Fórum - Zobrazit téma - Reiki a prokletí - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Reiki a prokletí
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Reiki a prokletí
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lilaa
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.9. 2007
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: so prosinec 01, 2007 9:10 am    Předmět: Reiki a prokletí Citovat

Chtěla bych se zeptat, jestli může reiki odstranit prokletí. Někde jsem četla, že i když člověk žádá pomoc, prokletí se naopak zesiluje. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: so prosinec 01, 2007 11:23 am    Předmět: Citovat

Jestli máš tušení, že jsi někdy někým byla prokletá, zkus pracovat tak, že žádáš o zrušení prokletí a pošli do toho reiki se všemi symboly. Pokud máš jen R1, tak do toho dej záměr že to žádáš čistit v čase. Můžeš do toho vložit i záměr omluvit se všem těm, kterým jsi někdysikdysi ublížila a poprosit je o odpuštění. Stejně tak zapracuj na tom, zrušit všechny svoje nepodložená obvinění, vyřknutí nehezkých věcí v návalu vzteku. Svým životem se nyní přece snažíš žít nejlíp jak umíš, jdeš "nahoru", přestáváš šmahem soudit a ukazovat že za všechno mohou jen druzí. Pracuj podle své intuice a taky používej srdeční čakru. když to jde jen přes hlavu, moc velký účinek to nemá. Opakuj podle potřeby.
Pokud se ptáš jen ze zvědavosti a nemáš ten pocit že se tě to týká, tak to neřeš.
A pokud ten problém máš, víš že jej máš a Reiki ti nepomůže, tak požádej o pomoc někoho, kdo pracuje s SRT nebo léčením přes vyšší Já. Což je to samé. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
cernoocka
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 17.11. 2007
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: so prosinec 01, 2007 1:28 pm    Předmět: Citovat

Ahojky,
zajímalo by mě, jak člověk pozná, že byl prokletý??
Díky a hezký den všem
K.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
lilaa
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.9. 2007
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: so prosinec 01, 2007 2:53 pm    Předmět: Citovat

Renato, moc děkuji, mám RII. Ptám se účelově, ne ze zvědavosti. Jednou se u mě už prokletí z min. životů čistilo, jednou dokonce v tomhle - obě přes SRT. Ale to jsem neměla ještě reiki. Tak nevím, jestli je to vyčistěno kompletně, nebo se vyčistilo třeba jeden min. život. Motám se v určitých věcech pořád někde a vždy mě to hodí zpět na začátek. Tak jsem přemýšlela a vyběhlo mi na mysl prokletí.

To Černoočka: Myslím, že běžně prokletí nepoznáš, chce to nějakou metodu na zjištění, ať již obyčejné kyvadlo "byla jsem prokleta ano-ne" nebo SRT, který to rovnou vyčistí. Troufnu si říct, že prokletí si nesem z minulosti docela běžně. Nedávno jsem četla rozhovor s hercem, který vykládal, že jeho bývalá manželka ho v tomto životě proklela do 13. kolena.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: ne prosinec 02, 2007 3:17 pm    Předmět: Citovat

Prokletí bych hledala tam, kde se jedná o notorickou smůlu v čemkoli na co sáhnu. Jinak bych se tím nezabývala.
Lilaa, píšeš že se to zjistí přes kvyadlo. Tady bych udělala velké TY TY TY, NENENE. Když se pracuje s metodou SRT nebo léčením s vyšším Já, tak se čistí napojení na vyšší Já, aby tam nebyly žádné vedlejší a rušivé vlivy ať podvědomí nebo dalších šprýmovných bytůstek. Pokud si vezmeš kyvadlo a zeptáš se na jakoukoli věc, bez toho abys to napojení na VJ čistila, tak dostěneš odpověĎ od podvědomí. To je zatížené strachy, očekáváními, podmínkami, systémy přesvědčení. Takže nesprávné odpovědi. A jestliže jim uvěříš, nevezmeš tohle v potaz, tak sebav, všechno čeho se bojíš si přitáhneš. Proto když už kyvadlo v rukou toho, komu kejve ale vez čištění, tak na zjištění stavu čaker, co můžu jíst a co ne, kolik mám jakého minerálu a vitamínu, kolik litrů vody mám vypít, zjištění zón a pod. Ale v otázkách života a vztahů, tam kde mám něajký strach nebo oečkávání, svoje osobní zájmy,NENENE!!!!

Co se týče čištění - když se pracuje přes SRT, tak se čistí to, co se čistit má, co je povoleno. a nejen jeden život. Pokud se pracuje na jednom problému, tak se čistí vše, co s tím problémeme souvisí, tedy s tím problémem i související prokletí, když je tady o tom řeč. A nečistí se všechno ale co je povoleno čistit. A to co je v ten daný moment pro toho jedince nejlepší a nejschůdnější, co dokáže zpracovat a pochopit. Vždy se nakonec testuje na kolik procent byl problém zpracován pro toho člověka a nakolik vůči Celku. A taky jestli dál pracovat s SRT nebo jinou metodou, -masáže, cvičení, hudba, oleje, aromaterapie, klasická medicína,čínská medicína, homeopatie, bachovky,aurasoma, meditace, pobyt v léčivých zónách, odstítění těch negativních,.....to se pak dá zjistit přes tabulky. Takže jako i jiné metody, je to velký pomocník, ale stěžejní část musíme zvládnout a pochopit sami a není to všespasitelská a všeřešící metoda toho, kde je zakopán pes. Jinak je to jako léčení s Reiki, když neodstraníš příčinu problému, tak reikuješ a reikuješ a reikuješ a ono nic. Na chvilku to pomůže a pak je to zas zpět. Mnohdy velké pochopení a přijetí které projde srdíčkem, nejen vědomím, tak funguje jako velké čištění přes cokoli.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: po prosinec 03, 2007 12:09 pm    Předmět: Citovat

Tzv. prokletí je v podstatě zlo-myslná sugesce.
Renato odpusť, ale mám zcela jiné zkušenosti a to, co hlásá SRT mi připadá značně ujeté. Řekl bych, že se psychoterapií zabývám už dost dlouho na to, abych si mohl dovolit říci, že mi přijde, že v postrupech, které jsi popsala, se jen zlomyslná sugesce překrývá či přeprogramovává sugescí jinou. Nechci nikomu házet hračky do kanálu, ale držme se trochu při zemi. Toť můj návrh.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Katynka
Nováček
Nováček


Registrace: 10.9. 2003
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po prosinec 03, 2007 1:29 pm    Předmět: Citovat

a není to "prokletí" jenom ve vaší hlavě?????
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Alwen
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 25.5. 2004
Příspěvky: 452

PříspěvekZaslal: po prosinec 03, 2007 5:15 pm    Předmět: Citovat

Ono defacto "prokletí" je i když se mi něco nepovede a řeknu si: "já jsem ale blbá" ... Takových průpovídek je poměrně dost ("ať se propadnu", "nejradši bych se zabila", "jsem debilní", "že mi ruka neupadne" atp.) - možná by stačilo si na ně začít dávat jen pozor. Hned bude o pár stovek prokletí míň Laughing
Tím nechci zpochybňovat různé prokletí z minulých životů apod. Každý si řeší své věci po svém. Někomu vyhovují minulé životy, někomu psychologie, někomu materialismus, někomu tisíce andělíčků ... Tak jako tak je to jen o jedné věci - o myšlence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: po prosinec 03, 2007 7:13 pm    Předmět: Citovat

Damao, můžeš si myslet že mi házíš hračky do kanálu úplně v pohodě. Já nedovedu říct, ani popast jakým způsobem se čistí prokletí energeticky pomocí Vyššího Já zrovna v metodě SRT. Zrovna tak neumím popsat jak probíhá čištění pomocí jakékoli energie v čae a prostoru, reiki nevyjímaje. Nemůžu, páč ji nevidím. Ať tam nebo tam, pořád jem jen zprostředkovatel.
Prokletí vnímám podobně jako Alwen, totiž tak, že někdo v emočním vypětí vyřkne vůči někomu něco hooodně nehezkého, a ať chceš nebo ne, je to energetický otisk. O tom žádná. Tyhle otisky zůstávají. Pokud je někdo dot energeticky silný a ten druhý má "potřebu" to na nějaké úrovni přijmout, tak holt má nějaké újmy. A jde to podle mého chápání zas vyčistit nějakým způsobem pozitivní energií, s čímž se v práci s vyšším Já pracuje. Vyčistit to lze jen do té míry a zas moje domněnka- od nějakých zbytkových otisků nebo toho, na čem dotyčný postižený už nějaký ten život po prokletí zamakal nebo se s ohledem na působení energetických zákonů příčiny a následku atd leccos v rámci Celku porovnalo. Tak tuto práci chápu já a tak ji cítím. takže si nemyslím, že metoda SRT a jakákoli metoda vyřešila za lidi jejich problémy a nebo mávla kouzelným proutkem a nemusím nic řešit, jsem no problemo, nepadá na mne zodpovědnost za moje činy.
Taky nějaký ten čas pracuju s terapiemi, různě kombinovanými podle potřeby a to je zas moje poznání. Že všechny tyhle terapie jsou jen pomůckou, podanou rukou, oprášením kabátu -ale stěžejní práci musí udělat klient. Pokud ne, tyhle bonsy jsou k ničemu.
A jestli to chápeš jinak, máš na to právo, já sestavím pouze za to s čím pracuju a jaké jsou moje zkušenosti. Žádný extrašaman nejsem, abych věděla a viděla jak energie běží, kam jdou, jak vypadají a kde co čistí. Podstatné je, že si při praci věřím, že se neřídím svým Egem ale svalovým testem nebo odpověďmi od VJ a pracuju podle toho co takto klient "vyžádá". Nikomu nic neslibuju ani předem, ani potom a každého upozorňuji na to, že tu hlavní práci musí udělat on změnou postojů a chováním, názorů atd. Ale když si pracuju na sobě, okamžitě cítím výsledky čištění, harmonizace a léčení. Rychleji než přes reiki , což neberu jako její špinění. Takže ty si házej do kanálu co chceš, mě to vyhovuje a prostě vím co s tím můžu a co ne. Plané sliby o zázracích nejsou mým stylem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: po prosinec 03, 2007 7:52 pm    Předmět: Citovat

Renato, hezky si to napsala Very Happy Souhlasím s tebou, taky sem začala dělat SRT a myslím si že je to úžasná věc a nechápu co Damaovi na tom připadá značně ujeté! Ale co, každý má svůj názor a přesně jak si napsala, nic se neslibuje a každý na sobě musí pracovat. Opravdu věřím, že to pomáhá, obzvlášť když se před tím vyčistíš aby do toho ego nezasahovalo a věříš si u toho, to je taky hodně důležité. Ahoj
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: po prosinec 03, 2007 10:00 pm    Předmět: Citovat

"Žádný extrašaman nejsem, abych věděla a viděla jak energie běží, kam jdou, jak vypadají a kde co čistí".

Moje kolegyňka taky není žádný extrašaman, ale ona ty věci vidí. Obrazem jako v televizi, zvukem taky tak nebo telepaticky. Ale zároveň i pocitově. Vnímá, co se v jednotlivých účastnících děje. Vnímá minulé životy i minulé události ze současného života, vnímá světelné bytosti, temné bytosti i duše zemřelých všemi těmito smysly. Každá terapie je tak úžasným dobrodružstvím. A přitom je to "jen" prostá modlitba.

A začalo to regresními terapiemi a, právě, SRT. Potom jsem zjistil, že tabulky a kyvadlo mohu již odložit, když pracujeme spolu. Jinak SRT stále používám (cca 2,5 roku) a musím říct, že je to neocenitelný pomocník.

I SRT lze pojmout jako modlitbu. Zajímalo by mne, co je, podle některých lidí, ujetého na modlitbě. Pohlížet "z vrchu" na něco, co nechápu a co jsem se ani pochopit nepokusil, mi nepřijde hodno zkušeného terapeuta.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: po prosinec 03, 2007 10:38 pm    Předmět: Citovat

SRT znám opravdu jen z rychlíku, takže se k tomu vyjadřovat nemůžu.
Každopádně si myslím, že funguje to, čemu věříme. Ať už SRT, Reiki, kletba, modlitba....

V souvislosti s kletbou jsem si vzpomněla na jeden dokument z Anglie, který byl věnován dědičným chorobám a genetickým vadám. Asi to nebude přesné, protože je to přecejen delší doba. V jedné rodině se rodily po staletí děti, kterým chyběly prsty nebo dokonce celé ruce až k zápěstí. Nejsem si jistá, ale myslím, že to byly jen dívky. Genetici zjistili, že za to může nějaký pochroumaný gen. Jenže jeden člen rodiny pátral po předcích a zjistil, že jedna jejich prapraprabába sloužila tuším u faráře.
Něco mu provedla (rozbila nebo ukradla) a on ji proklel do několikátého kolena. Snad jí i nechal useknout ruce nebo tak nějak.
Rodina věří tomu, že za jejich vadou je právě toto prokletí, které se otisklo dokonce do genové výbavy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: po prosinec 03, 2007 11:26 pm    Předmět: Citovat

Co mi připadá ujeté? Když namísto skutečných problémů z tohoto života, kterých je dost a dost, se vyhledávají a potom čistí minulé životy, odstraňují se prokletí a zahání démoni.
Pčesvědčil jsem se, že nebezpeční jsme především my sami sobě. Všechna magie - černá i ta léčivá je jen a jen z naší mysli. Tvrdím, že nic z venčí nás skutečně neohrožuje, jen my sami jsme strůjci svého osudu.
Všechna ta nebezpečí z venčí a odplaty z minulých životů jen zastírají pravdu. Nemění ji v lež, ale odívají ji různými kostýmy a škraboškami.
Když připustíme, že nás něco ohrožuje z venčí, jsme ve světě potenciálně ztraceni, pokud ovšem nejsme zadobře s nějakým kouzelníkem, mágem, či absolventem zaručených spasitelských metod.
Co tento stav generuje, není třeba rozpisovat, nebo?
Skutečně je ono prokletí v naší mysli a ten strach, který z toho jde, je naším strachem.
Studoval jsem Reiki u Mari Hall. Měla svá omezení, jako my všichni, kdo Reiki učíme, ale v jednom jí neustále dávám za pravdu. Je trestuhodné vzbuzovat v druhých strach a obracet je ke stínům. Měli bychom se obracet ke Světlu. V něm nejsou žádná prokletí, diskarnáti ani démoni - pokud je tam ovšem sami nedosadíme.
Chci říci, že tady nejde ani tak o techniku, jako o životní pravdu.
Cítím, že máme především být v životě poctiví a pravdiví. K sobě i druhým.
Když se nám nechce měnit svůj životní styl, nehledejme výmluvy v minulých životech. Až odejdeme - zemřeme - a naše malé já vstoupí do jednoty jako kapka deště do moře, budou ostatně všechny životy, které kdy byly žity, naše minulé (i budoucí).
Řešme to, co je v tomto životě naše - to jsou naše životní postoje, názory, předpojatosti a strachy. Naše myšlenky.
S láskou Karel Daněk
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2007 7:39 am    Předmět: Citovat

Damao, diky za predchozi prispevek. Idea

Mooc se mi libil.

Zajimave, citil jsem z nej trosicku takove male rozcileni, ale o to vyraznejsi pravdu (upozornuji, ze to je na urovni mych pocitu, kdyby nekdo mel pocit, ze to neni pravda, nebo jak to ze poznam pravdu a tak Wink ).

Zb.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2007 7:44 am    Předmět: x Citovat

Moc souhlasím s Damaem. Hodně to souvisí s příspěvkem, který se tu nedávno objevil v kterémsi z témat.
Kdosi psal, jak se mu vrací stejné situace, motá se v kruhu stejných problémů. Ale místo hledání vlastní cesty, objevení, co tím existence chce říct, ba přímo řve a naznačuje kde dotyčný dělá pořád stejnou chybu, chová se stejně - se hledalo řešení v minulých životech. Protože hledat chyby u sebe je míň tajemné a bohužel se pak může objevit, že si za ně můžeme sami. A taky ten bludný kruh můžeme rozetnout jen my osobně změnou svého vlastního myšlení a jednání. Stejný model je, pokud se táhne problém např. v ženském pokolení po několik generací (např. týrání), pak můžeme tento problém rozetnout a zastavit pro budoucí ženy našeho rodu, když ho změníme...atd.
Nejlepší je nejdřív vyřešit svůj život jak to jde a opravdu jen pokud všechno selhalo hledat chybu kdesi v daleké minulosti.
Zase a zase to jde pomalu a těžko, ale jde to. Přece nejde s každou věcí honem běžet na SRT nebo regresi nebo...aby to udělalo za mě. Protože
přijde další.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 1 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund