Fórum - Zobrazit téma - Poradíte, jak na to? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Poradíte, jak na to?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Poradíte, jak na to?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 1. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zip
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2004
Příspěvky: 120

PříspěvekZaslal: pá únor 29, 2008 5:16 pm    Předmět: Citovat

Filio napsal:
Jsme jednoduše dál než ostatní, taky se mi zdá, že ostatní lidi "blednou" v porovnání s "vědoucími".


Tomu moc nerozumím.Připadáš si něco víc? Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: pá únor 29, 2008 5:32 pm    Předmět: Citovat

Ne, ale jsme dál. To je jako když si druhák na ZŠ připadá, že je něco víc než prvňák..... Holý nesmysl
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Petule
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 28.2. 2008
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: pá únor 29, 2008 5:47 pm    Předmět: Citovat

Už se tu řeší něco jiného? Very Happy
Tak to už se asi nic nedozvím co? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Petule
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 28.2. 2008
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: pá únor 29, 2008 5:56 pm    Předmět: Citovat

FILIO: máš SZ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: pá únor 29, 2008 6:01 pm    Předmět: Citovat

Co to je SZ???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: pá únor 29, 2008 6:03 pm    Předmět: Citovat

Jo jasně rozumím co je to SZ Laughing Laughing , byl jsem to ale hlupák Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: so březen 01, 2008 3:48 am    Předmět: Citovat

Ahoj Peťule,
myslím,že něčím podobným si tu na světě prochází spousta žen.Cítím,že to co popisuješ se nějakým způsobem týká i mě.Když si vzpomenu,tak jsem po prvním stupni vnímala svého partnera úplně stejně.Byla jsem na něj tááák ošklivá.Doslova jsem na něj štěkala.Vůbec jsem netušila kde se to ve mně bere a co to ve mě vyvolává.Pak se mi stala po jednom takovém štěkotu nehoda.Rozbila jsem při práci velice cennou vázu,která měla pro mojí šéfovou velkou hodnotu a ona zrovna byla na pár dní pryč.Takový muka jaký jsem kvůli tomu měla....jéjéjéjéjé mě bylo hrozně.A najednou jsem si uvědomila co rozšiřuju a jak se ke svému příteli chovám a jak se hrozně cítí.Došlo mi,jak mě to vyškolilo a moje nehoda mě pěkně sesadila.Najednou mi sklesl hřebínek.Nakonec vše dopadlo dobře,omluvila jsem se,vázu slepila a za pár dní jsem se cítila o něco lépe.Nu a bylo aj po štěkání.Nevím přesně v čem to vězelo,ale to moje cítění po té nehodě a jasná spojitost s mojí neustálou naštvaností na přítele mi byla jasná.Občas se to opakuje,že když se zlobím a nebo na něco hudruju a úplně zbytečně,tak něco rozbiju.Přijde mi,že vše je jen o zpracování svých emocí a uvědomění si,jestli mam opravdu důvod na někoho nebo na něco tak neurvale reagovat a rozšiřovat takovou nepříjemnou negativní energii.Rychle mě ty rozbité věci naučili smýšlet o věcech rozvážněji a myslet pozitivněji.Práce,které jsem neměla ráda teď beru jako v pohoďě činnost a na partnera už nehrším vztek.Samozřejmně tam stále kecičky jsou,ale už je snadnější to nedělat tak často a tak moc a je to jen o tom,že opravdu chci najít lepší a příjemnější cestu a odhalit,proč to vůbec dělám.Nechci hlavně rozbíjet drahocenné věci a nechci aby se můj partner cítil špatně. Wink
Hmmm a s tou sexualitou je to taky podobný.Vnímam to velice podobně jako ty.Jeden pán mi říkal,že my ženy máme nějakou svojí sexualitu,asi sexuální energii a že by se měla rozdávat pomalu,aby se za chvilku nevyčerpala a mi nacházeli ve vztahu sexuální vzrušení i po několika letech.Myslím,že na tom něco je a mam pár známých,kterým na to úplně stroskotal vztah.Netušili co je kámen úrazu.Můj přítel je naštěstí trpělivý muž a kupodivu můj nezájem o sex snáší.Hledám cestu,jak to napravit a pochopit,proč to takhle vůči němu mam.Jsme na to oba,vím,že by jsme se o to měli pokoušet spolu.Věřím,že existují cesty jak pramen sexuality v stávajícím partnerství znovu najít a studnu naplnit,jen zatím bohužel nevím přesně jak.Myslím,že tady na webu by mohli být nějací,kteří by
měli nějakou radu jak na to.Sexualita mezi partnery podle mě musí dostat hlubší kvalitu a musí se na ní pracovat,jako když se staráme o zahrádku.Taky to neskončí jen založením.Ze začátku je hezká,ale pak vyžaduje odbornou údržbu,aby stále zkvétala a voněla a nezahynula suchem,či jiným neřádem.Kvalitou milování myslím něco jako jen neuspokojovat svojí sexuální potřebu a vybíjet jí, ale hrát si s tím a hledat
hlubší a citlivější frekvence.Nemam na to správná slova,ale snad je to pochopitelné.Zas opět,myslím,že tu je někdo,kdo to podá ze své vlastní zkušenosti a dá recept jak třeba na to.Takže neboj,vše se uklidní,vyjasní a nabídne se cesta či řešení.Nic netrvá věčně a když od srdce si přejeme věci porozumět a něco změnit,tak ani nemusí dojít na rozbíjení váz. Very Happy
Vztahy jsou nejsložitěší věc zapeklitá a každý to tak má.Ale jen díky ve vztahu k něčemu a k někomu můžeme být tím,čím jsme.Prostě vůbec si uvědomovat bytí a to si myslím,že je krásné.Však víme,že po každé bouřce vychází slunce.
Džarmi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Petule
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 28.2. 2008
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: so březen 01, 2008 1:03 pm    Předmět: Citovat

DZARMI: děkuji. Taky že sis našla čas napsat tak povbudivé slova.
Petra
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Alwen
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 25.5. 2004
Příspěvky: 452

PříspěvekZaslal: ne březen 02, 2008 11:18 pm    Předmět: Citovat

Milá Petule,

při popisování tvých stavů jsem si vzpoměla, jak podobné jsem to po R1 měla taky. A nevěděla jsem též, co se to děje, co se to stalo s mým životem. Najednou jsem si s nikým nerozuměla, byla jsem podrážděná, nervní, nesoustředná, protivná ..
Dnes po skoro pěti letech pomalu začínám chápat, co se se mnou děje a co se se mnou dělo tehdy. Reiki mi totiž otevřelo oči. Najednou jsem zala vnímat svoje okolí takové, jaké je. Byla jsem citlivější na negativní věci ve vztazích (jako je manipulace, vydírání, neláska ..). No a taky se mi otevřely oči do mého nitra, které jsem do té doby úspěšně ignorovala (aniž bych to tušila). Reiki je jak když rozbourá zeď kolem tebe. Jako když sundá přehradu, za kterou člověk leta syslil svoje pocity a emoce. Takže si zjednodušeně myslím, že ti Reiki rozbouralo tvou přehradu a voda se vylila. To, co prožíváš, jsou potlačené emoce, které se jako tsunami řítí z tebe a ty nevíš, co s nima. Jsi zmatená, protože nevíš, co tě vlastně štve. Tak se ti emoce vylijou na manžela, na děti, na přátele .. Jak z toho ven? Určitě jako první pomoc je uklidňování sám sebe - tlapkej se, posílej si Reiki do situací, sama do sebe, harmonizuj si čakry. Přikládej na sebe ruce a obracej se do nitra. Nejsou tam jen rozbouřené emoce Wink v nitru je také harmonie, kterou potřebujeme znovuobjevit.
Ty emoce jsou pro tebe důležité. Pokud budeš chtit, začni s nimi pracovat. Když se budeš cítit nervní a ve stresu, vem si papír a tužku a piš, co ti vadí, co tě štve, co tě nebaví, co tě trápí a bolí .. všechno vypiš. A nespekuluj, jestli ta a ta emoce je špatná nebo správná. Emoce nejsou špatné nebo správné. Jsou to jen emoce a ty o nás hodně říkají. Pokud se tvé emoce projevují negativně, znamená to, že tě uvnitř něco trápí. Já osobně vyznávám pravidlo, že nejsou lidi zlí, jsou jen lidi nešťastní. A pro každý čin je nějaká příčina. Přes emoce se dostaneš do té příčiny, kterou pochopením můžeš řešit, emoce uvolnit a dále tě to už nebude trápit.

Moc ti držím palce! Tahle cesta není jednoduchá .. ale přináší výsledky Smile Pokud budeš chtít Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 7:20 am    Předmět: x Citovat

Milá Petule,
pokud se týká reiki -pocitů a toho jak se k tomu staví tvůj muž, vřele doporučuju tomu nechat čas. On si postupně zvykne a začne se na tebe i obracet pro pomoc. Ale je VELMI důležité ho nechat a nic mu nevnucovat. Euforii po zasvěcení má každý, později se to trochu uklidní, zvlášť když párkrát narazíš na odpor nebo nepochopení. Prostě si dělej svoje, dobré je nepřehánět stavění pod nos nějaké fráze, teorie, "léčení", atd.
Pokud se týká vztahu, sexuality a jiných problémů mezi vámi je hodně důležité o nich mluvit. Třeba to tvůj muž vidí a cítí jinak. Taky neustupovat a co se mi nelíbí dát najevo, protože se odpor může hromadit a zvyšovat až dorůst do stádia, kdy nesneseš ani jeho přítomnost. Nezapomeň, že i těhotenství a s tím spojené hormonální bouře dělají svoje. Možná by později nebyly špatné rodinné konstelace, abys pochopila co se mezi vámi děje.
Ono to může být dost komplikované, může tam být něco co se táhne z dětství nebo spoustu jiného. Myslím, že reikování jedné čakry nic nevyřeší.
Těhotenství ale nevidím jako dobrou dobu pro nějaká radikální řešení
a rozrušování. Spíš jako dobu, která by měla patřit víc radosti a věnování se budoucímu novému člověku.
Promluvit si v klidu s mužem ale není nic proti ničemu. Třeba o tvých pocitech vůbec nic netuší. Víš, že chlapi obvykle všechno vidí jinak
a jednodušeji. Nechápou takové ty jemné ženské emoce....

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 9:03 am    Předmět: Citovat

HaHa Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zip
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2004
Příspěvky: 120

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 7:46 pm    Předmět: Citovat

Co tě pobavilo,Filio?Náhodou to Šamanka napsala dobře.. Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 2:31 pm    Předmět: Citovat

Nebudu to rozvíjet, je v tom náznak čehosi, co bytostně nenávidím! Ale trpí tím skoro každá 2 žena kteroou znám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
gzam
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 16.5. 2007
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 2:55 pm    Předmět: Citovat

Jakože muži nechápou jemné emoce? Smile
No dovedu si představit,že takoví jsou a některé i znám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 3:05 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Třeba o tvých pocitech vůbec nic netuší. Víš, že chlapi obvykle všechno vidí jinak
a jednodušeji. Nechápou takové ty jemné ženské emoce....

šamanka


Jo, kdyz se te treba zepta: "Deje se neco, je ti neco?" a ty reknes: "Ne, nic." a pritom si myslis, ze to prece on musi poznat ... tak on nemusi. A takovych prikladu by byla spousta.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 1. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund