Fórum - Zobrazit téma - Reiki dětem - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Reiki dětem
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Reiki dětem
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kaiowa
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 29.8. 2006
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: pá prosinec 07, 2007 1:58 pm    Předmět: Citovat

Ahoj všem...

souhlasím se samanem a zvlastní zkušenosti musím říci, že můj syn neviděl mléko a mléčné výrobky od 1,5 roku do 6 let. Příšerně ho zahleňovali a měl zpočátku velké problémy. Myslím, že dnešní mléčné výrobky už mají mléko jenom v názvu....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
lilaa
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.9. 2007
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: pá prosinec 07, 2007 2:05 pm    Předmět: Citovat

S tím jogurtem je to fakt, je to jen přeměněné mléko. Jen mě trochu překvapila informace šamana s tím, že trvanlivé způsobuje odvápnění...

To Zbultran: Máš pravdu, říká se, že přijde ten zlomový rok a pak co rok, to kilo. Já si zas říkám, že "tloustnoucí období" jsem si už prožila /v 18ti jsem to dopracovala na 85kg/, pak jsem si jednoho dne řekla DOST - a začla hubnout, resp. sundávat ty kila strachu a za půl roku bylo vymalováno. Od té doby se opravdu spoléhám na to, co tělo chce. Ono to nechce proto, že by se nudilo nebo chtělo tloustnout, ono z toho rohlíku něco chce využít. Ale kdoví, jak to bude Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lylka
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 31.3. 2005
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: pá prosinec 07, 2007 6:31 pm    Předmět: Citovat

Diky za informace... i kdyz jsme trosku odbocili od temy Smile Ja jim jogurty, protoze mam na ne chut, asi je to tim, ze si to telo zada... Souhlasim s tim, ze by clovek mel jist na co ma chut, ovsem trochu, neprecpavat se a ne typu - mam chut na neco, protoze je to dobre, ale proste telo si o to rekne, ale s mirou Smile

jeste by mne zajimalo, jestli male dite dokaze vnimat jine bytosti. Ja tuhle "schopnost" mam, a zajimalo by mne, jestli to moje dcerka muze vnimat take. Priklad, vedela jsem, ze za mnou stoji muj tata (zemrel pred 12 lety) a kouka se jak ji koupu. A ona se divala "za mne" - mnela jsem pocit, ze ho vidi.. ale nebala se, ja jsem ji proste rekla, ze je to deda a prisel se na nas podivat a at se neboji...

Co vy na to?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: po prosinec 10, 2007 10:37 am    Předmět: Citovat

Lylka napsal:
Priklad, vedela jsem, ze za mnou stoji muj tata (zemrel pred 12 lety) a kouka se jak ji koupu. A ona se divala "za mne" - mnela jsem pocit, ze ho vidi.. ale nebala se, ja jsem ji proste rekla, ze je to deda a prisel se na nas podivat a at se neboji...


No udelala jsi to spravne Cool

Kdyz muzes videt duchy ty, proc by je nemohla videt i dcera, kdyz jeste neni ovlivnena tim, ze se nauci, ze zadne takove bytosti "nejsou". Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: po prosinec 10, 2007 10:42 am    Předmět: Citovat

Lylko,

ano. Znám takové děti i teenagery.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
yetic
Nováček
Nováček


Registrace: 31.12. 2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st leden 02, 2008 6:04 pm    Předmět: Re: Reiki dětem Citovat

Damao napsal:

Uvědomme si, že dítě je spjato energeticky s matkou až do 10 - 12 let.


Jsem mezi vámi nováček, ale jinak točím už 7mou desítku života. Před časem jsem byl na semináři o využití přístrojů ke diagnostice a terapii za hranicemi oficiální (tedy západní) medicíny. Jednou z přednášejících byla kupodivu originál Ruska ze Sibiře. Žádná šamanka, ale lékařka. Pro mne černooká 40tiletá žába. A tento tak trochu pro nás exotický tvor plynule přecházel z vysoce odborné západní medicínské terminologie do vysoce odborné čínské medicínské terminologie a než jsme stihli zavřít hubu, létala kolem nás kvantová bioenergetika. O takových základech jako kvantová biofyzika a kvantová biochemie se ani nebavila.

Šok přišel pro obě strany u tématu "Energetická pupeční šňůra". Energetická vazba mezi matkou a dítětem je podle toho ukončena v okamžiku, kdy u dítěte začíná pohlavní dozrávání. U některých děvčátek už kolem 8 let, u někoho až téměř v dospělosti. Takže 8-18, každý jsme originál. Když nás šokovalo, co to jsou za teorie, šokovaná byla ona - vždyť přeci tyto základy bioenergetiky jsou v medických skriptech. No, není asi ani západní medicína jako západní.

Při energetickém působení na větší dítě nejdříve zjišťujeme, zda energetická vazba s matkou ještě existuje. Pokud ano a u menších dětí zásadně začínáme u matky. Zásadu dodržujeme jak při manuálním působení, tak při působení na dálku. Při posílání energie na dálku jde o 4 dávky. Z předpokládané celkové potřeby 10% se posílá matce. Během toho dochází k aktivaci odpovídající oblasti u dítěte. Hned se navazuje dávkou cca 30% pro dítě. Další dvě 30%ní dávky se posílají dítěti s odstupem minimálně 4 hodiny. Pak by měla následovat pauza minimálně 2 dny, maximálně 8 dní, pokud chceme působení zachovat jako jednu souvislou terapii.

Pokud jde o akutní případ nebo nějakou abnormalitu je nutné individuální řešení.

To bylo trochu teorie z jiné strany světa.

Přeji všem i vašim rodinám co nejvíce světla, mír v duších, zkrátka PF2008
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund