Fórum - Zobrazit téma - Reiki behem spanku - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Reiki behem spanku
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Reiki behem spanku
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tk4u
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá listopad 03, 2006 12:10 pm    Předmět: Citovat

Babun
pokud se opravdu budíš častěji a vždy v přibližně stejnou dobu (píšeš 3am) a cítíš nějaké proudění energie, pak to taky může znamenat nestabilitu nebo podrážděnost nějakého orgánu a tudíž první - zatím jemný - signál, že něco není zdravotně v pořádku. Viz "orgánové hodiny", kdyžtak - chceš-li - si na tohle heslo něco najdi přes Google.

Přeju Ti abych se mýlil!
Návrat nahoru
radysek
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.4. 2004
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: pá listopad 03, 2006 11:45 pm    Předmět: Citovat

To babun:

i po zmene casu je to stale stejne? Chodis spat ve stejny cas? Vykonavas kazdy den zhruba stejne zatezujici praci?
r.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Babun
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 14.9. 2005
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: po listopad 06, 2006 11:48 am    Předmět: Citovat

tk4u

Myslíš plíce? Uvidíme. Evil or Very Mad


radýsek

Ano ve tři , bez ohledu na zimní čas. A na tom, kdy jdu spát a co dělám přes den, nezáleží......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
tk4u
Anonymní





PříspěvekZaslal: po listopad 06, 2006 3:07 pm    Předmět: Citovat

Babun

Nemyslim nic, jen jsem chtěl naznačit jeden z možných směrů úvah, dál je to na Tobě...
Návrat nahoru
CéTéBé
Anonymní





PříspěvekZaslal: st listopad 08, 2006 1:13 pm    Předmět: Citovat

Babun

Třeba na tebe někdo pravidelně v noci myslí, když se budí Very Happy. Nebo jsi na někoho napojena ty...... Wink nebo máš nějaký nevyřešený problémek... nebo jsou to orgánové hodiny..

Já se teda pravidelně asi dva roky ve stejnou hodinu budila, když jsem měla nevyřešený vztah a nevěděla co s tím. No ale to mnou neproudila energie. To jsem byla zamrzlá.
Taky jsem se budila vždycky těsně před tím, než mi bývalý partner po rozchodu zaesmskoval nebo na mě intenzivně myslel - dlouho to nemohl rozdýchat (to jsem si ověřila zpětně...) a taky jsem se budila, když na mě intenzivně myslel můj současný - to bylo proudění energie příjemnější. (vše ověřeno).
Návrat nahoru
kamo
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 156

PříspěvekZaslal: pá listopad 10, 2006 11:58 am    Předmět: Citovat

Ahoj Dzarmi,

já pracuji s reiki před spaním skoro každý večer, protože zároveň žádám i o ochranu domu atd a někdy přitom usnu a někdy ne. Zjistil jsem, že to nemá nic společného s únavou za celý den, spiš mi to připadá, že někdy reiki chce, abych u toho byl a jindy to není nutné a tak mě prostě "vypne" a já sladce usnu Smile
Pokud mi nedá usnout, tak se snažím přijít na to proč a občas si tak aspoň celkem slušně pročistím hlavu a uklidím tam. Ale nesnažím se na to přijít za každou cenu, když mě prostě nic nenapadne, tak na to kašlu a jen tak si lebedím.
Stejně tak - to už je ale asi trochu mimo Tvou otázku - málokdy dodržuji ten v knihách atd doporučený pokud možno pravidelný rituál čištění čaker a podobné věci, prostě si lehnu do postele, požádám o reiki, vyřídím si s ní co je třeba, položím ruce volně na tělo a čekám co přijde.
Stane se, teda stává se dost často Wink , že v rámci ranního pomalého náběhu mého tělesného systému, zapomenu poděkovat za večerní reiki. Ale než abych se tím stresoval a dodatečně honem děkoval třeba cestou v autě do práce, tak raděj spoléhám na to, že reiki ví co a jak "spolu máme" a prostě funguju dál.

Snad to bylo trochu o tom, na co ses ptala.
Měj se Wink
Kámo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: pá listopad 10, 2006 5:43 pm    Předmět: x Citovat

Já to mám opačně, začínám tím den ještě v posteli než vstanu. A když se potom přemluvím k pohybu, raději přidám ještě dechově-energetické cvičení ve stoje, abych se nastartovala k rannímu fungování a nehupsla zpátky pod peřinu.
šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: so listopad 11, 2006 8:47 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Kamo,
s tim vecernim reikovanim to mam naprosto stejne a s tema ranama tak tez.Tak jsem rada,ze to tak nekdo citi stejne.
Smile Bye Dzarmi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Rogerear
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne listopad 19, 2006 4:07 pm    Předmět: ForumspostingReiki Citovat

http://dwfrebgfssqqa.host.com
<a href="http://dwfdebgfdbbaa.host.com">desk3</a>
desk4
[link=http://dwfaebgfqqgqe.host.com]desk6[/link]
Návrat nahoru
Ryannnb
Anonymní





PříspěvekZaslal: út prosinec 12, 2006 9:00 pm    Předmět: behem Citovat

valium
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund