Fórum - Zobrazit téma - Otázky kolem Reiki - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Otázky kolem Reiki
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Otázky kolem Reiki
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2007 8:52 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Františku,vítám tě.Já jsem trochu rebel.Kouřil jsem asi 27 let a 6.ledna asi před 8 lety(nevím,neudělal jsem to abych to počítal,proto taky 6 ledna aby to nebylo novoroční předsevzetí)jsem přestal.Není to proto,že jsem mněl pevnou vůli,houbelec,týden jsem žvýkal nikotýnové žvíkačky když bylo nejhůř,ale balo to motivace.Když máš proč přestat,tak tě nic nezastaví.A jestli to tělu nevadí.Přál bych ti zažít co to udělá,když mi švagr,který taky už tři mněsíce nekouřil,zapálil si cigaretu a po dvou tazích ji podal mě.že je škody ji vyhodit.Já nejsem v ničem fanatik,a ač jsem už půl roku nekouřil,vzal jsem si ji a dvakrát pořádně potáh.Bylo mi na zvracení,musel jsem si okamžitě sednout,jak jsem mněl těžké nohy,trochu se mi motala hlava a bolela mne.To jsem pouze dvakrát potáh.
Teď se do mne všichni pustí.Bůh stvořil zvířata aby jedni pojídali druhé.Je to v souladu s přírodou.Já sám nemusím mít maso několik mněsíců ale klidně si dám guláš nebo párek v rohlíku.Víš jakákoliv askeze,odmítání čehokoliv je vlastně špatné,když něco odmítám a nepřijímám cítíš ten rozdíl.A jestli někdo mluví o týrání,at se podívá na přírodu,kdy lev žere ještě živou antilopu.Jakékoliv přemáhání nás odvádí od stavu klidu.
Sex,ach přes něj tantra dosahuje nirvány.To tvrdil i Osho.Je důležité,jak k němu přistupuješ a není důležité jak často.Jak ti to vyhovuje je správné.
Alkohol do léčení nepatří.Stalo se mi,že po intenzivním energetickém výkonu jsem po 5 hod pozřel dvě piva.Věděl jsem to,ale skutečně zapomněl.No nepřeji si vám to vidět,co to se mnou udělalo.Ale i zde jsem tolerantní a klidně si jedno dvě nebo decku vína jednou za mněsíc dám ale s vědomím,že zákon schválnosti mne obzvlášt má rád a já budu muset někoho večer odmítnout na druhý den.Je to ale moje rozhodnutí.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Frantishek
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 4.12. 2007
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2007 11:15 pm    Předmět: Citovat

Surprised Ahoj všichni, moc Jste mě potěšili. Nechci mít křeče, ale potřeboval jsem odbourat pár předsudků. Ono kurz byl fajn, Mistr krásnej člověk, ale tu hlavní práci musím udělat sám. Na mase bych asi uplatnil, že všeho moc škodí. Připadá mi, že z kuchyně se poněkud vytratila bezmasá fantazie. Je tak snadné si v supermarketu koupit kuře za ,,třicetdevětdevadesát,, ale zabít ho, on to někdo udělá za nás, ne?

Je to asi věc názoru..můj je takový.

Nabízí se mi otázka, má zvíře duši?

Odpověd je jasná a asi se shodneme.

No já jdu na cigárko a spát.

Děkuju VŠEM a přeju krásné sladké sníky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: čt prosinec 06, 2007 9:06 am    Předmět: Citovat

Frantishek napsal:
Je tak snadné si v supermarketu koupit kuře za ,,třicetdevětdevadesát,, ale zabít ho, on to někdo udělá za nás, ne?

Nabízí se mi otázka, má zvíře duši?


Presne tak, jak pises. V prirode dravec musi zabit zvire, protoze je to jeho jedina mozna potrava. Lev nebo tygr nedokazou stravit travu nebo treba brambory ani podojit kozu (kravu). A korist zabiji jak nejlepe umi. Je to otazka preziti! To se o cloveku rict neda.

Podle mne ma dusi kazda ziva bytost, tedy i zvire.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: čt prosinec 06, 2007 11:06 am    Předmět: Citovat

Zbultran napsal:
Frantishek napsal:
Je tak snadné si v supermarketu koupit kuře za ,,třicetdevětdevadesát,, ale zabít ho, on to někdo udělá za nás, ne?

Nabízí se mi otázka, má zvíře duši?


Presne tak, jak pises. V prirode dravec musi zabit zvire, protoze je to jeho jedina mozna potrava. Lev nebo tygr nedokazou stravit travu nebo treba brambory ani podojit kozu (kravu). A korist zabiji jak nejlepe umi. Je to otazka preziti! To se o cloveku rict neda.

Podle mne ma dusi kazda ziva bytost, tedy i zvire.


Zbulťo souhlasim. Člověk není dravec, respektive je plodožravec....... je zajímavé že se člověk vyvinul z opice, typického plodožravce a jakmile se skončí u otázky jezení či nejezení masa, hned je to dravec.......Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Frantishek
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 4.12. 2007
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: čt prosinec 06, 2007 12:39 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Lidi.

Podle jedné teorie, kde se tvrdí, že myšlenka je nejsilnější energie se duše v okamžiku smrti ŕeinkaŕnuje tam, kam ji ta myšlenka směřuje. To by vysvětlovalo potravinový řetězec a následný vývoj duše.

Co si o tom myslíte?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: čt prosinec 06, 2007 10:59 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.Jediná opice,která je vegetarián je asi jen gorila.Dokonce jsem viděl studii,která zjistila,že u opic i u lidí vzniká závislost na alkoholu přibližně u 20 procent populace,to znaméná že tu hraje roli i nějaký vývojový systém.Toho plodožrouta bych na lidi nedoporučoval přenášet.To by jsme tady nesmněli mít převážně nabídku ovoce z jiných klimatických pásem.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: pá prosinec 07, 2007 6:50 am    Předmět: Citovat

saman napsal:
To by jsme tady nesmněli mít převážně nabídku ovoce z jiných klimatických pásem.Šaman


Pročpak ne? A co třeba maso dovezené z brazílie, číny, rýžě, pšenice, dneska se dováží všechno odevšad, to bys nemohl jíst podle vé teorie nic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: pá prosinec 07, 2007 12:12 pm    Předmět: Citovat

Frantishek napsal:
Podle jedné teorie, kde se tvrdí, že myšlenka je nejsilnější energie se duše v okamžiku smrti ŕeinkaŕnuje tam, kam ji ta myšlenka směřuje. To by vysvětlovalo potravinový řetězec a následný vývoj duše.


Jo taky si myslim, ze to tak muze byt.

Na co myslis v okamziku smrti, to silne ovlivni tvou dalsi inkarnaci (tedy dostanes telo takove, abys mohl co nejlepe tuto touhu si splnit).

A to na co myslis, je silne ovlivneno tim, co cely zivot delas. Proto take "krisnaci" (ja taky Smile ) opakuji cely zivot Mahamantru s tim, ze se snazi myslet na Krisnu, aby na Nej mysleli i v okamziku smrti. (Ale neni to samozrejme jenom pro to!)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: pá prosinec 07, 2007 8:49 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.Myslel jsem to konkrétně na banány pomeranče a spol.Ovoce vyrůstající v tropech je k tomu,aby zabranovalo odpařování vody tím,že sliznice pokrývají hlenem.V případě nastuzení a rými máme hlenů dost a přesto si je ještě přidáváme.A už vůbec nemluvím o plísních v tomto ovoći my na ně nejsme zvyklí,afričané ano.Ale to by bylo nadlouho.Je to stejné jako u brambor,papriky a rajčat.Ničí nám ledviny a ty pak propouštějí vodu do krve.Pak neustále stoupá množství lidí na dialýze a s oteklýma nohama.Je to na dlouho.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: pá prosinec 07, 2007 9:06 pm    Předmět: Citovat

saman napsal:
Ahoj.Myslel jsem to konkrétně na banány pomeranče a spol.Ovoce vyrůstající v tropech je k tomu,aby zabranovalo odpařování vody tím,že sliznice pokrývají hlenem.V případě nastuzení a rými máme hlenů dost a přesto si je ještě přidáváme.A už vůbec nemluvím o plísních v tomto ovoći my na ně nejsme zvyklí,afričané ano.Ale to by bylo nadlouho.Je to stejné jako u brambor,papriky a rajčat.Ničí nám ledviny a ty pak propouštějí vodu do krve.Pak neustále stoupá množství lidí na dialýze a s oteklýma nohama.Je to na dlouho.Šaman


Koukam že se dá z života udělat opravdová věda a asi opravdu záleží na tom čemu člověk věří. Já naopak věřím tomu že ovoce jakékoliv čistí člověka, stejně jako zelenina, v nejlepšímpřípadě biologicky pšstovaná, bez chemie.

Všechno vařené ničí a zabíjí, zahlenuje, poškozuje, pečivo, mléčné výrobky, maso, raf. cukry a sůl jsou největšímizabijáky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: so prosinec 08, 2007 9:04 am    Předmět: Citovat

Nestačím valit kukadla. Very Happy Už nepoznám, zda je to legrace nabo vážno.
Pravděpodobně není důležité. Nikdy jsem to vědecky nezkoumala, ale opice mi sežrala housku se šunkou a CELOU!!!! Takže z hlediska vývoje plodožravce jak zde píšete, nevím, ale šunku nevyplivla! Přitom jí rostly kokosy a banány i nad tou její zlodějskou hlavinkou...
Zatíku, jsi tedy vegan. Jenom čerstvoučké zrníčko, ovoce a zelenina. Četla jsem, že následně není chuť na sex? Smile Smile

Z hlediska výživy se u mě uhnízdila myšlenka kamaráda chemika. Jsem vnitrozemská českokotlinová. Potřebuji minerály a kdo ví co, z naší země. Tak jím v zimě nakládané zelí a mrkev, páč je z Česka. Nehádám se, jenom to u mě sedlo a pro mě je to zdravější než mandarinka z Kuala Lumpu. Ovšem, pro Tebe je to asi opačně, hlavně, že nám to funguje... Krásný weekend, reikovníčci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: so prosinec 08, 2007 9:54 am    Předmět: Citovat

okenko napsal:
Nestačím valit kukadla. Very Happy Už nepoznám, zda je to legrace nabo vážno.
Pravděpodobně není důležité. Nikdy jsem to vědecky nezkoumala, ale opice mi sežrala housku se šunkou a CELOU!!!! Takže z hlediska vývoje plodožravce jak zde píšete, nevím, ale šunku nevyplivla! Přitom jí rostly kokosy a banány i nad tou její zlodějskou hlavinkou...
Zatíku, jsi tedy vegan. Jenom čerstvoučké zrníčko, ovoce a zelenina. Četla jsem, že následně není chuť na sex? Smile Smile


Chuť na sex je stále stejná:) Tedy myslím že dobrá:)

Ohledně opice.......ty naše jsou už jiný, stejně jako člověk, jsou naučený jíst takové věci. Jen za připomínku stojí, že i s tím jak začali krmit své miláčky domácí mazlíčky vařenou stravou, konzervama a sušeným krmivem, vzrostl neuvěřitelně i počet "civilizačních nemocí" u těchto zvířat. To už něco ukazuje.

Jsem spíše vitarián, sice ne tolko povedenej, protože občas ujedu na něčem vařeném, i když se snažim aby to byly co nejmenší újezdy, tak např. občas si uvařim česnečku, nebo snim rýži. Někdy sýr ale to jen opravdu vzácně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: so prosinec 08, 2007 11:19 am    Předmět: x Citovat

No zetíku!!!
Co to slyším? Ujíždíš na vařeném? Styď se! Laughing Laughing Laughing

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: so prosinec 08, 2007 11:34 am    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
No zetíku!!!
Co to slyším? Ujíždíš na vařeném? Styď se! Laughing Laughing Laughing

šamanka


Je to droga.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
cernoocka
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 17.11. 2007
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: ne prosinec 09, 2007 8:15 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Františku,
tak jaké máš pocity z dvojky?? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.40 sekund