Fórum - Zobrazit téma - jaký máte názor na existenci duchů (ochranné kameny) - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - jaký máte názor na existenci duchů (ochranné kameny)
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

jaký máte názor na existenci duchů (ochranné kameny)
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Andele
Nováček
Nováček


Registrace: 22.1. 2008
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2008 8:59 am    Předmět: Duchové Citovat

http://www.zlatyvek.mysteria.cz/duchove.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2008 9:34 am    Předmět: x Citovat

Promiň, ale pleteš si diskuzní fórum s reklamou.
Pokud máš k nějakému tématu co říct jsi vítán/a, pokud sem chceš jenom cpát reklamu, jsi na špatném místě. O tohle tu nestojíme.

Navíc tyhle stránky jsou dost divné a nedůvěryhodné. Zvlášť ta část o těch, kdo je provozují. Jestlipak za tím zase nevyčuhují vesmírní lidé.cz?

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2008 1:15 pm    Předmět: Citovat

Strč si ty andělský slátaniny do řiti.
Jak řekla Samanka nejsme tady na to zvědaví.
Běž si s tim otravovat někam jinam.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Andele
Nováček
Nováček


Registrace: 22.1. 2008
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2008 1:35 pm    Předmět: Citovat

To je opravdu od vás moc hezké,
je vidět, že jste na správné cestě do
nebe, ale takovým způsobem cesta
nevede. Vaše cesta je ještě velmi
dlouhá.

Co je špatného na tom, že nabízím
pomoc? S duchy pracuji a proto
ten příspěvek, a že je na webu.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
mrtvybrouk
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 19.7. 2007
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2008 3:07 pm    Předmět: Citovat

Setkala jsem se s názorem, že myšlenkové formy a podobné bytosti jsou přitahovány k lidem, kteří mají nějakou konkrétní problematiku nevyřešenou, která je pro oba společná. Daná forma si tuto problematiku řeší právě prostřednictvím toho člověka, protože sama nedisponuje tělem. Tyto formy bychom neměli brát nijak negativně, že v tom není nic osobního, naopak skrz sebe těmto formám vlastně pomáháme, např. jedná-li se o ducha, který nečekaně ukončil svou pouť na Zemi, ale zůstalo mu něco nesplněného a chce si to dokončit. Čím méně je daný člověk "nevyrovnaný", tím má větší šanci... a naopak.

Nevím, osobně si říkám, že na tom něco bude...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2008 1:12 am    Předmět: Citovat

To mi moc nesedí - většinou se nejvíce těchto energií objevuje buď na místech zcela odlehlých, nebo naopak tam, kde je silné pole velmi harmonické energie. Pamatuji se na jeden zážitek, kdy jsem meditoval v Krušných horách a probral mě pocit, že se na mě dívá celá skupina lidí. Nikde nebyl nikdo, ale meditace a modlitba si ty zvláštní projevy energie přitáhla.
V převážné většině případů - ty zbývající jsou neobjasněné, protože chybí informace - tato energie zůstává po lidech, kteří ne něčem lpěli - třeba na životě, nějakém koníčku, na osobách a dějích...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2008 7:10 am    Předmět: Citovat

Damao,
ty nepřipouštíš, že existují i jiné formy života, než jaké běžně známe? Vše neobvyklé vnímáš jen jako energii po zemřelých lidech?

Víš, napadá mne, že když se tyhle energie objevují například na zcela odlehlých místech, pak mi to nesedí na lidi, kteří jsou k něčemu připoutáni.
Ti se objevují spíš tam, kde je předmět jejich připoutanosti.
A silná harmonická místa? Proč by se na nich drželi zrovna energie výše popsané? Já se spíš přikláním k tomu, že tyhle formy života krásnou harmonii vytváří a nebo ji potřebují k životu. Znič nádherný palouk, znečisti vodu jeho potůčku, pusť do něj výfukové plyny nebo spoustu lidí a máš po harmonii a kouzlu místa....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mrtvybrouk
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 19.7. 2007
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2008 11:42 am    Předmět: Citovat

Damao napsal:
Pamatuji se na jeden zážitek, kdy jsem meditoval v Krušných horách a probral mě pocit, že se na mě dívá celá skupina lidí. Nikde nebyl nikdo, ale meditace a modlitba si ty zvláštní projevy energie přitáhla.
V převážné většině případů - ty zbývající jsou neobjasněné, protože chybí informace - tato energie zůstává po lidech, kteří ne něčem lpěli - třeba na životě, nějakém koníčku, na osobách a dějích...


Damao, co jsem uvedla, může být jen část celku, ale nedokážu to posoudit, prostě nevím Very Happy spíš se snažím nastínit varianty, které mě napadají.

K výše zmíněnému - meditace - řekla bych, že během meditace se člověk stane vnímavější k jemnějším energiím, existencím, možná si ta meditace jako taková nic nepřitáhla, třeba ti jen odkryla část opony...

Napadla mě ještě jedna věc, možná už to bude ale off topic. Když jsem četla něco ohledně astálního cestování (OBE), narazila jsem na to, že třeba v rámci takového cestování je člověk schopen jít např. po náměstí, kde najednou vidí sloup, který tam v realitě není - ale stál tam dlouhou dobu v minulosti, prostě tam zůstal otisk. Svým způsobem je to asi taky nějaká forma energie. Právě tak mohou zůstat po zemřelých otisky jejich emocí, i když oni už tam nejsou ani jako duchové, zkrátka něco zůstalo... Nevím, nevím, jen volně píšu co mě napadá, třeba to někoho inspiruje navázat Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: po leden 28, 2008 3:40 pm    Předmět: Citovat

Pokud jde o tu vnímavost, máš určitě pravdu, to si uvědomuji. Určitě jsme schopni při rozprostření mysli zachycovat vjemy související s existencí něčeho nebo někoho, co mělo silnou energii. Stejné se děje když se mentálně propojíme s pamětí krajiny, stromů, skal, nebo předmětů, pokud byly vyrobeny rukama, ne stroji.
Dá se to docela snadno nacvičit i s lidmi, kteří zatím nemají větší zkušenosti.
Určitě platí, že čím větší vnímavost a otevřenost, tím více jsme schopni vjemů zachytit. Problémem je pak spíše intrpretace toho, co jsme vnímali.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
DuhovyMystik
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 27.4. 2007
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: út leden 29, 2008 9:11 am    Předmět: Tajemné dějiny Čech Citovat

Damao, žes četl Tajemné dějiny Čech?!
Nicméně jsem přesvědčen, že jsou tu přítomny i jiné bytosti, z vyšších, či jiných dimenzí a ne jen otisky energií (ty ale nepopírám).

P.S.: zkoušel s těmi svými "duchy" komunikovat? zda jsou dobří, či zlí? Zda je lze odvést, či ne?!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.47 sekund