Fórum - Zobrazit téma - Albánie - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Albánie
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Albánie
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: ne prosinec 02, 2007 7:43 pm    Předmět: Citovat

Bětuško,
teď už asi vím, o co tu kráčí a chápu, tvou nechuť tady o tom psát. Reakce by asi vážně byly všelijaké. Ale jak říká Toora, jak tu něco nakousneš, roztočí se debata větší, než když to "vybalíš" Wink .
To je ale naprosto lidské, že?

mamka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: ne prosinec 02, 2007 9:24 pm    Předmět: Citovat

Milá Bathory,
pojďme tedy po stopě tohoto vlákna.
Ty jsi se mne na něco optala, já jsem ti odpověděla. Navázat, potřebné doplnit a uvést tak vše na pravou míru jsi možná nepovažovala za důležité.

Zřejmě jsem staromódní, ale udržet nit, věcnost a jakous-takous etiku v diskusi je podmínkou k tomu, abychom se k něčemu dobrali - ať už jsou naše názory na jednu věc jakkoli rozdílné, nebo třeba téměř shodné. Bathory, nic proti tomu, když chceš o něčem mluvit a při tom téměř nic neříct, jen to prostě na začátku nešlo rozpoznat.
Tedy mi prosím promiň, že ctím věcnost. Ale už mám takovouhle životní zkušenost, že ta jediná, když je potřeba, může být opravdu nápomocna.Idea

Není potřeba, abys o tom psala něco, co vlastně ani napsat nechceš. Nakonec je jedno, jestli se obáváš případných reakcí, výsměchu, nebo se třeba jen nechceš podělit o to, co by třeba mohlo pomoct někomu jinému, ale jistě na to máš své svaté právo.

Bathory, nehledám v tom žádnou tvoji zlou vůli, ta tam není a přeju ti, ať se vám se synkem daří.
Ahojky.
Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: po prosinec 03, 2007 7:29 am    Předmět: Citovat

Ahoj Mamko.
Děkuju ti za reakci, a uvažovala sem, že bych napsala úplně nové téma a v něm se zeptala, jestli se tohle děje i někomu jinému, ale napíšu to asi teda narovinu sem Wink

Ahoj Tooro.
Máš pravdu, že bych to říct měla, už jen proto, že to buď pomůže někomu jinému, nebo přinejmenším aspoň mně, pokud mi na to někdo odepíše, že má to stejné, nevím jestli říct vidění, nebo dar, já sem se dozvěděla, že je to veliký dar, kterého si mám vážit a mám být vděčná, že jsem schopná tohle vidět.Takže: Very Happy
Napíšu to co možná nejstručněji.Můj syn se umí odpojit z těla, prostě z něho vystoupit, na tom by asi nebylo nic tak divného, děláme to skoro všichni, hlavně ve spánku, aniž by sme si to uvědomovali. Co mě vyděsilo, bylo to, že sem ho přitom viděla. Poprvé sem ho slyšela, jak v noci utíká z pokoje, ale zároveň sem ho slyšela, jak spí a nahlas odfukuje, to se ještě dalo, ale potom! On ležel vedle mně a úplně tvrdě spal a přitom ke mně přišel, probudil mně a stál přede mnou, smál se na mně a ještě na mně tak kýval hlavou, jakože co já nato Very Happy . Teď se směju, ale v tu chvíli sem mněla strašný šok, chtěla sem křičet, ale nemohla sem ze sebe vidat ani hlásku, prostě stál přede mnou a zároveň ležel vedle mně. Strašně mě to vyděsilo, opravdu sem měla strach jako ještě nikdy, možná i proto, že sem v tu chvíli nepochopila, co vlastně vidím, došlo mi to až potom. Druhý den ráno sem měla pocit že se zblázním, ale potom sem se na to ptala a můj mistr mě uklidnil, že nemám důvod mít obavy, ale vlastně si toho mám vážit. Takže se teď snažím zvyknout si na tu myšlenku, že se tohle bude dít častěji. Ptala sem se malýho, jestli se mu v noci něco zdá a řekl mi že ne, ale že za mnou každou noc chodí, ale já spím, takže mě nechce budit, a proto se prochází po domě. A to sem si myslela že o tom vůbec neví. Jen si myslí, že v tu chvíli nespí vůbec. Manžel se ho ptal, když se vrátí znovu do postele, jestli se tam vidí ležet a díval se na nás jak na blázny Very Happy takže až tak si toho není vědom. Takže bych se ráda zeptala i vás, jestli tohle taky někdo vidíte a pokud ano, tak co to svámi dělá a jak se s tím vypořádáváte. Vím že zvyknot se dá na cokoliv, jen když je to poprvé, tak je to opravdu něco nepředstavitelného a docela tak úplně přesně nejsem schopná vystihnout pocity které sem měla.
Takže asi tak Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
mrtvybrouk
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 19.7. 2007
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: po prosinec 03, 2007 8:51 am    Předmět: Citovat

Bathory, jsem ráda, že ses rozhodla podělit o tvůj zážitek. V současné době dočítám trilogii od R. Monroea o mimotělesných zážitcích a hodně mě tyto věci teď oslovují, ty knížky jsou prostě bomba Shocked


Děkuju a pěkný den Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: po prosinec 03, 2007 7:55 pm    Předmět: Citovat

MB: sem ráda, že ti to trochu pomohlo, jen bych byla ráda, kdyby se ozval někdo, kdo tohle vidí taky, myslím tím jak fyzického, tak i astrálního současně.(omlouvám se pokud astrální není ten správný pojem Wink )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: po prosinec 03, 2007 8:20 pm    Předmět: Citovat

BATHORY napsal:
Ahoj Mamko.
Děkuju ti za reakci, a uvažovala sem, že bych napsala úplně nové téma a v něm se zeptala, jestli se tohle děje i někomu jinému, ale napíšu to asi teda narovinu sem Wink

Ahoj Tooro.
Máš pravdu, že bych to říct měla, už jen proto, že to buď pomůže někomu jinému, nebo přinejmenším aspoň mně, pokud mi na to někdo odepíše, že má to stejné, nevím jestli říct vidění, nebo dar, já sem se dozvěděla, že je to veliký dar, kterého si mám vážit a mám být vděčná, že jsem schopná tohle vidět.Takže: Very Happy
Napíšu to co možná nejstručněji.Můj syn se umí odpojit z těla, prostě z něho vystoupit, na tom by asi nebylo nic tak divného, děláme to skoro všichni, hlavně ve spánku, aniž by sme si to uvědomovali. Co mě vyděsilo, bylo to, že sem ho přitom viděla. Poprvé sem ho slyšela, jak v noci utíká z pokoje, ale zároveň sem ho slyšela, jak spí a nahlas odfukuje, to se ještě dalo, ale potom! On ležel vedle mně a úplně tvrdě spal a přitom ke mně přišel, probudil mně a stál přede mnou, smál se na mně a ještě na mně tak kýval hlavou, jakože co já nato Very Happy . Teď se směju, ale v tu chvíli sem mněla strašný šok, chtěla sem křičet, ale nemohla sem ze sebe vidat ani hlásku, prostě stál přede mnou a zároveň ležel vedle mně. Strašně mě to vyděsilo, opravdu sem měla strach jako ještě nikdy, možná i proto, že sem v tu chvíli nepochopila, co vlastně vidím, došlo mi to až potom. Druhý den ráno sem měla pocit že se zblázním, ale potom sem se na to ptala a můj mistr mě uklidnil, že nemám důvod mít obavy, ale vlastně si toho mám vážit. Takže se teď snažím zvyknout si na tu myšlenku, že se tohle bude dít častěji. Ptala sem se malýho, jestli se mu v noci něco zdá a řekl mi že ne, ale že za mnou každou noc chodí, ale já spím, takže mě nechce budit, a proto se prochází po domě. A to sem si myslela že o tom vůbec neví. Jen si myslí, že v tu chvíli nespí vůbec. Manžel se ho ptal, když se vrátí znovu do postele, jestli se tam vidí ležet a díval se na nás jak na blázny Very Happy takže až tak si toho není vědom. Takže bych se ráda zeptala i vás, jestli tohle taky někdo vidíte a pokud ano, tak co to svámi dělá a jak se s tím vypořádáváte. Vím že zvyknot se dá na cokoliv, jen když je to poprvé, tak je to opravdu něco nepředstavitelného a docela tak úplně přesně nejsem schopná vystihnout pocity které sem měla.
Takže asi tak Wink


Mám dojem že z toho co tvůj kluk prožívá máš radost, respektive mám dojem že to není v pořádku. Dítě má prožívat "bezstarostné" dětství naplněné láskou a porozuměním obou rodičů. Jakmile to nedostává začne to získávat jinak. Například skrz odpojení se od svého těla, aby "uspokojil potřeby své bláznivé matky"

Tot můj názor. Myslím že za duchařinu dneska lidi skrejvaj to co dříve ukrývali zase jinde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: po prosinec 03, 2007 8:56 pm    Předmět: Citovat

Zeto, z toho že se umí odpojit už v tomhle věku radost nemám, ale pokud si to četl všechno, psala sem to už nazačátku, že sem poprosila aby spal klidně tak jak v jeho věku děti spí!!! Od té doby je taky klid. On si to neuvědomuje, myslí si že je vzhůru, když se někdy v noci prochází. A ráda bych tě uklidnila že opravdu má bezstarostné dětství, už jen proto že je a bohužel i zůstane jedináčkem, má lásky habakuk Very Happy Nejen ode mě ale i od manžela, takže bych v tom žádný problém neviděla. Je to naprosto šťastný dítě, kterýmu by mohli mnozí asi závidět, žádný problém nemá a už vůbec né psychický. Jen trochu nevím, jak si mám vysvětlit tvoji narážku :uspokojení bláznivé matky. Já se nikoho neprosila abych něco takovýho viděla, prostě začínám vnímat věci, o kterých sem ani netušila že vůbec jsou, a pokud je vidět mám, no tak je prostě vidím, ty máš snad pocit že sem magor? Předem děkuju za vysvětlení
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: po prosinec 03, 2007 9:44 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Bathory,
díky za upřesnění celé věci. Smile

Protože s tímhle u někoho bezprostřední zkušenost nemám, mohu vycházet jen z toho co sama uvádíš. Jedna věc je, že si takhle někdo „cestuje“ (ať už dítě, nebo dospělák) a druhá je to, že to vnímá někdo další, v tomhle případě ty, jeho matka.
Že jste „propojení“ to je jasné, a pokud je to takhle, tak tahle vaše vazba s tím bude taky jistě souviset. Pokud je to vaše jediné dítě, a jak píšeš víš, že také jediné zůstane, tím spíš.

Tohle všechno hraje svoji nemalou roli. Faktem je, že se to může promítat i do času, kdy jeden z vás, nebo oba, zrovna spíte. Píšeš, že tohle tě samotnou vyděsilo, prostě jsi vyslovila přání, aby se to už neopakovalo. Je celkem jedno, jestli si mluvila s něčím tzv. „nadpozemským“, nebo prostě ke své dušičce. Důležitý je ten výsledek, to, že nyní můžete oba v klidu spát.

Bathory, co bude kdy v budoucnu řešit váš syn, to nyní nemůžeme vědět, ale s tím, co jste takto společně zažili bych se už nadále nijak nezabývala.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: po prosinec 03, 2007 9:56 pm    Předmět: Citovat

Bathory:

Je to jen tak jak píšu, můj názor. Není láska jako láska, pokud žijeme jinde než v sobě a pokud nežijeme v našem srdci. Jediná cesta je poznat SÁM SEBE, toho našeho málého já uvnitř nás, poznat to NĚCO bez toho všeho.

Není to soud, je to moje vyjádření, v hlavě to nevymyslíšSmile I když tolik si zase nefandim:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: po prosinec 03, 2007 10:34 pm    Předmět: Citovat

Zeto,
ne že by to snad byla lež, ale teď jsi trochu jak teta Kateřina na hausbotu. Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: po prosinec 03, 2007 10:40 pm    Předmět: Citovat

toora napsal:
Zeto,
ne že by to snad byla lež, ale teď jsi trochu jak teta Kateřina na hausbotu. Wink Very Happy


Škoda že tvojí tetu neznam.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: po prosinec 03, 2007 10:50 pm    Předmět: Citovat

Bathory, myslím, že to Toora napsala hezky. Důležité je, že spíte klidně.
Že je něco takového možné, docela klidně věřím a dovedu si představit, co to s tebou muselo udělat. Taky vím, že s dětmi se dějí ještě víc šokující věci....minimálně dvě znám osobně.
Z některých reakcí si hlavu nelámej Very Happy . Většinou to nejsou matky a dokonce i rodičovství znají jen z pozice potomka Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: po prosinec 03, 2007 11:10 pm    Předmět: Citovat

mamka napsal:
Z některých reakcí si hlavu nelámej Very Happy . Většinou to nejsou matky a dokonce i rodičovství znají jen z pozice potomka Wink .

Ach to ano:) Jen byste to mohli dělat tak aby sme my děti žili spokojeně a radostně. Nezapomínejte že i my děti bereme jen to co nás naučíte a co nám předáte.

Bathory: Není to myšleno nikterak útočně, to jen takové plošné pohoršení se nad rodičema.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: po prosinec 03, 2007 11:20 pm    Předmět: Citovat

zeto napsal:
Nezapomínejte že i my děti bereme jen to co nás naučíte a co nám předáte.


No hlavně že to máš na koho svést. Wink Very Happy

Zetiku,
ta teta Kateřina je z Jirotkova Saturnina.
Něžňáš, ťo? Wink

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: po prosinec 03, 2007 11:43 pm    Předmět: Citovat

toora napsal:
zeto napsal:
Nezapomínejte že i my děti bereme jen to co nás naučíte a co nám předáte.


No hlavně že to máš na koho svést. Wink Very Happy

A na koho jiného? Beru svůj život do rukou, ale dítě které je závislé na rodičích si od nich bere úplně vše. Nestojí to ani za zmínku? Nebo jsou všichni rodiče přesvědčeni o své dokonalosti a neomylnosti?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 6 z 7

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.18 sekund