Fórum - Zobrazit téma - Siamská dvojčata - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Siamská dvojčata
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Siamská dvojčata

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lilaa
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.9. 2007
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: so listopad 10, 2007 3:38 pm    Předmět: Siamská dvojčata Citovat

Mám dneska nějakou přemýšlivou Idea Zabývám se skrytým významem nemocí, je to pro mě obrovská inspirace v tom "jak dál". A tak mě napadlo, proč se vlastně rodí siamská dvojčata? Co si ty duše řeší z karmického hlediska? Nebo spíš se "obětovali" pro ty rodiče a jde spíš o to, aby si něco uvědomili rodiče?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
vlada
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.7. 2002
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: so listopad 10, 2007 4:44 pm    Předmět: Citovat

lilaa: Ahoj, dnes jsme na to narazil několikrát...

Ptám se, jestli to není i zkouška pro rodiče, aby se vypořádali s reakcí okolí... Přijmuli to, že to je normální. Děti jako každé jiné...
I na to oddělování mám jiný názor. Pokud to vážně neohrožuje zdraví, nedělal bych to...

Trochu se mi tam i promítá film Sofiina volba...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: so listopad 10, 2007 10:09 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.Trochu bych přispěl do mlýna.Málokdo ví, že možná většina a nebo aspoň hodně z nás vlastně ještě při vývinu pozřelo své dvojče.Mnoho lidí ani neví,že mají třeba ještě jednu scvrklou ledvinu(to je zbatek jejich dvojčete)mají dva močáky a nebo jen malý zbytek,který se ani nedá pojmenovat co to mnělo být.Je to normální evoluční vývoj.Z několika přežije ten nejschopnější.Můj názor v poslední době je, že nemám právo jakkoliv řešit zda oddělit či neoddělit.Všemožně budu pomáhat ženě při potratu ale sám u své rodiny to nedovolím i za cenu,že bych se o dítě staral sám.V případě volby mezi matkou a dítětem mám jasno,že matka má přednost,ale můj názor není důležitý při rozhodování druhých.A skutečně se rodí pro to,aby učily ne jen rodiče,ale i okolí.Vemte si a nechtějte to zažít,rozhodovat se, zda je oddělit a podepsat jim ortel smrti.Co když se to nepodaří a žít s tím vědomím do konce života.A nebo se to podaří a mi jsme jim dali šanci žít normálním životem.Kdo nechce pro své děti to nejlepší.Jen tím, že jsou zprávy rychle předávány tak se mnohdy zdá,že je něčeho více než dřív,ale nemusí to být pravda.Ale je potřeba brát na zřetel stav naší přírody,zda nám i tímto ty děti nechtějí něco říct.Všem koho to jakkoliv se dotýká doporučuji meditaci,sebezpytování a nebo něco jiného,abych pochopil proč mne to znervozňuje.Co mi tím chtějí skryté síly říct.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
vlada
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.7. 2002
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: ne listopad 11, 2007 9:27 am    Předmět: Citovat

Člověk naráží na velmi složitou otázku, co dělat v těhotenství...
Má právo matka zabít těla těchto bytosti? Bytostí, které si jí právě vybrali...
Nejsou to nakonec velmi podobná duchovní dvojčata jako byla Marie a Ježíš??? A rodí se společně, aby společně plnili svůj úkol???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
lilaa
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.9. 2007
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: ne listopad 11, 2007 10:04 am    Předmět: Citovat

Mě spíš napadlo, jestli si nemají rodiče "vyřešit" něco mezi sebou a právě jejich srostlé děti jim mají něco "říct" - např. něco mezi rodičii je taky srostlého /třeba z min. života/. Protože podobný "úkol" mají i autistické děti. Nebo jestli ty děti řeší svoje - např. téma závislosti a přesto jedinečnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: po listopad 12, 2007 10:39 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.Vůbec bych se neodvážil podívat na matku,která volila možnost jestli dát šanci aspoň jednomu žít normálně,neodvážil bych se na ní podívat byť jen s trochou výčitek v očích,Bolest této volby ji zbavuje světské spravedlnosti.Má právo ve jménu své volby zabít těla těchto dvojčat,byť by byli dochovně spjatí jak Ježíš s Marii.Zatím neznám zde na zemi těžší úkol,než je tato volba.Já vím o čem píšu,i když já se nemusel rozhodovat jako oni.Maně mi vytanula písnička na mysli.Řemeslo zlý a starý mám,snad jednou odpustí mi pán...já jsem prosím kat...má práce chutná mi jak blýn,vždyť rukou mou pad i můj syn..život si umí divně hrát,otec a syn,zloděj a kat...Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.20 sekund