Fórum - Zobrazit téma - Reiki a prokletí - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Reiki a prokletí
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Reiki a prokletí
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2007 9:30 am    Předmět: Citovat

Wink za tvrdou slupkou zlaté srdíčko, které člověk musí chtít objevit navzdory těm projekcím......
Jedny přesvědčení versus druhé Laughing Laughing Laughing a pak se soutředíme na to negativní.....Tím myslím ty poznámky Toory Katky a nejen jí, ale nás všech navzájem. V ten moment ztrácíme ten pohled na to co je společné. Což si zasluhuje ale pozornost větší. Kdyby ty sakramentský projekce tak nefungovaly...... Crying or Very sad

Je mnohem snazší bavit se osobně než písmenky.

Jsem proto ráda za všechny lidi, nejen za ty, kteří se mnou souhlasí. Jen se musí donutit člověk vidět nejen to, k čemu ho podvědomí nutí. Lidé, kteří se mnou nějakým způsobem nesouhlasí, nutí k zamyšlení nad jiným pohledem na věc. Ne k tomu, že jej musím přejmout ale že neexiastuje jen to moje hledisko. Což je důležité. RW je dost tvrdý trénink naučit se vidět za příspěvkem i to co je mimo řádky a přijmout ten fakt, že každý máme sovu cestu, která může ovlivnit kladně cestu druhého, ale není nutné, aby byla kopírována.

Mirku, určitě budu ráda, dá-li "Osud" zelenou sejít se a dát řeč. Stejně tak ráda bych osobně poznala jednou Damaa, Tooru, Zeta, Bathory a další. Možná by nebylo na škodu se pokusit uspořádat nějakou malou slezinu. Přiznám se, že se mi to už nějakou dobu honí hlavou. AKorát ten termín........ALe taky vím, že když je dobrá vůle, tak se najde čas a příležitost k setkání i jindy.

Sákriš, to je docela radikální odklon od tématu Rolling Eyes Smile Smile Smile Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Mirek
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 5.8. 2002
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2007 11:12 am    Předmět: Citovat

Renato, ale téma Sejít se sem krásně sedne.
M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2007 8:04 pm    Předmět: Citovat

Wink jako vysvobození z prokletí? Wink Nu, tak dobře, co vy na to?
Máte-li nějaké návrhy a nápady a hlavně chuť, pošlete to na: renata2601@gmail.com,
Nejlíp se mi jeví Praha, když kouknu na ty místa odkud jsme. Však to nemusí být teď a hned.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: čt prosinec 20, 2007 9:16 am    Předmět: Citovat

Ano, rád se s Tebou setkám, Renáto, jsem ostatně v praze každé druhé úterý v Modré bráně na Smíchově - už si mě tam mnozí našli. Teď až v roce 2008 konkrétně 15.1.
Rád se setkávám s lidmi, rád si povídám o tom, co mě zajímá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Mirek
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 5.8. 2002
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: čt prosinec 20, 2007 9:38 am    Předmět: Citovat

Damao, Modrá brána je fajn, ale těžko se bude hledat jeden termín pro všechny v pracovní dny.
MSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: čt prosinec 20, 2007 2:34 pm    Předmět: Citovat

Smile myslím, že nebude pro mne tak velký problém vydat se do Prahy ve všední den, to si už zařídím. Kouknu na net, jsem závislá na busu a ČD Laughing Laughing Laughing jo a svojí schopnosti pohybovat se po Praze hromadkou Laughing Laughing Laughing Ještě lepší varianta se mi jeví nějaké to úterý odpoledne sejít se v kavárně nebo čajovně - pokud nějaká je- někde blízko Florence Smile. To ale může poradit ten, kdo je z Prahy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.11 sekund