Fórum - Zobrazit téma - Reiki,tak jak by mohlo pomoci - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Reiki,tak jak by mohlo pomoci
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Reiki,tak jak by mohlo pomoci
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
buddha
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 5.11. 2007
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: pá listopad 30, 2007 11:53 pm    Předmět: Reiki,tak jak by mohlo pomoci Citovat

Ahojky všem na webu.
Napsalo se tady o reiki a o všem okolo dosytosti.Vím,že hodně z vás má zkušenosti se vším možným.
Napadlo mě,že bychom mohly spojit síly a že bychom začaly z tím reiki opravdově pracovat a udělaly něco pro zemi,lidi a svět.Je nás myslím docela dost.Nepíši to proto,abychom něco spasily,ale jde nám všem o jedno.O pomoc.Já vím,nechtěná pomoc,nežádaná,bez souhlasu,ale já myslím,že by to bylo k něčemu.Nežádaná pomoc,by mohla být vnímána jako vměšování do věcí ,do kterých nám nic není.Musí,každý z vás,zvážit,pro a proti.Je toho na tomto světě dost a dost co napravovat a komu pomoci.Nejsme myslím nikdo z nás lhostejní.Já,pokud můžu za sebe,občas posílám zemi,lidem o kterých vím že tu pomoc potřebují,věcem ,které to zaslouží a mohl bych vyjmenovat stovky a stovky věcí a jevů,která si to zaslouží.A mám z toho....,to nechám na vás.
Jde my o váš názor,já vím,nesejdu se se všemi a bude hodně rozdílných a rozporuplných názorů,ale jede my o váš názor,myslím,že kdo sem píše a kdo se o to zajímá,pracuje z reiki a když náhodou ne,rád uvítám odezvy.Nejde o populismus a spásu.Pokud to někdo takto pochopí,tak mě to mrzí.Tak to opravdu není a nemyslím to tak.Je hodně těžké,to napsat a vysvětlit,ale doufám,že něž začnete psát odezvy,dobře rozmyslíte co napíšete.Je to jen pokus,něco dát do pohybu.A zajímá mě váš názor.Ten je velmi důležitý.Respektuji vaše názory,pro i proti.Ale doufám,že něco půjde a že spolu,můžeme společně něco vytvořit.Tak se nezlobte,vím,je to docela troufalost až má drzost,ale ...
Uvidíme co se z toho vyklube.
Dík,že jste přelouskaly tyto řádky až na konec.
Tak uvidíme....
roman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: so prosinec 01, 2007 8:24 am    Předmět: posilani skupiny Citovat

Ahojenky, máš-li chuť se přidat, posíláme šestičlenná skupinka každý
pátek Všem, kteří si přejí přijmout a následně konkrétnímu reikovníčkovi
z naší skupiny. Vzájemně si potom sdílíme své pocity . Pro mě je krásné zjištění, že ty pocity bývají každý pátek jiné, ale podobné ve smyslu každého z nás. Neposíláme Barmě, Afghanistanu, líbí se mi ta volnost dávání i přijetí, je - li v tom v absolutní rovině rozdíl.... Mám u nicku mail, dala bych Ti odkaz na vlákno na Pandoře. Budeš-li mít chuť, těším se, jestli to není Tvůj šálek čaje, stejně Tě zdravím. Hezkou sobotu, M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
cernoocka
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 17.11. 2007
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: so prosinec 01, 2007 1:17 pm    Předmět: Citovat

Ahojky,
otázečka pro Okénko...ta vaše skupinka posílá reiki, když jste všichni pohromadě, nebo jste každý u sebe doma a domluvíte si konkrétní čas, kdy posíláte??
A taky co je to vlákno z Pandory??
Díky a hezkou sobotu...
K.


Pro Budhu..určitě skvělá myšlenka...rozviň to dál..kam všude bys chtěl posílat??
I lidem?? Toho bych se asi trošku bála, když by nebyli připravení přijímat, co by to s nima udělalo, aby to spíš neškodilo..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
buddha
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 5.11. 2007
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: so prosinec 01, 2007 2:42 pm    Předmět: Citovat

Ahojky.
je moc hezké,že reiki takhle pracuje,okenko.Velice mě to těší.Pokud dáme nějakej kontakt,určitě nejsem proti.A kdo je ten váš reikovníček?Stejně tak ja černoočka ,ani já netuším co je to to vlákno na pandoře.Ale zajímalo by mne to.Jinak pro tebe černoočko,posílat se dá jedinci,skupině ,všem,kamkoli,dopředu,zpět,na co koli,na jakoukoli situaci,nejsou žádné hranice.Vím,je to rozporuplné,ale pokud se v mysli dotyčného nebo situace,atd.zeptáme,jestli chce a nebo potřebuje dostat reiki,dostaneme jasnou odpověď.Pokud bude odpověď negativní,musíme to respektovat i kdybychom sebevíc chtěly.Jinak reiki nemůže nikdy a nikomu ublížit.Je v ní totiž vlastní inteligence,která ví co je třeba ,jde to mimo naše chápání,co se vlastně vše odehrává.Ale jinak nejsem proti,co se týče pomoci.Kontakt na mě mám v profilu,tak směle dotoho.
papa a mějte se již dnes lépe než zítra. Laughing
roman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
cernoocka
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 17.11. 2007
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: so prosinec 01, 2007 2:55 pm    Předmět: Citovat

Aha, já myslela, že o reiki mě musí někdo požádat sám..ale když to jde i intuitivně, tak je to oki...Smile
Náš mistr nás varoval před dáváním reiki, když nejsme požádáni přímo..ne kvůli přijímajícímu, ale kvůli nám, aby nás to totálně nevyšťavilo..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zip
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2004
Příspěvky: 120

PříspěvekZaslal: so prosinec 01, 2007 3:10 pm    Předmět: Citovat

Koukám že jsou různí Mistři... Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
buddha
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 5.11. 2007
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: so prosinec 01, 2007 4:01 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Zipe.
Mám otázečku,jak to myslíš,různi mistři?Sem z názorem.
těšim se.
roman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: so prosinec 01, 2007 5:24 pm    Předmět: Citovat

Nemám v úmyslu nějak kritizovat vaše snažení - posílat třeba hromadně. Svého času ještě na starém Reikiwebu byl seznam lidí, kteří požádali o posílání reiki, třeba s upřesněním orgánu, který potřeboval energii. Podle toho seznamu posílali všichni, kdo měli chuť v rozmezí několika hodin.
Bylo to celkem fajn a pokud jste byli na seznamu, určitě jste pocítili příliv energie.
Je možné např. při ekologické katastrofě hromadně posílat třeba živočichům v moři, znečištěném ropou, lesu při požáru, krajině a lidem po zasažení tajfunem, zemětřesením. Třeba i ptáčkům a srnkám v zimě,když trpí hladem, mrazem.... tam není nutný souhlas a dodat energii pro posílení regenerace přírody snad nemůže ničemu ublížit.
Myslím, že není od věci poslat třeba lásku všem opuštěným srdcím. Třeba starým lidem do domovů důchodců, do LDNek, do dětských domovů...tak aby jejich srdíčka pocítila ten krásný pocit sounaležitosti a aby z nich reiki vytěsnila pocit zbytečnosti.
Myslím si, že v těchto případech budeme vnímat reiki daleko intenzivněji, než při posílání jeden druhému, zvláště když je to třeba jen z experimentálních důvodů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
cernoocka
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 17.11. 2007
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: so prosinec 01, 2007 7:17 pm    Předmět: Citovat

Mamko...vystihla jsi to naprosto přesně...
Zipíku, narážkana mého mistra??, To by mě mrzelo..Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: so prosinec 01, 2007 7:21 pm    Předmět: Citovat

Posíláme v pátek v 19 hodin Lidem, kteří si přejí přijmout (svět, kdokoliv), následně jednomu z nás v 19,30, pořadí je zatím abecedné.
Já se v této skupině cítím dobře, až po mnohém posílání jsme se i někteří sešli. Máš-li chuť se přidat, to bude moc fajn. Já jsem spokojená i takto, jen jsem nacítila Tvoji upřímnou chuť, přesně tak jsme začali i my. M. Pandoru umí Mirek. Papa, M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: so prosinec 01, 2007 7:33 pm    Předmět: Citovat

Okénko, nevím, jestli to o upřímné chuti patřilo mně, ale pokud ano, pak jsi to cítila správně. Já se hromadného posílání už neúčastním. Snažím se být lidem platná trochu jinak.
Spíš to ode mne byl jen pokus o inspiraci Wink

mamka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: so prosinec 01, 2007 8:01 pm    Předmět: Citovat

Ctím Tvoji cestu, hromadně jsi posílala, teď jdeš jinak.
Ödpovídala jsem Buddhovi.

M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
buddha
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 5.11. 2007
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: so prosinec 01, 2007 10:10 pm    Předmět: Citovat

Ahojky všem.
Mamko rozebrala si to velmi pěkně.Akorát nevím co si představuješ pod posílat hromadně.Není posílat hromadně,jako hromada posílat pro nějakou věc.jedince,celek,situaci atd.V tom je ten rozdíl.kolik lidí se dá dohromady,to je věc jiná.Je hezké,okenko,jak si nám to vylíčila.Proč pochybuješ o mé upřímné chuti? Strašně mě to zajímá.Sem rád ,že jak píšeš jsi spokojená,a tak bys chtěla,my připadá ,aby to tak i zůstalo.Co ty na to?Teď nevím,co si o té tvé koncovce myslet? No neva,snad se to dovím.Sem rád,že debata začala a je jen a jen na nás všech,v co se to vyvrbí.
Jinak dík moc.
roman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Mirek
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 5.8. 2002
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: so prosinec 01, 2007 10:25 pm    Předmět: Citovat

Černoočko, při posílání Reiki by se do toho neměla plést tvoje energie, takže by žádné vyšťavení nemělo hrozit.
Něco jiného ale je, když posíláš (třeba někomu blízkému) a chceš za každou cenu pomoci i když příjemce energii odmítá. Pak se stane, že do toho jdeš hlava nehlava a tvoje osobní energie teče proudem. To tě pak může vyšťavit:).
Hezký večer
M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
buddha
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 5.11. 2007
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: so prosinec 01, 2007 10:30 pm    Předmět: Citovat

pravda,pravda,mirku.
jen tak dál
roman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund