Fórum - Zobrazit téma - Rozpouštění bloků - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Rozpouštění bloků
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Rozpouštění bloků
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2008 11:29 am    Předmět: Re: tvá slova Citovat

toora napsal:
Jak kvalitní víno, Krabásku - čím starší tím lahodnější. Very Happy

Ahoj. Wink


i díky lidem kolem sebe Katko, jako jsi třeba Ty.....

máš se? určitě ano. Už se těším až si zase napíšem.

ahoj Pepa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2008 11:31 am    Předmět: Citovat

jafik napsal:
s prožíváním jejího utrpení, vyděl jsem ty její vyděšené oči...začal jsem ji prosit za odpuštění, hladil ve vlasech, bylo to spontánní, na nějaké afirmace nebylo v tu chvíli ani pomyšlení.


super prožitek a zároveň návod, jak by to zpracovávání bloků mohlo vypadat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Omar
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 14.1. 2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2008 12:35 pm    Předmět: Citovat

Jednou jsem měl možnost se podívat do kravína.Když jsem tam viděl prasátka jak jsou spokojenýa jakoby se usmívala-krávy a ten jejich bezmocný pohled,nechalo to ve mě silný zážitek.Musel jsem to ještě ten den promeditovat.Tekly mě slzy a prosil jsem za odpuštění,uvědomoval jsem si silně,že ty zvířata zabíjí i kvůli mě,protože jsem masožravec.Delší dobu jsem maso nemohl jíst i kvůli tomu,že vždy bylo cítit jakoby bylo zkažený.Přestože jsem stále trochu masožravec (a zůstanu jím) dokážu s tím již v pohodě žít a co se týče zvířat,mám to vyřešený.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: čt leden 31, 2008 7:54 am    Předmět: Citovat

Omare - nejak jsem neporozumel tvemu prispevku. Co jsi s tim chtel rici? Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Omar
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 14.1. 2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: čt leden 31, 2008 2:00 pm    Předmět: Citovat

Zbultrane - Chtěl jsem tím říci,že pokud má někdo nějaký negativní zážitek,je dobré co nejdříve ho začít zpracovávat.Např. pohodlná poloha,sklidnit se,použít symboly ČKR+SHK a nechat volně plynout všechny myšlenky a reakce tak jak přichází.A až odejdou tak s nejvyšší pravděpodobností se dostaví úleva.No a právě to kdybych věděl dříve,že čím dřív řeším, tím silnější účinek tak bych dneska nemusel odstraňovat některé věci ,které jsem prožil třeba před patnácti lety tak zdlouhavě.
A to ,že jím maso (mám to se zvířaty vyřešený)Bylo myšlený tak,že jsem jeho konzumaci omezil,ale především ,že jsem přišel na příčinu proč tomu tak je.Vzpomněl jsem si ,že jako dítě jsem maso nechtěl jíst,s talíře je schovával do kapes a pak vyhazoval.No a během let jsem jezača jíst jako ostatní (říkaly,že jináč nevyrostu)Takže příčina byla na světě(pro někoho to může být k smíchu),ale mě to pomohlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2008 6:14 am    Předmět: Citovat

Omare - ja jen nechapal to, ze jsi zjistil, ze to tve jezeni masa je pricinou utrpeni jinych tvoru, pak jsi zadal o odpusteni a pak jsi s tim zase zacal. Zrejme po pouziti symbolu ti to prestalo vadit. Asi jsi nejak porusil svou vnimavost, kterou jsi mel prirozene od detstvi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2008 12:22 pm    Předmět: Citovat

Omare zvykni si na to, zasvěcením do reiki, jsi vstoupit do vývoje. Kdy reiki bude povbuzovat sebeléčebný proces v tobě. Říká se, že reiki vyvolá jen ty vzpomínky a pocity dříve blokované, které v tuto dobu můžeš přijmout, protože je to zrovna v tuto dobu v tvých silách. Ale nemusí to být pravda.

Neustále spekuluji o tom, zda každodenní celkové sebeošetření reiki zmírní tento sebeléčený proces vyvolávající nepříjemné pocity nebo ho zhorší.

Když na tebe přijdou nesnesitelné pocity, které jen těžko vydejcháváš, napij se vody, to by mělo pomoct.

A k tomu odpouštění: Zjišťuji, že člověk musí odpustit hlavně sobě, že dospustil (dovolil) to , aby mu druzí ublížili.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Omar
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 14.1. 2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2008 1:11 pm    Předmět: Citovat

Wendys -Neustále spekuluji o tom, zda každodenní celkové sebeošetření reiki zmírní tento sebeléčený proces vyvolávající nepříjemné pocity nebo ho zhorší.

Já jsem si reiki dával denně a(upředňoval jsem symboly ČKR +SHK + ještě jedno ČKR na zesílení energie)Vzpomínky se ze mě jenom hrnuly a já je nestíhal zpracovat.Nyní si dává reiki obden a zatím jsem v pohodě.Dle mého názoru se symbolem SHK by si člověk jen tak bezdůvodně neměl zahrávat.To je pouze má zkušenost.[/quote][/b][/list]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2008 3:51 pm    Předmět: Re: tvá slova Citovat

Krabas napsal:
Už se těším až si zase napíšem.


Ahoj,

šak co ti brání Pepo? Very Happy

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2008 8:06 pm    Předmět: Citovat

Omar napsal
Citace:
Dle mého názoru se symbolem SHK by si člověk jen tak bezdůvodně neměl zahrávat.


Taky si myslím - SHK je záludnej. Jám mám dvojku už od roku 2005 a afirmace ve spojení zesilovač + SHK jsem se odvážila provádět až poslední dobou. A to to ještě provádím opatrně (četnost tak jednou za 3 až 5 dnů), vydržím se soustředit sotva 5 minut.

Mě jde spíš o to, zda je vhodné pravidelně si dávat klasické reiki I. ošetření pravidelně striktně každý den. Čas si na to stejně udělám až večer v posteli, a často se mi stane, že při tom usnu, takže si nezvládu dát celkové reiki.
Ono je to možná dobře, tím že usnu, si tělo řekne samo, kdy má dost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Daniela
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 16.1. 2008
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2008 12:13 pm    Předmět: Citovat

Wendys, já myslím, že reiki tebou proudí i když spíš - je to ta nejvhodnější doba, člověk je uvolněný a reiki tak může v klidu proudit.
Taky při tom někdy usnu anebo při EFT. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2008 5:58 pm    Předmět: Citovat

Tak jestli je SHK záludnej, tak si zkuste chvíli hrát s HSZ. Je takové jedno cvičení: Nakreslete před sebou velký symbol(např) CR, kreslete ho pravou rukou a musíte při kreslení vydechovat. Kreslí se dlaní, tam je čakra..... A když ho nakreslíte tak třkrát zopakujte jeho mantru-choku-ray, choku-ray, choku-ray. Pro zvýšení energei můžete 108krát zopakovat mantru Óm mani padme hům. A když to dokončíte prostě do toho symbolu fyzicky vstupte, ale držte si kloubouky, je to síla Laughing . Jo a dělejte mezi nádechem a výdech větší pauzu(kumbaka), asi to znáte Cool , ale pro ty co ne, když nedýcháte dokážete lépe procítit sílu.

A takhle si vyzkoušejte všechny..... SHK je možná záludnej pro některé lidi, nastane emoční léčení a tak se vám to zdá....Ale po půl roce to bude "jen" jeden ze symbolů..... Když jsem zkoušel výše popsané cvičení tak silný byl CR, jako kdyby jste stáli v reiki sprše, krásný pocit a teplo po celém těle........ SHK- bylo chladnější než SHK, ale myslím že má větší vibraci a je neuvěřitelně stálé, stálejší než CR.
Ale HS, to byl zážitek na který asi jen tak nezapomenu, něco tak rychlého jste ještě neviděli.......konečně mi došlo co znamená to 6ádná přítomnost-minulost-ani budoucnost........ Je všude, a zároveň nikde.....Je velmi jemný, ale jeho účink je o to větší.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: út únor 05, 2008 9:06 am    Předmět: Citovat

Jojo, taky je možné přitom stát na jedné noze a být předkloněný. To se potom panečku lehce zatočí hlava.....!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: út únor 05, 2008 9:23 pm    Předmět: Citovat

Tak , přátelé, povedlo se Vám okenko zmást. Použiji-li Váš návod, je na mě trochu složitý. Jestli vono tam nejni trocha ironie a nadsázky Laughing
Docela by mě bavilo vědět, jak často popisované praktikujete.
Jdu se postavit na jednu nohu!' Hezký večer a více praktických sdílení nám přeju. M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: út únor 05, 2008 10:07 pm    Předmět: Citovat

Míšo, samozřejmě je možné při prožívání symbolů dělat všelicos, ale hloubce prožitku to moc nepomůže. Myslím, že není úplně to pravé ořechové prožívat symboly jako něco cizího, spíše se symbolem stát.
Kvantová mysl nabízí tento postup: představ si symbol jako něco reálně existujícího. Pak dovol své mysli, aby se s představou spojila a nakonec se tím symbolem staň. Nedávej do toho nic, žádnou představu.... naslouchej.
Nechcej se vést svojí intuicí - objeví-li se vjemy, snaž se spojit s nimi, nechej se vést.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund