Fórum - Zobrazit téma - Předávání Reiki - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Předávání Reiki
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Předávání Reiki
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
muliska
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 7.2. 2008
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2008 8:48 pm    Předmět: Citovat

Nám zase mistr Reky radila, ať se každý večer napojíme ve 21 hod. na kanál Reiky - v té době době pracuje s Reiky hodně lidí a je to "mazec".
Stačí se jen posadit, napojit se, a nechat na sebe energii působit.Sice nevím jak to funguje přes ta všechna časová pásma, ale funguje.A vlastně vím. Energie nezná čas ani hranic. Dělám to už od Reiky I a člověk v té krátké době ( asi 20 min ) může pocítit vibrace z celého světa. Člověk má pak pocit, že sedí na obláčku blaženosti....... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2008 8:57 pm    Předmět: Citovat

Mulisko, když energie nezná čas ani hranic tak proč se nenapojíš třeba ve 3 odpoledne Wink Laughing , Je to holý nesmysl, když si reiki zapneš je to jenom s tebou, ale tvůj proud reiki nemůžou ovlivnit ostatní reikisti, ledaže by jste byly ve stejné místnosti, tam jo, ale v celosvětovém měřítku ne, funguje ti to proto, že to věříš, je to sugesce, kdyby jsi věřila, že nikdy neumřeš, mohla by jsi neuposlechnout volání Smrti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
muliska
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 7.2. 2008
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2008 9:07 pm    Předmět: Citovat

Nám bylo vysvětleno, že tou dobou se napojuje většina Reikistů......Měli jsme to i ve skriptech... Ale i na Tvé teorii něco bude......... Shocked Možná je to opravdu sugesce, mně ale stačí, že funguje Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2008 9:52 pm    Předmět: Citovat

Jo, stačí že funguje Wink . Zjistil jsem že u duchovna všeobecně platí, čím míň víš, tím lépe ti to funguje. Můžu uvést jeden příklad přímo na sobě-vždy před spánkem medituju, a po nějáké době(nedokážu to odhadnout), se se mnou jakoby zatočí svět, je složité to popsat, asi jako by se vám propadla půda pod nohama, akorát že to není dolů, ale dokola, líp to vysvětlit neumím. Říkal jsem si co to kurnik je? vždy když se mi to stalo, měl jsem pocit, že mě energie mnohem více poslouchá, " je mi po vuli". Tak jsem se zeptal mistra co to jen je, a řekl mi, že to je manifestace přechodu bdělého vědomí do lehce změněného vědomí, řekl jsem si, aha tak to jsem dobrej, a ještě ten večer jsem čekal 2 hodiny na onen projev ..... - nedostavil se.....Až když jsem na něj přestal po měsíci myslet se mi to vracelo, a teď dokážu projít tak 3-4 za jednu předspánkovou meditaci.......


Čím víš méně, pro tebe lépe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: pá únor 29, 2008 8:10 am    Předmět: Citovat

muliska napsala:
Citace:
Nám zase mistr Reky radila, ať se každý večer napojíme ve 21 hod. na kanál Reiky - v té době době pracuje s Reiky hodně lidí a je to "mazec".


Já mám podobné zkušenosti. Odpoledne to není takový prožitek jako, když si reiki dávám večer v posteli. Během dne se člověk neuvolní tak jako před spaním. Taky se reiki přes noc lépe vstřebá.

Taky jsem učinila zjištění, že pokud použiji před spaním dálkový symbol, nebo jenom obyčejné reiki ošetření, tak rychle usnu. Takže reiki je mimo jiné i lékem na nespavost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: pá únor 29, 2008 12:18 pm    Předmět: Citovat

Já to mám přesně obráceně, jakákoliv energetická práce před spaním mi zajistí bezesnou noc až do časných raních hodin.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: pá únor 29, 2008 1:24 pm    Předmět: Citovat

Tak to máš asi přebytek energie, že tě to nenechá spát.



Já jsem to takhle měla, když jsem si večer zacvičila Pět Tibeťanů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
muliska
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 7.2. 2008
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: pá únor 29, 2008 8:18 pm    Předmět: Citovat

Mě právě večerní meditace ,tím že klidní mysl, pomáhá s usínáním. podobnou zkušenost mám i s tibeťany.Když jsem je cvičila ráno,byla jsem přes den naprosto vyřízená. No a večer po cvičení spím jak špalek ( problém se spánkem mám od dětství). Každý si musí najít to, co mu vyhovuje.... Smile
Pracuje někdo z vás se silovým zvířetem Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: pá únor 29, 2008 8:23 pm    Předmět: Citovat

Myslíš se svým "zvířecím ochráncem"? Já ano, mám králíka Very Happy , každý má pumy, tygry a já má zrovna králíka Very Happy , ale nevadí mi to, přišel jsem na hlubší podstatu onoho zvířete, vůbec to není zvíře jako takové, je to archetypální vyjádření, a jakási zvířecí manifestace tvého duchovního průvodce-strážného anděla. Králíček toho moc nenamluví, běhám s ním po lese, je to relax, moc často se nestává ža si jdete zaběhat s králíkem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
muliska
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 7.2. 2008
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: pá únor 29, 2008 9:02 pm    Předmět: Citovat

Já jsem svého zvířecího ochránce našla včera.Ja to želvička-vodní, dneska máme sraz na mořské pláži,moc se těším. Smile
Zatím jsme toho taky moc nenamluvili, ale taky miluju vodu....... Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: pá únor 29, 2008 9:04 pm    Předmět: Citovat

Příjdeš na to že to ve skutečnosti není nějáký želví duch, ale že je to tvůj průvodce, může být vším a nemusí být nic, za chvíli se ti ukáže jako bytost světla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 7:26 am    Předmět: x Citovat

Ano občas. Silové zvíře nemusí být stejné, podle potřeby se může měnit. Podle toho, co ti má říct, co potřebuješ posílit nebo co ti má říct.
Je to hezká práce.
Mám i jedno zvíře osobní, které se nemění.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
muliska
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 7.2. 2008
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 7:50 pm    Předmět: Citovat

Zatím se svým zvířecím ochráncem mám jen krátkou zkušenost,ale i tak všem vřele doporučuji. Při našich společných meditací mívám pocity,jako bych se vracela domů.Mám oba rodiče, dobře spolu vycházíme ,fungující vlastní rodinu, přesto jako by něco scházelo....No a právě v těchto meditacích jsem našla ten zbývající kousíček čehosi, co chybělo.Ani při meditacich na své Já a jiných jsem nezažívala podobné pocity. Možná euforie z nového? Nebo je to možní tím, že je člověk v ten okamžik blíže k přírodě, zemi,poznává dávno zapomenuté a vzpomíná..... Krásné vzpomínání všem. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 9:06 am    Předmět: Citovat

muliska napsal:
... Při našich společných meditací mívám pocity,jako bych se vracela domů.Mám oba rodiče, dobře spolu vycházíme ,fungující vlastní rodinu, přesto jako by něco scházelo....No a právě v těchto meditacích jsem našla ten zbývající kousíček čehosi, co chybělo.Ani při meditacich na své Já a jiných jsem nezažívala podobné pocity. Možná euforie z nového? Nebo je to možní tím, že je člověk v ten okamžik blíže k přírodě, zemi,poznává dávno zapomenuté a vzpomíná..... Krásné vzpomínání všem. Wink

Je to podobenství, podobenství, které skutečně připomíná, že nejsme celiství. Podobenství je ovšem jen a jen podobenstvím. Důležité je uchopit ne podobenství samo o sobě, ale to, co připodobňuje. Meditace na jakoukoliv naši vnitřní stránku, část osobnosti "já" má svůj význam jakmile je správně pochopena. Nejde tedy ani tak o to, abychom si virtuální společností svého vnitřního zvířete "dělali dobře". Důležité jsou tyto otázky:
- jaký je význam "totemu" tohoto zvířete - je archetypem, nebo jen vyjadřuje určitou specifickou vlastnost?
- jak nacházím tuto vlastnost ve svém životě, je jí dostatek nebo nadbytek? Jsem si jí vědoma, nebo si s ní jen nevím rady?
- Kam mě "totem" mého vnitřního symbolu směruje do budoucna?
K tomu, aby si člověk dokázal najít skutečný význam zvířecího podobenství, je dnes hodně pomůcek - karty zvířecích totemů nebo medicin, Doporučuji Lexikon zvířecí magie Tedy Andrewse (vydal Ivo Železný, Praha 1999) nebo Duch místa - Rukověť pro navázání posvátného vztahu od Loren Crudenové (VOLVOX GLOBATOR 1997)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 2:29 pm    Předmět: Citovat

Jo, Damao už jsem to tu psal, ale jen do jedné věty, souhlaím, krásně napsáno! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.27 sekund