Fórum - Zobrazit téma - Parkinson - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Parkinson
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Parkinson
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hyter
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: út květen 13, 2008 10:19 pm    Předmět: Parkinson Citovat

Chtel bych se zeptat, mate-li nekdo zkusenosti s pacientem s Parkinsonem.
Uvitam i vase nazory. Pokusili jste se nekdo zmirnit nebo zastavit toto onemocneni a s jakym uspechem?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: st květen 14, 2008 6:07 am    Předmět: Citovat

Ztuhlost, zatuhlost životních postojů, ale i způsobů, jimiž takový člověk používá svoji vůli. To je u této nemoci psychosomatickou příčinou.
Proto Reiki může být tou cestou, při níž se uvolní to, co je ztuhlé.
Vím o případu, kdy se takový člověk stal mistrem Reiki a postup choroby se téměř zastavil. Současně se ukázalo, že Reiki sama o sobě životní stereotypy změnit nemůže.
Z toho vyplývá, že kromě ošetření Reiki pomůže takovému člověku cokoliv, co ho přivede k aktivní změně životních postojů. Hodně pomáhají terapie zaměřené na uvolnění ztuhlých vztahů v rodině či rodu (nemám na mysli jenom rodinné konstelace).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: st květen 14, 2008 7:44 am    Předmět: Citovat

Podle J.P.Kleperata ve Skryte moci drahych kamenu by na Parkinsonovu nemoc mely byt tyto kameny:

astericky safir, smaragd, verdelit, fluorit, rodonit, rodochrozit, ryolit a malachit.

Prakticke zkusenosti ale nemam.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: st květen 14, 2008 8:24 am    Předmět: Citovat

Asi před dvěma lety jsem viděla dokument o našem lékaři z nějaké kliniky, který na Parkinsona dával svým pacientům marihuanu. Už si nepamatuji, jestli jako odvar nebo jako přídavek do jídla. Mělo to přímo úžasný výsledek. Jenže po odvysílání v TV mu to samozřejmě tvrdě zakázali a snad i nějaké sankce. Všichni pacienti se okamžitě zhoršili.
Všichni jistě slyšeli o případech, kdy si marjánku ,jako lék, pěstovala babička s dědečkem, vtrhli tam policajti a zahrádku i špajz jim vyplenili.

Zatím se tedy ví, že přidávání marjánky do jídla nebo pití Parkinsna potlačí. Jestli vyléčí, to jsem neslyšela.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: st květen 14, 2008 9:51 am    Předmět: Citovat

Marihuana skutečně proti této nemoci pomáhá a je účinným bylinným lékem. Problém však přináší její aplikace - s ohledem na zákonodárce třeba.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: st květen 14, 2008 8:43 pm    Předmět: Citovat

Naposled jsem si v Čechách vyrobila úžasnou mast,která je úžasná na bolení zad,uvolnění svalstva,na nějaké vyrážky,občas na ekzem,lupenku a malé popáleniny a teď mam akorát problém,jak ji dopravit do Irska,protože voníííííí..........a kontroly a vysvětlování na letišti se opravdu bojím.Vůbec mě nenapadlo,že by to mohlo ztroskotat na tomhle.Grrrr Confused

Omlouvám se za malé odklonění od tématu,jen doporučuji ....

Džarmi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: st květen 14, 2008 9:02 pm    Předmět: Citovat

Tvůj recept by mě zajímal - prosím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zip
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2004
Příspěvky: 120

PříspěvekZaslal: st květen 14, 2008 9:41 pm    Předmět: Citovat

Mne také,prosím Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Hyter
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: st květen 14, 2008 10:38 pm    Předmět: Citovat

Vsem dekuji za prispevky.
Damao: Prave to zatuhle mysleni bude neresitelny problem, jde o cloveka ktery se nevyrovnal se zmenou rezimu. Zatrpkl, uzavrel se do sebe. Ty psychosomaticke priciny odpovidaji.
Trpi tim uz minimalne 10 let a je to v dost pokrocilem stadiu. Navic loni byl na operaci (operace zakalu) a po narkoze mu zustaly halucinace.
Chci se pokusit alespon onemocneni zmirnit.
O marihuane jsem cetl zajimavou knihu od J.X. Dolezala Marihuana. Ale v tomto pripade bych to musel asi prezentovat jako lecive indicke koreni Smile
Dzarmi: Prodava se leciva kosmetika z konopi.....videl jsem ji i v Modre brane. Co tak zamenit obsah za ucinejsi vlastni vyroby....a legalizovat to pouzitim obalu. Navic kdyz to nebudes mit jako spoluzavazadlo tak by to nemel byt problem.
V horsim pripade ti poslu pilnik zapeceny ve vanocce .-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: st květen 14, 2008 11:24 pm    Předmět: Citovat

Hihihihihi,ajajajajaja,jéjéjéjéjéjéjéj Laughing Laughing Laughing Laughing

Právě od tý doby co jsem jednou potkala na letišti po přistání při vyzvednutí zavazadel roztomilý,ale šikovný policejní chlupáče lambádory,tak mi bylo jasný,že se nechytám.
S tou výměnou mě to taky napadlo,aj tady prodávají něco takového (možná anglická etiketa by byla lepší,klidně by to zabavili a žádnou češtinu by neřešili) a musím prozkoumat,jestli forma balení dovolí výměnu.
Našla jsem ještě jedno řešení.Zasadila jsem tady........tak snad mi tu vánočku Hytere nebudeš muset posílat sem. Wink
Asi bych byla velice opatrná s podáváním indického koření někomu,kdo mívá halucinace.Stačí to trošku přehnat a můžeš si pěkně zalítat a to i velice nepříjemně.Každý zastánce mluví o bylince jak je báječná,ale opomíjí to,že tomu nemusí být vždycky.Ono asi cokoliv se přežene,tak dokáže nasekat paseku.I když někteří lidé se tímto překuřují a přejídají záměrně a užívají si to. Rolling Eyes Viz pan Doležal Laughing

Zapomněla jsem předtím dodat,že mast je též výborná na artrózu a na opary.

Recept bych mohla zmínit na pražském setkání,lépe se to vypráví než popisuje.Ale pokud někdo nemá v plánu dorazit,tak bych si dala práci to sepsat a ráda pošlu.Je to opravdu voňavej poklad.Vlastně mohu přinést vzorek na vyzkoušení do Prahy,takže prosím někoho se ztuhlou šíjí,oparem na rtech a třeba nějakého čerstvého popálence sluncem na názornou ukázku aplikace.
Razz Laughing Laughing Laughing Laughing

Džarmi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2008 7:56 am    Předmět: Citovat

Dzarmi, taky bych ráda ten recept...pěkně prosím Very Happy
Až ho budeš mít naťukanej, tak třeba na mail nebo do SZ.

mamka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2008 10:26 am    Předmět: Citovat

Ahojky, mám také zájem o ten recept.
Džarmi, zavřít můžou, pustit musejí Very Happy .
Do Prahy bych také měla 6 .6. dorazit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2008 11:41 am    Předmět: Citovat

Hyter napsal:
Vsem dekuji za prispevky.
Damao: Prave to zatuhle mysleni bude neresitelny problem, jde o cloveka ktery se nevyrovnal se zmenou rezimu. Zatrpkl, uzavrel se do sebe. Ty psychosomaticke priciny odpovidaji.
Trpi tim uz minimalne 10 let a je to v dost pokrocilem stadiu. Navic loni byl na operaci (operace zakalu) a po narkoze mu zustaly halucinace.
Chci se pokusit alespon onemocneni zmirnit.

Víš, jde právě o to, že Ty chceš.... On chce také? Pokud on nechce, tak ho budeš manipulovat byť v dobré víře. Musíme se naučit pokoře respektovat rozhodnutí lidí, kteří se rozhodli umírat nebo prostě nežít. Ten šedý zákal a halucinace po narkóze - jen potvrzují celkový obraz člověka, který není schopen unést změny (a tedy život, jeho podstatu) a uzavírá se do "svého" světa. Jde o to, že když mu vezmeš ten jeho svět, bude mít vůbec KDE žít?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Hyter
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2008 5:31 pm    Předmět: Citovat

On by sice "chtel" ale zmenu mysleni a prijmout na stara kolena tento novy a pro nej nepratelsky svet se nepodari....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: so květen 17, 2008 10:35 pm    Předmět: Citovat

Citace:
Jde o to, že když mu vezmeš ten jeho svět, bude mít vůbec KDE žít?


Citace:
zmenu mysleni a prijmout na stara kolena tento novy a pro nej nepratelsky svet se nepodari....


Závěr je tedy takový, že nemá cenu se pokoušet nemoc za těchto okolností léčit.
Ale ty mu můžeš pomoci jinak. Můžeš ho učinit šťastným tím, že mu budeš naslouchat. Vnést trochu radosti do jeho života svojí přítomností a veselou povahou Wink . Dát tomu člověku pocit, že na tom světě není úplně sám. Uvidíš, že to ocení víc, než kdyby musel měnit své životní postoje, což by stejně nedokázal.

ahoj
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund