Fórum - Zobrazit téma - můžeme pomocí reiki ovlivnit počasí? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - můžeme pomocí reiki ovlivnit počasí?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

můžeme pomocí reiki ovlivnit počasí?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 6:42 am    Předmět: Citovat

Praktikoval jsem to jen chvíli.Díky bohu vím už že jsem malý človíček aby moje přání mohlo mít nějakou váhu na váze matky přírody.Já jsem ten poslušný a tak to má být.Miluji déšť,je to požehnání pro přírodu,miluji snih,je to požehnání pro přírodu,miluji sluníčko ale to už bych se opakoval.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 7:46 am    Předmět: Citovat

Muj nazor na ovlivnovani pocasi je:

NECHTE POCASI NA POKOJI.

Vzdyt je to uzavreny system. Kdyby to nahodou slo a sam nebo se skupinou nadsencu bych zvedl teplotu o par stupnu v nejakem miste, ovlivnil bych pocasi v miste jinem (Tlakove nize a vyse, proudeni vetru, ap.) a to mozna dost bourlivym zpusobem.

Jak pise Mamka:
mamka napsal:

Skoro každý chce zjistit, že to opravdu funguje a opíjí se tím nádherným pocitem, že má tenhle nástroj.


Nemusim prece vyzkouset uplne vsechno, na co mam nastroj! Kdyz mam nuz, kterym mohu bliznimu uriznout hlavu, taky to nemusim zkusit. Alespon naprosta vetsina lidi to nezkusi ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 8:22 am    Předmět: Citovat

Zbultrane i ostatní,
víš, v době, kdy jsem s reiki začala, jsem si tohle všechno neuvědomovala. A, bohužel, nikdo mi neřekl, že se jakýmkoli způsobem pokoušet ovlivňovat počasí prostě nemá. Nevím jak ostatní, ale já v té době viděla jen sebe a to, jak jsem díky reiki úžasná Very Happy .
K poznání, že s počasím nemám právo si hrát, jsem musela časem dojít sama. Často si lidé vůbec neuvědomují, jak málo stačí k narušení rovnováhy a že i taková zdánlivá maličkost může mít velký dopad.

Proto je fajn, že se o tom teď tady mluví. Snad alespoň některým lidem předáme toto své poznání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 8:38 am    Předmět: Citovat

Máš pravdu, mamko, ze začátku - když objevujeme, jak můžeme překračovat svá vlastní omezení, si člověk vyzkoušel kde co. Od "napeogramování si" volného místa v dopravním prostředku, po dobíjení vybitých baterií do volkmenu...
Pokud jde o počasí, myslím, že stačí požádat, že chceme dojít domů se suchou hlavou... To musí stačit. Funguje to skvěle - na chvilku se udělá uprostřed slejváku jakoby přestávka, ale musíte také pospíchat, nelelkovat.
Dlouhodoběji počasí zásadně neovlivňuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 11:32 am    Předmět: Citovat

Mně jde hlavně o náledí - kvůli úrazům. Když se teplota pořád smýká těsně pod nulu, pak zase těsně nad nulu. A ono prší se sněhem a dole to umrzá, v poledne to zase rozmrzne, aby to na noc zase přimrzlo.
A to nemůže těšit nikoho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 11:36 am    Předmět: Citovat

Wendys, co když to náledí někoho dovede do nemocnice, kde potká báječnou sestřičku a bude s ní mít 5 dětí ? Nebo někdo uklouzne a druhý mu pomůže a spřátelí se nebo si uvědomí, že nejsou sami? Nebylo by to škoda? Hezký den, M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
gzam
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 16.5. 2007
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 11:36 am    Předmět: Citovat

Kdo ví................
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 11:37 am    Předmět: x Citovat

Wendys: možná je dobrý si odpovědět na otázku PROČ?
Protože já nemám ráda zimu a chlad, tak by měli všichni mít tepleji? A co ti, kteří zimu milují? Co rostlinky? A když se oteplí a bude pořád pršet, zase bude spousta nespokojených, kteří nemají rádi déšť, tak co pak?


šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
lilaa
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.9. 2007
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 11:51 am    Předmět: Citovat

Wendys napsal:
Mně jde hlavně o náledí - kvůli úrazům. Když se teplota pořád smýká těsně pod nulu, pak zase těsně nad nulu. A ono prší se sněhem a dole to umrzá, v poledne to zase rozmrzne, aby to na noc zase přimrzlo.
A to nemůže těšit nikoho.


Wendys, já myslím, že člověk může být sebeopatrnější, ale pokud si má skrz ten úraz něco uvědomit Idea ,tak se rozplácne i na suché zemi v botech bez podpatku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 12:01 pm    Předmět: Citovat

Já nemluvím o zimě a o sněhu, já mluvím o náledí.


Já konkrétně nemám ráda náledí, protože po úrazu z dřívějška, mám následky na celý život. Které se nepodařily rozcvičit ani po deseti letech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 12:11 pm    Předmět: Citovat

Wendys, můj kamarád miluje léto. Těší se na něj celý rok. Byl na plovárně Slavie a skočil do vody šipku, narazil hlavou na dno, téměř jej nevytáhli a měl roční následky s rekonvalescencí. Hm, přeji Ti, abys své následky zhodnotila ke svému rozvoji nebo změnila a přeji krásný klouzavý den, M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 12:30 pm    Předmět: Citovat

Okenko:
Citace:
Hm, přeji Ti, abys své následky zhodnotila ke svému rozvoji nebo změnila


Tímto míníš konkrétně co?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 12:51 pm    Předmět: Citovat

Wendys napsal:
Mně jde hlavně o náledí - kvůli úrazům. Když se teplota pořád smýká těsně pod nulu, pak zase těsně nad nulu. A ono prší se sněhem a dole to umrzá, v poledne to zase rozmrzne, aby to na noc zase přimrzlo.
A to nemůže těšit nikoho.


Wendys:

mne slo hlavne o to, ze nikdo nedokaze uplne domyslet nasledky svych cinu (teda krome Panaboha). A kdyz rozmrazis ten chodnik pred svym domem, ve sve ulici, ve svem mestecku, ... muze to mit nasledky nekde jinde. Nejde tedy o to, zda nekdo ma rad naledi.

Hodne se mi libil Samanuv pristup: "Jsem rad, ze sviti slunicko, jsem rad ze prsi, jsem rad ...." nebo tak nejak Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 1:11 pm    Předmět: Citovat

Ještě mne v této souvislosti napadlo, že proměny a vlivy počasí nám vadí díky našemu způsobu života.

Za náledí na chodníku nemůže počasí, ale my, kteří jsme vybudovali města s chodníky. Nesjízdná silnice je pouze problém nás, kteří jsme vystavěli dálnice,silnice a jezdíme po nich auty. Na trávě či v lese námraza nevadí.
Kdysi dávno žili lidé v souladu s přírodními cykly, ale dnes žijeme tak, jakoby žádná roční období neexistovala. Proto se snažíme jejich vlivy elimitnovat ze všech sil.
S tím sice nic moc neuděláme, ale možná to poslouží k uvědomění si, proč na počasí nesahat......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 1:48 pm    Předmět: Citovat

Mamko: Very Happy

Počasí je a bude. Myslím že to co řešíte je neřešitelné, nikdy nepoznáte jestli to co děláte ovlivnuje počasí nebo jen předvídáte co bude. Jistě, existuje určitý záměr, myšlenky mají sílu, ale...... myslím že by člověk musel být na takové úrovni sám v sobě, aby dokázal odlišit co je jeho OPRAVDOVÉ JÁ od toho falešného.

A to je málokdo, myslím že téměř nikdo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.19 sekund