Fórum - Zobrazit téma - Vánoce a vyjímečné konstelace hvězd - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Vánoce a vyjímečné konstelace hvězd
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Vánoce a vyjímečné konstelace hvězd

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: pá prosinec 21, 2007 3:53 pm    Předmět: Vánoce a vyjímečné konstelace hvězd Citovat

Laughing
Ahoj lidičky,
užívejte si sváteční atmosféru i to vyjimečné naladění, které vládne mezi lidma jednou v roce. Škoda, že nejde rozšířit na celý rok.
A taky zvláštní energie, jaké se sešly letos kolem Vánoc.
Pilně na sobě pracujte ať si máme zase po Novém roce o čem
povídat a povyměňovat zkušenosti.
Pořád platí, že bez nich zůstává každá teorie, jen teorií...

Mějte se rádi (přirozeně, žádné umělé americké úsměvy, oplácávání a mlácení nekonečnou láskou, když byste tomu druhému nejraději hodily
něco na hlavu. Protože i o tom je živý život)!

Very Happy

Těším se zase na vás

šamanka

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: pá prosinec 21, 2007 9:54 pm    Předmět: Citovat

Drazí reikovníčci, drazí ostatní, drazí fffšichni,

přeji Vám hluboce přijaté Vánoce, radost až ´´do rána´´ a těším se na další setkání s Vámi.

Míša Okénkovatá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: pá prosinec 21, 2007 10:57 pm    Předmět: Citovat



Krásné a klidné prožití vánočních svátků Vám všem přeje

toora
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: so prosinec 22, 2007 3:46 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Všem,
Když už tahle vánoční doba nastala a je tu tohle téma, ráda bych Vám taky něco napsala. Pro mě Vánoce nejsou jen svátky klidu a míru, především je tahle doba pro mnohé lidi nesmírně bolestivá a smutná. Samosřejmně že se na ně vždycky těším, není nad to, když se podíváte synovy do očí a má v nich to krásné světýlko, ze kterého vyzařuje štěstí a radost, ale právě v tom okamžiku si uvědomím kolik dalších dětí tohle světýlko ve svých očích nikdy mít nebude. Ať už proto, že nemají rodiče, ale o to horší je to u těch, kteří rodiče mají, ale takové od kterých tu lásku nikdy nedostanou, nejen že jsou týrány, ale ani třeba netuší že dárky vůbec nenosí Ježíšek ale právě rodiče!! A když nic nedostanou tak si řeknou asi sem fakt zlobil, že ani Ježíšek mi nic nepřinesl. A místo dárku dostanou jen facky, nebo i hůř.
Nevím proč, beru si to nějak moc k srdci a vždycky je mi z toho hrozně, jak říká můj muž, sem moc přecitlivělá Wink .

Kdybych mohla mít přání, tak aby nebylo takové utrpení, bolest, a aby lidi nebyly takové hyeny. Ale tohle přání se mi bohhužel nikdy nesplní. Raději už přestanu, protože se mi z toho už zase chce brečet...

Moc Vám všem přeju do Nového roku, abyste byli šťastní, abyste se dokázali radovat z maličkostí, nehnali se zbytečně za tím, co vůbec není důležité, a aby si každý z nás dokázal uvědomit , co je v životě opravdu důležité, abysme se uměli radovat z toho, že máme kolem sebe někoho, kdo nás miluje a abysme si vážili toho, že máme takový život jaký máme protože ve srovnání s jinými se opravdu máme proč radovat....

Ještě jednou Vám přeju krásné Vánoce a do Nového roku hodně zdraví a lásky

Alžběta
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
gogojogo
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: so prosinec 22, 2007 9:00 pm    Předmět: Znovuzrodenie Citovat

Prajem všetkým veľa pozitívnej energie a šťastie navyše pri príležitosti jedného z najvýznamnejších sviatkov severnej pologule (Saturnálie - Vianoce - zimný slnovrat - Kračún = zrodenie Slnka, života, nádeje ...).
Pre podstatnú časť európskej populácie aj inkarnácie Boha v podobe Ježiša Krista.

Óm, Ježiš Kristus!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: so prosinec 22, 2007 9:16 pm    Předmět: Citovat

Přidávám se k přáním - přeji všem bez rozdílu vyznání, věku a světonázoru, aby se to světlo které nosí uvnitř sebe rozzářilo co nejvíc a hlavně vydrželo svítit po celou dobu a nejen o Vánocích, v lepším případě aby objevili, že tím světlem dokáží osvítit i temné a smutné koutky druhých a přitom jim ani trochu neubude Smile R.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: ne prosinec 23, 2007 12:04 am    Předmět: Vánoce Citovat

Akorát jsem přemýšlel že napíšu téma k těmto vyjímečným vánocům a koukám že mě šamanka předběhla.

Takže jen přidám něco ode mě.

Taky jako já cítíte tu ohromnou energii která se teď ve vzduchu kolem nás nabízí abychom ji využili směrem jakým chceme?

Na co se podívám a chci aby se realizovalo, to se děje.
Proto přátelé využijte této vyjiímečně silné šance a zaměřte pozornost na vše, co si v životě přejete, teď máte velkou možnost to všechno silně ovlivnit. Lepší práci, partnerství, lepší vztah k někomu, udělejte to, co vás spontánně napadne, moc silné energii se kolem toho točí a pomůžou vám uskutečnit jakékoli přání. Pokud máte pocit že byste právě teď měli někomu zavolat, tak to udělejte. Sami budete překvapeni výsledkem, nečekaným sledem událostí které pak budou následovat. Mějte oči a srdce otevřené.

Ano říká se, "dávej pozor na to, na co myslíš, může se to realizovat", ale v tento čas mám velmi silný pocit, že tyto vánoční energie lze použít neboli fungují jenom na dobré věci, smysluplné. Prostě ani kdyby jste chtěli, tak neublížíte. Proto se nezabývejte pochybností a konejte.
Čím víc bude vaše přání dobré (láskyplné, spojující) tím rychleji se splní a tím bude plnější, reálnější. Vytvořte si lepší svět, právě teď založte jeho nové základy.

Už dlouho jsem se necítil tak dobře, tak nadšený a spokojený, jako v posledních dnech. Díky.

Vyžijte této příležitosti a mějte se všichni dobře.

Pepa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: ne prosinec 23, 2007 1:00 am    Předmět: Citovat

Letošní vánoce budou přece jen výjimečné tím, že na 24. prosince připadá úplněk. Energie tohoto okamžiku v roce 2007 výrazně posílí jak krásné postoje, myšlenky a činy, tak i jejich protipól. Je důležité, aby těch, kdo myslí a jednají klidně a láskyplně bylo co nejvíce. Význam a váha každé láskyplné myšlenky, drobného dárku blízkým či potřebným, narůstá.
Zvýrazněna bude i energie napomáhající moudrým rozhodnutím, všemu, co prohlubuje duchovní zrání.
Takže posílám přání, abychom byli především naplněni mírem láskyplného sdílení radosti a harmonie s blízkými, v rodinách či v kruhu nejbližších přátel. Poprvé po několika letech sám budu trávit vánoce v kruhu nové rodiny - s milovanou a milující ženou. Cítím se být silný, klidný, vyrovnaný a cítím se být v bezpečí - jsem za to vděčný - a to přeju i vám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: ne prosinec 23, 2007 1:04 am    Předmět: Citovat

Damao napsal:
Cítím se být silný, klidný, vyrovnaný a cítím se být v bezpečí - jsem za to vděčný - a to přeju i vám.


koukám že máme stejné pocity Damao, u konce roku. Nechť nás doprovázejí dál, na vstupu do nového roku, jako znamení nových časů našeho bytí.

Moc tě zdravím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Frantishek
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 4.12. 2007
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: ne prosinec 23, 2007 4:19 pm    Předmět: Citovat

Tak koukám, že se všichni opřeli do Vánoc plnou parou. Patřím mezi lidi, co nechávají vše na poslední chvíli. Nesouhlasím s tím, aby se Vánoce slavili jednou za rok. Přeji tedy všem Vánoce každý den, jak jen to bude možné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.23 sekund