Fórum - Zobrazit téma - Nevěra - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Nevěra
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Nevěra
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
brahman
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 27.8. 2007
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2008 9:43 am    Předmět: Citovat

Podle mě je nevěra nedostatek opravdové lásky. Já osobně manželku miluju a chci a snažím se dělat všechno pro to, aby to ona ode mě také tak skutečně dostávala pocítit a i také cítila. Myslím, že i ona to tak cítí. A pokud máme takový vztah, tak nemám absolutně žádnou potřebu na jakoukoli nevěru. Pokud bych se dostal do situace, kdy vztah přestane fungovat a ani to nepůjde napravit, tak ten vztah prostě končí a jestli by v budoucnosti nějaký začal, tak opět za stejných podmínek. To znamená dát do něj 100% a zase zde není žádná chuť na nevěru.

Zajímavé ovšem je, že ženy na tohle mají nějaký instinkt a takové muže poznají a usilují o ně. Soudím tak podle svých zkušeností, kdy když jsem byl bezprizorní, tak člověk na žádnou co by o něj jevila zájem nanarazil. A když jsem se dal dohromady s manželkou, tak se "roztrhl pytel" Smile .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Frantishek
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 4.12. 2007
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2008 1:00 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Všichni.
Je pravda, že jakmile jsem nakopnul téma nevěry, dostal jsem za uši, že prý to nemá s Reiki nic společného a nemůžu to pomocí Reiki vyřešit. Na to jsem se ostatně ptal, i když jsem to formuloval poněkud nešikovně. Dostal jsem se do situace, kdy si uvědomuju, že najdeme jen takového partnera, na kterého jsme připraveni. V podstatě mi to pomohlo si uvědomit tu souvislost. Mám to, co si zasloužím, pokud chci stálého a věrného partnera, musím na to být připraven. Musím si uvědomit, že pokud chci někoho takového, musím to samé nabízet. Je mi 24. V mládí jsem byl docela dráček, myslím ten telecí věk.. Docela jsem ublížil člověku, který mě miloval a udělal by pro mě první poslední. Dost jsem si toho nevážil a ztratil ho, jak jinak..pro pár minut touhy, která ráno stejně vyprchá. Jediné co zbývá, sebrat si svou hromádku věcí a vrátit se domů, kde už nikdo nečeká. Je to dost velká daň. Teď prožívám to samé ale z druhé strany. Tudíž jsem obelhávaný, zamilovaný a nešťastný. Nemám jistotu v člověku se kterým žiju. Vrací se to a je to vlastně dobře. Ochutnal jsem vlastní medicínu a řeknu Vám, že je pěkně hořká..pro někoho kdo na to není připravený a neuvědomuje si příčinu a následek musí býti peklem taková situace. Proto bych to shrnul. Reiki mi pomohlo. Ne proto, abych vykonával nějaké voodoo, ale pro to, abych pochopil, jak se věci mají. Pomohlo mi najít cestu k sobě samému, pochopit kdo vlastně jsem a že si svůj život tvořím jako malíř sám.. Čím víc se budeme bát nevěry, tím víc by jsme měli přemýšlet sami nad sebou. Protože v konečném důsledku bude stejně jenom na nás samých, jestli dokážeme býti šťastní až s Božským nadhledem nad těmito událostmi, bez ohledu na to, jestli je nám někdo věrný. Já vím dušičky, je to boj, chtěli jsme to, poznáváme, všichni směřujeme k odpovědím na tolikrát kladené otázky. Mějte se rádi a posílejte to dál. Přeji Světlo a Lásku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
brahman
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 27.8. 2007
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2008 1:04 pm    Předmět: Citovat

Gratuluju a držím palce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Frantishek
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 4.12. 2007
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2008 1:08 pm    Předmět: Citovat

Jinak se to píše a jinak praktikuje, je to vlastně dost těžké.. Wink

Ale hlavní je zůstat věrný sám sobě.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2008 2:11 pm    Předmět: Citovat

Františku, klobouk dolů i s peřím!
Ať se Ti daří to, co chceš.
Míša.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Frantishek
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 4.12. 2007
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2008 2:27 pm    Předmět: Citovat

Klobouk dolů všem, jenž jsou schopni milovat. Klobouk dolů všem, kteří se to ještě učí.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2008 2:30 pm    Předmět: Citovat

,,A dovolila bys muži, kterého bys milovala, aby dělal totéž? Dokázala bys být nad věcí, radovala by ses s ním? Na co potřebuješ "muže, který by ti to dovolil"? Proč nezůstaneš sama a nenajdeš si pár paraleltních vztahů, nevyzkoušíš si co to obnáší?''

Myslela jsem to takhle,dovolila.Nebo myslis,ze bych prave chtela doma nejakyho tupku,kterej mi vsechno dovoli a ja jemu nic?Jistota partnera je opravdu krasna,mit nekoho doma....hmmm,ale nejsem si jista,zda-li je to uspokujici.
Asi opet jak pro koho.
Osobne nemam takovou zkusenost a kdyz jsem rekla svemu partnerovi,ze jsem nad temito vecmi hodne premyslela a ze by mi takova nevera,ktera smeruje za vybitim sexualni energie nevadila,tak na me trochu koukal.Podotkla jsem,ze nezavazna noc je neco jineho,nez ze nekoho jineho miluje.To uz se vnima jinak.Drive me nevera zranila,ale ta vznikla z lasky k jine zene.Z neverou nezavaznou zkusenost nemam a mam pocit,ze bych si to dokazala srovnat.Ale ano,jak rikate pocit muze byt jiny,nez je pak realita.
Stale si hledam to svoje,co mi v mem partnerskem zivote vyhovuje a casto se mi to i meni podle toho v jakem obdobi partnerstvi se nachazim.
Nedavno jsem vnimala,ze je opravdu dulezite mit jednoho muze,ze ,,nevera''zpusobuje trhliny.Ted se k tomu stavim zas jinak a pravda,dost uvolnene.Asi bych rekla,ze vic mi vadi kdyz muz pije alkohol vice a casteji,nez takoveto ,,jdu na dve''.To mozna dela vetsi trhliny.
Jsem zatim bez rodiny a asi az ji budu mit,tak ten pristup bude zas trochu jiny.Mozna se budu bat toho,abych nezustala sama s detma doma a muz mi utece za novou laskou. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 7:33 am    Předmět: x Citovat

Jestli tomu dobře rozumím, chtěla by sis vyzkoušet mít všechno naráz:
pěkný vztah a současně mít volnost na "uvolňování sexuální energie" jinde. Aby ti partner k tomu dal svolení, abys měla čisté svědomí (on ti to dovolil a taky si může dělat co chce) a ještě tomu mohla dát zářivou nálepku tzv. lásky bez připoutanosti, bezpodmínečné lásky?

To je totiž přesně to o čem jsem už mluvila. Hezká teorie a tolik výkladů a praktických variací. To je Františku oč tu běží. Ne o reiki, ale jak by ta skutečná všeobjímající, nesobecká, nepřipoutající, nadoblačná láska měla vypadat v praxi. Někdy si připadám jako nějaká stoletá želva. Viděla jsem a zažila spoustu a nějak mi chybí iluze. Pořád všichni opakujeme stejné chyby a ty vysoké vibrace směřující k pozemskému ráji nikde.
"Jestli oni soudruzi ze Siria neudělali někde chybu"!

šamanka
PS: Dzarmi - je to tvůj život a chápu, že si chceš lecos vyzkoušet. Já to dělala taky, ale nenašla jsem tam to, co jsem hledala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 9:06 am    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Někdy si připadám jako nějaká stoletá želva. Viděla jsem a zažila spoustu a nějak mi chybí iluze. Pořád všichni opakujeme stejné chyby .......PS: Dzarmi - je to tvůj život a chápu, že si chceš lecos vyzkoušet. Já to dělala taky, ale nenašla jsem tam to, co jsem hledala.


Šamanko, jsem na tom stejně, jen ty iluze se snažím pořád uchovat Very Happy .
Ta nepřenositelnost zkušeností mne docela štve, ale s tím nic nenaděláme.
Každý si musí svůj čumáček natlouct sám, i když po letech dojde ke stejným závěrům. Kdejakou blbost si ze školy neseme jako neměnitelný fakt celým životem, ale varování před bolestmi života je směšné plácání starých bab Wink Taky jsem si myslívala, že dnes je všechno úplně jiné, lepší...včetně vztahů a lásky. Vždyť lidstvo jde tak rychle kupředu.....takže co o tom může ta předchozí generace vědět? To pravé přeci přichází teprve s naším nástupem na prkna světa Wink

Oč je na tom lépe třeba hmyz a ostatní mrňavá zvířátka, která si prý dokáží zkušenosti geneticky předávat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 11:41 am    Předmět: x Citovat

mamka: nojo k tématu bych dodala, že i nevěra se jaksi zrychlila - není problém si bleskově najít virtuálního milence (kterého si můžu vysnít podle svého, hlavně nevidět reál) nebo dát ráno vědět na net a odpoledne už dovádět s chlapem z 60 km vzdáleného města nebo s klukem o 20 let mladším... Laughing

Každý si holt musí rozmyslet co chce a bohužel taky počítat s následky.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
gzam
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 16.5. 2007
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 2:32 pm    Předmět: Citovat

Mamka-myslím,že my si zkušenosti geneticky předáváme,zatím si jen možná všímáme opakovaných chyb a ne pozitvních změn.Mám jednu známou ,která nedávno nadávala jak její dcera dělá stejné chyby s chlapama jako ona(jak ona řekla "stejně blbá jako já")ale pokud vím ,tak již se mění obě matka i dcera.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 2:50 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Jestli tomu dobře rozumím, chtěla by sis vyzkoušet mít všechno naráz:
pěkný vztah a současně mít volnost na "uvolňování sexuální energie" jinde. Aby ti partner k tomu dal svolení, abys měla čisté svědomí (on ti to dovolil a taky si může dělat co chce) a ještě tomu mohla dát zářivou nálepku tzv. lásky bez připoutanosti, bezpodmínečné lásky?


Ty Samanko, ja nikde nevycetl to co pises, ze by chtela Dzarmi zazivat tu bezpodminecnou lasku. To ji mozna tak trosicku podsouvas ... Wink

Ostatne koho to nikdy nenapadlo, predstavovat si, jake by to asi bylo s nekym jinym? Problem je asi, teda jak to vidim ja, ze to vzdycky nejak nekomu ublizi ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 3:47 pm    Předmět: x Citovat

Zbultran: možná to vyznělo tvrdě, ale já to tak pochopila, proto se ptám, jestli správně.

K tvé otázce: mít nevinnou představu nebo bokovku je přece rozdíl, ne?
Hmmmm i radostně sdělená představa může naštvat Laughing Laughing Laughing

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Anos
Nováček
Nováček


Registrace: 6.2. 2008
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 8:20 pm    Předmět: Citovat

[quote="samanka"]

Ale vždycky je něco za něco.

Musím jen souhlasit... Vždycky je něco za něco.... A všechno se člověku jednou vrátí....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Anos
Nováček
Nováček


Registrace: 6.2. 2008
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 8:23 pm    Předmět: Citovat

Františkovi:
Františku držím palečky Smile Smile Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 5 z 9

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund