Fórum - Zobrazit téma - jaký máte názor na existenci duchů (ochranné kameny) - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - jaký máte názor na existenci duchů (ochranné kameny)
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

jaký máte názor na existenci duchů (ochranné kameny)
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: út listopad 27, 2007 1:44 pm    Předmět: jaký máte názor na existenci duchů (ochranné kameny) Citovat

Jaký máte názor na existenci astrálních bytostí, hlavně duchů.
Věříte na ně?
Setkal jste se někdo s nimi.




Naposledy upravil Wendys dne st prosinec 05, 2007 3:13 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: út listopad 27, 2007 2:11 pm    Předmět: Citovat

Myslim si, ze duchove existuji.

Nicmene se po nich nepidim ani je jinak nevyhledavam.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: út listopad 27, 2007 3:25 pm    Předmět: Citovat

Že jsou a nejen že věřím, ale vím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: út listopad 27, 2007 4:34 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Wendys, jsou na 100%, to mi věř Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: út listopad 27, 2007 4:41 pm    Předmět: Citovat

JJ. Jsou 100% si zkus evokaci Laughing
Já bych práci s nima zařadil do všech systémů, třba teď se šťouráme ve fungování reiki a zjistili jsme, že "zapnutím" se na pojíte na bytost světla(bytost reiki) a tam vás napojí na světelný paprsek jenž vede do Zdroje(viz práce Pana Lübecka). Póřád jsme s nima ve styku, mění náš život, a nesmíte zapomenout, že člověk je duch, jenž získal fyzickou schránku! Takže jsme v mnoha ohledech podobní. Lišíme se prakticky v tom, že jsme všeživlový( tím myslím, že v sobě neseme všechny živly), nevím to jistě, ale myslím, že touhle vlastností se můžeme pyšnit jen MY a náš stvořitel(pokud je to bytost, já osobně myslím, že stvořitel je absolutno)

Filio
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: út listopad 27, 2007 10:49 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.Jsou nejsou.Naši předkové už říkávali,že se po smrti nebo před smrtí chodí rozloučit.Zastaví se hodiny,vyjou psi,máte živý sen a ráno(i když na toho člověka nemyslíte jak je rok dlouhý) víte,že se mu něco stalo,že mněl schovaný peníze a chodí strašit a hlídá si je...to je jen několik ukázek pozorovacího talentu našich předků.Oni to pozorovali stovky let a věděli své.Já jen můžu říct za sebe,mněli pravdu víc než většina lidí připustí.Bát se či nebát.Oni ti nemůžou vážně ublížit,snad jen dlouhodobě ale z 95 procent je to spíš nedorozumnění,hledají pomoc,chtějí odejít a mít klid,Už jsem to tu jednou zminoval.Cítíš li ho u sebe,bojíš li se( je to krásný bát se,není se za co stydět) tak se prostě pomodli otčenáš a popros za něj a řekni ODEJDI K BOHU(nebo do světla) on ti řekne,kde je tvoje místo.Neboj se(utěš ho,bojí se neznámého stejně jako my)Bůh na tebe čeká a pomůže ti.Jestli chceš,můžeš si představit sloup bílého světla a představit si,že je to boží světlo a on k němu jde... a ještě jednou se za něj pomodli otčenáš.
OTČE NÁŠ
JENŽ JSI NA NEBESÍCH
POSVĚŤ SE JMÉNO TVÉ
PŘIJĎ KRÁLOVSTVÍ TVÉ
BUĎ VŮLE TVÁ
JAKO V NEBI TAK I NA ZEMI
CHLÉB NÁŠ VEZDEJŠÍ DEJ NÁM DNES
A ODPUSŤ NÁM NAŠE VINY
JAKOŽ I MY ODPOUŠTÍME NAŠIM VINÍKŮM
A NEUVEĎ NÁS V POKUŠENÍ
ALE ZBAV NÁS OD VŠEHO ZLÉHO
ÁMEN
To jen aby rada byla úplná.Pomáhá to i nevěřícím,protože nemusím věřit,ale když moje přání,abych mu pomohl jde ze srdce,je to upřímně myšleno,tak to funguje každýmu.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: st listopad 28, 2007 7:25 am    Předmět: Citovat

Já jsem zažila jednoho. Nebyl zlej. Bylo to večer a my jsme měli zapálenou svíčku. Duch ji chtěl uhasit, pořád kolem ní lítal. Nebyla to žádná postava, ale taková jakoby velká kapka - lítalo to místností a bylo cítit proudění vzduchu. V noci jsem se po tom zážitku bála usnout, aby do mě nevlezl.
Ale tohle se mi stalo asi před rokem.
Poslední dobou se mi myšlenky občas (hlavně když jsem sama, v noci i ve dne) stáčejí kolem duchů. Říkám si nemysli na to, ale moc mi to nejde.

Reiki je prý energie, které se duchové bojí. Také se prý bojí světla, tak se snažím pállit svíčku.
Vizualizovat vajíčko kolem mě mi nefunfuje.
Přemýšlím o ochraně. Na solar plexu jsem začala nosit hematitový donut.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: st listopad 28, 2007 7:40 am    Předmět: x Citovat

Myslím, že něco je, ale zbytečně se tím nezabývám, nezkoumám, neřeším.
Má to jednu výhodu: vycházíme spolu v pohodě. Vidím, že když se někdo začne vrtat v podobných věcech, velmi často se začne objevovat strach a ten zase začne přitahovat další "důkazy", takže další zděšení...
Podle mě, pokud něco takového nemá člověk z nějakého důvodu řešit bez vlastního přičinění, nemusel by si komplikovat život o další problémy.


šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
DuhovyMystik
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 27.4. 2007
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: čt listopad 29, 2007 2:57 pm    Předmět: Proč by nebyli/y... Citovat

jistěže existují, copak je nevidíte? ;o)
samozřejmě, že ne každý je může vidět, cítit, ale opravdu tu jsou, anděláci, dušičky, démonci...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: čt listopad 29, 2007 10:24 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.Wendys,začnem trochu hororově.Proč zapaluješ svičku.Ve světle ho neuvidíš,zhasni ji,cítíš už přichází,už je tu,už máš husí kůži,už ti buší srdce,potí se ti dlaně,cítíš,jak se kolem tebe ochladilo,cítíš průvan,zdá se ti,že za tebou už stojí,rychle se otoč a co vidíš.Kdo tam stál.Byl to tvůj strach,já psal o tvým strachu a ne o duchu,ten s tím nemá nic společnýho.Já ůž jako dítě věděl,že je lepší chodit ve tmě a dívat se do světla,než chodit po osvětleném chodníku.Když jsem ve světle,tak nevidím do tmy kde muže být schovaný zlý člověk,obráceně ho uvidím.Záleží na úhlu pohladu.Tebe taky jako dítě nenaučily se nebát malých elfů a víl a ten strach jde s tebou.Nebojuj s ním,miluj ho a snaž se přijít na to,kde se ten strach bere,proč se bojíš,že ti někdo chce ublížit.
Wendys,hlavně to přijmi,že se bojíš,je to normální,i já píšu to v příspěvku výše jsem před duchy utekl a jsem na to hrdý.Dokázal jsem si,že ještě nejsem pan dokonalý.Docela mne napadla bláznivá myšlenka,jaký by to bylo,kdyby se nás bálo najednou více v jedné místnosti.Byl by to zajímavý zážitek.Myslím si,že třeba moje maminka nebyla blázen,když kolikrát svítila celou noc když byl tatínek na noční.Prostě se bála toho,co jsme jako děti viděli a ona jen cítila.Šaman.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Silenec
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 22.9. 2003
Příspěvky: 101

PříspěvekZaslal: čt listopad 29, 2007 11:26 pm    Předmět: Citovat

Já mám zase tuto zkušenost:

Jednou si takhle sedím a píšu na PC. Začal jsem mít pocit jakoby mi někdo nakukoval přes rameno. Otočil jsem se a tam nikdo, teda nikoho jsem neviděl, ale cítil jsem ho. Měl jsem z něj nepříjemný pocit, takový jako když mě někdo nakukuje přes rameno (a to nemám moc rád). Ale neměl jsem z něj pocit, že by mě sledoval z nějakého důvodu, připadal mi jakoby jenom zabíjel čas a na něco čekal. Tak jsem ho slušně poprosil, jestli by nemohl jít pryč. A on zmizel.

Slyšel jsem i od jiných, že pokud je (duchy, bytosti atd.) slušně požádáte, tak že odejdou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: pá listopad 30, 2007 7:49 am    Předmět: Citovat

Díky, za názory.
Občas totiž navštívím jednu internetovou stránku o magii, věštění a astrálním světě a nechám se zlákat si něco přečíst i přesto, že na mě to tam působí dost stísněně - jako by těmně šedě. Tazatelé tam jsou nabádáni, aby s těmi duchy začali rozmlouvat. Mě to pak začne vrtat hlavou a pak se bojím i ve dne každého skřípnutí.

Je to zváštní - každý web má jakoby vlastní auru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: pá listopad 30, 2007 10:14 am    Předmět: Citovat

Jo to má, zdá se mě, že aura reikiwebíku je pro mě čím dál tím více nepohodlná....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: pá listopad 30, 2007 10:16 am    Předmět: Citovat

Jo šamane elfové jsou dobrý, vždy když jdu do lesa na houby, tak se ke mě na polní cestě občas připojej, a říkají mi kde je nejvíc hub...Mám je rád, ale jednou mě jeden šeredně zklamal, ale nebudu jim kazit reputaci. Laughing

Filio
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Ankur
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.7. 2002
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: pá listopad 30, 2007 10:22 am    Předmět: Citovat

Jo aura reikiwebiku uz neni co byvala... Samej duchar, samy gnoze,...a tak. A Reiki nikde.
Skoda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Yahoo Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 1 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund