Já jsem se neptal co by měla, já se ptám jestli to nějak poškodí dítě, nebo ženu.

Ano, může to poškodit vztah mezi dítětem a matkou a to zásadně.
Na druhé straně - pokud by některá budoucí matka něco takového dělala, tak lze předpokládat, že si ji asi právě proto dítě vybralo, jako maminku.


Damao, můžeš být prosím konkrétnější v tom, jak to může vztah s matkou zásadně ohrozit? Vždyť si dítě často před porodem taky jen tak poletuje kolem matky ne? Popř. jestli s tímto máš nějakou konkrétní zkušenost...

Díky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: čt březen 06, 2008 1:16 pm    Předmět: Citovat

Prociť si, že je dost zásadní rozdíl, jestli si "poletuje dítě kolem matky" nebo si poletuje matka a tím dítě ztrácí nejdůležitější oporu ve stavu, který má jediné základní téma: přežití??!
Jakoby si pilot letadla v průběhu letu "odskočil" někam padákem. To dítě nemůže vědět, že se matka zase vrátí, až se znovu uzemní.
Není náhoda, že prvkem spojeným s Múladhárou, kořenovou čakrou, je země se svými atributy: tíha, pohyb shora dolů a také z venčí do středu.
AC je nasměrováno opačným směrem, opačné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: čt březen 06, 2008 1:47 pm    Předmět: Citovat

jasný rozumím, tímto toto téma považuji za uzavřené, mockrát děkuji za odpovědi ,hlavě Damaovi(opět se osvědčil Laughing ), Díky. Tak zdar a sílu!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mrtvybrouk
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 19.7. 2007
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: pá březen 07, 2008 12:45 pm    Předmět: Citovat

Damao napsal:
Prociť si, že je dost zásadní rozdíl, jestli si "poletuje dítě kolem matky" nebo si poletuje matka a tím dítě ztrácí nejdůležitější oporu ve stavu, který má jediné základní téma: přežití??!
Jakoby si pilot letadla v průběhu letu "odskočil" někam padákem. To dítě nemůže vědět, že se matka zase vrátí, až se znovu uzemní.
Není náhoda, že prvkem spojeným s Múladhárou, kořenovou čakrou, je země se svými atributy: tíha, pohyb shora dolů a také z venčí do středu.
AC je nasměrováno opačným směrem, opačné.


Damao, a to, že to takhle dítě může pociťovat, jsou tvé domněnky nebo to máš nějakým způsobem podloženo (případně jak)?

Ono by totiž "astrální" vnímání pocitů mohlo třeba fungovat na jiných principech než čistě fyzických, beru to tak, že pak přestane fungovat prostor a čas jak jej známe, takže otázka "odloučení" může být diskutabilní... Tak promiň že do toho tak šťourám, prostě mě to zaujalo a ráda bych znala podklad pro tvé tvrzení Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund