Fórum - Zobrazit téma - Štítná žláza - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Štítná žláza
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Štítná žláza
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JANAA
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 28.9. 2008
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: so červen 13, 2009 7:01 am    Předmět: Citovat

Eviku, založ nové vlákno o hubnutí, budu jen ráda. Jana
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
cernoocka
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 17.11. 2007
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: so červen 13, 2009 8:15 am    Předmět: Citovat

Ahojky,

Evíku, určitě si od Tebe nechám ráda poradit.
Skladba jídelníčku.. Rolling Eyes ..ráno většinou vločky s jogurtem, oběd většinou těstoviny, nebo brambory s něčím, co dělám dětem a večer..když nemám cvičení, tak je to v poho a zvládnu to s nějákým jogurtem a zeleninkou a když mám trénink, tak příjdu hladová jak vlčák a to si pak dám i pečivo s "něčím"
Zelenina je v pohodě, tu si dávám během dne jako sváču, ale ovoce moc nemusím.
Sladké pití nepiju, občas večer pivko.
Tak co Ty na to? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: so červen 13, 2009 9:24 am    Předmět: Citovat

Tak jsem založila nové vlákno - hubnutí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2009 9:49 am    Předmět: Citovat

smazáno by rendyy

Naposledy upravil rendyy dne po červenec 06, 2009 12:03 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2009 10:23 am    Předmět: Citovat

Rendyy,

k tomu není co dodat. Gratuluju Ti k tomu, co všechno jsi zvládla. Wink .

Eva
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Edy
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2009
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2009 10:41 am    Předmět: Citovat

Připojuji se z celého srdce ke gratulaci od Evika.
Wink Wink Wink Wink Wink Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2009 12:40 pm    Předmět: Citovat

Evi, Edy... děkuji... Embarassed

Když už jsem si to vlákno založila, tak jsem se snažila, abych poskytla i určitou informaci o tom, co z toho všeho vzniká. Pro podporu uvědomnění si toho, že takové věci jsou opravdu možné a jde to... Když je vůle, chuť a trpělivost. I když, asi se musím naučit přijímat i tu pochvalu. Cool

Skoro jsem se rozbrečela, někde hluboko je tam ještě zastrčený takový pocit, že ať dělám co dělám, stále je to málo... I v tomhle je na čase začít se dívat na věci jinak.

Díky moc... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Edy
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2009
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2009 1:35 pm    Předmět: Citovat

Rozumím ti.
Dokonce jsem v některých pasážích viděla shodu i smým životem. U té části s duchovnem jsem se obzvlášť zarazila, neboť ten nápad být farářkou jsem mívala taktéž. Laughing Dokonce i ono vzbuzení lítosti prostřednictvím nemoci mi kdysi nebylo cizí. Uměla jsem si kdykoliv navodit příznaky nemocí, na které jsem pomyslela. Čekala jsem lítost a vychutnávala jsem si ten pocit odevzdanosti. Uvědomila jsem si, že když si umím navodit nemoc, musí to jít i naopak. A jde to! Také se dostavilo jakési uvědomění si sama sebe, pochopení, pohled na svět i na příbuzné, jaké si prozření.
Přijímat pochvalu mi docela dost dobře nejde. Jsem na pochvaly zvyklá. Abych alespoň nějak zaujala v dětství, snažila jsem se být dokonalá a poutat na sebe pozornost v různých aktivitách. Do čeho jsem se pustila, tak naplno až tu byl výsledek, ocenění a obdiv. Vzápětí jsem se pustila do dalšího a bylo to to samé. Stal se ze mne perfekcionalista. To je má minulost ve zkratce. Ale perfekcionalismus se se mnou táhne dál. Dnes se na něj dívám už jako na kladnou vlastnost a využívám to jen ke svému prospěchu, když je třeba. Pochvalu přijmu, ale někdy jí nevěřím, nejsem si jistá, že si ji zasloužím a někdy nevěřím, že to ty lidi myslí vážně. Pracuji na tom.
Když na to tak koukám, divím se, že to kdysi odnesli "jen" plíce.

Takže Rendyy, držím palečky a ať se daří na všech úrovních tvého báááječného života.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: pá červenec 03, 2009 2:06 am    Předmět: ... Citovat

Rendyy, musím se připojit chtě nechtě.
Děkuju ti za tvůj včerejší příspěvek. Taky jsem se poznávala, zejména v pasážích o nemoci a vzbuzování lítosti.
Není to tak dlouho, co jsem to přesně takhle odhalila u sebe a musím říct, že mi tohle poznání-přiznání si- přineslo do života spoustu změn. Dobrých změn, změn k lepšímu. Někdy je to těžké, přiznat si pravdu takhle "syrově", ale ten výsledek jistě stojí za to.

Přeju hodně zdraví a odhodlání ke změnám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: so červenec 04, 2009 9:01 pm    Předmět: uaaaaaaaaaaa Citovat

Uaaaaaaaaaaaa tady straší?
Nebo mě ve "věži"?

Rendyy, někdy včera jsem tady četla tvojí odpověď. Psala jsi tady o Jonášovi a najednou to tu není.................... Tak teď z toho nevím Laughing Laughing Laughing

Neměla jsem zrovna čas reagovat a když jsem se sem teď dostala, tak si vlastně odpovídám sama sobě....... Chichi

Jenom jsem ti chtěla, že mám taky nějaký řešeníčko s tatínkem. Momentálně je na prášcích a čekáme, jestli se jeho alkoholismus zvládne ambulantně, nebo ne. Jeho léčbu a vůbec to, že svému okolí a potažmo sám sobě přizná, že MÁ PROBLÉM, jsem iniciovala já. Protože ho mám ráda a už to nešlo jenom na to koukat............... Rolling Eyes

Takže "rodinný konstelace" to jistí........ Už se těším na Jonáše.

Lenka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: ne červenec 05, 2009 6:19 am    Předmět: Citovat

Lendulko, nestraší... Pozorovala jsem svoje reakce na to, jak jsem se tu otevřela a rozhodla jsem se to smazat. Chystám se smazat i ten další... Vím, jak bezradná jsem byla, když jsem s tím vším začínala a kolik podpory jsem potřebovala. Když už jsem si to vlákno založila, tak jsem chtěla nějakým způsobem informovat o průběhu, protože nejsem jediná, kdo podobné věci řeší... když už sem chodím a nějak přispívám.

Ale otevřela jsem se opravdu a to lidé také nedělají na veřejném trhu. Já bych to příště chtěla udělat jinak, mezi přáteli, tam, kde o to opravdu stojí... Ne takhle.

Pokud se chystáš i příště k Jonášovi na konstelace, je pravděpodobné, že se uvidíme. Moc se na to těším, protože je to výborný terapeut a ještě jsem neměla možnost zúčastnit se jeho seminářů. Když bys věděla o nějacích potencionálních zájemcích, je možné, že bychom ho mohli společně inspirovat k zadání dalšího termínu... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: ne červenec 05, 2009 7:24 am    Předmět: Citovat

rendyy napsal:


Ale otevřela jsem se opravdu a to lidé také nedělají na veřejném trhu. Já bych to příště chtěla udělat jinak, mezi přáteli, tam, kde o to opravdu stojí... Ne takhle.



Rendíku, udělej to po svém. Říkej jenom to, co ty sama chceš a neřiď se ostatními. Kdo tě nebude chtít poslouchat, tak Tě poslouchat nebude, ale to je jeho problém, ne Tvůj.

Je tady myslím hodně lidí, které zrovna tohle téma zajímá Wink , i když zrovna nereagovali. Všechno si napsala opravdu od srdce a to se cení. Držím ti palce.

Eva
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: ne červenec 05, 2009 11:06 pm    Předmět: ... Citovat

Rendyy, vidíš, to mě nenapadlo, žes to smazala sama...............Ani nevím, že to jde. Wink

Já jsem taky hodně otevřená a někdy si říkám, jestli bych radši neměla být zticha. Ty jo, když ono mi to moc nejde.

Jinak jsem pro konstelace. Rozhodně. Zkusím se poptat v okolí. Pro mě to byl opravdu zážitek!!!

Měj se hezky a jak říká Evík - řiď se podle sebe Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: po červenec 06, 2009 10:53 am    Předmět: Citovat

Evik:

Citace:
Rendíku, udělej to po svém. Říkej jenom to, co ty sama chceš a neřiď se ostatními. Kdo tě nebude chtít poslouchat, tak Tě poslouchat nebude, ale to je jeho problém, ne Tvůj.


K tomu mě napadlo to, že člověk versus okolí jak jej bere či nebere má opravdu mnoho nuancí. Něco zvládnem pochopit a šup, ukáže se další, v momentu, kdy si myslíme, že už tohlé téma o Lásce chápeme a máme zpracované. Jak je to jednoduché, že? Very Happy Ono se to druhým velice dobře říká....ale uvnitř sebe, kdo máme vždy úplně klídek a pokoj v sobě, když s námi někdo nesouhlasí. Jedno jestli málo nebo víc. Já ne, i když se tak třeba tvářím. Ego nastartuje první reakci, která člověka žene do pozice Nepochopený, Odmítnutý, Přehlížený a do reakce na tenhle pocit. Po chvlice si třeba člověk uvědomí, že se na situaci dívá blbě a přehodnotí to, dojde mu že stejně jako on nemusí mít rád všechny a všechno ale měl by to respektovat, pokud jej to nijak neomezuje v jeho osobní cestě a stejně tak druzí nemusí milovat jeho nebo jeho názory ale stačí, když jej respektují a nechají mu jeho svobodnou Cestu. Problém je ten, že naše Ego nás cpe do pozice Já mám přece pravdu a to, že se mnou davy souhlasí, tleskají mi, všímají si mně,utěšují mne, chápou mne, zabývají se mnou,to je pro mne potvrzení o tom že si vedu dobře. A když se toto nekoná, už nás cpe k pocitům o něco výše popsaným a dalším. Všechno témata prvních tří čaker. A Ukazatel toho, jak máme a rádi a jak přijímáme bez podmínek sami sebe. Ufufuf.
Rendyy, škrábeme se všichni nahoru, chvilku myslíme že jsem na vrcholu a pak přijde upozornění, že k vrcholu to ještě je daleko:)))) Každý se škrábeme na tyhle vrcholy, každý svou cestou, každý s vomění že ta jeho je přece ta správná, ale vše je nakonec o tom, jak přijímám a respektuju sebe, své hranice a možnosti a jak uplatňuji svoje volby.Tak se chovám k okolí a tak se chová pak okolí ke mně.
Díky za každou takovou lekcičku, i když v prvním momentě bolí, je nám nepříjemná a a ten náš Egonek je zas chvilku na koni. I když už zjistil, že aby mohl s námi být, musí být hodně často přikrčený a mt sklopené uši, přikyvovat. Ale jakmile někdo zabrnká na struny, které nemáme naladěné, v tu ránu mu narostou křídala a kříí na nás Vidíš? Měl jsem pravdu! A takhle se dme tak dlouho dokud mu věnujeme pozornost, posloucháme ho a snad s ním i někde v koutku duše souhlasíme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: po červenec 06, 2009 12:27 pm    Předmět: Citovat

Citace:
Rendíku, udělej to po svém. Říkej jenom to, co ty sama chceš a neřiď se ostatními. Kdo tě nebude chtít poslouchat, tak Tě poslouchat nebude, ale to je jeho problém, ne Tvůj.


Nuž, mě k tomuto napadá zase to, že jsem se necítila dobře už od té doby, co jsem tu napsala výsledky svých krevních testů. Měla jsem dost času pozorovat sebe a to, co to ve mě vyvolává, proč mi to vadí... a proč jsem vůbec tu v tomto tématu pokračovala. A ty reakce /moje reakce, ne ani tak reakce ostatních/ mi momentálně hodně pomáhaly poupravit si vztah k sobě a náhled na mnoho věcí...

Napadlo mě k tomu takové přirovnání, jak člověk, který si vůbec nevěří a je mu líto, že neumí malovat a přitom by moc chtěl, se postupem času dopracuje k tomu, že namaluje celkem pěkný svůj obraz. Ten se potom rozhodne s nadšením odnést do kroužku podobných pokusníčků... Jenže je tu takový zádrhel, že on ten kroužek je jaksi propojený s veřejným prostranstvím, ale to neva, zkrátka si tam to své dílko vystaví a spolu s ostatními se na něj dívá. A ono je úplně jedno, jestli se to někomu líbí, nebo nelíbí, o to tu vůbec nejde. Zkrátka za chvilku mu něco docvakne, řekne si aha!, zabalí fidlátka a jde si domů okopávat zahrádku. Pak brnkne těm, které z kroužku zná, uvaří si čaj a přitom si povědí, co je nového, jak se mají, ukáží si navzájem svá dílka a povědí si co jiného pěkného se jim třeba zrovna povedlo, co třeba s malováním obrazů vůbec nesouvisí. Nic víc, nic míň. Zkrátka jen změnil náhled a rozhodl se věci dělat jinak.

Smazání příspěvků a koliko reakcí to vyvolá, nejen mých. Vlastně jsem se tím snažila plnit přání i šamance, která nedávno psala /a měla pravdu/, že je škoda, že se tu většinou něco začne a už se nedozvíme, jak to bylo dál, co si dotyčný z toho celého odnesl.

Chtěla jsem tím přiblížit svůj příběh, aby to mohlo nějak pomoci i ostatním, kteří řeší tohle téma. Chtěla jsem to původně napsat k tématu reiki/křesťanství, s kterým jsem se tu původně objevila. A zároveň vyjádřit svůj dík všem za tu část cesty, kterou jsem ušla tu s vámi všemi, s reikiwebem.... a hlavně dát najevo, že právě RW hrál důležitou roli v tom, abych tu svojí životní cestu vůbec našla. Jsem teď ve fázi mnoha životních změn a jedna z nich je právě to okopávání zahrádky, kterou jsem hodně zanedbávala a otevření vlastní galerie obrázků.... Mno. Smazala jsem to. Ani už nechci dál zapojovat sebe zde do diskuzního fóra. A věřím, že i tak budeme pít čaj společně s těmi, kteří se rádi uvidíme a popovídáme... a víme, kam si brknout. To je celé. Vytvoření více prostoru pro to, co je pro mě osobně více skutečné...

Děkuji za vše Smile... R*
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 5 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund