Fórum - Zobrazit téma - Prosba o partnerku a cisteni - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Prosba o partnerku a cisteni
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Prosba o partnerku a cisteni
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Mel bych ji podle vas kontaktovat, ikdyz to tak necitim?
Ano, mel bych se ji ozvat...
40%
 40%  [ 2 ]
Ne, nemam ji kontaktovat...
40%
 40%  [ 2 ]
Ona se ozve sama...
20%
 20%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 5

Autor Zpráva
kawasaky
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 26.11. 2006
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: st listopad 29, 2006 4:48 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
kawasaky: jsem dost zvědavá cože všechno pro to, co ti bylo řečeno podnikneš a kam to povede. Kdyby tě to nějak válcovalo a potřeboval bys povzbudit vlídným slovem nebo tak něco, jsem z Brna.

šamanka


OK, dekuji za nabidku, vazim si toho
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lev
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 12.6. 2002
Příspěvky: 132

PříspěvekZaslal: čt listopad 30, 2006 11:46 am    Předmět: Citovat

kawasaky napsal:

Takze pokud mate nekdo nejake navrhy, jak tu ocistu provest, budu kazdemu vdecen za radu Wink


Zatím pořád nechápu proč ten, který ti radil provést očistu, ti také neřekl jakou a jak. Tyto věci se těžko vysvetlují písemně. Doporučuji setkání se Šamankou a pokud by jsi chtěl slyšet podobnou osobní zkušenost od muže, dej vědět. Můžem si popovídat osobně v Brně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
kawasaky
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 26.11. 2006
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: čt listopad 30, 2006 12:38 pm    Předmět: Citovat

2 lev:

Diky moc, mozna se ozvu pristi tyden, nejak nestiiihaaaaam Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Aroha
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 18.12. 2006
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: po prosinec 18, 2006 12:36 pm    Předmět: Citovat

Kawasaky, tys mě natolik zaujmul, že jsem se i registrovala Wink

Sleduj (já nevím, jak jsi na tom teď, ale i tak), seš si jistej, že tu slečnu vůbec miluješ? Není to, co chceš, spíše vztah typu jaký jsi měl s ní? V tom případě si přej takový vztah a ne ji, nemůžeš si ji nikam ani s nejlepšími úmysly "zavřít" - třeba k sobě.
Nebo je to, co tě na ní tak přitahuje, její čistota? Když je tak čistá duše? Ale v tom případě musíš dávat pozor, aby jí nikdo nezkřivil ani vlásek, protože čisté duše a ještě k tomu dívky mají v životě svoje nástrahy a potřebujou možná ještě větší ochranu než normální dívky. A jestli si teďka někdo říká - dobře, někdo se jí dotkne a já mu rozbiju ..., tak tím bys jí jako čistý duši ublížil možná ještě víc Cool , tak s takovejma je to složitý Razz Ale věřím, že by to zato stálo.

Jak se očistit? To já nevím, jak ty ale pracuješ Question
Představ si, že jsi křesťan, v tom případě jdeš za knězem, řekneš mu, jaká jsi hříšná duše, on ti řekne, co máš všechno odříkat, mohl by tě pokropit trochou svěcený vody, ty se pak budeš pokat nebo jak se tomu říká a tak dál.

Jestli máš radši reiki, tak si buď někde vytáhni nějaký symbol na očistu, jestli existuje, nebo si představ, že existuje a ty ho neustále používáš Wink (kdo ví, co všechno existuje).

Nebo jestli máš rád afirmace, tak si furt říkej: čistím se, stává se ze mě čistá a láskyplná duše, jsem čistá a láskyplná duše vyzařující světlo...
To snad taky není problém Wink

Nebo jestli máš rád jiný energie, třeba hodně pracuješ s energií Země, tak se spoj se Zemí a řekni: to je něco, čeho se já potřebuju zbavit, abych se očistil, žádám tě, Země, abys mi pomohla... - a teď řekni přesně, co chceš.

Nebo se nech očistit od nějakejch bytostí světla, nebo si zavolej bytosti nebo energie očisty - TĚCH MOŽNOSTÍ JE NEKONEČNO!! Prostě jestli chceš být čistá duše, tak to fakt chtěj a bude to Wink

Mě taky dost lidí považuje za čistou duši, až pro mě mají nějaký takový přezdívky Wink , kluků by mě chtělo plno, ale já mám ten problém "aby mi za to stál", ale zcela upřímně - kdybys ty byl jeden z těch, kteří mě chtějí, a já ti už jednou (ale to musím většinou víckrát Wink ) řekla ne, tak tím většinou taky myslím NE Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kawasaky
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 26.11. 2006
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: po prosinec 18, 2006 6:45 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Aroha,

ono je to tak, ze nechci jen ja, ona se mnou taky chtela byt, ale natolik se bala zraneni, ze od toho radsi utekla (at uz si mysli kdo chce co chce ze si neco namlouvam nebo tak), proste to tak je. Jsem strasne zvedav, protoze pry se mi do konce roku ozve. Snazim se sebou neco delat alespon ve smyslu premysleni, abych dosel nejake ocisty, jsem bohuzel hodne zamestnan praci a navic jeste skolou, takze nemam tolik volneho casu na seberealizaci ve smeru ocisty a vicemene po praci uz na to nemam ani energii.

Jak pises, ze kdyby mi rekla ne, ze by to znamenalo NE, tak s tim naprosto souhlasim a ja bych okamzite se zajmem skoncil a snazil se zapomenout, ale tak to neni, jeji NE nikdy neprobehlo, vicemene jsem to "ukoncil" ja, protoze jsem se vice trapil tim, jak se to v ni bilo - ten strach ze zraneni a to chteni byt se mnou. Z me strany to bylo nejspis evidentni, ze by to bylo velmi silne.

Jestli ji miluju? Nevim zda se to da tak rict, citim k ni obrovske pouto, zamilovani prijde samo, pokud spolu budeme. To jaky vztah jsem s ni mel, bych mit uz nechtel Wink - z vyse uvedenych duvodu trapeni se. Musi si byt jista, ze se mnou chce byt, potom ok. Zavirat si ji k sobe nikam nechci, kdyz nebude chtit, nic nebude, nejsem blazen, stojim celkem pevne nohama na zemi Very Happy Jeji cistota me pritahuje hodne, to je pravda. Chranit ji v jakemkoliv smyslu beru jako samozrejmost, respektive u kazde partnerky, se kterou v budoucnu budu(ze bude uz jen jedna je mozne, ale uvidime Very Happy ).

Zacinam uvazovat o paprscich, pry by to slo absolvovat pres nejaky vikend, tak to zkusim, vazne skoda, ze nemam moc casu Sad At zije prace! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kawasaky
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 26.11. 2006
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: út prosinec 19, 2006 10:15 pm    Předmět: Citovat

Jen tak pro predstavu, tady jsme spolu, kdyz jsme byli v ZOO
FOTO
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
nifty8
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 20.12. 2005
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: út prosinec 19, 2006 11:36 pm    Předmět: muj nazor Citovat

Ahoj Kawasaky,

tak jsem se na Tebe koukal pres SRTcko a zjistil jsem nasledujici veci.
S tou tvoji znamou pochazite a byly jste sesterska duse. Kazda duse ma pri vzniku 8 sesterskych dusi a tato divka byla jednou z nich...v takovych to pripadech je vetsinou znacna naklonost techto prirozena (neni ovsen podminkou). V poslednim minulem zivote jste dokonce byly sourozenci. Kdyz jsem se ptal na hlavni duvod tohoto setkani tak mi vysel na tve strane blok na Archetyp Sjednotitele. Coz je Nalehani slucovat se s jinymi. Aspekt zahrnujici sexualni zivot a sdileni vzajemnych zdroju s ostatnimi. Archetyp nam pomaha vytvaret a tvarovat identitu ve fyzickem svete. Kdyz jsme vyrovnani a v harmonii, tak nas archetypy podnecuji a inspiruji. Nicmene kdyz je archetyp zablokovan nebo v konfliktu, muzeme zazit bolest nebo zmatek. Kazdopadne jsem ti tento blok vycistil.

At tva duse dal kraci svou cestou Wink

Nifty8
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: st prosinec 20, 2006 9:28 am    Předmět: Re: muj nazor Citovat

nifty8 napsal:

Kazdopadne jsem ti tento blok vycistil.



to takhle funguje bez jeho vědomého souhlasu jenom přes VJ něco odblokovat? Co když by se toho bloku nechtěl zbavit?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ageus
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: st prosinec 20, 2006 9:59 am    Předmět: Citovat

kawasaki:
je to krásná žena
A ty jsi naposled viděl před tím rokem a půl,nebo se výdáte?pokud ano,tak ji řekni,co k ní cítíš.
Možná by pomohlo prostě o tom mluvit,když je to mezi vámi dvěma,tak to vy dva musíte vyřešit.Buď to vyjde,nebo ne.Nemáš co ztratit.Jednoduše si otevřeně řekněte co k sobě cítíte,jaké jsou další možnosti vašeho vztahu.Jaká je vaše představa.Jestli je možnost být spolu jako milenci,přátelé,kamarádi,nebo známý.Tím se to třeba vyjasní a něco se určitě pohne.
Děje se to tady a teď.Na nějáký rádoby duchovní rady o čistotě se vyprdni.
Nedělej věci složitější než jsou.Prostě si vyjasni,co k ní cítíš ty,vyjasni si,co ona cítí k tobě a popros vesmír,ať se stane tak,jak je pro nejvyšší dobro vás obou.

nifty8:
a nebo je to úplně jinak;)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kawasaky
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 26.11. 2006
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: st prosinec 20, 2006 1:02 pm    Předmět: Citovat

2nifty8

Diky, snad to pomuze Wink To, ze jsme necim spjati citim....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kawasaky
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 26.11. 2006
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: st prosinec 20, 2006 1:03 pm    Předmět: Re: muj nazor Citovat

Krabas napsal:
nifty8 napsal:

Kazdopadne jsem ti tento blok vycistil.



to takhle funguje bez jeho vědomého souhlasu jenom přes VJ něco odblokovat? Co když by se toho bloku nechtěl zbavit?


Ja se bloku chci zbavit at uz je jakykoliv Wink Laughing Snad....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kawasaky
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 26.11. 2006
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: st prosinec 20, 2006 1:06 pm    Předmět: Citovat

ageus napsal:
kawasaki:
je to krásná žena
A ty jsi naposled viděl před tím rokem a půl,nebo se výdáte?pokud ano,tak ji řekni,co k ní cítíš.
Možná by pomohlo prostě o tom mluvit,když je to mezi vámi dvěma,tak to vy dva musíte vyřešit.Buď to vyjde,nebo ne.Nemáš co ztratit.Jednoduše si otevřeně řekněte co k sobě cítíte,jaké jsou další možnosti vašeho vztahu.Jaká je vaše představa.Jestli je možnost být spolu jako milenci,přátelé,kamarádi,nebo známý.Tím se to třeba vyjasní a něco se určitě pohne.
Děje se to tady a teď.Na nějáký rádoby duchovní rady o čistotě se vyprdni.
Nedělej věci složitější než jsou.Prostě si vyjasni,co k ní cítíš ty,vyjasni si,co ona cítí k tobě a popros vesmír,ať se stane tak,jak je pro nejvyšší dobro vás obou.

nifty8:
a nebo je to úplně jinak;)


Nevidame se a ja jsem celkem rozhodnut nechat dalsi pocatecni kontakt na ni, protoze sama musi vedet, ze me chce kontaktovat, nechci ji k tomu primet, to musi sama. Kdyz se neozve, tak mezi nami nejspis nic nebude Sad Musime vedet oba, ze to chceme, nejen ja, ona musi prekonat strach ze zraneni a mozna z dalsich veci.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
nifty8
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 20.12. 2005
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: st prosinec 20, 2006 3:40 pm    Předmět: Soukrome doporuceni Citovat

Kasasaky: soukrome doporuceni je aby jsi zasel k nekomu na celkove SRTckove vycisteni. Urcite nekoho najdes na internetu ve tvem okoli. Wink
To co jsem udelal bylo jen odstrani jednoho bloku, muze to byt ovsem dale vice provazene...takze proto to doporucuji to celkove vycisteni.

Mnej se hezky Wink

Nifty8
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kawasaky
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 26.11. 2006
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: st prosinec 20, 2006 4:07 pm    Předmět: Re: Soukrome doporuceni Citovat

nifty8 napsal:
Kasasaky: soukrome doporuceni je aby jsi zasel k nekomu na celkove SRTckove vycisteni. Urcite nekoho najdes na internetu ve tvem okoli. Wink
To co jsem udelal bylo jen odstrani jednoho bloku, muze to byt ovsem dale vice provazene...takze proto to doporucuji to celkove vycisteni.

Mnej se hezky Wink

Nifty8


Dival jsem se po inetu a uz vim o co jde Wink Ma to neco do sebe, zkusim kontakt na pana Ciganka pro blizsi informace. Diky za tip!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
vlada
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.7. 2002
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 1:38 pm    Předmět: Citovat

kawasaky: Ani nevíš, jak Ti rozumím.

Na co ale stále čekáš??? Chceš se stále čistit a mít zlatou auru nebo bílou s červenýma puntíkama??? Chceš se dívat, jak někdo, koho opravdu miluješ, zakládá rodinu a chodí s kočárkem???

Proč za ní nejdeš a neřekneš jí, jak ji máš rád a co k ní cítíš....

Když budeš čekat, až Ti někdo zavolá nebo sám přijde, bude z Tebe ďedula...
Co se může stát horšího, než že Tě odmítne?
Možná, že ze sebe uděláš pár minut hlupáka. Chceš ale zůstat troubou celý život???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund