Fórum - Zobrazit téma - Důvod mého setkání - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Důvod mého setkání
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Důvod mého setkání
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: út listopad 27, 2007 7:23 pm    Předmět: Citovat

romane v jednom máš určitě pravdu - vždycky je všechno jinak, než si myslíme (protože neznáme - neznáš souvislosti)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: út listopad 27, 2007 10:31 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.Mněli by jsme si vždy připomenout.Jsme duchovně (všichni lidé) už dost daleko a vždy dostaneme,co potřebujeme ke svému vývoji a k našemu dobru.To musí uznat i nevěřící.Ameriko( kdo si má pamatovat všechna jména že) skutečně žij teď a buď štastná.Pamatuj,zítra není.Štěstí,které můžu prožít dnes,nemůžu prožít zítra.Můžu prožít jiné,slabší sylnější,ale už nikdy nemůžu prožít včerejší štěstí.Chápeš.Já se tím řídím,nic nežádám,a když něco potřebuji vědět,tak se to dozvím bez regrese,při plném vědomí.Jak ti radí,jdi do sebe a poslouchej svůj instikt,šestý smysl a přijdeš na to,že najednou budeš vědět věci a nebudeš zrovna vědět odkud,ale už je máš znát.Je to přirozený proces.Je to strašně lákavé,taky jsem si to prošel,ale už jsem starší,a odmítám i karty.Jako šaman nesmím vědět svou budoucnost,mohl bych jednat pod dojmem této zprávy a ne podle svědomí a intuice.A HLAVNĚ BYCH NEŽIL,KDYBYCH ZNAL BUDOUCNOST A NEBO CELOU MINULOST.Věděl bych,že pokaždé přijdu o děti a nikdy bych je nemněl,abych znovu nezažil jejich ztrátu,nikdy bych se neoženil,protože bych věděl,co je stereotyp s ochlastou,UŽ NIKDY BYCH SE NEMOHL RADOVAT,KDYBYCH VĚDĚL,ŽE ZA MNĚSÍC,ZA ROK, MNĚ OPUSTÍ ŽENA,MNE UMŘE MAMINKA A NEBO JAKO VE TVÉM PŘÍPADĚ,MŮŽEŠ SE DOZVĚDĚT,JAKÝ BYL VĚRNÝ MANŽEL NEBO MILENEC V MINULÉM ŽIVOTĚ A TY SI HO ANI NEZASLOUŽÍŠ A ZAČNĚŠ MU TO VRACET,BÝT MU VDĚČNÁ (ale za co,co bylo,bylo)A NEBO TĚ VŽDY OPOUŠTĚL A TY HO ZAČNEŠ SLEDOVAT A CO VYSÍLÁME DOSTANEME A ON ODEJDE,PROTOŽE JSI HO VYHNALA.Promiň neporadil jsem ti,ani neukojil tvoji zvědavost.Uvěř mi,dokud jsme štastní,ani si to neuvědomujeme,proto si to užívej.Přeji ti,aby vám to vydrželo ta náklonost,to souznění,NIKDY NEVÍŠ KDY SKONČÍ ALE NIKDY NA TO NEMUSÍŠ POMYSLET,KDYŽ BUDEŠ ŽÍT TED´ ZÍTRA PROSTĚ NENÍ.ŠAMAN
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: st listopad 28, 2007 7:53 am    Předmět: x Citovat

Krabas: co ve mě slova vyvolávají? Jestli jsem napsala svoje myšlenky tak, aby byly srozumitelné a vyjádřené tak, jak jsem je měla na mysli.

Dost dobře nechápu proč se mi pořád někdo snaží podsouvat strachy, když je skutečně necítím (nebo ne v těch věcech o kterých se tu bavíme)?
Obvykle stejně na svou otázku z čeho mám mít ten strach buď odpověď nedostanu nebo jsou mi podsouvány jakési pseudodůvody i když moje reakce měla důvod úplně jiný. Budu se muset nad tím zamyslet.
Možná to souvisí s tím co jsem psala Krabasovi: třeba bych měla zlepšit srozumitelnost mého vyjadřování.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: st listopad 28, 2007 9:17 am    Předmět: Citovat

Amerie, nestourej se v minulych zivotech! At neprijdes o sve stesti ted.

Precti si poradne prispevek Samana (ob jeden nahoru), je vazne vycerpavajici Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: st listopad 28, 2007 11:09 am    Předmět: Citovat

Šamanko, zamrazilo mě při čtení řádku, který nemá s vláknem pro mě očividnou spojitost. Určitě je to nějaký můj problém, vnímala jsem jej jako útok. To za mě, monitor snese leccos, ale osobní útoky jsou pro mě
citlivé téma. Sdílím svůj pocit, Tvé řádky byly pro mě srozumitelné a k věci. Objímám Tě, M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: st listopad 28, 2007 1:40 pm    Předmět: Citovat

Krabasi, zamrazilo mě při čtení Tvé věty. Děkuji Ti, otevřel jsi u mě pocit, že harmonie je křehká a je nutno ji bránit. Uvědomila jsem si, že stačí, když to vysdílím.
sdílím svůj pocit - cítím ohrožení. Je tam narušena mnou vytvořená a postavená morální hodnota.
Takže Ti děkuji, že jsi na to u mě kápl, ale jinak Tě prosím, prociť, co tvoříš. Nejsme odpovědní za to, co ostatním zobrazujeme, ale tvoříme to, co budeme prožívat. Pa, M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: st listopad 28, 2007 9:21 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Krabas: co ve mě slova vyvolávají? Jestli jsem napsala svoje myšlenky tak, aby byly srozumitelné a vyjádřené tak, jak jsem je měla na mysli.

Dost dobře nechápu proč se mi pořád někdo snaží podsouvat strachy, když je skutečně necítím (nebo ne v těch věcech o kterých se tu bavíme)?
Obvykle stejně na svou otázku z čeho mám mít ten strach buď odpověď nedostanu nebo jsou mi podsouvány jakési pseudodůvody i když moje reakce měla důvod úplně jiný. Budu se muset nad tím zamyslet.
Možná to souvisí s tím co jsem psala Krabasovi: třeba bych měla zlepšit srozumitelnost mého vyjadřování.

šamanka


ne šamanko, srozumitelnost je v pořádku. Ale jak správně chápeš, asi ti někteří - včetně mě - nevěří že jsi plně prosta strachu.

Já ti samozřejmě nechci nic vnucovat ani podsouvat, je to čistě tvoje věc, ale když to vezmu u sebe, tak už notnou dobu pracuju na odhalování strachů (těch skrytých usazených v podvědomí) a pořád a pořád odhaluju něco nového a mnohdy jsem překvapen jak některé mé chování je ovlivňeno skrytým strachem který nejde vidět a který normálně nepociťuješ.
Proto jaksi nevěřím, že tvé chování je prosto toho skrytého zákulisníka, který si s námi pohrává, s našema emocema, názorama a chováním.

Můj názor je, že takový člověk neexistuje a ten kdo na tom pracuje, tak jde úžasnou cestu ke svobodě (a pravdě o sobě). A zažít ten pocit přeju každýmu, včetně tebe šamanko.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: st listopad 28, 2007 9:43 pm    Předmět: Citovat

Naprostý souhlas, Krabásku Wink
Taky jsem si myslela, že mám pro strach uděláno, než jsem si přiznala, že těch ukrytých strachů a strášků mám pěkný raneček.
Je úžasné, když si je člověk sám pro sebe objeví, ale ještě úžasnější je, když se dokáže aspoň s některým z nich vypořádat. Ten pocit je k nezaplacení....napsal jsi to moc pěkně.

Šamanko, taky ten strach někdy z tvých slov cítím.....jen teď přemýšlím, jestli ho cítím proto, že ho znám sama od sebe a jakého je druhu.

mamka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: st listopad 28, 2007 9:47 pm    Předmět: Citovat

okenko napsal:
Krabasi, zamrazilo mě při čtení Tvé věty. Děkuji Ti, otevřel jsi u mě pocit, že harmonie je křehká a je nutno ji bránit. Uvědomila jsem si, že stačí, když to vysdílím.
sdílím svůj pocit - cítím ohrožení. Je tam narušena mnou vytvořená a postavená morální hodnota.
Takže Ti děkuji, že jsi na to u mě kápl, ale jinak Tě prosím, prociť, co tvoříš. Nejsme odpovědní za to, co ostatním zobrazujeme, ale tvoříme to, co budeme prožívat. Pa, M.


okénko a jakou větu máš na mysli? Já jsem to totiž vůbec nepochopil. Nevím co budha vnímal jako konflikt, nevím co v něm probudilo pocit nějakého souzení a o to víc mě zarazila tvá věta o zamrazení. Seděl jsem jak divák v kině a nechápal Cool .

Každopádně jsem to uvítal jako krásnou školu, protože věc kterou jsem se před nedávnel zabýval u sebe mi teď byla přinesena na zlatém podnosu u jiných, abych si mohl tyto nové poznatky v sobě víc ukotvit. Prostě vesmír v tomhle funguje naprosto bezchybně.

A jestli chceš naznačit o co šlo, tak třeba o to, že jen ten člověk který je plný konfliktů vidí konflikty. A že člověk který soudí, mluví o soudech.

pa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: st listopad 28, 2007 9:55 pm    Předmět: Re: Dusni aritmetika aneb pocty s dusema Citovat

Zbultran napsal:
Jejda Mamko Cool .

A co kdyz jsou tisice a miliony svetu a ty duse putuji i mezi temito svety?
Co kdyz tvurce vesmiru lezi v oceanu pricin a pri kazdem vydechnuti se mu ze vsech jeho poru tela vytvari nove vesmiry a pri kazdem nadechnuti jsou tyto vesmiry niceny?


Jejda Zbultrane Very Happy Very Happy Very Happy
A co když, a co když, a co když????,........."a co když" mě právě vedlo k mé otázce Wink
Na poli, po kterém se pohybujeme a vyšlapáváme si každý svou cestu, je spousta "a co když". Každé "co když" je bod, na kterém se na chviličku zastavíme, rozhlédneme a vybereme směr, kterým zase vyrazíme dál.

A nebo si taky žádné "co když" neklademe a vykračujeme cestou, kterou před námi vyšlapaly tisíce, miliony párů nohou...... Wink

mamka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: st listopad 28, 2007 10:05 pm    Předmět: Citovat

mamka napsal:
Naprostý souhlas, Krabásku Wink
Taky jsem si myslela, že mám pro strach uděláno, než jsem si přiznala, že těch ukrytých strachů a strášků mám pěkný raneček.
Je úžasné, když si je člověk sám pro sebe objeví, ale ještě úžasnější je, když se dokáže aspoň s některým z nich vypořádat. Ten pocit je k nezaplacení....napsal jsi to moc pěkně.

Šamanko, taky ten strach někdy z tvých slov cítím.....jen teď přemýšlím, jestli ho cítím proto, že ho znám sama od sebe a jakého je druhu.

mamka


jasně mamko, naprostý souhlas.

Když budu mluvit o jedné ze svých zkušeností, tak okolí mě vždy vnímalo jako tvrďáka, drsňáka a suveréna.

Jenže, suverénost maskovala - samozřejmě nevědomě - nízké sebevědomí (vliv otce z dětství), drsňák maskoval - opět nevědomý - strach z okolí. Ale těch věcí je daleko víc a mnohem závažnějších.
Takže vždycky je všechno jinak než se na první pohled zdá, také právě díky těm našim schovaným stráškům v podvědomí. A že jich v sobě máme plno Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
buddha
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 5.11. 2007
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: st listopad 28, 2007 11:34 pm    Předmět: Citovat

Ahoj všem
Milý Krabas,
Nevím,jestli si mě správně pochopil,nejsem ten,který soudí a domýšlí si,co se stalo.Napsal si,že jen ten,kdo je plný konfliktů,vidí konflikty a kdo soudí,mluví o soudech.
Tak nevím nevím,ale asi si to tentokrát netrefil.Napíšu ti své pochopení.
Já vnímám,že ten kdo čte mezi řádky,kdo má své pochopení ohledně konfliktů a opravdu je chápe,proč,atd,tak nemá potřebu vyvolávat další a k tomu sám ví,že nemá cenu se do cizích věcí míchat,protože se nás netýkají.
Člověk,který plně chápe konfliktní situace a to nejen svoje ví,co a u koho propuká v tomto momentu.Je u tohoto člověka pýcha,lpění nenávist nebo nevědomost?není těžké toto rozeznat pokud člověk toto chápe a má již své pochopení.A také není těžké si jej ověřit.Neber to tak,že jsem ten kdo soudí,nebo že jsem plný konfliktů.To bych sem ani nepsal.Věz,že vždy nejdříve rozmýšlím a potom reaguji.Nemyslím si proto,že ten kdo je plný konfliktů,je musí vidět i na ostatních.Myslím,že je to tak,že ten kdo má otevřené oči a má své pochopení tak ten rozezná konflikt na kilometry daleko. Není to tak jednoduché,jak si napsal.Věř my a měj se
roman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: čt listopad 29, 2007 7:47 am    Předmět: Citovat

Pro Mamku:

Ja tim "A co kdyz" chtel jen nabidnout alternativu vysvetlujici tve pochyby tykajici se poctu dusi. Nic vic, nic min. Mozna to vyznelo nejak povysenecky, ale to jsem nechtel a omlouvam se za to.

Pro Krabase:

Na tom, co jsi napsal ("A jestli chceš naznačit o co šlo, tak třeba o to, že jen ten člověk který je plný konfliktů vidí konflikty. A že člověk který soudí, mluví o soudech.") je myslim hodne pravdy.

Pro Buddhu (tady toho naseho z RW):

Ja jsem udelal takovou zkusenost, ze nejake chyby a nedostatky jsem daleko lepe schopen videt na jinych lidech nez na sobe. A dokonce si myslim, ze to je tak zarizene od Panaboha, ze kdyz mam nejakou chybu a On usoudi, ze uz bych s tim mohl meco zacit delat, posle mi cloveka do cesty na kterem je ta moje "chyba" zvlast markantni. Tak nejak aby mne to trklo! Tedy se snazim z toho vytezit i neco pro sebe.

Ale to myslim neznamena, ze tomu cloveku treba nereknu, ze si myslim, ze neco dela spatne. Velmi dulezity je v tom zamer, proc mu to rikam. Kdyz je to proto, ze si ho vazim a mam ho rad a myslim si, ze by mu to moje sdeleni mohlo pomoci, je to neco jineho nez kdyz ho chci nejak ponizit a sam se vystavit na vyvysene misto nad nim nebot on ma chybu, kterou ja ne. (Tak jak znam Krabase z prispevku zde na RW, domnivam se, ze kdyz nekoho na neco upozorni, je to ten prvni pripad.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: čt listopad 29, 2007 7:51 am    Předmět: x Citovat

Strach. Je dost pochopitelný když člověk otevře zprávy a vidí co se děje a kam to všechno směřuje. Strach o děti. Atd.
Podívej, na těch svých už dávno pracuju a pořád nechápu proč myslíš, že jsem pernamentně vyděšená. Z čeho? To, že bych nešla třeba do černé magie je přesvědčení - nemám ambice být největším mágem na světě ani zkončit na psychiatrii. Tohle je zkušenost a léta setkání s různými lidmi
i vlastní směřování. Taky se nehodlám nadále do ničeho nutit ani manipulovat, stejná zkušenost (když se nebojíš, tak do toho půjdeš...).
I když to sem nepatří, tak přesto bych se ráda dozvěděla od vás, cože
konkrétnějšího, jaké strachy v mých textech vidíte.
Velmi mi to pomůže.
díky

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: čt listopad 29, 2007 8:10 am    Předmět: Citovat

Samanko:

- ja u tebe zadne strachy ani strasecky nevidim. To by byl zazrak, kdyz se zname jen pres internet ...
- akorat obcas trochu vypěníš a to by treba mohlo na neco maleho ukazovat Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 3 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.23 sekund