Fórum - Zobrazit téma - Výrůstky na kloubech - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Výrůstky na kloubech
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Výrůstky na kloubech
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: út leden 29, 2008 12:12 pm    Předmět: Citovat

Brahme,
jen, aby nedošlo k omylu, je mi jasné, že tvé úmysly jsou dobré. Wink

To, na co jsem se snažila poukázat v tom předešlém vstupu, je něco, čím jsme si v určité fázi zřejmě prošli všichni.
Jde o domnění, že náš koncept pojímání života, Boha, smrti, v podstatě čehokoliv, je ten správný a tak jsme to těm v našich očích „nevědomým“, těm tzv. méně znalým, chtěli zprostředkovat. Nejblíže „na ráně“ jsou ti naši milovaní blízcí, co je takhle spasujeme, v domnění, že bez toho zřejmě jednou umřou v hrubé nevědomosti.

Tohle má ale do pokory hodně daleko a taky si za to život vybírá časem značné mýtné.
Jinými slovy, účel nesvětí prostředky, protože víme houby o účelu, jen si myslíme, že víme. Smile

Brahme, bylo by dobré, přistupovat k tátovi tak, že se sám ledascos z toho vzájemného otevřeného setkání dozvíš a ne s tím, že si budeš předem lámat hlavu, jak mu to „svoje“ sdělit, aby to pochopil.
Abys vůbec mohl něco přínosného sdělit, musíš být před velmi dobrým posluchačem, tedy déle a mnohem lépe toho druhého poslouchat, než toužit po vlastním vyjádření, čehosi, co si myslíš, že už víš. Tedy ptát se ho, poslouchat, než chtít být moudrým rádcem. Jestliže opravdu dobře posloucháme, zapomeneme při tom na sebe a vhodná slova přijdou sama, bez kalkulu. Smile

Pokud se ve vzájemném otevřeném sdílení pootevře i tzv. 13 komnata kteréhokoli z vás, tak díky Bohu za to. Pokud dojde na tvoji víru a přesvědčení, tj. tvoje názory, važ na lékárnických vahách, nabízej citlivě, s láskou a bez očekávání. A pak, milý Brahme, budeš-li mít i vlastní opravdový prožitek, potom se jistě najde vhodná chvíle, kdy se o něj s otcem podělíš a on ho rád a bezezbytku přijme.

Přeju ti hodně zdaru.
toora

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
brahman
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 27.8. 2007
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: út leden 29, 2008 1:21 pm    Předmět: Citovat

Dík Tooro za podporu a tvůj názor, je v něm hodně pravdy. S tvým dovolením využiji tvé názory k osobnímu růstu.
Měj se Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: út leden 29, 2008 3:41 pm    Předmět: Citovat

Tak to je fajn.
I já se Brahmane ze všeho učím.

Very Happy

Pěkný odpoledne. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
DuhovyMystik
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 27.4. 2007
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: čt leden 31, 2008 3:10 pm    Předmět: Ráma, kryia Citovat

to jsou symboly Karuna-Ki, které se používají nejen na klouby a kosti,
je potřeba zasvěcení Karuna-Ki, nebo mistrovská úroveň Rei-ki

viz

http://www.reiki.info/REIKI/Immagini/Simboli-Reiki/Karuna/Rama_CN_3,3.gif

http://www.active-reiki.com/images/Kriya.gif
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
brahman
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 27.8. 2007
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2008 7:04 am    Předmět: Citovat

Hm, tak to mám smůlu, mám zatím jen Usui Reiki II.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2008 7:33 am    Předmět: x Citovat

Tohle že má být ta Karuna?
Já znám tyhle symboly z "normálního" reiki. A jiné další, které kupodivu fungují i s "obyčejným" Usui zasvěcením.
To druhé má být taky něco vyjimečného? ČKR je snad normální, dá se kreslit i oběma rukama k harmonizaci, atd. Tohle snad může používat každý, kdo symboly zná a pracuje s nimi, ne? Tedy R2.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
brahman
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 27.8. 2007
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2008 9:48 am    Předmět: Citovat

Ten první mi nic neříká. A v tom druhém jsem rozpoznal zdvojenej zrcadlově obrácenej CHKR. Myslíš Šamanko, že by mi mohly fungovat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Omar
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 14.1. 2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2008 4:27 pm    Předmět: Citovat

K těm symbolům.Ten první se jmenuje RAMA,ovlivňuje kořenovou a sakrální čakru,otevře je a spojí se zemí.Ladí a ztišuje všechny horní čakry.Čistí místnosti od negativní energie,dokončuje ošetření.Levotočivých 7 smyček stahuje negativní energie z čaker a svádí je dolů do země.Pravotočivých 5
smyček naše čakry propojuje s univerzálním tvořivým vědomím.


Ten druhý symbol se nazývá v Karuně KRIYA je to vpodstatě dvojitý CHO-KU-RAY.vztahuje se k DNA.Levý klíč spojuje s vesmírem,pravý spojuje se zemí.KRIYA se používápro fyzické uskutečnění cílů a uzemnění.Na léčení kloubů se symbol KRIA vyzualizuje tak,že dolní polovina symbolu jde dolu každou končetinou léčeného.Horní část umístíme do kyčlí a spirály do chodidel.nebo horní část do rameních kloubů a spirály do chodidel.
Já osobně si vystačím se symbolama REIKI 2,kdy symbol CHO-KU-RAY používám takový jaký je na obrázku do něhož jsem byl zasvěcen.Vím,že někteří mistři zasvěcují jen půlku symbolu,ale ,který je správný nedokáži posoudit.KARUNA - REIKI 1,2,3?Není lepší a horší reiki,vše se dá vyzkoušet,ale asi stejně se věčina
vrátí k tomu původnímu REIKI.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2008 5:12 pm    Předmět: x Citovat

Fungují určitě. Otázka ovšem, jestli je použít zrovna na tohle. Musím se smát, jak někdo vezme něco osvědčeného, přejmenuje to a tváří se jak vymyslel nový systém a šup vyrobit kurzy. No to je jiná otázka.

Podle toho co jsi napsal, je asi podstatné, co chce a neche tvůj otec.
Myslím, že hodně (nejen) starších lidí neprahne po tom nějak se vrtat ve svém životě a něco měnit. Navíc starší lidi už na to nemusí mít nejen chuť, ale i energii. Pokud je přístupný působení, pak klíďo normální ČKR nebo cokoliv jiného, co ti přijde v okamžiku působení na mysl (protože když se tomu otevřeš, reiki si tě vede sama). Tady by bylo asi moc fajn, pokud by byl ochoten působení nikoliv na dálku, aby jste byli v kontaktu. Ale vřele bych doporučovala doplnit něčím z oblasti bylinek, zaměřených na očistu podle jeho zdravotního stavu (ledviny, artroza, cukrovka, dna?...). Je hodně možností, speciálních čajů a výtažků (Herba Vitalis, Grešík, Dědek kořenář,...). Úprava stravy...
Nechci tu chytračit, jen taková inspirace co mě teď napadla... Z vlastní zkušenosti vím, že nikdo není doma prorokem a zvlášť rodiče zvyklí na svoje zavedené zvyky už prostě nepředěláš. Právě dneska jsme diskutovaly s kamoškama o cukrovce a co jsou diabetici schopni vykonat za experimenty před kontrolou u lékaře, aby nedostali vynadáno. A druhý den....

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
brahman
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 27.8. 2007
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2008 7:39 am    Předmět: Citovat

Vytipoval jsem nějaké bylinné kapky od p. Podhorné. Tak zkusím začít tímto. Změnu stravy (solení ...) otec zatím odmítá, takže nejdřív zkusím asi reiki dálkově s těma kapkama. Mám takovej pocit, že ho do toho asi trochu nutím. Měl bych spíš udělat něco, co by způsobilo, že bude sám chtít začít něco pro to dělat. Jinak to asi nemá smysl a tuto chvíli to pro mě bude asi to nejsložitější.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2008 7:46 am    Předmět: x Citovat

Bingo.
O těch kapkách jsem taky slyšela od spolehlivých zdrojů samou chválu, sama jsem je ještě nezkoušela.
Ale i to posílání na dálku je s jeho souhlasem?
Máš pravdu, jedno z nejtěžších je ustát necpat a nepomáhat vlastní rodině ať chtějí nebo ne. Nakonec zjistíš, že taková snaha o záchranu stejně nemá ty patřičné výsledky a smysl. Paradoxem je, že někdy, když se to vzdá, najednou si přijdou sami. Ovšem je třeba počítat i s tou možností číslo jedna.

Achjo

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.17 sekund