Fórum - Zobrazit téma - Prosba o partnerku a cisteni - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Prosba o partnerku a cisteni
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Prosba o partnerku a cisteni
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Mel bych ji podle vas kontaktovat, ikdyz to tak necitim?
Ano, mel bych se ji ozvat...
40%
 40%  [ 2 ]
Ne, nemam ji kontaktovat...
40%
 40%  [ 2 ]
Ona se ozve sama...
20%
 20%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 5

Autor Zpráva
kawasaky
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 26.11. 2006
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2006 10:20 pm    Předmět: Prosba o partnerku a cisteni Citovat

Dobry den,

znam jednu slecnu uz pres 2 roky, z toho jsme se uz 1,5 roku nevideli. Myslim, ze dodnes je mezi nami velice silna vazba, uz kdyz jsem ji videl poprve, bylo mi jasne, ze to neni jen tak. Na nejakou dobu jsem na ni nemyslel, ale posledni cas je v moji mysli cim dal vic a intenzivneji. Bylo mi receno, ze do konce roku se mi sama ozve, ze me nejakym zpusobem kontaktuje a budeme spolu. Jsem hodne racionalne zalozen a nezda ze mi to, kazdopadne bych byl rad, pokud by tomu tak bylo. To, ze jsme se prestali videt bylo zpusobeno tim, ze jsem si jist, ze ona je pro me ta prava a za cely svuj zivot (26let) jsem nepotkal osobu, se kterou bych si dokazal predstavit prozit zivot, krome ni, bylo to velmi silne a ona se meho mozneho citu zalekla. Paradox je ten, ze ona by se mnou take chtela byt, ale ma velky strach ze zraneni, mozna o to vic, ze by to mohlo byt tak silne. Proto spolu nejsme.
Pozadal jsem o ni, jak mi bylo doporuceno s laskou a pokorou. Nyni pry jeji duse ceka, az se ocistim. Jsem ochoten pro to udelat cokoliv, at uz bude vysledek jakykoliv, nechci si v budoucnu vycitat, ze jsem neco mohl udelat abych mohl byt s tou pravou a ja to neudelal. Premyslim o reiki, avsak zajimal by me vas nazor, co udelat pro svoji ocistu.
Citim, ze neco mezi nami stale je, nejake pouto, prece jen neni normalni, aby se mi o ni po 1,5 roce jeste zdalo, kdyz jsem ji tak dlouhou dobu ani nevidel, mezitim jsem vztah nemel, spis znamosti, ale toho jsem ochoten se v jakykoliv okamzik vzdat a byt s ni Neutral Prosim poradte, co by jste na mem miste delali, krome jejiho kontaktovani, coz s nejvetsi pravdepodobnosti neudelam, protoze ona sama nas "vztah" ukoncila a musi si byt jiz jista, ze by do toho se mnou sla, ja jsem v tom mel jasno od zacatku a volat ji "Pojdme nekam sednout a uz jsi pripravena" ode me nehrozi.

Diky!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
radysek
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.4. 2004
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: po listopad 27, 2006 1:35 am    Předmět: Citovat

Kawasaky Smile
ver nebo ne Reiki Ti v teto oblasti jen tezko muze pomoci... muj obecny nazor mate-li spolu byt a jak Ty rikas jste si souzeni tak jednou tomu tak
bude i kdyzby to melo byt pres nekolik partneru... Sila mysli je mocna carodejka a ja si treba take sam kladu otazku, ze uz predem vim, ze mi bude volat ten ci onen clovek, ci prijde sms, vetsinou je to u lidi, ktere znam jiz nejak dele a znam jejich energy. Verim, ze by jsi udelal cokoliv a prinesl i modre z nebe Laughing , ale pamatuj lasce neporucis... vis ono je vse mozne, Tva vysnena partnerka si treba potrebuje projit nejakou svoji cestu kdo vi, nebo taky ted se Ti to nebude asi libit, muze za bukem cekat opravdu ta prava jeste pravejsi. Mej se krasne r.
PS: tak ji posli poslickem jen tak puket ruzi, nejlepe treba do prace Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: po listopad 27, 2006 7:51 am    Předmět: x Citovat

Ahojky,
docela mě z tvého příspěvku běhal mráz po zádech. Měl by ses očisťovat pro svou potřebu, pro tebe, ne pro to aby sis někoho přivolal a připoutal, protože po něm toužíš. Nevím kdo ti doporučil abys "o ni požádal", tohle mi připomíná magické metody, kdy chci aby mě miloval někdo koho já chci. Nevíš co chce ta slečna, jaká jsou její přání a pokud se máte setkat nebo dát dohromady, kdy to vlastně má být. Reiki a ani jiné metody nejsou na to, aby manipulovaly s jinými v náš prospěch. Takové hrátky jsou spíš na škodu a pořádně nepříjemně se vrací. Pokud jsi myslel na reiki jako metodu očišťování tak ano. Ale není to systém mávnutím kouzelného proutku. Záleží na tom co máš za problémy (momentální, z minulosti atd.) a co potřebuješ. Podle mého je nejlepší celostní podhled na věc. Třeba upřimný a nezaujatý pohled důvěrného přítele nebo terapeuta,... Neznám podrobnosti v čem se máš vlastně čistit nebo co je problém (jako jeden velký vidím tvoje upnutí na vizi, že s touto dívkou musíš být). Co si s ní zkusit opatrně a pozvolna promluvit? Možná u nezávazného posezení v čajovně? Je dobré znát a respektovat názory druhé strany.
Nečekej, že ti ji někdo přičaruje a zkus se víc uvolnit a věnovat sám sobě. Určitě není fér ubližovat dalším ženám, které používáš jako náhražku než přijde "ta pravá" a které jsi připraven kdykoliv odhodit kdyby ta vyhlédnutá kývla prstem. Protože i ony mají svoje city a srdíčka.
Možná i tohle patří do té očisty.
Hodně štěstí
šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Anonymní






PříspěvekZaslal: po listopad 27, 2006 8:42 am    Předmět: Citovat

radysek napsal:
Kawasaky Smile
ver nebo ne Reiki Ti v teto oblasti jen tezko muze pomoci... muj obecny nazor mate-li spolu byt a jak Ty rikas jste si souzeni tak jednou tomu tak
bude i kdyzby to melo byt pres nekolik partneru... Sila mysli je mocna carodejka a ja si treba take sam kladu otazku, ze uz predem vim, ze mi bude volat ten ci onen clovek, ci prijde sms, vetsinou je to u lidi, ktere znam jiz nejak dele a znam jejich energy. Verim, ze by jsi udelal cokoliv a prinesl i modre z nebe Laughing , ale pamatuj lasce neporucis... vis ono je vse mozne, Tva vysnena partnerka si treba potrebuje projit nejakou svoji cestu kdo vi, nebo taky ted se Ti to nebude asi libit, muze za bukem cekat opravdu ta prava jeste pravejsi. Mej se krasne r.
PS: tak ji posli poslickem jen tak puket ruzi, nejlepe treba do prace Wink


Ahoj,

presne jak rikas, mame spolu byt a budeme, ale aby to nebylo az v dalsich x zivotech, tak dam na radu a ocistim se, ted hledam cestu jak. S tou jeji cestou je to naprosta pravda, ona si musi/musela neco uvedomit abychom spolu mohli byt, nejspis v trosku jine forme ted ceka i me....
Návrat nahoru
kawasaky
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 26.11. 2006
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: po listopad 27, 2006 9:02 am    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Ahojky,
docela mě z tvého příspěvku běhal mráz po zádech. Měl by ses očisťovat pro svou potřebu, pro tebe, ne pro to aby sis někoho přivolal a připoutal, protože po něm toužíš. Nevím kdo ti doporučil abys "o ni požádal", tohle mi připomíná magické metody, kdy chci aby mě miloval někdo koho já chci. Nevíš co chce ta slečna, jaká jsou její přání a pokud se máte setkat nebo dát dohromady, kdy to vlastně má být. Reiki a ani jiné metody nejsou na to, aby manipulovaly s jinými v náš prospěch. Takové hrátky jsou spíš na škodu a pořádně nepříjemně se vrací. Pokud jsi myslel na reiki jako metodu očišťování tak ano. Ale není to systém mávnutím kouzelného proutku. Záleží na tom co máš za problémy (momentální, z minulosti atd.) a co potřebuješ. Podle mého je nejlepší celostní podhled na věc. Třeba upřimný a nezaujatý pohled důvěrného přítele nebo terapeuta,... Neznám podrobnosti v čem se máš vlastně čistit nebo co je problém (jako jeden velký vidím tvoje upnutí na vizi, že s touto dívkou musíš být). Co si s ní zkusit opatrně a pozvolna promluvit? Možná u nezávazného posezení v čajovně? Je dobré znát a respektovat názory druhé strany.
Nečekej, že ti ji někdo přičaruje a zkus se víc uvolnit a věnovat sám sobě. Určitě není fér ubližovat dalším ženám, které používáš jako náhražku než přijde "ta pravá" a které jsi připraven kdykoliv odhodit kdyby ta vyhlédnutá kývla prstem. Protože i ony mají svoje city a srdíčka.
Možná i tohle patří do té očisty.
Hodně štěstí
šamanka


Ahoj,

uvedu to tedy na pravou miru. Ocistit se mam kvuli tomu, abych byl hoden toho byt s ni, aby ona sama mohla byt se mnou. Je to velice cista duse, coz z ni zari na prvni pohled.
Ohledne te manipulace, neni to tak, jak pises. Ja si nehodlam nikoho pricarovavat, nebo dokonce nekoho nutit se mnou byt. Ja chci byt s ni a nejak vim, ze ona se mnou taky, musi jen prekonat svuj strach ze zklamani, ovsem pokud se mylim a jen jsem si vsugeroval, ze se mnou chce byt a neni tomu tak, potom je to v poradku a nebudeme spolu. Jak jsem uz pochopil, nema smysl neco nekam tlacit, nekoho do neceho nutit, je to spise kontraproduktivni. Jak pises, ze jsem se upnul na vizi, tak pokud zjistim, ze se mnou nechce byt, zvladnu to, to pochopim. Jsem ale v tomto okamziku presvedcen, ze ji se mnou bylo moc dobre a i mne s ni. Prece jen jsou veci, ktere clovek opravdu vytusi a po teto strance jsem celkem senzitivni.
Nuze, rad bych se ocistil at uz to bude mit jakykoliv vysledek, treba budu nadale "sam", ale to je jedno, zkusim to, minimalne posunu sam sebe nekam o kousek dal.
S temi zenami mas jiste pravdu, akorat jsem nikdy na nikoho nehral nejake divadlo, kazde jsem na rovinu rekl, jak ten "vztah" beru a co od toho ma kdo cekat. Nikomu jsem umyslne neublizil a pokud jsem citil, ze by to mohlo jit jinam, nez bych chtel, tak jsem to radeji prerusil. Jsem spatny jen proto, ze se s tykam i s tim, o kom vim, ze neni ten pravy? Ze chci poznat vic, jak jednoho cloveka za cely zivot(pokud tedy budeme hovorit o sexualni strance, ja treba toto potreboval, ja si tim chtel projit)? V tomto smeru bych lidi nesoudil a pokud si tim mela projit treba i ta "ma prava", naprosto to budu respektovat a prijmu to, nebudu soudit. Prece jen kazdy ma nejake touhy a nejake puzeni a proc kvuli tomu cloveka odsuzovat. Zalezi zda svym chovanim druhym ublizuje ci nikoliv. Na druhe strane mas nejpsis pravdu v tom, ze bych se od toho vseho mel nejakym zpusobem ocistit, nejak to uzavrit a i tom se nejak ocistit, to citim stejne. <NO_FLAME>Je lepsi si v mladi uzit a potom mit rodinu a byt v pohode, nez aby nekoho chytla druha miza v 35 letech, kdy uz ma deti a tak...</NO_FLAME>

Vidite nekdo i jinou moznost ocisty, nez Reiki? Pokud je ale Reiki odpovedi, mam si udelat ty kurzy? A jake? 1. a 2.?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
LuckaQ
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: po listopad 27, 2006 9:51 am    Předmět: Citovat

Ahojky,
víš co, možná to neřeš a udělej to, co Ti v tuhle chvíli připadá nejlepší.
Taky jsem měla kamaráda, moc o mně stál a já měla pořád pocit, že nejsem dost dobrá.
Začala jsem na sobě kvůli němu pracovat, ale on mezi tím změnil názor. I když z něj mám do dnes pocit, že o mně stojí, už to tak není.
Možná jsem to tenkrát neměla řešit a prostě do toho jít Smile
Ted už to snad mám vyřešeno, prostě si každý jdeme svou cestou a já nevylučuji, že třeba je ten pravý někdo jiný, nebo to je on a zase se sejdeme, nevím. A to nevím je mnohem lepší než ta představa, že on je ten pravý a prostě to tak musí být i kdyby nevim co.
Jo, a jsem ráda, že se sebou něco dělám, akorát dneska už to dělám kvůli sobě Smile
a s reiki? jestli myslíš, že to chceš, tak do toho jdi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
LuckaQ
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: po listopad 27, 2006 9:54 am    Předmět: Citovat

nevím, jestli je to zrovna očista a co si pod očistou kdo přestavuje, ale možností, jak se sebou něco dělat je víc Smile reiki určitě není jediná cesta Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kawasaky
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 26.11. 2006
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: po listopad 27, 2006 10:09 am    Předmět: Citovat

Ahoj Lucko,

ja to dosud nijak neresil, to ona nebyla schopna toho vztahu ze strachu, ale pry se mam dostat na jeji uroven cistoty, no.... Cert vi, co se tim presne mysli, ja jsem doted myslel, ze jsem docela cista duse, ale asi ne Wink Sam citim potrebu neco se sebou delat, pokud me reiki nekam navede, budu jen rad...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: po listopad 27, 2006 2:07 pm    Předmět: Citovat

kawasaky obávám se že proces čištění bude trvat docela dlouho, každopádně do konce roku bys to nestihl. Tady totiž jedna seance Reiki nepomůže, možná ta očista má být tvoje životní cesta.

V podstatě ten příběh který popisuješ je alegorie na duševní procesy - principy jin a jang. Duše - žena čeká, až ty jako mužský princip projdeš mnohými dobrodružstvími - očistami, prací na sobě než se dostaneš ke své zakleté vysněné princezně - duši. Musíš skolit nejednoho draka v sobě.

Docela by mě zajímalo, kdo ti to o tý její čekající duši řekl.

Na závěr, moje zkušenost říká, že pokud byste spolu měli být - jak ty sám píšeš, tak byste spolu už byli. Ale protože nejste, tak je to ještě trochu jinak než si myslíš. Možná si něco přehlédl, podstatný ale malý detajl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: po listopad 27, 2006 2:18 pm    Předmět: Citovat

ještě mě napadla jedna věc.......

víš jak se dostat na něčí vibrační úroveň? chovat se jako ona... napodobuj její přístupy k životním situacím....... sleduj její myšlenky a porovnávej se svýma........
pokud je plná slunce, tak se slunci taky otevři.... dívej se na svět jejíma očima........ tím dojdeš k určité očistě a dostaneš se na její úroveň - ztratíš svoje ego

pokud jí tedy dostatečně věříš a chceš
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kawasaky
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 26.11. 2006
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: po listopad 27, 2006 3:14 pm    Předmět: Citovat

2 krabas:

Diky za nazor. Toto mi rekl mistr reiki, o te jeji dusi. V problematice se zatim moc neorientuji, proto spise nasloucham.
Docela me zarazila jedna vec - ja mam potlacit sve ja a "byt jako ona". Ja myslel, ze jsme jeden pro druheho a ne jen ona pro me, mozna neco prehlizim. Kazdopadne ocistu jako takovou beru urcite jako beh na dlouhou trat, respektive na cely zivot. To, ze spolu budeme uz do konce roku mi rekla mati s kyvadlem a porad ji to tak vychazi, to jsem si nevymyslel a me samotnemu to prijde jako nerealne, ale o to vic udelam co muzu, abych tomu pomohl, klidne zacnu hledat cestu k sobe samemu a budu se snazit "ocistit" at to jiz znamena cokoliv. Prece jen kazdy nema moznost najit v zivote toho praveho, opravdoveho Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: po listopad 27, 2006 3:28 pm    Předmět: Citovat

Asi si nepochopil že je konec. Jestli je reálná šance zkus jí oslovit. Jestli na ní chceš čekat celý život je to tvá volba, ale dle mého tím můžeš ztratit spoustu roků života o samotě, které ti už nikdo a nic nenahradí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kawasaky
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 26.11. 2006
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: po listopad 27, 2006 3:33 pm    Předmět: Citovat

zeto napsal:
Asi si nepochopil že je konec. Jestli je reálná šance zkus jí oslovit. Jestli na ní chceš čekat celý život je to tvá volba, ale dle mého tím můžeš ztratit spoustu roků života o samotě, které ti už nikdo a nic nenahradí.


Ja to jako konec zatim neberu, proste jsme pred 1,5 rokem spolu byt nemohli, neslo to. S tim, ze spolu budeme prisel nekdo jiny, ne ja. Porad na toho cloveka myslim a pokud uz nic nema byt, tak uz nic nebude, jednoduche. Kazdopadne se lide v prubehu casu meni, meni se situace, postoje a nazory, meni se vsecko a v budoucnu muze nadejit doba, kdy spolu opet budeme. Pokud na ni mam cekat cely zivot, fajn, stejne s tim nic nenadelam, nejsem ji treba hoden, ale bylo mi receno abych se ocistil, to ted hodlam udelat.

Takze pokud mate nekdo nejake navrhy, jak tu ocistu provest, budu kazdemu vdecen za radu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: po listopad 27, 2006 3:34 pm    Předmět: Citovat

milý Kawasaky,
nějak se mi nechce souhlasit s tím, co píše Krabas o tom dostat se na úroveň dívky tím, že budeš jako ona.
Vždyť to snad ani nejde. Muž bude vždy ve spoustě věcí jiný, než žena.
Můžeš v sobě na chvíli potlačit sám sebe, ale dlouho ti to asi nevydrží.

Třeba teď budu vůči tobě krutá, ale prostě si myslím, že si něco namlouváš. Tvé přání a touha po té dívce je silnější, než reálný pohled na věc. Na mne to působí tak, že ona asi nijak zvlášť neprahne po životě s tebou. Že jí bylo s tebou dobře, ještě neznamená, že to je na celý život.
A nebo opravdu čeká na tvůj první krok.
I ta sebečistší dívčí duše se ve vztahu k mužům chová pořád jako ženská Embarassed . Takže nejjednodušší způsob zjištění stavu věcí je asi opravdu to, co tu už někdo navrhl. Pugét růží a já bych navrhovala předat osobně. A budeš mít jasno. Jestli je opravdu tou úžasně čistou duší, pak ti jasně a bez vytáček odpoví.

Možná se mýlím a raději budeš dál hledat odpovědi u kyvadel, karet, mistrů, než bys sám zjistil, jak na tom spolu jste. A tvoje vytoužené místo mezi tím zaujme nějaký méně váhající chlapec.
Samozřejmě nevylučuju možnost, že se setkáte za pár let a všechno bude jinak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kawasaky
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 26.11. 2006
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: po listopad 27, 2006 3:52 pm    Předmět: Citovat

Ono to vsechno, ze by jeste mohlo neco byt nevzeslo z me hlavy, to jsem se dozvedel teprve nedavno od toho mistra reiki a od matky. Kazdopadne nejak bude.

Mozna si neco namlouvam, i to nevylucuju, jen mam v sobe nekde pocit, ze ona ke mne a ja k ni mam nejak blizko a jsme necim spojeni...

Co ta ocista, poradi mi nekdo neco? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.18 sekund