Fórum - Zobrazit téma - Albánie - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Albánie
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Albánie
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: ne listopad 25, 2007 12:59 pm    Předmět: Albánie Citovat

Je opravdu k podivu co se v tomto kraji a v mnohých dalších(Rumunsko, Bulharsko) neděje. Můj mistr měl teď velmi komplikovaný případ jedné ženy, která byla na pěší túře skrz celou Albánií(vyhýbali se civilizaci a spali pod stany). Velmi zdravá žena, ale po příjezdu byla na preventivní lékařské prohlídce kde jí odebírali krev, téměř všechny hodnoty nebyly v normálu.Doktor jí prý říkal:"Jak to, že žijete, měla byste být dávno mrtvá."(s úsměvem). A tato že na navštívila mého učitele, v auře jí seděl upír a vysával jí krev, můj učitel viděl jeden kopec kde spala, a pod tím kopcem má být pohřben upír a jeho schránka se přenesla do ní a vysávala jí. Docela mě to udivilo a říkal, že když se zkoušel procházet(v astrálu) po Albánii potkával neuvěřitelné bestie, od vlkodlaků až po upíry a draky. Setkali jste se s tím někdy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: ne listopad 25, 2007 1:35 pm    Předmět: Re: Albánie Citovat

Filio napsal:
Je opravdu k podivu co se v tomto kraji a v mnohých dalších(Rumunsko, Bulharsko) neděje. Můj mistr měl teď velmi komplikovaný případ jedné ženy, která byla na pěší túře skrz celou Albánií(vyhýbali se civilizaci a spali pod stany). Velmi zdravá žena, ale po příjezdu byla na preventivní lékařské prohlídce kde jí odebírali krev, téměř všechny hodnoty nebyly v normálu.Doktor jí prý říkal:"Jak to, že žijete, měla byste být dávno mrtvá."(s úsměvem). A tato že na navštívila mého učitele, v auře jí seděl upír a vysával jí krev, můj učitel viděl jeden kopec kde spala, a pod tím kopcem má být pohřben upír a jeho schránka se přenesla do ní a vysávala jí. Docela mě to udivilo a říkal, že když se zkoušel procházet(v astrálu) po Albánii potkával neuvěřitelné bestie, od vlkodlaků až po upíry a draky. Setkali jste se s tím někdy?


Ani ve snech, občas v telce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: ne listopad 25, 2007 6:08 pm    Předmět: Citovat

Zeto ty mě snad nenávidíš Laughing

Filio
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: ne listopad 25, 2007 6:12 pm    Předmět: Citovat

Jo,jo, Filio, nejspíš to bude tím, že z civilizovaných oblastí je vystrnadili živé lidské zrůdy, upíři atd.....
Už se na to nemohli dívat, tak se přestěhovali do liduprázdných oblastí bez tvrdé konkurence Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: ne listopad 25, 2007 6:24 pm    Předmět: Citovat

No spíš mě zaráží jak se to otisklo do normálních lidí(tím myslím co se nezajímají o Naši vědu), např.:Transilvánie, Van Helsing, Hrabě Dracula,.................
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: po listopad 26, 2007 7:52 am    Předmět: Citovat

Filio napsal:
Zeto ty mě snad nenávidíš Laughing

Filio


Filio, ja mam spis pocit, ze te Zeto ma rad Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: po listopad 26, 2007 8:31 am    Předmět: Citovat

Zbultran napsal:
Filio napsal:
Zeto ty mě snad nenávidíš Laughing

Filio


Filio, ja mam spis pocit, ze te Zeto ma rad Idea

Každej si to může vysvětlit jinak:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: po listopad 26, 2007 8:33 am    Předmět: Citovat

Filio napsal:
Zeto ty mě snad nenávidíš Laughing

Filio


Podle mě je život uvnitř nás a ne tam okolo, tím že se budeme honit za upíry a jinýma "obludama" posilujeme jen naše ego stejně dobře jako když se budeme honit za čímkoliv jiným než je naše vlastní JÁ.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: po listopad 26, 2007 9:27 am    Předmět: EMIGRANT VLADO Citovat

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: po listopad 26, 2007 10:22 am    Předmět: Citovat

Tooro, vidím futrál na housličky či futrálek na lidičky? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: po listopad 26, 2007 1:20 pm    Předmět: OKENKO AHOJ! Citovat

okenko napsal:
Tooro, vidím futrál na housličky či futrálek na lidičky? Smile


majej úúpírek - majej futrálek Very Happy
Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: po listopad 26, 2007 3:54 pm    Předmět: Citovat

Filio, ano, je to možné. Jsou to upíři nebo těžko říct, budu je nazývat entitami jako larvy a elemetálové a další podobné "bytůstky-nebytůstky". Usadí se auře a tam škodí. nejedná se o upírství jak jej známe všeobecně, že někdo na podovědomé úrovni má potřebu sosat od druhých (v jejich přítonosti se cítíme unavení) - většinou jde o nemocné a oslabené lidi a enbo lidi, kteří sosají takto energii svým zvláštním chováním, kterým vybuzují u druhých záměrně soucit, přenášejí na druhé svoje starosti. Samozřejmě, pokud někdo má někde "program" že se musí stát obětí, no tak hezky takovému člověku svou energii předá a je to. tad yse jedná ale trochu o jiné formy, neorganické či jak bych to nazvala a ti škodí v auře. Dochází k tomu, když si najdou nějakou tu trhlinu v auře po nějakém stresu, vyčerpání, osobně si myslím, že i tady musí mít oběť někde nějaký ten program, který dovolí takovéto napadení. Dost často se s takovými entitami setkávám při čištění přes vyšší Já u oslabených lidí, u depkařů, u těch, kteří si rádi přihnou, dají marjánku a jiné "dobroty" a povzbuzovadla. Taky mohou být i výsledkem působení černé magie, naší fantazie a strachů, negativních míst a předmětů. Těžko říct, já tyhle potvory čistím přes Vyšší Já -a stejně každý kdo pracuje s SRT, četla jsem že třeba na elementály a larvy stačí Pentagram. Nezkoušela jsem ale na působení černé magie tenhle symbol nestačí. Tedy záleží na síle působení. To je zkušensot se kterou jsem se setkala.
Sama jsem si něco podobného zažila, ovšem musím přiznat, že jsem takto "dobrovolně" předala spoustu energie taky díky tomu, že jsem se soutředila na strach a tím jsem dodala protistraně dost velkou sílu. Nejvíc se mi osvědčilo denně pracovat na svých straších a obavách a posilování víry v sebe sama. Ostatní jsem čistila přes lásku a dost to pomohlo. Tehdy mi docvaklo i ta souvislost s energetickým zákonem "na co se soustředíme, to roste". Každopádně mít tyhle potvory v auře je nepříjemné, dost to oslabuje a někde v člověku existuje program který "dovolí" se přicucnout.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: po listopad 26, 2007 6:18 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.Zeto dík za futrálek.Dobře mne pobavil.Filio,to že na nás sají energii je normální,oni to potřebují k přežití,to už jsem tu psal.Nevím a nemám zkušenosti s vlkodlaky atd,ale vím,že i já co chci to vidím,hodně mne třeba ovlivní mé znalosti( někdo řekl,že vzdělání je na škodu ), ale taky vím,proto ti dávám za pravdu,že když něco neznám,tak to neznamená,že to není.Ještě dnes neznáme všechny druhy tvoru na zemi,před pár lety byl ve Vetnamu objeven jelínek velikosti psa,a to je vidíme a co teprve co nevidíme.Musel bych projet Albánii a pak říci,já je nepotkal,a nebo potkal.Líbí se mi,že každý říká otevřeně svůj názor.Přijměme to.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: po listopad 26, 2007 7:24 pm    Předmět: Citovat

samane: To ne já, to toora:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: po listopad 26, 2007 8:07 pm    Předmět: Citovat

Renata napsal:
Dost často se s takovými entitami setkávám při čištění přes vyšší Já u oslabených lidí, u depkařů, u těch, kteří si rádi přihnou, dají marjánku a jiné "dobroty" a povzbuzovadla.


To není upír, není upír jako upír! Když kouříte trávu, naladíte se na jednu entitku(ducha marijánky, jak nečekane Laughing ), při závislosti na této droze se u vás usadí sama a nebo si podvědomě vytvoříte larvu. A chování těchto bytostí může mít vampýrské rysy, ale nejsou to upíři sami o sobě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 1 z 7

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund