Fórum - Zobrazit téma - Gnóze - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Gnóze
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Gnóze
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> ReikiWeb
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: čt červen 25, 2009 8:17 pm    Předmět: Citovat

cedrinka:

"Stává se mi, že při rozhovoru vidím u protějšku jiný obličej."

Tento jev znám také. Při jednom z procesů na kurzu meditace toto někdy lidé vnímají. Nebývá to pokaždé jen obličej, stane se, že se promění celá postava, včetně oděvu. Nezkoumal jsem to blíže, ale věřím, že se nám zobrazí některá z dřívějších inkarnací člověka, na kterého se díváme. Lidé se někdy i poznávají. "Jůůůůů, tebe znám..." Smile

Jednou mi účastnice kurzu řekla, že tyto proměny u lidí právě viděla. Když jsem se ptal na sebe, tak mi to nechtěla říct. Na moje naléhání z ní vyjelo: "Tuleň." Byla v tom slyšet nepřeslechnutelná dávka despektu k panu učiteli. Razz

Podobné věci se stávaly lidem i při nácviku komunikace na kurzu HAP u pana A. Dragomireckého.

Kalyáni (Pavla Mašková) pracovala s technikou - myslím, že jí říkala Šaktipat. Seděli jsme proti sobě, kousek od sebe, dívali jsme se jeden druhému upřeně do očí a ona viděla některé moje minulé inkarnace. Záměr byl, ať se zobrazí to, co se má zobrazit, ať se pročistí to, co se má pročistit. Byly to obrazy, které vystupovaly a odcházely jeden za druhým.

Jak je to s tím Ježíšem a sv. Petrem, to nevím. Mohl bych se Ti na to zeptat, když bude chvilku čas.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
cedrinka
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 22.5. 2009
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: čt červen 25, 2009 11:13 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Mirku.Stalo se mi to poprvé,když jsem pomáhala kamarádce s přestavbou bytu.Večer jsme si dali sprchu po náročném dni a seznamovali jsme se s paprsky Já jsem.Kamarádka četla a střídaly se u ní obličeje jeden za druhým.Neznám žádné techniky,jak toto vyvolat,když čistím byty nebo lidičky,dělám vše intuitivně,procítěně, s láskou a velkou pokorou.Vše jde přeze mne přirozemou cestou.Tak to u mne je.Ve chvíli,kdy jsem v Petrovi viděla tyto nádherné bytosti,mluvil ke mě.Týkalo se to mé seberealice.Byla to pro mne výzva nebát se a realizovat práci s lidmi,která mě naplňuje a baví.Za 2 dny mi byl nabídnut prostor za malé náklady na dobrém místě.Dnes jsem prostor přijmula a čeká mě velká změna.Už dlouho vím,že mám s lidičkama pracovat,teď už to byla výzva.Pokud to cítíš dobře a čistě,tak se prosím zeptej.Setkávám se i s tím,že někteří léčitelé neunáší mou energii.Nechci nikoho soudit,ani na to nemá právo...Děkuji Smile
Iva
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: pá červen 26, 2009 12:41 am    Předmět: Citovat

Ahoj Ivo,

poprosil jsem Lenku, přítelkyni - ona má tyto schopnosti. Lence ale bylo sděleno, že odpověď dostaneš v pravou chvíli sama. Rozhodně je to ale zajímavé.

Hodně štěstí!

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: pá červen 26, 2009 10:00 am    Předmět: Citovat

sunnyi napsal:
Na moje naléhání z ní vyjelo: "Tuleň." Byla v tom slyšet nepřeslechnutelná dávka despektu k panu učiteli. Razz


Ahoj Mirku, tuleň je docela dobrej Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
cedrinka
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 22.5. 2009
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: pá červen 26, 2009 10:05 am    Předmět: Citovat

Ahoj Mirku,
děkuji Tobě i Lence Smile.Dívala jsem se na Vaše stránky.Děláte zajímavé věci.....Nedávno jsem byla na Berkaně a prišla ke mně informace ohledně mého poslání.Nestalo se mi to poprvé.Nyní už nadešel čas plnit ,co mám dáno.Věřím,že lidičky způsob léčení,spíše čištění budou unášet.Do této doby jsem dělala relaxační večery a občas čistila byty .....Provází mě to 10 let uvědomění si tohoto daru a nyní dochází k realizaci.Nestudovala jsem jako spousta léčitelů.Vše u mne prochází intuitivně....
Přeji Vám oběma nekonečno sluníčka a lásky Smile
Iva
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: pá červen 26, 2009 9:50 pm    Předmět: Citovat

Zbultran:

"Ahoj Mirku, tuleň je docela dobrej Very Happy"

Že jo? Razz

My Tobě taky cedrinko. Smile

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> ReikiWeb Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund