Fórum - Zobrazit téma - Reiki a thai-ti - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Reiki a thai-ti
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Reiki a thai-ti

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cernoocka
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 17.11. 2007
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2007 12:06 pm    Předmět: Reiki a thai-ti Citovat

Ahoj všem,

chci se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenosti se cvičením thai-ti v kombinaci s reiki..
Jestli jste si třeba zkoušeli poslat reiki do tréninku a jaké z toho máte pocity..
Já to chci zkusit zítra, jen zvažuji, jestli si poslat reiki dopředu, nebo až těsně před cvičením..třeba jen prosbou..
jaký je váš názor??

Díky a hezký den
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2007 9:26 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.Reiki si klidně pošli den předem na určitou hodinu či situaci.Je to výborné,znám to třeba jsme si posílali reiki dopředu půl dne na meditaci na reikisymboly a byla to krása.Je to nejlepší,co můžeš udělat.Lepší,než si posílat reiki do situace na pohovor,na úřad a další nesmysly.Teda nesmysl je to ve smyslu řádu věcí.Mám brát to co mi přináleží.Dostanu to co si zasloužím abych mohl přemýšlet proč jsem to dostal a né pomoci reiki se snažit dostat výhodu.Tak to cítím já.Ale cvičení a cokoliv prospívá tělu a duši,klidně reiki,i ono prospívá.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2007 3:23 pm    Předmět: Citovat

A co si poslat reiki na celý den?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
grasshopper
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 22.1. 2007
Příspěvky: 63

PříspěvekZaslal: čt prosinec 06, 2007 8:42 pm    Předmět: Citovat

Zkoušel jsem to několikrát a výsledek byl většinou kladný. Prostě větší koncentrace na cvičení, uvolněnost, silnější prožitek. Pokud se ale ten den objevil nějaký rušivý element (např. stres v práci, setkání s nepříjemným člověkem apod.) pak i to cvičení za moc nestálo a reiki v tomto případě nepomohlo. Ale většinou to byla prostě krása jak už tu bylo řečeno. Abych nezapomněl, většinou posílám den předem - večer před spaním.

Jen nerozumím tomu proč by posílání reiki na pohovor nebo úřad mělo být nesmyslné. Resp. že je to posílání do "nesmyslů". Já mám s úřady své zkušenosti, bohužel takové, že by člověk potřeboval tak troje nervy a tak mi přijde, že tady není reiki nikdy dost Smile Ale marně vzpomínám jestli jsem si vůbec do jednání na úřadu reiki posílal. Na pohovor ano, pak už se z té firmy neozvali, ale jsem rád. Myslím, že mé současné zaměstnání je lepší než tamto. I když tamto bylo zase zajímavější Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
cernoocka
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 17.11. 2007
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: čt prosinec 06, 2007 8:50 pm    Předmět: Citovat

Včera jsem si byla na nareikovaném tréninku a byl to mazec..byla jsem mnohem víc soustředěná na cvičení a bylo to znát na toku energie..

A také trénér přišel v čertovským a odcvičil v tom celý trénink Smile za to asi reiki nemůže, i když proč ne?? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: pá prosinec 07, 2007 7:40 am    Předmět: x Citovat

Proč ne na situace typu jednání na úřadech. Myslím, že člověk je pak víc v pohodě. Tedy ne ovlivňování výsledku, spíš pro sebe, no něco jako když jdete k zubaři. Ono je to někdy trochu podobné.

Stejný princip pozoruju když si reikuju trenink. Ze stejného důvodu se
v některých systémech začíná cvičení malým rituálem "klanění mistrům"
a malou meditací. Má stejnou funkci. Všichni se od někud přiženou, plnou hlavu starostí a tento zahajovací pozdrav dává možnost se zklidnit, soustředit a připravit na cvičení. Navíc když člověk dělá to, co mu trenér říká
a plně se tomu věnuje, nemá čas myslet na blbosti. Je to stejné jako popisují herci když hrají divadlo: nemoc, bolest, problémy jsou na dobu toho co hrají vyřazeny. Moje zkušenost je, že i menší bolesti, natažený sval nebo jiný tělesný problém nebránící cvičení přestane existovat.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
cernoocka
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 17.11. 2007
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: pá prosinec 07, 2007 2:28 pm    Předmět: Citovat

Šamanko, máš úplnou pravdu, krátká meditace před tréninkem je, aspoň pro mně nezbytná.
Kolikrát přiletím na trénink s mobilem v jedné ruce a s rohlíkem ve druhé Smile a s myšlenkama kdoví kde..
Bez meditačky bych si to vůbec neužila..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund