Fórum - Zobrazit téma - Nevěra - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Nevěra
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Nevěra
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Frantishek
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 4.12. 2007
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: so únor 16, 2008 7:16 pm    Předmět: Citovat

Jestli už víš, jak reaguješ, máš výhodu.. Můžeš předcházet událostem a neubližovat případně někomu, kdo má jiný názor. Poslouchej hlas svého srdce, najdi pravdu a hýčkej ji. Ta pravda Jsi Ty.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: po únor 18, 2008 7:31 am    Předmět: x Citovat

Dzarmi: recept na nestálost? Vývoj? Možná.
Asi je dost důležité si odpovědět na otázku co je za tím: nedostatek lásky v dětství nebo nespokojené partnerské vztahy? Nuda? Možná si potřebuješ odzkoušet různé formy partnerství, abys našla nějaký přijatelný kompromis? Potřebuješ získávat zkušenosti než se "usadíš"? Co tě honí za novými zážitky, touha po poznání nebo vnitřní nespokojenost?
Pořád ti tu servíruju nové a nové otázky, ale bez nich a hledání odpovědí se těžko dobereš odpovědí. Taky je nemusíš najít zítra a tvůj problém může dospět ke "zklidnění" klidně až za hodně a hodně let.

Když se ještě vrátím k tantrickým kurzům, absolvovaným s partnerem - jak ustojí třeba pohled na svého partnera v objetí s někým jiným atd. Vím
o lidech, kdy to nedopadlo dobře, ani pokud se týká vztahu ani jejich psychiky. Mě osobně by to dobře nedělalo a jezdila jsem jako sólista.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: po únor 18, 2008 9:43 pm    Předmět: Citovat

Ja myslim,ze moje touha po zmene je touha po novem.Pokud neni neco dosti zajimave,zacne me to tahnout dal.Je to moje prirozenost.Bylo mi to dano do vinku.Ja si vlastne preju jeden vztah a ucim se v nem najit neco vice,zatim mi to vubec nejde.Ten pocit ze se budu do konce zivota tocit okolo jednoho clovicka je pro me nepredstavitelnej.
A celkove: okolo jedne prace,okolo jednoho mista,okolo stejnych pratel,myslenek,nazoru.......vse to potrebuju menit,poznavat nove,zbirat inspiraci......Vlastne ted jsem nasla praci a misto kde me to naprosto pritahuje a uz jsem tu neuveritelne dlouho a stale to tady miluju.Asi to musi byt take tak zasadni s partnerem.Hmmmm pokud mi neco stale nabizi inspiraci a podnety k zajmu tak neopoustim.Ani nejsem neverna.. Very Happy
Moje nynejsi destinace ma opravdu hodne barev,ma to tu co nabidnout a stale je tu co poznavat,ale aj se tu citim moc krasne.Kupodivu lepe jak doma v Cechach,kde to mam moc rada.To muze dat vlastne i odpoved na moje partnerstvi.


Na tantricky kurz v tuto chvili budu muset urcite sama a jsem zvedava,jestli to budu vubec davat sama ze sebou Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: út únor 19, 2008 1:27 pm    Předmět: Citovat

Dzarmi napsal:
Ja myslim,ze moje touha po zmene je touha po novem.Pokud neni neco dosti zajimave,zacne me to tahnout dal.


Ta touha po neustale zmene muze znacit trosicku povrchnost. (Nechci te urazit!) Nekdy musis neco nejprve delat poradne a pak se ti teprve otevrou zpocatku skryta tajemstvi ...

Dzarmi napsal:
Je to moje prirozenost.Bylo mi to dano do vinku.Ja si vlastne preju jeden vztah a ucim se v nem najit neco vice,zatim mi to vubec nejde.Ten pocit ze se budu do konce zivota tocit okolo jednoho clovicka je pro me nepredstavitelnej.


Ono do vztahu se musi neco investovat: cas, penize, trpelivost, lasku, ... a pak se ti zacne neco vracet, ale nikdy ne tolik, co do toho vlozis a to je asi ta laska Wink


Dzarmi napsal:
A celkove: okolo jedne prace,okolo jednoho mista,okolo stejnych pratel,myslenek,nazoru.......vse to potrebuju menit,poznavat nove,zbirat inspiraci......Vlastne ted jsem nasla praci a misto kde me to naprosto pritahuje a uz jsem tu neuveritelne dlouho a stale to tady miluju.


Neuveritelne dlouho? To je pet mesicu, rok nebo 7 let?


Dzarmi napsal:
Asi to musi byt take tak zasadni s partnerem.Hmmmm pokud mi neco stale nabizi inspiraci a podnety k zajmu tak neopoustim.Ani nejsem neverna.. Very Happy


A prihodilo se ti to uz, nebo si jen tak pro sebe tu neveru vysvetlujes? Myslim, ze psychologove tomu rikaji "racionalizace".

Dzarmi napsal:
Moje nynejsi destinace ma opravdu hodne barev,ma to tu co nabidnout a stale je tu co poznavat,ale aj se tu citim moc krasne.Kupodivu lepe jak doma v Cechach,kde to mam moc rada.To muze dat vlastne i odpoved na moje partnerstvi.


V jedne pisnicce od Beatles je neco v tom smyslu, ze museli cestovat hodne daleko, aby poznali, ze nemuseli cestovat nikam.

Tak koukam, ze v tomhle prispevku je nejak moc mentorovani a tak nejak zjistuju, ze zkusenosti jsou neprenositelne ... bohuzel. Ale treba by to tu pak jinak byla nuda Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: út únor 19, 2008 1:46 pm    Předmět: Citovat

Kdyby si to treba chtela Dzarmi precist Cool , ale mohou i ostatni a treba se jim to bude libit stejne jako mne. A neleknete se nazvu Exclamation

http://blog.peoplecomm.cz/clanek/proc-masturbujeme-na-verejnosti
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: út únor 19, 2008 2:43 pm    Předmět: Citovat

Ano,je to povrchni,jen na povrchnich vecech nemusi byt zas tak nic spatneho na jedne strane,jako na cem koliv jinem,takze v poho.Hloubku u me dostavaji veci a lide,kteri me SKUTECNE zaujmou.To je to,na co jsem behem psani te predchozi odpovedi prisla. Laughing
Jsem tu dva roky na jednom miste a jsem tu moooc spokojena a chci tu zustat dele.To je PRO ME hodne dlouho.A nejela jsem sem hledat uspokojive misto,ale naucit se Anglicky a vratit se domu.
Zasadni partnerstvi asi jeste nemam,protoze bych tu jinak nehloubala nad temito vecmi.Nu a myslim,ze si uvedomuji,ze se do vztahu prinasi,ze neni jen tezeni.
Hmmm dalsi vec,do ktere jsem se zamilovala a neni pro me povrchni a jdu hloubeji a hloubeji je Reiki,coz je jako to misto,ktere jsem zminila.Prekvapila jsem sama sebe,ze me Reiki stale laka a bavi a ......
Jo a pak se snazim jit hloubeji a hloubeji sama do sebe.Snazim se nebyt povrchni sama vuci sobe.ja sama sebe taky moc bavim.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: út únor 19, 2008 7:10 pm    Předmět: Citovat

Hmm naslouchani,to je dalsi vec nad kterou v tomto obdobi casto premyslim a ptam se sama sebe,jestli umim dobre naslouchat.
Myslel jsi naslouchani svemu partnerovi??A co kdyz neni cemu? Laughing Nee,delam si castecne srandu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: st únor 20, 2008 8:05 am    Předmět: Citovat

Vždycky je důležité zeptat se, proč tomu tak je, myslím. Tedy - i když není čemu.... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: st únor 20, 2008 11:00 am    Předmět: x Citovat

Ono je to dost relativní - často jsem si ověřila, že z věci, které jsem považovala za nepodstatné a nedůležité se vyklubaly velice zajímavé informace nebo situace. Takže už se snažím nad ničím předem neohrnovat nos.
Ale na druhou stranu se těžko dopracovávám (navzdory dlouholetému treninku) k razantnějšímu odpálkování kecalů, prudičů, navalovačů svých problémů na druhé (no však znáte tyhle typy lidí), kteří se mě snaží s nadšením vyhledávat. I naslouchání má své meze...

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Frantishek
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 4.12. 2007
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: st únor 20, 2008 1:50 pm    Předmět: Citovat

Ahojda Všem zde na Reikiwebíku.
Podle mě ať už má každý jakoukoliv zkušenost a cítí se proti těmto věcem jakkoliv obrněný..všude tam, kde někdo někoho miluje a je mu s někým dobře, obzvlášť když má pocit, že je to ono, to ořechové..dokáže nevěra ublížit komukoliv. Je krásná rada, že se máme chovat tak, jak bychom chtěli, aby se k nám chovali ti druzí. Podle mě nevadí nevěra tomu, kdo nemiluje.. Nevěřím na vztahy ve znění..bydlíme spolu, máme děti, ale na víkendy jezdíme po svém?? Proboha kdo to umí? Je tu někdo takový? Má pak smysl tvořit pár? CHjo lidi, nevím, třeba to bude moderní. Třeba prochází láska evolucí, které nerozumím.. Každopádně pokud to dělají dva s plným vědomím a souhlasem mezi sebou, pak si neubližují a je to jiné.. Asi bych to potřeboval zažít, abych tomu rozumněl. Já totiž, když někoho miluju, myslím ten vyzrálej pocit, kdy je Vám jasné co od života chcete, nemám pak potřebu hledat a ejakulovat o barák vedle. Pa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: st únor 20, 2008 9:21 pm    Předmět: Citovat

Napsáno tvrdě, ale pravdivě. Souhlasím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Frantishek
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 4.12. 2007
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: ne březen 02, 2008 10:23 am    Předmět: Citovat

Pokud nevěříte partnerovi, na co partnera? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: ne březen 02, 2008 12:49 pm    Předmět: Není to jen víra. Citovat

Frantishek napsal:
Pokud nevěříte partnerovi, na co partnera? Smile


Ahoj Franto,
ptej se spíš proč vztah(y).
Běžně se totiž partnerstvím označuje něco, co jím rozhodně není.
Protože „partnerství“ je něco, co je rovnocenné a vyvážené. Pomyslné zobáčky váhy jsou, až na možné mírné výkyvy, naproti sobě, tedy vyváženy.

Je to prosté - vztahy (nejprve ty v rodině do které se dítě rodí) jsou katalyzátory, zkušenosti, které nás formují a bez nich by nebylo žádoucí interakce potřebné k duchovnímu zrání. Smile

Vzájemný vztah je určován zralostí každého ze „zúčastněných“. Společně tvoří jakousi „kvalitu“ vzájemnosti, popř. kvalitu společného soužití. Ať chceme, nebo ne, tato kvalita (úroveň) prostupuje naprosto všechny oblasti našeho života.

V tom - jakoby ideálním případě, spolu dva morálně a duchovně vyzrálí lidé vytváří partnerství, jsou si tedy oba naprosto rovnocennými partnery.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 8:00 am    Předmět: Citovat

Mno ja mam takovy pocit, spise tuseni, ze lide se do tech vztahu dostavaji, aby si vyresili neco, co uz resi strasne moc zivotu a porad na to nemohou prijit, jak to vyresit spravne.

Proto pak utek ze vztahu, je jen jakesi odlozeni reseni problemu do dalsiho zivota ... i kdyz nekdy to asi jinak nejde Crying or Very sad .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 9:20 am    Předmět: Citovat

Zbultran napsal:
Proto pak utek ze vztahu, je jen jakesi odlozeni reseni problemu do dalsiho zivota ... i kdyz nekdy to asi jinak nejde Crying or Very sad .


Ahoj Zbule Smile

pokud je to opravdu útěk, tak se vše opravdu odloží a dost často se stává, že stejný problém řešíme s jiným partnerem už v tomto životě (někdo i s několika).
Každý rozchod je tedy trochu jiný.

Rozchod, který útěkem není, je pouze naplněním doby, kdy dva lidé spolu kráčeli společnou cestou a tento čas se dovršil, proto se rozejdou. Často se stává, že ten, kdo ze strachu lpí na zcela nefunkčním vztahu, vnímá rozchod jako zlo na něm páchané, tedy jako oběť. Sad

Nejdůležitější a nejtěžší je rozpoznat, kdy od něčeho prcháme a kdy nastává na moment opustit to nefunkční, destruující, a týká se to jakékoli oblasti života, nejen té vztahové.

Pokud utíkáme, nebo naopak ignorujeme nutnost "vykročit z kruhu", v obou případech stagnujeme.
Stagnace nutně vede k utrpení a tímto, dříve, či později, způsobujeme také trápení všem v naší blízkosti.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 7 z 9

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund