Fórum - Zobrazit téma - Štítná žláza - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Štítná žláza
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Štítná žláza
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2008 5:07 pm    Předmět: Citovat

Brahmane, zkusila jsem poslat přímo dotaz p.Turečkovi - uvidíme. Našla jsem i ten pořad o kterém píšeš, ale jinak ty stránky se mi zdají chaotické a nebo v nich blbě hledám.
Dík, jestli odepíše, dám vědět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
brahman
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 27.8. 2007
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 6:50 am    Předmět: Citovat

Chvilku mi taky trvalo než jsem se v nich zorientoval. Občas se k nim vracím, protože jsem si tam našel pomoc pro moje zdravotní problémy. Tak to zkouším zatím sám a uvidím.
Jinak v té poradně není moc odpovědí na prvních stránkách, zkus přelistovat kousek dál, je tam spousta různých případů v kterých si možná najdeš podobnost se svým. Jinak doporučuju pročíst "Pokyny pro zdraví" a "Články".
V podstatě jeho léčba není nic složitého, doporučuje co škodlivého nejíst naopak co zařadit do jídelníčku včetně vitamínů a minerálů + reiki. Má to ale docela logicky vysvětleno a mě osobně to oslovilo. Jediná složitost na tom je, že se člověk musí zbavit špatného stravovacího návyku do čehož se většině lidí moc nechce.
Měj se. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 1:06 pm    Předmět: Citovat

Brahmane, tak jsem našla to, o čem píšeš. Včera jsem byla trochu jinde...

Jo, je to zajímavé a určitě to stojí za to vyzkoušet - např. snižování váhy.Všechno to souvisí s detoxikací organismu a následně se správnými stravovacími návyky, ke kterým , jak píšeš, je pro někoho těžké se ,,dokopat".
Já to zkusím. Bohužel zase jsem moc netrpělivá, ale např. objednání na endokrinologii trvá víc než 2 měsíce.

Tak se měj.Všechno jde, když se chce Very Happy Rolling Eyes .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
brahman
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 27.8. 2007
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2008 6:48 am    Předmět: Citovat

Držím palce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2008 8:53 pm    Předmět: Citovat

Myslím si, že každá choroba je léčitelná. Pouze naše klasická medicína jaksi nedokáže tento fakt překonat. V případě jakékoliv choroby přichází do úvahy více faktorů.
Některé zdroje uvádí procentuální podíl přičin choroby bez ohledu na odlišnost jednotlivých symptomů asi takto: 33% karmický podíl (dědičné a vrozené dispozice), 30% duchovní příčina, 15% účinek jedů v potravinách, prostředí a geopatogenní zóny, 15% vliv nesprávné výživy, 7% vliv nedostatečného nebo jednostranného pohybu.
Když sečtu vliv jedů a potravin a pohybu, tak se dostanu na 37%. Aniž bych vůbec začal pracovat na duchovní úrovni, tak už teď jsem schopen ovlivnit svou nemoc z více jak z 1/3. Když to zkombinuji s duchovní cestou tak se dostávám na více jak 2/3. Tolik k matematice. Já osobně volim kombinaci obojího.
Většinu nemocí si člověk stejně vyrobí během svého života sám.
Dámy. Jak často uklízíte byt. Někdo denně někdo jednou týdně. Jak často uklízíme svoje tělo? Hmmm. Asi moc ne. A při tom ve většině potravin jsou samé Éčka atd. Pijeme sycené nápoje a všelijaké jiné svinstvo. A kde se to všechno ukládá? V našich orgánech. Játra, ledviny, štitná žláza, prostata, ucpané cévy, zanesená střeva. V těle nám vznikají tzv. divoké skládky. Někdo jí vitamínamy apod. Fajn. Ale pokud nemá vyčištěná střeva (tzv. klky, které tvoří povrch střev), přes která se do těla tyto látky vstřebávají, tak pak má akorát tak drahou stolici. Berete drahé léky, které nezabírají a doktor vám zvedá dávky a proč? Protože se nevstřebávají. Co s tím?
V nějakém příspěvku tady už byla zmiňovaná detoxikace. BINGO! To je první krok. A co dál. Začnu tělo čistit. Dále ale potřebuji ještě 2 věci. Tělo vyživit a zregenerovat a to na úrovni buňky. Kdo ví jaký je potřebný denní přísun živit (bílkoviny, sacharidy, tuky, vláknina, vitamíny, minerály, proteiny) a jejich správný poměr a kdo to sleduje v jídle, které jí? Maximálně někdo sleduje kalorie.
Jaký to má dúsledek? Že někdo má třeba 100kg a přesto je buňečně podvyživený. Jak se má tělo samo uzdravit, když nedostává to co potřebuje?
Já sám jsem řešit tento problém a dostal jsem se k doplňům stravy, které toto všechno splňují. Většina lidí v mém okolí se nezabývá duchovní oblastí a přesto si dokázali pomoc od různých nemocí. Dokonce se díky těmto doplňkům stravy zlepšil i jejich duševní stav. Jsem všemi deseti pro duchovní řešení problému ale žijeme ve fyzickém těle a pro tělo je důležitá detoxikace, vyživení a regenerace. Pokud někdo má nějakou chorobu 5, 10 a více let, tak k duchovní cestě je potřeba přidat správnou výživu a tělo se uzdraví samo.
Roso
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2008 10:03 pm    Předmět: štítná žláza Citovat

Roso, základem všeho je tedy detoxikace organismu, která se provádí pomocí potravinových doplňků. Je to první etapa na ozdravení organismu na úrovni buňky a trvá zhruba 1,5 - 2 měsíce.
Proto jsem se ptala, zda tady někdo nezná preparáty Tianshi. Součástí tibetské medicíny je mechanismus samoregulace. Ale nikdo se neozval. Princip je stejný jak píšeš. Detox, výživa a regenerace. Ale nelze to tady vše popisovat.
Já také nechci do sebe ládovat nějaké chemické preparáty a přivodit si další problém nějakým vedlejším účinkem.( Myslím, že jsem si ho totiž nedávno přivodila.) Roso, můžeš být konkrétní ? Mohu se plést, ale máš na mysli Herbalife ? Není to tak dlouho, co jsme se bavili v diskuzi o artróze a píšeš, že ti Herbalife velmi pomohl. Já zvolila jiné prostředky, pro mě teh dostupnější - Malasa, Colafit. (Mám ho ještě asi na 14 dní. Potom jsem slíbila, že napíšu jak se mi osvědčil.) Koncem týdne bych měla vědět ortel z rozborů krve.( játra , ledviny, štítná žláza).
Roso, preparáty Herbalife jsem nezkoumala,myslíš, že by byly řešením mého problému?
Jinak pracuji v potravinářství, takže vím o čem mluvíš. Budu ráda, když mi odpovíš.
Evik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Roso
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2008 10:41 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Eviku
Ano. Jedná se o Herbalife. Beru to už víc jak rok. Za tu dobu jsem poznal strašnou spoustu lidí co to užívají. Znám jejich příběhy. Chápu ty lidi co jsou proti tomu, protože jsem dřív na to měl rovněž negativní názor. Nejlepší je ale osobní zkušenost, protože teď si už může o Herbalifu říkat kdo co chce ale můj názor už nezmění.
Ptáš se jestli ti to pomůže. Neznám nikoho komu by to nepomohlo. Nejsem ale lékař a Herbalife není lék. Z etického hlediska ti nemůžu garantovat, že za 3 měsíce nebo za 1/2 roku budeš bez problémů. Nejprve je potřeba provést zdravotní anamnézu.
Jinak zakladní buňečná výživa je komplex přes 6000 bylin. Dále existuje spousta dalších přípravků, které jsou už cílené na konkrétní problém. Tablety jsou spojovány kukuřičných škrobem a lisovány za studena. Zeptej se v lékarně co obsahují běžní tablety aby držely pohromadě. Nemluvě o tom, že léky které předepisují lékaři většinou neléčí příčinu ale důsledek.
Neříkám, že Herbalife je jediná firma, která se tímto zabývá. Jsou to ale jedny z nekvalitnějších výrobků na trhu. Firma je na trhu už přes 26 let.
Roso
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: čt květen 08, 2008 10:32 pm    Předmět: štítná žláza Citovat

Ještě jednou se vracím ke štítné žláze . Právě jsem se dočetla toto:

Pobyt v solné jeskyni pomáhá léčit sníženou funkci štítné žlázy. Je to doporučováno endokrinology.

To jsem netušila, proto to sem píšu jako informaci.

Evik Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: čt květen 08, 2008 11:39 pm    Předmět: Citovat

Ano, je to pravda, stejně tak pomáhají solné lampy.
Bez řešení příčin to ale přinese jen dočasnou úlevu., ne vyléčení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: čt květen 08, 2008 11:45 pm    Předmět: x Citovat

Laughing Laughing Laughing
Roso:
Už je to tu zase. Jako bych slyšela propagační řečnění na předváděčce proslulé firmy Herbalife. Já zase potkala spoustu lidí, kteří se nechali nachytat a nepomohlo jim to.
I mě jednou nalákali na veselé divadelní představení: jak jsem zbohatl prodejem produktů Herbalife a jak jsem se uzdravil (zhubl, ztloustl,...), jen co jsem se upsal a nakoupil kabelu přípravků. Nalákali mě tam
pod záminkou nabídky tradičního pracovního místa pod názvem jiné firmy. Než jsem tam dorazila a uviděla povědomý nápis. Ale byla to docela sranda.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: pá květen 09, 2008 6:44 am    Předmět: Citovat

Když už tady opět ožívá tohle téma. Za skoro půl roku pokusu o léčení štítky musím říct, že nikdy jsem se necítila tak dobře, jako teď. Na krvi jsem ještě nebyla, protože jsem dosud nenalezla vhodného doktora, ale myslím, že určitě je to lepší. Dokonce i ostatní lidé si všímají, jak skvěle vypadám a skvěle se cítím.
Snažím se to stále řešit převážně syrovou stravou a občas půsty, afirmace. Teď jsem to ale podělala, protože jsem po půstu místo návratové fáze zkonzumovala totálně vše jako čuník, takže je mi zle a štítka se prudce ozývá, že se jí to rozhodně nelíbí. Zkrat pod vlivem stresu a hrozícího nervového zhroucení, viz církevní story.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2008 9:05 am    Předmět: Citovat

Šamanko,
každý má nějakou zkušenost, někdo dobrou někdo špatnou. Já se ptát. Proč mají někteří lidi se stejným výrobkem zkušenost dobrou a někteří špatnou? Je to ve výrobku nebo v lidech?
Stejné je to i s prezentací a prodejem výrobků (jakéhokoliv). Záleží co je kladeno na první místo. Zda zisk, nebo zájem pomoci tomu druhému.
Ve společnosti máš určité procento podvodníků, padouchů, zlých lidí atd., nebo prostě jenom nešťastných lidí co si nevědí co si se sebou počít. A myslím si, že jich není málo. Tito lidi pracují ve všech oblastech našeho života, narazíš na ně kdekoliv. Nemůžeš ale říct, že firma, kterou zastupují je špatná, nebo výrobky, které prodávají jsou špatné.

Když někdo narazí na mistra reiki, který je mistrem jenom podle papíru ale jinak je to podvodník nebo zlý člověk, řekneš, že reiki je špatné? Ne. Když někdo bude plivat na reiki, tak co si o tom budeš myslet ty? Ty víš přece svoje. Když si koupíš mercedesa a pojedeš z Prahy do Brna na jedničku a zavaříš motor. Problém je ve výrobku nebo v uživateli?

Závěry ať si každý udělá sám.

Roso

PS. doporučuji všem knihu Čtyři dohody od D. M. Ruiz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2008 12:18 pm    Předmět: Herbalife Citovat

No Roso, ona tu neni Samanka sama, ktera si mysli, ze s vyrobky te firmy neni neco v poradku a to opomeneme ceny Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Roso
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2008 12:30 pm    Předmět: Citovat

To je takové plácání do vody. Jedna paní povidala. Smile Já to beru už skoro rok a půl, takže vím o čem mluvím. A ceny? Jistě. Rozdíl mezi Škodovkou a Mercedesem v ceně je. Ale nejen v ceně, ale i v kvalitě. Very Happy
Roso
PS Ale neberte si to osobně. Nepotřebuji nikoho přesvědčovat. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2008 12:56 pm    Předmět: Citovat

Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 3 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund