Fórum - Zobrazit téma - Otázky kolem Reiki - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Otázky kolem Reiki
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Otázky kolem Reiki
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Frantishek
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 4.12. 2007
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2007 2:06 pm    Předmět: Otázky kolem Reiki Citovat

Zdravím všechny zde na Reikiwebíku. Mám za sebou R1 a už v sobotu jedu na R2. Otevřel se mi veliký Svět plný otázek, ale taky jakési úlevy, že jsem se konečně ,, zase ,, našel. Jsem moc šťastný člověk, veškeré to čištění, kdy člověk vlastně nechává býti to, co se zdálo důležité a nachází něco nového, co mu má pomoci v další cestě. Do doby před Reiki bych se nevracel. Teď tu stojím a jsem připraven s láskou vyřešit své problémy, které jsem si v dřívějších dobách natropil. Každopádně otázek je mnoho, některé jsou dětinské a člověk by nad nimi zakroutil hlavou, některé snad zodpoví někdo z Vás, všichni máme zkušenosti, někdo je dál, někdo musí být nakopnut.. Smile

Tak se Vás ptám..co sex? Chce Vesmír naši radost, je sex radost, nebo ta chemie v mozku co zaručuje naši expanzi po Světě?

Co strava? Maso? Dost jsem ho omezil, tuším, že přijde doba, kdy ho přestanu jíst úplně.. Cítím rozdíl v Reiki s a bez, je mi z toho smutno.. (není to stesk po guláši, ale bezbrannost těch zvířat v kombinaci s jejich vůlí přežít, podepisuje se to na naší Karmě?)

Ještě je mi smutno z cigaret.. Pořád chci přestat, ale nepřestávám.. Ano já vím, vůle. Nemá někdo zkušenosti, vyhrál tady někdo tenhle boj?

Alkohol? Moc nepiju, ale když si přeci to jedno dvě pivka někdy dám, je to špatné, nebo zlé?

Musí nutně člověk co chce pracovat s Reiki skončit v lese obklopený kamínkama, na vodě z potůčku a mrkvičkou z vlastní zahrádky, hrdý na své panenství?

Odpověď vlastně asi znám, ale rád si pokecám o Vašich názorech.

S Láskou děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
cernoocka
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 17.11. 2007
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2007 4:21 pm    Předmět: Citovat

Ahojky Františku,
tak přesně tyto otázky si taky kladu..
Můj názor je všeho s mírou, prostě tak, aby ses cítil dobře a neměl výčitky svědomí.
Jestli vnitřně cítíš, že nechceš jíst maso, prostě jsi k tomu dospěl a ne proto, že je to "in", tak ho nejez..

U alkoholu myslím, že 1-2 pivka neškodí, otázka je , jak je to s dáváním reiki, když jsi "požil" , na to bych se taky chtěla zeptat..

S tím sexem..reiki určitě není o celibátu, naopak, jako energie je pozitivní, prostě tak, aby ses cítil dobře..neznám snad nikoho, koho by samotné omezení sexu udělalo šťastným Smile

A bydlet v chatrči a pojídat kořínky myslím taky nemusíš, to není o reiki, ale o Tvé volbě..

Ještě by mě zajímalo, jak dlouho máš reiki 1..jak píšeš, že už jdeš na 2..mi to trošku zní, jako bys byl na jedničce někdy teď, nevím, jaké rozmezí mezi zasvěceními je optimální, ale za nějáký ten týden se za sebe přimlouvám Smile

Tak papa a hezký večer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
buddha
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 5.11. 2007
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2007 4:31 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Franto,jestli takhle můžu.
Tak ke tvým otázkám,:
Co se týče sexuality a sexu jako takového,je to myslím přirozená věc každé bytosti.Jedna věc ,je brát sex jako sport,nebo jako uspokojení,nebo brát sex sobecky,dále je možnost sexem zabývat čas a nudu,atd,atd.Ale je tu také možnost brát sex jako takový.Sex je projevem něčeho.A to jak chemických a hormonálních jevů u nás,tak i myšlenkových a emocionálních.Pravdová láska,sama sebou nemusí hned přinášet sex a to z jednoho prostého důvodu.Lze milovat i bez sexu.Ale jinak je sex přirozenou součástí každé bytosti.Nebýt sexu,ani bys nemohl napsat své řádky.Nemyslím si,že je sex něco nečistého,nebo špatného.To v žádném případě.Vždy myslím,měj na paměti svoji motivaci.To je to důležité.Pokud máš svou mysl pod kontrolou,dokážeš rozeznat,jestli je to jen chtíč,nebo touha,nebo sobectví jen a jen si to užít a nebo je to láska.Pokud opravdu miluješ,je myslím vše v pořádku.Myslím,že každá zkušenost je správná zkušenost,Tedy i ta pozitivní i ta negativní.Všechny naše činy a jejich následky mají za úkol jen jednu jedinou věc a to,abychom přes naše zkušenosti a tím následné pochopení,k něčemu dospěly,K čemu,to jsem na těchto stránkách psal a jen bych se opakoval.Tak to jen stručně.Dále ,celibát,tedy sexuální zdrženlivost,to záleží jen a jen na tobě.Opět na tvé motivaci,proč toto podstoupit.Zda je důvodem výtěžek na cestě duchovní ,nebo novodobá záležitost,nebo že to chce člověk jen zkusit.Každopádně i to nese svá rizika a to jak zdravotní tak duševní.Není to opravdu jednoduchá záležitost.Co se týče masité stravy,především je zde fakt že jsme všežravci.Tak tedy i schopni masité stravy.Opět narazím na -motivace-užitek pro tělo-ne užitek pro tělo-potřeba masa-ne potřeba masa,atd.Za jakých okolností maso a kdy je netřeba nebo netřeba,,to musíš rozhodnout sám.Pokud přestat úplně,nemůže ti nikdo zabránit,ale opět to ale.Znám pár jedincí,kteří přestaly konzumovat maso a to úplně a po čase se objevily jisté specifické potíže pro vegetariány.Ale opět,každý musí mít tu svou zkušenost a své pochopení.Co se týče masa jako takového,jedno je fakt,že se konzumace odráží na naší mysl a to v podobě neklidu a nečistých myšlenek.Jinak nevím o tom nic,že by se naše karma špinila konzumací masa.To co špiní naší karmu,jsou naše nečisté a negativní myšlenky a činy,které jen my sami tvoříme a pácháme z lpění,nenávisti a nevědomosti.Takže co jsme si v minulých životech a v tomto nadrobily to nás na sto procent dožene.Co se týče cigaret je toho mnoho a mnoho proti,ale jedna látka v tabákovém kouři,velmi dobře působí na náš mozek a ovlivňuje tím naši mysl.Proto člověk který si zapálí,a např.něco řeší to skoro pokaždé dopadne a myšlenky se vytříbí a člověk má najednou jasno.Jinak,normální a přirozené je asi nekouřit.Ale i to že kouříš má svou příčinu.Když si to zakážeš,nebudu kouřit,tak nikdy asi nepřestaneš.Musíš najít příčinu,proč kouříš a následně ji vyřešit.Potom přestaneš ze dne na den.A co se týče lesa...?no nevím.Bejt sám v lese,je asi pro mnoho lidí ideál ,ale přicházejí o konfliktní situace v tomto světě a tím pádem i o rychlejší vzestup ne své cestě a to kvůli nazbýraným zkušenostem.Člověk totiž,co jen někde sedí a přemýšlí,nemá možnost řešit mnoho situací a tím pádem nemá ve svém životě moc zkušeností a tím pádem i moc svých pochopení.Jsme tu proto,abychom pochopily,proč myslet a tvořit dobro a ne zlo.Je to trošku složitější ,ale snad jako nastínění ti to poslouží jen jako názor člověka a jeho pochopení.Tak se měj,už je to dlouhý,viď.
papa
roman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Frantishek
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 4.12. 2007
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2007 5:36 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Dušičky,

R1 mám třetí měsíc. První měsíc byla euforka. Přestal jsem jíst maso, nepil alkohol.. Na každého se usmíval a myslel pozitivně, ale čím víc jsem potlačoval negativní pocity, tím víc se draly na povrch. Very Happy Pak mě to srazilo na kolena, mělo to tak být.. Teď už je to fajn.

Stalo se mi, že jsem si dal maso a pak cítil takový stavy úzkosti, strach, jako bych měl pocity toho zvířete, no nevím.. Není to sugesce, trochu se znám.

Sex...dělalo mi problémy se uvolnit. Komunikuju ze zdrojem, prosím o Reiki.. Ještě jsem nepoznal svého průvodce, ale v tu chvíli jsem si říkal, co když tu někde je? A pozoruje mě? No asi víte jak to myslím..

Vlastně jsem na ty otázky odpověď znal, ale jsem Blíženec a nám chybí jistota, děkuju za odpovědi, za berličku.. Smile

K alkoholu: Nikdy by mě nenapadlo dávat Reiki v opilosti. Ale Mistr říkal něco a neblahém vlivu na čakry a Reiki vůbec, neznal jsem míru..jestli se budu čistit po jednom pivu, den, dva..týden.

Ještě jednou moc děkuju
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
cernoocka
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 17.11. 2007
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2007 6:24 pm    Předmět: Citovat

Františku,

tu euforku jsem měla taky a asi každý jí měl Smile..
nemyslela jsem dávat reiki v opilosti, to rozhodně ne..spíš jsem myslela to jedno pivko..jednou jsem kolegyňce reikovala záda po firemní akci, fakt jedno pivko...ale reiki fungovala super..

S tím masem je to těžký..jestli to cítíš, jak popisuješ, tak bych asi na chvilku zkusila nahradit masíčko něčím jiným...uvidíš, jak se to bude vyvíjet..

S cigárkama Ti neporadím, bo jsem nekuřák, ale moje mamka přestala kouřit po 30 letech, po jedné návštěvě pána, který jí do cíga pustil nějákou energii..jen po cítění kouře z cigarety je jí zle..kontakt Ti kdyžtak napíšu na mailík, kdybys chtěl..

S tím sexíkem..asi bych to nebrala přes vyšší bytosti, to je myslím čistě pozemská záležitost..ale třeba se pletu...možná se dá požádat, aby to bylo nej.....Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Mirek
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 5.8. 2002
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2007 6:32 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Franto,

Reiki je život. A máme výborný maják - naše srdíčko.

Když sedíte s kamarády, je vám hezky, klidně si skleničku červeného dej. Dát si skleničku nebo dvě kvalitního vína je sakra rozdíl proti půllitru slivovice, whisky apod.

Máš tu dívku rád ne proto, že má třeba dlouhý nohy ale proto, že je vám oběma spolu dobře? Tak si sex spolu krásně užívejte.

Kdykoliv v životě budeš něco dělat, občas se zastav a zjisti si jak se na to tváří tvoje srdíčko. Směje se? Je mu dobře? Pak jdeš správně a pokračuj.
Je smutné? Pak se ptej proč. A odpověď hledej u sebe.

Před časem mě jedna kamarádka důrazně doporučila přestat číst duchovní literaturu, vypadnou ven a začít normálně žít a hlavně se zbytečně ničím nesvazovat. dalo jí to práci, ale do dneška jsem jí za to vděčný.

Prima večer
M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Frantishek
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 4.12. 2007
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2007 6:34 pm    Předmět: cernoocko Citovat

Měl jsem Tě potkat.. Very Happy

Můj mail je hodanfrantisek@seznam.cz, žiju v Krkonoších, v samém srdci hor, byla by škoda nevyužít kyslíkového potenciálu, který se mi nabízí. Rád bych to vyzkoušel. Moje mamka si dáva 30 - 40 ks denně, což je nad hranicí zdravého rozumu.

Děkuji Ti a těším se na mailík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Mirek
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 5.8. 2002
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2007 6:41 pm    Předmět: Citovat

Ještě doplnění:
Jestli Něco negativního leze ven, tak to bezva příležitost To pochopit a přijmout. Moc krásně to tady už někteří popsali, teď mi leze na mysl hlaně Renata.

Tím, že něco zatlačíš, jen pomůžeš tomu ab yti to v těle začalo dělat binec.

Už nevím kde to bylo: povídka o tom, že když kníže odejel n acesty, nastěhoval se do paláce démon. Sloužící na něj nadávali a on z toho krásně rostl až se skoro nevešel do paláce.
Když se císař vrátil, démona politoval a ten ztratil útočnost. Pak ho pozval na čaj a démon se tak zmenšil, že skoro nevylezl na židli. když pak císař uznal, že démon má težký život, protože s ním nechce nikdo kamarádit, démon se úplně rozplynul.

M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Frantishek
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 4.12. 2007
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2007 6:50 pm    Předmět: Citovat

Mirku díky..

V podstatě už to že se ptám, znamená to, že je třeba něco vyřešit.
Byl jsem v tomhle směru docela dost povrchní. Možná i promiskuitní.
Nacházel jsem si partnery podle nohou, jak Ty říkáš. Jenže všechno se okouká, i ty nejkrásnější nohy mají svůj konec a člověk zůstává sám.
Potřeboval jsem Reiki. Dostal jsem Lásku, má ty nejkrásnější xka na Světě..

Chybí mi vibrace dvojky v numerologii. Podle všeho se mám v tomhle životě naučit Lásce. Už to že ji píšu s velkým L snad něco zanmená.

Díky za Tvá slova. Díky Reiki. Díky sobě Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
cernoocka
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 17.11. 2007
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2007 7:12 pm    Předmět: Citovat

Máš to v mailíku Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2007 7:23 pm    Předmět: Citovat

Františku,
Mirek a Roman napsali to základní a hlavní. Já bych jen dodala, že opravdu nemá smysl nutit se do čehokoli jen proto, že ti někdo řekl, že to tak má být.
Ono to sice zpočátku svádí, protože si myslíš, jak to ti, co pracují s Reiki déle, všechno vědí a znají nejlíp. Ale tak to opravdu není. Každý je extra kus a každý si šije život na míru.

Já např. jsem masožravec a představa jen jednoho dne bez masa, pro mne byla nepředstavitelná. Alkohol jsem si taky dala ráda, když byla příležitost. Kouřím už taky 35 let a pořád se snažím odnaučit (včetně toho pána, co o něm píše černoočka ).
Zpočátku jsem se trápila tím, že porušuji všechna pravidla správné výživy a to špatné svědomí napáchalo možná víc škody, než moje stravovací hříchy.
Při tom všem jsem se pravidelně reikovala, rovnala čakry a ono se to samo nějak srovnalo a rovná pořád. Když mám chuť na maso, tak si na něm pochutnám, ale taky ho třeba několik dní nemusím - zvlášť v létě. Alkohol mi sám začal vadit, takže občas po obědě sklenička pivka a někdy dobrá slivovička "na červíčka". Cigarety asi zdrvé nejsou, ale při reiki, si myslím, nevadí. Naopak, když vím, že ke mně přijde někdo, kdo je na tom hodně špatně, tak si alkohol určitě nedám, ale cigarety mě uvedou do stavu, ve kterém mám pocit, že dokážu navázat lepší kontakt.
To ale může být jen subjektivní pocit, takže na to bych moc nesázela.
A sex? Myslím, že i tady platí to, že s reiki v životě začneš upřednostňovat kvalitu před kvantitou.

Prostě - nech tomu všemu volný průběh a nic nehroť. Mysli na to, že Reiki máš především sám pro sebe a všechno se časem vytříbí tak, jak to pro tebe bude nejlepší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2007 8:08 pm    Předmět: Re: Otázky kolem Reiki Citovat

Citace:
Tak se Vás ptám..co sex? Chce Vesmír naši radost, je sex radost, nebo ta chemie v mozku co zaručuje naši expanzi po Světě?

Sex je fáájn:)

Citace:
Co strava? Maso? Dost jsem ho omezil, tuším, že přijde doba, kdy ho přestanu jíst úplně.. Cítím rozdíl v Reiki s a bez, je mi z toho smutno.. (není to stesk po guláši, ale bezbrannost těch zvířat v kombinaci s jejich vůlí přežít, podepisuje se to na naší Karmě?)

Já nejim maso už 3 roky a jsem na tom mnohem lépe. Je to z etických důvodů, představa že jim jiného živého tvora je pro mě hnusná. Deficit žádnej, naopak ty teorie o potřebě masa jsou již dávno vyvrácené. Mrkni se na www.vitarian.cz

Citace:
Ještě je mi smutno z cigaret.. Pořád chci přestat, ale nepřestávám.. Ano já vím, vůle. Nemá někdo zkušenosti, vyhrál tady někdo tenhle boj?

Jednou to pomine.

Citace:
Alkohol? Moc nepiju, ale když si přeci to jedno dvě pivka někdy dám, je to špatné, nebo zlé?
Myslim že to záleží jen na Tobě.

Citace:
Musí nutně člověk co chce pracovat s Reiki skončit v lese obklopený kamínkama, na vodě z potůčku a mrkvičkou z vlastní zahrádky, hrdý na své panenství?
To záleží jen na Tobě.

Citace:
Odpověď vlastně asi znám, ale rád si pokecám o Vašich názorech.
Paráda:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2007 7:51 am    Předmět: x Citovat

Hlavně Františku zachovej "klid a nohy v teple".
Pokud si nehodláš postavit poustevnu v hloubce krkonošských hor, tak se nežeň do druhého extrému - musím být dokonalý a předuchovnělý. Není "před reiki a po reiki". Reiki jen obohatí tvůj život a dá ti možnosti rozvoje. Žádný úder blesku. I před tím jsi byl František a i po zasvěcení tím Františkem zůstaneš (se vším všudy, tedy včetně vlastních nedostatků, nestaneš se obratem ruky někým jiným).
Tak si prosím nechej nadhled a zkus víc relaxovat. V tvých slovech je jakási křeč, abys proboha snad nebyl málo dokonalý nebo hříšný!!! Jenže nikdo není dokonalý a pochopení a přijetí našich chyb a nedokonalostí patří k přijetí sebe sama. A co máme v tomhle životě kromě sebe sama a životem, který jsme dostali a musíme si s ním poradit?

Sex: jakmile tam strčíš bloky v podobě sledování jakýchkoliv měřítek (jeden můj kamarád pořád měří, sleduje čas, kvalitu a všechno tak pečlivě, že ačkoliv dělá moře cvičení z tao a tantra oblasti, nakonec není s ničím spokojený a z vlastního sexu moc nemá), tak to důležité jako je radost, potěšení ze setkání s druhým, popř. další kvality ve smyslu tantry se ztratí v tom rachotu ze šrotící hlavy a stažení (co když na mě někdo kouká). Proboha proč do toho motáš jakési průvodce? Vždyť je to o tobě, partnerce a co spolu vytvoříte, ne?

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2007 2:05 pm    Předmět: Re: Otázky kolem Reiki Citovat

Ahoj Frantisku, pokusim se take odpovedet:o

Citace:
Tak se Vás ptám..co sex? Chce Vesmír naši radost, je sex radost, nebo ta chemie v mozku co zaručuje naši expanzi po Světě?


Sam v tom nemam uplne jasno.
Jestlize prejde laska v sex, je to takove prirozene naplneni ...

.. na druhou stranu se rika, ze sex je to, co nas tu nejvic pouta k hmotnemu svetu.

Citace:
Co strava? Maso? Dost jsem ho omezil, tuším, že přijde doba, kdy ho přestanu jíst úplně.. Cítím rozdíl v Reiki s a bez, je mi z toho smutno.. (není to stesk po guláši, ale bezbrannost těch zvířat v kombinaci s jejich vůlí přežít, podepisuje se to na naší Karmě?)


Maso nejim, myslim si, ze neni pro me ziti potrebne.
Jedl bych ho jen pro ten pozitek z jidla a uzivat si na ukor utrpeni (velkochov, zabiti) toho tvora mi pripada nespravne. A jist maso uhynulych zvirat, na to nejak nejsme moc zvykli (i kdyz to by bylo bez karmy).

Citace:
Ještě je mi smutno z cigaret.. Pořád chci přestat, ale nepřestávám.. Ano já vím, vůle. Nemá někdo zkušenosti, vyhrál tady někdo tenhle boj?


To jsem nastesti ani nezacal, tedy jsem v pohode.

Tak zkus pro zacatek neskodit jinym (koureni skodi hlavne tobe), myslim pasivni kuraky (tedy koureit jen venku a nekde daleko od ostatnich co nekouri).

Citace:
Alkohol? Moc nepiju, ale když si přeci to jedno dvě pivka někdy dám, je to špatné, nebo zlé?


Byl jsem uplny abstinent vice nez deset let, ale nejak jsem se vyclenoval ... ted piju dobre vino. Zase si rikam, dokud to skodi jen mne a ne jinym, je to jaks taks v poradku.

Ono kdyz se popiji, tak je stejne nejlepsi ta spolecnost pratel, nez ten alkohol ... jenze ty diskuse o vuni, chuti .. degustace, toho se vzdat Crying or Very sad

Citace:
Musí nutně člověk co chce pracovat s Reiki skončit v lese obklopený kamínkama, na vodě z potůčku a mrkvičkou z vlastní zahrádky, hrdý na své panenství?


Je tak to si myslim, ze asi ne.

Pro mne je na reiki dulezite, ze mohu nekomu pomoci a pak je lepsi byt pri ruce ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2007 2:59 pm    Předmět: cigarety-vyhrál tady někdo ten boj? Citovat

Ahoj Františku.
Já jsem ten boj vyhrála!!! A tobě gratuluju, protože už jsi udělal ten první krok k nekuřáctví a ani o tom nevíš. A sice tím, že jsi o tom začal přemýšlet.Nepospíchej. Netlač na pilu. Ty myšlenky budou dotěrné, jako můra,která naráží na rozsvícenou žárovku. Pořád a pořád. Ale jednoho dne přestanou. A Ty v ten den se rozhodneš. Ale musíš to chtít Ty sám.A z toho rozhodnutí musíš mít radost a ne tesknit o co všechno tím nekouřením přijdeš Crying or Very sad .
Neboj se, vím o čem mluvím. Přestala jsem po 30 letech! Až se rozhodneš , jsem připravená Tě podpořit a pomoct Ti .
Zdraví Tě Evik. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.17 sekund