Fórum - Zobrazit téma - je reiki sugescia??? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - je reiki sugescia???
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

je reiki sugescia???
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 11:32 am    Předmět: Citovat

Milosparap:
K čemu je Ti dobrá Tvoje schopnost? Možná u hyperaktivních lidí nebo pro zklidnění společnosti? Vždycky se ptám, když jsem dostala dar, jak jej užít. K čemu jsi došel ty? Díky za odpo, Míša.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 5:17 pm    Předmět: Citovat

Milosparap,
mne by docela zajímalo, co tě k tomu pokusu konkrétně vedlo? Myslím záměr. Jestli dojem, že přednášející je někdo jako vyvolávač na trhu který chce získat nové klienty a žáky tak sis ho otestoval, jak na tom opravdu svými schopnostmi je a to pak ovlivnilo tvůj názor a nebo se potkali dva , jeden co se chtěl vytáhnout že něco umí a holt to neuměl tak jak to prezentoval a druhý co se zas chtěl vytáhnout, že on umí zas tohle... A nebo úplně něco jiného.

Jinak souhlasím v tom, že spousta schopností v lidech dřímá a je jen na nich jestli dojdou k tomu je objevit a správně využít. je hodně lidí, kteří nepotřebují být zasvěcení do Reiki a jsou báječní léčitelé, mají své energie na rozdávání , dovedou se dobíjet....Nebo pracují jinými metodami, ne zrovna s reiki. Mnozí objeví v sobě způsoby , aniž by potřebovali konkrétní metody, jak u sebe pracovat na duchovním vzestupu. Objeví schopnosti pomáhat a léčit nejen sebe ale i druhé. Ale to nejdůležitější je, myslím, pro všechny stejná věc. Dodržování vesmírných zákonů. Přes ty vlak nejede.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: čt září 11, 2008 8:01 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.Trochu zapolemizuji i já.Já chápu býtTADY A TEĎ jako být i myšlenkami v přítomnosti.Zapomenout na minulosta a budoucnost.Příklad, nedávno jsem se díval z druny na nádherné pražské střechy a letělo letadlo.Byl jsem v přítomnosti a jen jsem jéj pozoroval jako obraz na obloze.Zapomněl jsem na minulé zkušenosti, že tam letí lidé, že bych mněl závidět lidem, kteří tam letěli na dovolenou a td.Prostě tady a teď jen vnímám a nehodnotím.Nemám s čím.Je to jen meditace bez hodnocení.Teprve po chvíli jsem si to uvědomil a smál jsem se naší fantazii-sugesci.Náš mozek nám skutečnosti sugestivně předvádí svět kolem nás, ale každý ho vidíme jinak.
A taky když mám dar něčěho,tak by byl hřích to nevyužít.Já říkával, když mi Bůh dal ten dar,tak by byl hřích ho nevyužít a já nechci hřešit.Je to jen zase naše sugesce.Když mám dar, tak je to jen mé pokušení ho využít. Ale já nejdu asi životem abych zkoumal své dary.Kdybych žil tady a teď tak budu jen nehodnotit a nezasahovat,to znamená nepomáhat a dát všemu svobodnou vůli.Jen moje ego mi říká, že trpícím máme pmoci,když máme ten dar.Až jednou pochopíme, že už nemůžeme více pomoci,že už jsme udělali vše,co jsme mohli,pak nám dojde, že svět tu není kvůli nám a my ho můžeme vystoupit a pozorovat jen zvenčí,teď a tady.Pak dojdeme poznání vedoucí k nesmrtelnosti.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: pá září 12, 2008 1:09 pm    Předmět: Citovat

Šamane, ty hlavičko zelená, zdravím Tě a ráda čtu!
Po škole jsem pracovala Na zábradlí. Jednou jsem šla přes Karlův most na metro. Na Karlově mostě jsme se s kolegy chechtali a povídali atd. Do metra jsem téměř nedošla. Sedla jsem si z posledních sil a chtělo se mi usnout. Hned. Přistoupil ke mně mladý muž a omluvil se se slovy: Víš, z Tebe sálala taková radost, já jsem si vzal energii, ale asi jsem to přehnal. Neměla jsem žádné zkušenosti s tímto směrem. Dva světy - jeden dává, druhý bere. Můj pocit tehdy? Prázdnota, divnost, na zvracení.
Ptala jsem se kolegy z našeho webu, který si takto umí sosnout, jak s tím a proč pracuje. Každý z nás někdy bere energii, ale proč takto? K Tvému příspěvku chci říci - v každé etapě mého života ke mně přicházely ta správná slova. Přesto - že byla na jiných ´´úrovních´´.
Tvůj příspěvek promlouvá k vyspělým vědomých lidem, doufám, že umí najít cestu do podvědomí každého z nás. I když - já co necítím, to nepoberu. Pozdrav Mivě. papa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund