Fórum - Zobrazit téma - Předávání Reiki - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Předávání Reiki
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Předávání Reiki
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
t-alva
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 21.11. 2006
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: ne únor 24, 2008 3:36 pm    Předmět: Předávání Reiki Citovat

Ahoj.
Snad to napíšu srozumitelně. Většinou každý předává Reiki rukama. Buďto přímo sobě nebo druhému.
Jde o to, že je to v podstatě +/- pól. "+" vysílá a "-" přijímá. Nebo třeba naopak, to je jedno. Jde mi o to, jestli by to šlo i jiným způsobem. Když večer ležím a chtěl bych si dát Reiki, ale nechci si nějak vyvracet ruce nebo si je někam klást - šlo by to tak, že by mi Reiki proudilo od hlavy k nohám nebo naopak?
Díky za odpovědi! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: ne únor 24, 2008 6:01 pm    Předmět: Citovat

To seví že jo Very Happy , buď bez reiki - budeš vědomě přesouvat čchi do oblastí kam potřebuješ, třeba do hary, a nebo třeba s reiki - představíš si na to místě svoje "světelné" ruce, dáš symbol HS a do toho 3x CR.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: po únor 25, 2008 9:06 am    Předmět: Citovat

T-Alva můžeš zkusit tuto silnou afirmaci:

Můžete ji používat i několikrát denně a nebo podle intuice a potřeby, třeba při meditování, před spaním, nebo jako natankování energie atp. řekněte si ji nahlas!

Jak to dělám já:
Pozdravím své Vyšší Já, okolo stojící energetické bytosti (říkám jim „moji milí“ a protože si k tomu zvu Metatrona, tak zdravím i jeho). Můžete si samozřejmě pozvat Saint Germaina nebo jiného Mistra, se kterým pracujete. Vše říkejte nahlas!

„Andělé světla, jestliže máte pro mne nějakou energii, kterou mi chcete dát, tak mi ji teď dejte, jestli vám mám něco povolit, tak vám to povoluji.“

je to mocná afirmace a uvidíte, že se vám ta energie, která vámi poteče, bude móóóć líbit. Wink

(vyňato ze Shamballa 1024 manuálu)


Jinak, kdo to ještě neví..., jsem začal dělat přednášky v Čechách o Shamballe 1024 s asi 1 hodinovým léčením při hudbě (léčebná meditace) a pak ještě přenášku o metodě RUŠ, jak si změnit lehce svou skutečnost a vše, co mi vadí. Bližší tady:
http://www.instantheal.com/viewtopic.php?t=522
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: po únor 25, 2008 10:39 am    Předmět: x Citovat

Ahojky,
tedy LW ty mi jdeš dneska přímo do rány. Nechápu proč bychom pořád měli někam cpát ty tvoje Metatrony a cizí afirmace, které se pořád někdo snaží do reiki vpašovat.


t-alva: promiň, ale nevím kde jsi se reiki učil nebo kdo ti tohle téma vysvětloval, ale reiki není baterka. Tudíž žádné kontakty plus - mínus
a podobné ohraničení. Když si budeš dávat jednu ruku na pupek, bude ti to fungovat, když si požádáš (a bude ti povoleno), vyšleš myšlenkou, bude ti to fungovat. Nemusíš jít podle plánu, nemusíš lámat a vyvracet ruce atd.
Ono je to pro některé lidi dost těžko pochopitelné nebo zhola nemožné připustit a realizovat volně bez návodu a přesného postupu.
Nevím, jestli tenhle druh povahy puntičkářského nebo ryze technického zaměření se někdy může dostat ze svého sevření
a strachu z uvolnění. Ale zkus si o reiki přečíst nějaké knihy a popovídat si s někým kdo se věnuje praxi z tvého okolí.

šamanka

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: po únor 25, 2008 10:49 am    Předmět: Citovat

Ahoj Šamanko,
Ty se vždycky tak hezky rozčílíš, že si říkám že se rozčiluješ i za mně Very Happy Tvoje odpovědi jsou krásně výstižné a už dávno sem ti chtěla říct že hodně tvých příspěvků které zde čtu, tak mi je úplně bereš z pusy Very Happy Když píšeš ty, už nemusím odpovídat, protože by to vypydalo, že se opakuju. Prostě v hodně věcech s tebou souhlasím.
Ahoj a měj se B.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
gzam
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 16.5. 2007
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: po únor 25, 2008 11:33 am    Předmět: Citovat

Šamanko tebe už dnes někdo naštval,že?

T-alva zalamovat ruce si nemusíš,možností je více,buď jak radí šamanka,nebo můžeš před spaním srovnávat čakry,nebo si prostě nareikovat postel.Máš li 2 stupeň,nebo nějaký vedlejší symbol můžeš si ho nakreslit na postel,na spaní výborně funguje křížek,nebo Halu,nebo jen tak bez symbolu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: po únor 25, 2008 11:57 am    Předmět: x Citovat

gzam: abych byla přesná, tak ne dneska ale o víkendu.
Dá se říct, že jsem vlastně potkala Metatrona a jeho flotilu naprosto překvapivě na nečekaném místě a s nečekanými lidmi.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
gzam
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 16.5. 2007
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: po únor 25, 2008 12:51 pm    Předmět: Citovat

A pěkně to z tebe sálá i přes tu "televizu"Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
t-alva
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 21.11. 2006
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: po únor 25, 2008 2:30 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Ahojky,
tedy LW ty mi jdeš dneska přímo do rány. Nechápu proč bychom pořád měli někam cpát ty tvoje Metatrony a cizí afirmace, které se pořád někdo snaží do reiki vpašovat.


t-alva: promiň, ale nevím kde jsi se reiki učil nebo kdo ti tohle téma vysvětloval, ale reiki není baterka. Tudíž žádné kontakty plus - mínus
a podobné ohraničení. Když si budeš dávat jednu ruku na pupek, bude ti to fungovat, když si požádáš (a bude ti povoleno), vyšleš myšlenkou, bude ti to fungovat. Nemusíš jít podle plánu, nemusíš lámat a vyvracet ruce atd.
Ono je to pro některé lidi dost těžko pochopitelné nebo zhola nemožné připustit a realizovat volně bez návodu a přesného postupu.
Nevím, jestli tenhle druh povahy puntičkářského nebo ryze technického zaměření se někdy může dostat ze svého sevření
a strachu z uvolnění. Ale zkus si o reiki přečíst nějaké knihy a popovídat si s někým kdo se věnuje praxi z tvého okolí.

šamanka

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad


Tak já to nemyslel doslovně jako s tou baterkou. Já jen že Reiki musí proudit odněkud někam. Právě když ležím, tak mám ruce položené vedle těla a nechci je nikam dávat. Tak si právě představuji, že Reiki mně vstupuje hlavou do těla a proudí až do nohou... Okdud třeba zase vystupuje a po cestě nasycuje celé tělo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: po únor 25, 2008 6:38 pm    Předmět: Citovat

Myslím, že Tvé představy Reiki a o tom, co se děje při působení Reiki jsou velmi zkreslené. Reiki neproudí odněkud někam. Nebo si fakt myslíš, že někde Reiki není a nebýt Tebe tak by tam nikdy nebyla?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
muliska
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 7.2. 2008
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: po únor 25, 2008 8:08 pm    Předmět: Citovat

Já se dobijím taky podobně jak tady zaznělo, mentálně se naladím na každou čakru ( jednotlivě ), poprosím o harmonizaci. Začínám od 1 čakry ....Nebo je taky báječný pocit přijímat Reiky naráz celým tělěm.U této terapie mám většinou jednu ruku na solaru a druhou na břišní čakře,nebo se dají poprosit průvodci Reiky(ti mý nemají konkrétní jména, prosím průvodce) , je mnoho možností. Hned na začátku po Reiky 1 jsme si měli vytvořit meditační zahradu - tam mám např. jezírko s léčivou vodou....A to je lázeň na duši i tělo! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: po únor 25, 2008 8:30 pm    Předmět: Citovat

Ho ho ho, pěkně se nám to tu rozjíždí, omýlaj se tu samý bejkárny a když se zeptá nějákej nováček jak si má dávat reiki, tak si z toho naši "borci" dávaj hlavu na špalek, šamanka mě opět utvrdila v tom, že vůbec není člověk harmonický, já těmhle lidem říkám vysavače. Už pouhá přítomnost vás sere. Jsi jak vítr. A to vítr západní! Šamanko nechci ti zas zkazit náladu, ale z tvých příspěvků vždy přímo teče jak jsi vyrovnaná a duchovní, jak jsi zbavená hmotných statků - a teď se nedokážeš ovládnout když přečteš 4 příspěvky. Chtěl bych Tě v tu chvíli docela vidět, myslím, že bys Lightovi v tu chvíli vrazila nůž do zad. Točí Tě, když si někdo zavolá Mettatrona, ale proč? Je to posel Boží! Proč ti tak vadí? Máš nějáký komplex? Snažila ses někoho evokovat a neustálas to? To ale neznamená, že když to neděláš Ty, že to nesmí dělat někdo jiný.... Máš před sebou ještě hodně práce.......

Naposledy upravil Filio dne po únor 25, 2008 8:42 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: po únor 25, 2008 8:41 pm    Předmět: Citovat

T-alvo, ty máš asi reiki 1, že? Padá tu bahno na Tvého mistra, to, co tu píšeš, jde na účet Tvého mistra, všechny Tvé nedostatky a chyby jsou přičítány TVÉMU mistrovi, tak si dej pozor co píšeš. Když máš reiki 1 tak se léčí jen rukama, reikuj se pouze tam kam si dosáhneš, a jen v takové poloze která ti bude přiijemná, když si reikuješ břicho, neuzdravuje se ti jjen břicho, systém si to přebere a pošle to tam kde je to potřeba, sice to není tak rychlé jako přímo, ale je to. Jsou i speciální pozice ro léčení celého těle, npař.:že si překřížíš ruce a dáš si je na ramena.nebo 4 cm nad pupek a na srdeční čakru. Tohle bys měla po první kurzu vědět, nevím co jsi tam dělala, ale propříště se vyzbroj větší pozorností a naslouchej. Very Happy Laughing Mě se stalo něco podobného, po reiki 2 jsme dělali meditaci s čakrama, dávali jsme do kupy práva atd...... Ale při zasvěcení mě kontaktovali reeiki průvodci, mluvili na mě, ale já to moc nevnímal, nemohl jsem se jich zbavit Very Happy , ne že bych je chtěl vyhnat, ale uvědomoval jsem si, že mám dělat něco jiného - byla to docela zajímavá zkušenost, jako by to bylo ted říkal jsem mu "Prosím ted mi dej klid na meditaci, přijď ke mě v 8:00 večer a sděl mi své poselství, takhle ke mě chodili asi 5 měsíců, jednoho dne to skončilo, asi je znova kontaktuju Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: po únor 25, 2008 10:28 pm    Předmět: Citovat

muliska napsal:
Já se dobijím taky podobně jak tady zaznělo, mentálně se naladím na každou čakru ( jednotlivě ), poprosím o harmonizaci. Začínám od 1 čakry ....Nebo je taky báječný pocit přijímat Reiky naráz celým tělěm.U této terapie mám většinou jednu ruku na solaru a druhou na břišní čakře,nebo se dají poprosit průvodci Reiky(ti mý nemají konkrétní jména, prosím průvodce) , je mnoho možností. Hned na začátku po Reiky 1 jsme si měli vytvořit meditační zahradu - tam mám např. jezírko s léčivou vodou....A to je lázeň na duši i tělo! Smile

Nic proti tomu, můžeš si to udělat tak složité, jak to potřebuješ. Nebo taky úplně jednoduché. Být v jednotě s Bohem či Vesmírem, nebo dokonalou Jednotou, nevyžaduje všechny ty obřady. Na druhé straně, když je potřebuješ, tak si je ponechej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: po únor 25, 2008 10:43 pm    Předmět: Citovat

"Myslím, že Tvé představy Reiki a o tom, co se děje při působení Reiki jsou velmi zkreslené. Reiki neproudí odněkud někam. Nebo si fakt myslíš, že někde Reiki není a nebýt Tebe tak by tam nikdy nebyla?"

Hm, a nejsou náhodou zkreslené ty Tvoje představy, Damao? Znamená snad to, že reiki je všude, že neproudí? Znamená to, že proto, že v oceánu je všude voda a není v něm místa, kde by nebyla, že v něm nejsou vodní proudy?

I reiki má svůj Zdroj. Jak se z něho dostává, jestliže neproudí? Ve stvoření je všude, ano, ale někde je ho více, jinde méně, někde působí silněji, jinde slaběji... A tyto věci je člověk schopen ovlivňovat svým záměrem.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.24 sekund