Fórum - Zobrazit téma - Štítná žláza - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Štítná žláza
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Štítná žláza
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2008 11:18 pm    Předmět: Citovat

Herbalife ano či ne?
Co člověk, to názor. A jak se máš rozhodnout ?
K tomu nám slouží dva nástroje, kterými se řídíme. Intuice a rozum.
INTUICE - to pravé já, náš vnitřní hlas a my se řídíme podle sebe, bez ohledu, co si o tom myslíme.
ROZUM - to nejsme my, je to naše okolí, rodiče, kamarádi, společnost...
Zvítězí-li intuice, věřím sobě. Zvítězí-li rozum, věřím okolí.

Nezbývá, než se sám na sobě přesvědčit, než se učiní nějaký závěr.
Tím bychom to možná mohli uzavřít, ne?
Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2008 11:39 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Laughing Laughing Laughing
Roso:
Už je to tu zase. Jako bych slyšela propagační řečnění na předváděčce proslulé firmy Herbalife. Já zase potkala spoustu lidí, kteří se nechali nachytat a nepomohlo jim to.
I mě jednou nalákali na veselé divadelní představení: jak jsem zbohatl prodejem produktů Herbalife a jak jsem se uzdravil (zhubl, ztloustl,...), jen co jsem se upsal a nakoupil kabelu přípravků. Nalákali mě tam
pod záminkou nabídky tradičního pracovního místa pod názvem jiné firmy. Než jsem tam dorazila a uviděla povědomý nápis. Ale byla to docela sranda.

šamanka


typická šamanka,
se divím, že ti ty tvé typické manipulace pořád někdo řere Very Happy

Pokud si někomu nalítla, je to tvůj problém. To že ty výrobky jsou geniální ještě nezmamená, že se kolem toho budou pohybovat vždy ti nejlepší lidé. Naopak, kolem Herb. bylo vždy dost podvodníků, kteří lidem produkty ordinovali tak, že jim pak moc nefungovali.
Ale když nebudeš hloupě tlachat a najdeš si diskuze uživatelů na netu, tak uvidíš sama, že to co píšeš, je problém posunutej jinam.

Tím se nezastávám Herb., protože to nemám zapotřebí. Osobní zkušenost jsem s ním kdysi měl (před 15 lety) a musím říct, že zakladel měl nejčistčí úmysli, výrobky jsou to velmi kvalitní a to že to pár čecháčku pokálelo svým přístupem k prodeji je jiná věc, která s tou Herb. myšlenkou "pomáhat druhým" nemá nic společnýho.

Nepíšu to pro šamanku ale pro lidi, kteří se tu občas nechávají zbytečně zatahovat do šamančiných negativních kampaních stylem, "to co nemám ráda já, je špatný a nesmí to mít rád nikdo".

Fakt jsem tady nepoznal negativnějšího a ublíženějšího člověka než je šamanka. Dost se na tebe těším na pražský setkání, doufám, že mi to časově vyjde, protože si myslím, že se tam z tebe potrhám smíchy.

Pepa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: út květen 13, 2008 8:12 am    Předmět: Citovat

Evik napsal:

K tomu nám slouží dva nástroje, kterými se řídíme. Intuice a rozum.
INTUICE - to pravé já, náš vnitřní hlas a my se řídíme podle sebe, bez ohledu, co si o tom myslíme.
ROZUM - to nejsme my, je to naše okolí, rodiče, kamarádi, společnost...
Zvítězí-li intuice, věřím sobě. Zvítězí-li rozum, věřím okolí.


Takze Eviku to znamena, ze lepsi je zahodit rozum?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: út květen 13, 2008 10:43 am    Předmět: x Citovat

Milý Krabasi,
nehodlám odpovídat na tvoje výpady a nehodlám tu s tebou zase vést nějaké osobní války. Pokud tě moje osoba a to, co píšu tolik dráždí, tak moje příspěvky vynech a bude ti líp.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: út květen 13, 2008 10:48 am    Předmět: Citovat

Evik napsal:
Herbalife ano či ne?
Co člověk, to názor. A jak se máš rozhodnout ?
K tomu nám slouží dva nástroje, kterými se řídíme. Intuice a rozum.
INTUICE - to pravé já, náš vnitřní hlas a my se řídíme podle sebe, bez ohledu, co si o tom myslíme.
ROZUM - to nejsme my, je to naše okolí, rodiče, kamarádi, společnost...
Zvítězí-li intuice, věřím sobě. Zvítězí-li rozum, věřím okolí.

Nezbývá, než se sám na sobě přesvědčit, než se učiní nějaký závěr.
Tím bychom to možná mohli uzavřít, ne?
Rolling Eyes


Intuice a rozum se vylučuje? Copak rozum nejsme my (naše životní zkušenosti, znalosti, prožitky a jejich vyhodnocení?). A lidi co nepoužívají intuci jsou jen loutky svého okolí???

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: út květen 13, 2008 11:22 am    Předmět: Citovat

Wink
Citace:
Fakt jsem tady nepoznal negativnějšího a ublíženějšího člověka než je šamanka. Dost se na tebe těším na pražský setkání, doufám, že mi to časově vyjde, protože si myslím, že se tam z tebe potrhám smíchy.

ale no tak, Pepo.......Většinou nás dráždí něco, co nás nebo něco v nás zrcadlí. KDe je tvůj klídek? Wink Nemyslíš, že potrhat se z někoho smíchy je docela smutná záležitost? Máš určitě pravdu v tom, že všechno je v lidech a že dobrou věc může jeden pokazit všem jen díky svému záměru zbohatnout za všech okolností. Setkávám se s tím u lidí, kteří , když se bavíme o nějakém problému a myslím že třeba kinezka by jim mohla pomoct, tak se ohradí negativním zážitkem, nad kterým mi padá brada, protože s tou metodou má prachmálo co společného. To jen na okraj. Šamanka má holt "kliku" že přitahuje nějaké podfuky (možná jich není v porovnání s těmi jejími dobrými zkušenostmi zas tolik, ale má potřebu upozornit na ty negatviní) a tebe to dráždí , takže zas tě nějak přitahujou tyhle lidi, kteří prezentují podle tvého jen to negativní, tudíž, zrcadlí tvou zaujatost taky nanegativní. Třeba jen kousíček, ale je to tak. Jinak by tě to nenutilo použít takový dost ponižující výraz. Dětem ve školce říkám, že to, že se smějí druhému ukazují samy na sebe . Děti se teprv učí jak se chovat. Člověk tvého formátu to snad nemá zapotřebí. Soudě podle tvých příspěvků jak tady tak na instantu. Takhle to vyznívá, že na setkání jdeš za účelem vyhledávání těch vešek, kterých máme ve svém mysli a chování všichni dost. Ale podstatné je přeci to společné, kvůli kterému se všichni sejdete. Těžko to bude sarkazmus a jízlivost. Osobně si myslím, že Šamanka, i když je to někdy "nášlapná mina", bude fajn člověk, který určitě stojí za poznání.
Ať se vám to setkání vydaří. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: út květen 13, 2008 11:25 am    Předmět: Citovat

Citace:
Takze Eviku to znamena, ze lepsi je zahodit rozum?


Zbultrane!

Intuice je to, co tě zasáhne přímo do srdce. Jakmile do toho přibereš rozum, začneš pochybovat. A pochybnosti jsou největším nepřítelem toho, když chceš něčeho dosáhnout.
A protože se tak moc chci zbavit přebytečných kil, proto jsem rozum nechala stranou.
Finanční otázka - i peníze jsou motivace, hlavně když jich nemáš nadbytek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: út květen 13, 2008 11:37 am    Předmět: Citovat

Ahoj Renato,
máš pravdu.

A v klidu jsem, neboj. Jen jsem měl potřebu praštit šamanku přes prsty a udělal jsem to způsobem jí nejbližším, ona takhle nejraději komunikuje s ostatními. Žádný sladký řeči, to by nevzala.

Ahoj a zdravím

Pepa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: út květen 13, 2008 12:24 pm    Předmět: Citovat

Akorat Eviku, mozna jsi nepremyslela o tom, ze ty nepotrebujes hubnout Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Roso
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: út květen 13, 2008 12:58 pm    Předmět: Citovat

Když používáš INTUICI, používáš napojení na vesmírný internet, kde máš nekonečné množství informací. Řídit se intuicí znamená následovat a realizovat své předchozí myšlenky a svá přání.
Když vyšlel do vesmíru nějakou objednávku, tak když se nebudeš řídit intuicí ale rozumem, tak dostaneš prd....
Takový jednoduchý příklad. Hledáš nové zaměstnání. Jdeš po městě a najednou cítíš potřebu zahnout do uličky kam jsi vůbec nechtěl jít. Pokud poslechneš intuici a půjdeš tam, tak "náhodou" (sinchronicita) potkáš člověka, který ti řekne informaci, na základě které získáš vytoužené nové zaměstnání. Pokud poslechneš rozum, který ti říká "Nechoť tam, tam nic nepotřebuji", tak budeš mít .....víme co.
Doporučuji knihy od Bärbel Mohr, Objednáváme si z vesmíru, Vesmírný objednávkový servis, atd,...
Roso
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: út květen 13, 2008 3:11 pm    Předmět: x Citovat

Vtip je v tom, že rozlišení co je intuice a naše přání (nalhávání, růžové brýle, snaha připsat intuici to, co se nám právě líbí) je dost nesnadné...
Já bych zdravý rozum rozhodně nezatracovala.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: út květen 13, 2008 3:30 pm    Předmět: Citovat

Naprosto souhlasím. Chce to ale intuici neustále vědomě trénovat. Já osobně bych se rád někdy dostal do stádia, že se na intuici budu moct 100% spolehnout.
Roso
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2009 2:18 pm    Předmět: Citovat

Vyšetření mé štítné žlázy po roce a kousek: zcela v pořádku.

Naposledy upravil rendyy dne po červenec 06, 2009 12:05 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
cernoocka
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 17.11. 2007
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: pá červen 12, 2009 10:13 pm    Předmět: Citovat

Ahojky,
tak jsem dnes byla po roce ne kontrole se štítkou a výsledky..... Rolling Eyes Mudr mi zvýšil dávku léku, že prý jsem nabrala 2 kg a díky tomu je prý štítka rozhozená a potřebuje víc nadopovat, když je tam ten "zánět".
CHjo, štve mi to, snažím se hubnout, ale moc to nejde, i když cvičím 3 krát týdně a ani se necítím na " shromažďování na potom ". A nevyřčené dávno ventiluji..tak proč???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: so červen 13, 2009 6:43 am    Předmět: Citovat

cernoocka napsal:

CHjo, štve mi to, snažím se hubnout, ale moc to nejde, i když cvičím 3 krát týdně a ani se necítím na " shromažďování na potom ". A nevyřčené dávno ventiluji..tak proč???


Černoočko ahoj Wink .

Pokud cvičíš, jak píšeš, domnívám se, že příčina toho, že nehubneš může být v nevhodné skladbě jídelníčku. Pokud máš zájem, můžeme to trošku probrat, případně založit nové vlákno - hubnutí. Nejsem odborník přes výživu, ale všechno zkouším na sobě a možná bych ti mohla nějak poradit.

Evík

P.S. Ty doktoři mě drtějí. Drtí mě celý systém našeho zdravotnictví. Když byla ,,moje paní s cukrovkou " na kontrole, doktorka pěla chválu na její zdravotní stav, jak zhubla, jak jí klesl cukr, jak se jí snížil tlak, ale přesto jí zvýšila večerní dávku inzulínu ! Zrovna tak jak píšeš, že Ti přidal lékař nějaké léky ! Připadá mi to, jako by měla strach, že by za chvilku přišla o pacientku ! Sorry, ale někde jsem to musela ventilovat Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 4 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund