Fórum - Zobrazit téma - REIKI A OTĚHOTNĚNÍ - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - REIKI A OTĚHOTNĚNÍ
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

REIKI A OTĚHOTNĚNÍ

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jasaR
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 5.2. 2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: čt únor 07, 2008 8:53 pm    Předmět: REIKI A OTĚHOTNĚNÍ Citovat

Ahoj všichni,
chci se zeptat, zda někdo má zkušenosti s předáváním REIKI ženě, aby se jí podařilo otěhotnět.Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lylka
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 31.3. 2005
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2008 8:39 am    Předmět: Citovat

Ahojky,priamo zene som reiki nepredavala,ale posielala som E na situaciu,nech sa harmonizuje telo a "pripravi" na tehotenstvo.. nieco v tom zmysle. A taktiez som instalovala E sprchu do miestnosti, kde bola. Neviem, ci je to nahoda, ale asi to funguje.. Kazda zena, ktora do tej miestnosti chodila je uz tehotna, a to je ich 6 v priebehu roka..
Skus to takto Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2008 11:17 am    Předmět: Citovat

Ano, dokonce právě k tomuto účelu byla nalezena speciální poloha rukou:
Klientka leží na zádech - pokrčí nohy v kolenou.
Pravou ruku buď vložte přímo na zadeček (je to velmi intimní, takže je nutno dohodnout, i když je terapeutkou žena).
Levou rukou na podbřišek.
Doplňte "véčkem" na úrovni vaječníků.
Působí to skvěle. Je ovšem třeba zpracovat příčiny toho, že žena nemůže otěhotnět. To je třeba najít v psychice - většinou u ženy samotné, zřídka, ale může se to stát, je příčina v psychice partnera. Na tohle téma bych tu mohl uvést hodně příkladů, co všechno brání početí. Nejčastěji se s tímto problémkem setkávám u žen, které již mají jedno dítě a usilují o další, nebo u žen, které se domnívají (nějaký doktor jim to "řekl"), že je nějaká fyziologická příčina, proč nemohou otěhotnět. Taková sugesce je lepší než zaříkávání či prokletí - přitom je to ale jen něco, co si bezděky vytváří klientky samy - prostě slyší to, co slyšet chtějí.
Pochopitelně největší překážkou je strach - může být motivován obavami o zdraví, z bolesti, o život dítěte či matky a může to být i strach z toho, že žena ztratí svoji svobodu, tím, že se stane matkou, že má pocit nedostatečného hmotného zabezpečení atp.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
jasaR
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 5.2. 2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 10:29 pm    Předmět: REIKI A OTĚHOTNĚNÍ Citovat

Díky za odpovědi, určitě to zkusím.Chci poprosit Lylku o konkrétnéjší přiblížení, jak instalovat E sprchu.Nevím, jestli jsem to dobře pochopila. Ještě jsem o tom neslyšela.
Moc děkuji Jáša
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lylka
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 31.3. 2005
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 10:56 pm    Předmět: Citovat

Ahojky Jaso,

o energetickej sprche sa tu uz pisalo,ale nepamatam si presne, pod akym "nazvom" to bolo...

Ide o to, ze vytvoris akoby "myslenu sprchu" v danej miestnosti, napr. na strope a posielas energiu na dialku s tym, nech z tej myslenej sprchy prudi energia (bud stale alebo len v urcitu dobu). Ja este dodavam, ze nech kazdy, kto vojde do danej miestnosti si z tej sprchy vezme tolko energie, kolko potrebuje. A potom uz len dodavas "sprche" energiu, ako casto chces...
snad to staci, ak nie, napis Smile Lylka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
jasaR
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 5.2. 2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2008 11:17 am    Předmět: Citovat

Dík Lylko,
tak nějak jsem si to myslela,ale zatím mám jen I.st. a s ním to nepůjde.
Pa Jaša
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2008 12:36 pm    Předmět: Citovat

Tak vám nevím, holky, ale mám takový pocit, že sprcha byť Reiki není pro žádoucí otěhotnění zcela nepostradatelná. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2008 1:19 pm    Předmět: Citovat

ať si dávám reiki na podříšek sebe víc, tak se mi otěhotnět zatím nepodařilo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2008 1:59 pm    Předmět: Citovat

Krabásku, jestli ty máš to správné Reiki Shocked Very Happy .

Ale vážně. Jašo, zatím jsi nenapsala, co je příčinou toho, že žena nemůže otěhotnět. Víš, už jsem viděla tolik otěhotnění, která podle všeho, neměla nastat, že mne to vede k přesvědčení, že kdo se má narodit, ten se narodí, i kdyby čert na koze jezdil.
A pokud žena nemůže otěhotnět, pak většinou proto, že nemá být matkou - třeba jen prozatím (to byl i můj případ 6letého čekání na těhotenství). Když odstraní příčinu, pak otěhotní.

Nejhorší je, když žena (nebo oba partneři) příliš usilují o početí a z milostného aktu udělají "výrobu dítěte". Znám taky z vlastní zkušenosti.
Je to děsný a vůbec se dnes nedivím, že z toho dítě nevzešlo. Otěhotněla jsem, až když jsem se smířila s tím, že dítě mít nebudu a přestala na to myslet. Do dvou měsíců jsem čekala svou první holčičku Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lylka
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 31.3. 2005
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2008 3:39 pm    Předmět: Citovat

Mamko, svata pravda!!! Tak to bolo aj so mnou Smile Nemyslim, ze energeticka sprcha pomoze na 100% k otehotneniu, tu ide skor o to, aby sa dana zena harmonizovala... ukludnila, neriesila stale len problemy preco nemoze otehotniet atd.. a zacat sa niekde musi. Niekedy nestaci predavat energiu priamo, neda sa to robit kazdy den, a aj ak ano, nie vzdy to "vyjde". Boli situacie, kedy som prisla do miestnosti, kde "sprcha" bola a akosi len nasavala energiu, hoci len 5 minut, a kedze som tam travila dost casu, naucila som sa velmi rychlo ukludnit Smile A posielala som si energiu na harmonizaciu tela, nech sa pripravi na tehotenstvo, nie hned, proste nech sa pripravi a ked nastane ta spravna doba, tak otehotniem. A do 3 mesiacov som otehotnela. Je to v hlave, v strachu z tehotenstva, z porodu, atd.. uz sa to tu raz rozoberalo.. asi tolko.

A pokial nemas reiki 2 nevadi, mne ktosi predtym poradil, nech si zelanie napisem na papier a "predavam energiu papieru". Lylka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund