Fórum - Zobrazit téma - máte schopnost vidět auru? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - máte schopnost vidět auru?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

máte schopnost vidět auru?
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2007 3:08 pm    Předmět: máte schopnost vidět auru? Citovat

Napadlo mě, jak vypadá opravdová aura člověka.
Já občas vidím kolem hlavy člověka asi 3 centimetry takový světlejší obrys.
Máte někdo schopnost vidět auru?
Jak jste k tomu přišli?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ilumauir
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.3. 2007
Příspěvky: 89

PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2007 9:50 pm    Předmět: Citovat

Jak jsem přišel ke schopnosti vidět auru? Narodil jsem se s ní, jako všichni lidi na týhle planetě. Ale dlouho jsem si jí neuvědomoval, nikdo mi nepotvrdil, že vidí to, co já. A pak jsem si tu schopnost uvědomil a už tu byla. Byla tu vždycky, měl jsem jí vždycky.
Tomu světelnému obrysu,který Wendy vidíš, se říká éterické tělo, je hodně spojeno se základními životními potřebami lidského těla (jídlo, teplo, bezpečí), má hodně společných rysů s první čakrou. Pak rozeznávám ještě další šest energetických těl (emocionální, mentální, astrální, éterickou předlohu, kéterickou předlohu a nebezské tělo).
Často vidím první tři těla, když chci. A občas čtvrté a páté. Chce to trénink a já teď moc netrénuju, takže šesté a sedmé tělo jsem nikdy "opticky" neviděl, ale dokážu je vnímat jinak, intuitivně.
Jestli si chceš něco o tom přečíst, vřele doporučuju Ruce světla od Barbary Brennan, za posledních 5 let jsem nic lepšího o auře nečetl.
A jak aura vypadá ve skutečnosti? hmmm........podívej se Wendy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2007 11:09 pm    Předmět: Citovat

Wendy, vidíš opravdu auru, je to tak. Když si začneš věřžit, buzde přibývat podrobností. Jen to nechej jakoby běžet samo od sebe. Nepospíchej a netlač na pilu.
Auru můžeme nejen vidět, ale vnímat všemi pěti smysly - jde o intuitivní vjem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: čt prosinec 06, 2007 10:52 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.Wendy,nezkoušel jsem to a auru mimo toho obalu těla nevidím,ale radí, sodět proti zrcadlu a dívat se na sebe a časem to uvidíš.Je to jen o pozorování,a když to nejméně čekáš tak ji uvidíš.Mne se to stalo s mineráli,ale nepotřebuji to zatím si to aspoň myslím,že ne..Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: čt prosinec 06, 2007 11:14 pm    Předmět: Citovat

Vidím, jenom nevím, co to pro Tebe - tato informace, znamená, Wendy? Trochu mi vadí zvědavost a rychlé hltání. Asi to bude mým nekouřením. Jdu si lehnout a přeji krásnou dobrou noc ffffšem reikovníčkům. M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: po prosinec 10, 2007 8:41 am    Předmět: Citovat

To je ono, Míšo. Dost často bych raději neviděl to, co vidím, necítil to, co cítím. Tak jsem si uvědomil, že i to, co vidím u druhých je vlastně o mě samotném....!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: po prosinec 10, 2007 1:08 pm    Předmět: Citovat

Tlačit na pilu rozhodně nebudu. Asi před rokem jsem to totiž zkoušela intenzivněji a zkazily se mi oči - jakoby se mi rozostřily.
Přesto to většinou jde bez úsilí a urputné soustředěnosti samo.
Jak ty říkáš Samane, se mi stalo, když jsem stála před velkým zrcadlem, tak jsem kolem sebe dokonce zahlédla mihotající se obláčky mlhy (bez barvy). Také jsem to párkrát pozorovala na různých přednáškách - kolem hlav lidí - taky tokové mlhavé obláčky (bez barvy). Ale objevilo se to vždycky nečekaně bez záměru vidět auru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2007 8:10 am    Předmět: Citovat

Wendys napsal:
Také jsem to párkrát pozorovala na různých přednáškách - kolem hlav lidí - taky tokové mlhavé obláčky (bez barvy). Ale objevilo se to vždycky nečekaně bez záměru vidět auru.

Tak tohle se stává nejčastěji. Postupně zjistíš, že i tohle je dobrá informace o tom, kdo mluví pravdu, kdo lže, kdo je pro dané téma "zapálený".
Určitě se to děje nejen na přednáškách, ale neustále, jen na tom nemáš možná v běžném životě pozornost. Nevyhledávej to, "nechtěj" vidět auru, jen měj lehce pozornost na tom, co vidíš. Měl jsem to hodně podobně jako Ty.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
ilumauir
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.3. 2007
Příspěvky: 89

PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2007 5:23 pm    Předmět: Citovat

Wendy, samozřejmě že ty obláčky kolem hlavy můžeš pozorovat zcela záměrně, není na tom nic špatného. Chce to trénink. Jsou to útvary v mentálním těle, nejlépe se pozorují proti jednolitému pozadí, bílému nebo tmavému. Chce to mít takový "mimoběžný" pohled, jako když se koukáš na zeď za přednášejícícm, ale zároveň sleduješ i jeho. Jedna věc je pozorovat auru a druhá věc je vědět, co ta pozorování znamenají, co znamenájí barvy, co určité tvary a to už je na univerzitní studium. Něco si o tom můžeš načíst, ale klíčové je mít vnitřní zdroj moudrosti, např. ze channelingu, pak ti ty informace o tom, co to znamená, chodí odtud.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2007 8:19 am    Předmět: Citovat

No ja auru nevidim Confused , ale verim, ze jini ji videt dokazi.

Nedokazu se proste divat tak rozostrene, jak je potreba treba ani na takove ty barevne obrazky na kterych nic neni a kdyz to rozostris, najednou se ti pry neco objevi. (asi vite o co jde)

Ale nemrzi mne to, rikam si, ze ke svemu ukolu tady to asi nepotrebuju umet Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2007 9:58 am    Předmět: x Citovat

Vnitřní moudrost ze channelingu?????!!!!!

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
spunt
Nováček
Nováček


Registrace: 12.12. 2007
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2007 4:02 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Wendys,
jsem na tom asi jako Ty. Vidím energetické pole což je těsně kolem těla.
Jako dítě jsem auru viděla když jsem byla nemocná naprosto jasně, několik vrtev a barev, bylo to úžasné, když jsem to ale řekla rodičům, řekli že je to z nemoci, teploty, že si s tím nemám lámat hlavu, že to přejde a tak jsem to v podstatě sama zapudila Crying or Very sad

Tady je ale docela dobrý odkaz na stránky kde jsou popsaná cvičení na oči abys brzy viděla lépe. Koukni tam, třeba Ti to pomůže

http://www.ezoterika.estranky.cz/clanky/aura
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2007 4:36 pm    Předmět: Citovat

Díky za typ, spunte. Zajímavé stránky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Frantishek
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 4.12. 2007
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: po prosinec 17, 2007 8:58 pm    Předmět: Citovat

Při zasvěcování u R1 jsem viděl krátce asi 10 sekund jakoby maličkou duhu s dvěma barvami, které si už nepamatuju, ale jakmile jsem si to uvědomil, bylo to pryč. Od té doby ani ťuk Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2007 3:03 pm    Předmět: Citovat

Údajně se dá schopnost vidět auru natrénovat na tzn. Trojrozměrných obrázcích - koukáním zkrze obrázek - tak zvaně koukáním do blba člověk uvidí na obrázku plastický útvar. Dřív to bylo v různých časopisech.
Ale dle tvrzení očních lékařů to poškozuje oči.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund