Fórum - Zobrazit téma - Čerstwý z Reiki 2 - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Čerstwý z Reiki 2
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Čerstwý z Reiki 2
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Frantishek
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 4.12. 2007
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2007 6:55 pm    Předmět: Čerstwý z Reiki 2 Citovat

Ahoj Lidičky. V sobotu jsem se vrátil z Reiki 2 o teď nějak zpracovával všechno co jsem tam pochytil. Musím se ještě nadrtit symboly, ale faktem je, že je to o dost silnější. Zrovna včera jsem aplikoval Reiki na mé kamarádce a docela mě udivilo, jak to ,,samo,, pracuje.
Je to krásná věc, jsem fakt vděčný, že si něčím takovým můžu projít.
Kurz se mi protáhl, padla tam spousta otázek a já si zase o něco rozšířil obzor.
Zajímala by mě jedna věc, v které jsem si ještě dost nejistý, jakým způsobem Jste nejlépe navázali kontakt se svým průvodcem.
Děkuji za inspiraci a přeji pěkný večer všem..

A co Ty Černoočko? Oprášeno? Smile Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2007 10:16 pm    Předmět: Citovat

Františku,
přeju ti, aby sis s Reiki užil hodně krásných chvilek a aby obohatila tvůj život Laughing .
Ale k tvé otázce. Já taky pořád čekala na toho svého průvodce. Představovala jsem si to asi jako když potkáš přítele, který nad tebou bude držet ochrannou a pomocnou ruku. Jenže ono pořád nic. Asi jsem příliš přízemní člověk Wink . Přesto žiju v tom, že bych průvodce měla mít a tudíž ho mám, ačkoli o něm nevím.
Takže když mám pocit, že bych potřebovala radu nebo pomoc, tak ho v duchu poprosím...a většinou mne napadne nejlepší řešení a nebo potkám člověka, který pomůže.
Tak to mám já, ale určitě se tu najdou tací, kteří se svým průvodcem umí sednout na kus řeči a nebo ho dokonce vidí Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Frantishek
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 4.12. 2007
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2007 11:31 pm    Předmět: Citovat

Děkuju mockrát, setkal jsem se s lidmi, kteří už pracují s vyššími vibracemi a jsou schopni je nejen vidět, ale jak říkáš, snad i zajít na kafe. Zkoušel jsem před spaním prosit průvodce, ať se mi představí..po pokoji se mihl tmavý stín a já se lekl.. Nevím jestli to byla bytost ze světla, nebo ze tmy, každopádně jsem ji psychicky vynadal a řekl, že se jí nebojím. Pak usnul.. Snad jsem si nějakého kámoše nerozhněval.

F
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2007 7:27 am    Předmět: x Citovat

Vidíš Františku,
je mnoho kurzů a mnoho pohledů na věc. V tradičním Usui reiki nejsou žádní průvodci, jen samotná esence reiki.
To co tam kdo přidává je spíš osobní iniciativa a názory.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2007 9:10 am    Předmět: Citovat

Kdysi na kurzu Silvovy metody jsme si zavedli představu tří poradců - dokonce si ještě dva z nich pamatuji Very Happy
Na začátku to nebylo špatné, ale pak mi jeden z nich naznačil, že se víc věnuju jim než sobě. Zkusil jsem to a výsledky nebyly horší, takže mí "poradci" si mohli konečně ode mne odpočinout.
Osobně také na kurzy Reiki žádné přidělování poradců nezavádím, protože mi přijde, že je to o jiném tématu. Koneckonců to ale nemusí být špatná zkušenost si s tím pohrát.
Skuteční poradci k nám přichází ze světa, ve kterém žijeme, často nečekaně, jindy jako na zavolání. Mohou to být lidé, jimž nasloucháme, naši blízcí i docela cizí lidé, které "náhodou" potkáme - nebo jen "náhodou" vyslechnuté povídání v autobuse....
Andělů máme kolem sebe, no jeje!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2007 11:07 am    Předmět: Citovat

připojuju se k Damaovi. Jenže holt každý potřebujeme nějaké ty jistoty , berličky , když začínáme.Pak si taky si myslím, že se ti objeví a otevře to, na co jsi nazrálý, co jsi schopen vstřebat. Vidíš, něco nebo někdo se ti ukázal, splnil tvé přání. No, moc jsi to neustál - tak si to vezmi jako ponaučení a trochu přemýšlej o tom, co chceš. Když budeš chtít rychle skákat nahoru přes dva tři schody, stejně tě to někde hodí zpět, na ty schody, které jsi vynechal. A konečně, když máš pocit že jsi někoho naštval, tak se mu snad umíš omluvit, nebo ne? Záleží na tom, jak to cítíš v srdci. V symbolech to není.
Osobně si myslím, že síla není v symbolech ale v tom, kdo s nimi pracuje. Takže pokud někdo kdo má silný energetický potenciál a vysoké vibrace udělá s prvním stupněm daleko větší výsledky než někdo s mnoha symboly. Stačí mu záměr, co s energií chce dělat. Jestliže si vytvoří záměr dejme tomu vyčistit něco od negativních emocí až do vzniku problému nebo třeba jen v nějaké události, tak ta energie tam jde a udělá to co je dáno záměrem, aniž by musel použít symboly. ALe o tom se tady debatuje skoro pořád.
Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2007 12:01 pm    Předmět: Citovat

Damao napsal:
Kdysi na kurzu Silvovy metody jsme si zavedli představu tří poradců - dokonce si ještě dva z nich pamatuji Very Happy
Na začátku to nebylo špatné, ale pak mi jeden z nich naznačil, že se víc věnuju jim než sobě. Zkusil jsem to a výsledky nebyly horší, takže mí "poradci" si mohli konečně ode mne odpočinout.
Osobně také na kurzy Reiki žádné přidělování poradců nezavádím, protože mi přijde, že je to o jiném tématu. Koneckonců to ale nemusí být špatná zkušenost si s tím pohrát.
Skuteční poradci k nám přichází ze světa, ve kterém žijeme, často nečekaně, jindy jako na zavolání. Mohou to být lidé, jimž nasloucháme, naši blízcí i docela cizí lidé, které "náhodou" potkáme - nebo jen "náhodou" vyslechnuté povídání v autobuse....
Andělů máme kolem sebe, no jeje!


tak tak tak

při hledání průvodců se také neustále rozhlížím kolem sebe a komunikuji s nimi. Tady na reikiwebu jich mám spoustu, třeba šamanku Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2007 2:22 pm    Předmět: Citovat

Krabas napsal:


tak tak tak

při hledání průvodců se také neustále rozhlížím kolem sebe a komunikuji s nimi. Tady na reikiwebu jich mám spoustu, třeba šamanku Very Happy


A já sem vzduch co? Exclamation Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2007 7:51 pm    Předmět: Citovat

ne to ne Zeto, vzduch nejsi,
já jsem jen nechtěl tady všechny vyjmenovávat, tak jsem jen dal šamance přednost, jako ženě Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2007 9:15 pm    Předmět: Citovat

Krabas napsal:
ne to ne Zeto, vzduch nejsi,
já jsem jen nechtěl tady všechny vyjmenovávat, tak jsem jen dal šamance přednost, jako ženě Very Happy

Tak tím si to u mě nevyžehlíš Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
lilaa
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.9. 2007
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2007 9:42 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Františku, gratuluji k reiki II Smile

Naposledy upravil lilaa dne pá prosinec 14, 2007 11:59 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2007 10:36 pm    Předmět: Citovat

Když jsem četla, co napsala Lilaa, tak mě napadla možná trochu kacířská myšlenka...
Co když průvodce není nic mimo nás? Co když to je jen moudrost naší duše? Když budu vycházet z faktu, že duše existuje tisíce, možná miliony let, tak už nějakou tu moudrost pobrala. A když si my, naše tělo, mozek, neví rady, tak se duše ozve... někdo ji vnímá jako intuici, někdo ji slyší, někomu vytvoří dokonce obraz. Ale určitě to není nic, co bychom nebyli my?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: pá prosinec 14, 2007 3:01 am    Předmět: Citovat

Nebo je to zrcadlo, v němž se naše duše zrcadlí.
Ano, cítím to hodně podobně, Míšo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
mrtvybrouk
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 19.7. 2007
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: pá prosinec 14, 2007 8:08 am    Předmět: Citovat

Mamko, nedávno jsem dočetla trilogii R. Monroea o mimotělesných zážitcích... Na závěr třetí knihy byla situace taková, že M. zjistil, že bytost, která mu podávala informace a znalosti a pomáhala mu, byl ve skutečnosti svůj "vyspělejší on sám" (fakt nevím jak to pochopitelně popsat líp Very Happy). Jinak řečeno, setkával se sám se sebou ale ve vyspělejším stupni vývoje, no vzhledem k tomu, že tam nahoře neexistuje lineární čas a vše se děje jakoby naráz, tak to je zajímavé uvědomění. Wink Zjistil to až později, kdy se dostával právě do situace, že komusi pomáhal a najednou mu došlo že pomáhá sobě v začátcích, že tu samou situaci prožil, jen s opačnými rolemi. Vážně zajímavé Shocked

Pak mi idea toho, že našimi "anděli" si můžeme být vlastně my sami, nepřijde tak od věci Wink Řekla bych, že mně osobně je velmi sympatická Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: pá prosinec 14, 2007 11:05 am    Předmět: x Citovat

mamka, Damao - souhlas.

Krabasi ty jsi dneska nějak vánočně naladěný, prostě hotový anděl v rouše beránčím...

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.18 sekund