Fórum - Zobrazit téma - Poradíte, jak na to? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Poradíte, jak na to?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Poradíte, jak na to?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 1. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: pá únor 29, 2008 12:10 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Petule,

měla jsem dlouholetou kamarádku, opravdu dobrou. Když jsem potřebovala, byla mi nablízku. Zrovna tak já jí, bez řečí. Nyní po R1 mám pocit, že se mi vzdaluje. Ale nejsem z toho už smutná. V určitém období života jsem byla pro ní přínosem a ona pro mě, za což jí moc děkuju.

Ona vidí změny, které se se mnou dějí.Ale neptá se mě na nic. A já jí nevnucuju své názory. Ale proto jí neříkám, že je falešnice falešná. Jenom pro to, že mě zrovna teď nechápe...


Evík Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: pá únor 29, 2008 12:16 pm    Předmět: Citovat

Jsme jednoduše dál než ostatní, taky se mi zdá, že ostatní lidi "blednou" v porovnání s "vědoucími".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Petule
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 28.2. 2008
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: pá únor 29, 2008 12:22 pm    Předmět: Citovat

BATHORY: jsem z Otravy

EVIK: máš pravdu. Děkuji. Já to nemyslela, tak, že jsou falešnice falešné, jako že mi nerozumí. Naštvalo mě to, že kdykoliv byl problém mezi někým, vždy se to vyřešilo a život šel dál. Mě prostě píchlo u srdce, že se mě nikdo nezastal a všichni "hodily kamenem".
Nikdo neřekl, hele dobře, mě se dotklo, co jsi napsala, ale omluvila ses mi, já to přijala, tak to smeteme pod koberec a bude vše zase ok. Tím pádem mě pobouřílo, že jsem investovala rok a půl času do lidí, kteří o to vlastně nestáli. kteří se mi na pražských srazech posmívaly, kteří mě pomlouvaly a v tom případě nechápu proč mě tam trpěly.
Já se sebe nezastávám, přiznám se, že někdy umím být hodně zlý člověk, tedy na lidi kolem a hlavně sama na sebe. Pracuji na tom, aby se to změnilo.

Chtěla bych se akorát zeptat, proč si zrovna teď po R1 nemůžeme přijít s mužem na jméno: Tedy spíš já jemu. Všechno co udělá nebo neudělá mi vadí. Přijde mi, že jsem na něj alergická. A přitom on není zlý chlopek. O děti se postará, když je třeba, má nás všechny rád. Ale já ho prostě nemohu vystát. Možná to souvisí s tím, že mám bloknutou "sexuální" čakru, a proto naše "sbližování" začalo chátrat až už není skoro žádné. Mě samotnou to mrzí, trvá to už skoro přes rok. Zkoušela jsem si sama uvolnit tuto čakru, ale nejde to, asi v tom bude něco víc, já nevím. Nehledě na to, že z toho našeho chatrného sbližování jsem nyní zase těhotná. Z čehož mám mmch obrovskou radost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Petule
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 28.2. 2008
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: pá únor 29, 2008 12:26 pm    Předmět: Citovat

Omlouvám se, jestli sem píšu věci, které sem třeba nepatří nebo tak. Ale nemám o takových věcech jako bloknuté čakře a vše co je kolem, s kým promluvit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: pá únor 29, 2008 12:28 pm    Předmět: Citovat

No, každopádně bych ten problém s manželem nepřipisoval reiki, 2. čakru máš mírně zmenšenou než ostatní čakry, když si budeš dávat do kupy čakry a jejich práva tak se to snad vyrovná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: pá únor 29, 2008 12:30 pm    Předmět: Citovat

Ale musíš pracovat se všema čakrama zárveň, když budeš neustále posílovat jen 2. tvůj problém se ještě zhorší a budeš ještě víc zablokovaná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Petule
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 28.2. 2008
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: pá únor 29, 2008 12:36 pm    Předmět: Citovat

FILIO: já si včera dělala reiki na všechny čakry. Tak tomu tedy ted nerozumím. Co se týče muže, je mi líto jak se k němu chovám, ale mi prostě přijde, že nemohu jinak. Já nevím, co s tím, chtěla bych to změnit, ale nevím jak. Tak zkus poradit a napiš svůj názor. Děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: pá únor 29, 2008 1:02 pm    Předmět: Citovat

Peťulo,

já ještě nikomu moc radit nemůžu, proto píšu jen tak, jak to cítím.

Ale myslím si, že Tvůj problém je ten, že ještě neumíš mít ráda sama sebe. A věř mi, pro mě to bylo hodně těžké, téměř nepředstavitelné, nepochopitelné. Jak mám mít ráda sama sebe, nejvíc na celém světě???Proč ????

A tím, že tu lásku k sobě najdeš, budeš schopná jí dávat i lidem okolo sebe, bude z tebe vyzařovat.

Odpovědi najdeš i tady na webu, je to moc náročné téma.

Evík Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Petule
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 28.2. 2008
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: pá únor 29, 2008 1:05 pm    Předmět: Citovat

EVIK: já si myslím, že se ráda mám. Nedávno jsem odpustila někomu, kdo mi v životě hodně ublížil a také sama sobě. Cítila jsem se moc dobře. a Jde to se mnou až doteď. S jinýma lidma, není jich moc, mi je normálně, ale toho svého muže prostě nemohu vystát. Je mi to tak líto.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: pá únor 29, 2008 1:27 pm    Předmět: Citovat

Petulo,
nemůžeš ho vystát proč? Co konkrétně ti vadí? To, že jsi se teď zaměřila na dušičku a on ji u tebe nevidí a nevidí ani tu svou? Že ho zajímáš hlavně jako sexuální objekt? Nebo je v tom něco jiného? Definovala sis už to, co tě nejvíc vytáčí?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: pá únor 29, 2008 1:34 pm    Předmět: Citovat

PETULE: Já si myslím pravý opak než Evik, neuraž se, je to velice lidská vlastnost, myslím, že si připadáš velice důlležitá, vím teď to tvoje vědomí zhodnotí asi takhle: " Ne, nepřipadám si důležitá." Možná se mýlím, možná mám pravdu, musíš zvážit všechny možnosti, Dám příklad, tvůj muž má hodně rád nějáké jídlo, ale ty to jídlo nenávidíš. Ale i ty máš jídlo které miluješ nade vše, ale opět honenávidí tvůj muž. Jaké jídlo budeš vařit? To co chutná tobě, a manželovo obyčejné jídlo se nikdy vařit nebude. A nebo by jsi uvařila manželovo oblíbené jídlo protože ho máš tak ráda? Mysli na to. Myslím, že si občas myslíš, že by se kvůli tobě měl zbořit svět, tento tvůj zoufalý stav odprdnou tvé děti i tvůj mažel. Domnívám se, že tyto tvé stavy jsou způsobené tím, že se cítíš být výš než oni, není to vůbec problém 2. čakry, nýbrž čakry 3. a 4. 3 čakru máš nejspíš předimenzovanou, je to tím, že jsi po kurzu reiki, myslíš si, že když máš reiki jsi něco víc než ostatní, ale ujišťuju tě že nejsi, stahni plyn z 3 čakry, dorovnej 4. a mohlo by se to zlepšit. A reikováním toho asi moc nespravíš, máš 1. stupeň, čili můžeš reiki uplatnit jen na fyzické úrovni, někdo tvrdí, že toto pravidlo je nesmysl, ale já myslím, že ne. Měla by jsi spíš meditovat, roztáčet své čakry a vyrovnávat je, nebo si kup nějáký kámen, třeba křemen-a popros ho ať ti opraví 3 čakru, at ji zharmonizuje, Damao je mistr na slovo vzatý při práci s kameny, on ti velmi rád poradí.



To co jsem napsal výše neber jako urážku nebo narážku, jo to čistě teorie, která se možná zakládá na pravdě, nekoukej se na tento přípěvek jako Ty, ale zkus se na něj podívat z pohledu 2. pozorovatele, tím oslabíš vliv svého tonalu. Jednoduše se na to koukej jako by se psalo o někom, ne o tobě, a pak ti možná dojde, že něco podobného prožíváš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Petule
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 28.2. 2008
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: pá únor 29, 2008 1:58 pm    Předmět: Citovat

FILIO: děkuji. Něco na tom bude.

Chtěla bych to trochu víc rozebrat. Snad to nebude vadit. Třeba se jen vypíšu. Než jsem podstoupila zasvěcení do reiki, uvědomuji si to až teď, že jsem se nikdy nechovala k muži tak nějak láskyplně a oddaně, než třeba na začátku vztahu. Kdy já sršela sexuální potřebou a on moc ne. Pře otěhotěním syna se to změnilo a manžel to vyžadoval častěji než já. V té době jsem mu říkala, vídíš, jaké to je když tě někdo odmítne, ale nyní řeknu už vím, jak ses cítil, když já to tak moc chtěla a tys ne.
Problém je v tom, že manžel, ač je fakt moc hodný chlap, je prostě jak to napsat, aby to nevyznělo špatně, je prostě urputný, pořád na mě šahá, osahává mě a vyžaduje to. Mělo by mi lichotit, že má o mě takový zájem, ale spíš to zapříčinuje to, že se víc a víc stahuji a nejsem schopna mu dát ani polibek. Vím, že ho to mrzí a i jsem s ním o tom mluvila, že nelze na mě tak tlačit, ale jeho "pud" je silnější. Popravdě, a stydím se za to, si sex dovedu představit daleko lépe s jiným mužem než se svým vlastním.
Co se týče toho příkladu na jídle, asi na tom něco bude. Ale když to napíšu takto, nemyslím, si, že se cítím někdo víc. To ne. Prostě nebudu vařit jídlo, které nemá rád on a které nemám ráda já.
Reiki mě obohatilo o jednu věc. Mám strašnou radost, že to někomu pomáhá, že skrz mě je pomoženo někomu, kdo má problém. Cítím se pak strasně krásně a je mi dobře, že onomu člověku je dobře.
Kdežto, co se týče manžel, i přesto, že je velice toleratntí, tak z něj cítím prostě výsměch. Možná od toho čekal on něco víc, že konečně budu nabitá energii, že i náš vztah se zlepší a třešinka na dortu bude to jeho vysněné milování se mnou.
Ale mě přijde, že když to není, tak jak on si to představoval, že mě přestal uplně poslouchat, co mu říkám.. že mě nevnímá. Pocity vzteku a ukřivděnosti mám o to silnější, když jsem podstoupila zasvěcení do reiki. Je mi jasné, že musím na sobě ještě hodně pracovat, a já chci, ale nemyslím si, že bych se povyšovala nad ostatní. Spíš mě děsí ty prožívané emoce, je to strašně moc intenzivní.
Co se týče dětí. Všimla jsem si, že dcerka (2 roky) se od mého zasvěcení hodně změnila. Zmizel ji atopický ekzem, celkově se sklidnila a přijde mi taková jako, že ona ví, ale neumí to říct, protože ještě neumí moc mluvit. Obě mé děti syn (8 měsíců) začaly večer pěkně usínat, ale syn se začal v noci budit a vyžaduje, abych si ho vzala k sobě do postele, aby mohl spát vedle mě. Tudíž muž se sebere a jde si lehnout k dceři.
Nevím, u nás doma celkově nastaly změny, já bych tomu všemu chtěla porozumět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Frantishek
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 4.12. 2007
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: pá únor 29, 2008 2:26 pm    Předmět: Citovat

Zaseješ zlo...sklidíš zlo..zaseješ pravdu a Lásku..sklidíš pravdu a Lásku jakkoliv se Ti v začátku jeví jako zlo..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: pá únor 29, 2008 2:45 pm    Předmět: Citovat

Hele, myslím, že ti s tímhle moc nepomůžeme, zkus navštívit nějáké poradny. Fakt nevím co na to napsat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Petule
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 28.2. 2008
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: pá únor 29, 2008 5:04 pm    Předmět: Citovat

FILIO: ok, přesto děkuji.
Já myslela, že řeším problém, který je teď a to sbližování k tomu patří. Po zasvěcení do reiki, se mi to prostě vystupňovalo. Je mi tedy jasné, že je třeba to řešit, ale já nevím jak.
Je mi jasné jakou poradnu jsi myslel, ale to snad ne Smile Teď to vypadá, že jsem tady jako nějaký prudič, ale to jsem nechtěla.

FRANTISHEK: děkuji

Já jsem prostě tím vším, co jsem psala výše chtěla říct, že si uvědomuji, že problém je ve mě, dřív to tak nebylo, a chtěla bych "se" vyřešit. Jak to udělat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 1. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund