Fórum - Zobrazit téma - Pozor. Reiki může i ublížit, když nejsme čistí. - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Pozor. Reiki může i ublížit, když nejsme čistí.
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Pozor. Reiki může i ublížit, když nejsme čistí.
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Edy
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2009
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: pá březen 20, 2009 2:02 pm    Předmět: Citovat

Poslední dobou se mi stává (ne vždy), že léčení kromě zimnice mívají po Reiki příznaky nemoce, která je u nich aktuální. Probíhá to ale tak nějak jinak, než nemoc sama osobě. Leknou se toho, ale protože je to jemné a pak dojde k výraznému ústupu jejich problému, vrací se mi. Poslední člověk mi připadal, jako by se detoxikoval. Sleduji u nich i změnu na jiných úrovních. (Paní posedlá domácím stereotypem si vyjede s rodinou na výlet a zanechá nekonečného uklízení, vaření, pečování.) Jedna sousedka zase během sezení mluvila a mluvila o své lásce a sklamání, až se rozplakala.
Reiki sama ví. A to je krásné. Věřím Reiki celým srdcem, že dělá jen to nejlepší. Ona si to sama najde. Jen jí do toho nekecat, jak by to mělo být a jaký má být výsledek.

S láskou Edy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: pá březen 20, 2009 2:15 pm    Předmět: Citovat

Mluvíš mi z duše, chápu reiki úplně stejně. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: pá březen 20, 2009 2:55 pm    Předmět: Citovat

Narya napsal:
Lendulka napsal:

Já jsem ještě usmrkánek, ale i přesto si dovoluju samostatně uvažovat....Dokonce si říkám, že třeba, až si za rok budu pročítat svoje odpovědi, možná mi budou připadat legrační. Možná taky ne....Kdoví...co bude...

Když se podíváš na mé datum založení Nicku, a podívala by ses na staré Reikiwebí fórum, to jakých debat jsem se tam pouštěla já a to jsem byla nejen Reiki usmrkanec...Smile Tak si říkám, jestli ty mé odpovědi by mi taky přišly legrační Embarassed ...přiznám se ale, nevím co tam najdu, brr není nad sladkou nevědomost Razz

Tak jen do toho, klaď nepříjemné dotazy, nabízej nové úhly pohledu:)



Naryo, děkuju..... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: pá březen 20, 2009 3:04 pm    Předmět: Citovat

Edy napsal:

Reiki sama ví. A to je krásné. Věřím Reiki celým srdcem, že dělá jen to nejlepší. Ona si to sama najde. Jen jí do toho nekecat, jak by to mělo být a jaký má být výsledek.

S láskou Edy.



Taky to tak chápu, vidím, cítím.... Děkuju Edy

A zjistila jsem třeba u sebe, že s Reiki probíhá u mě obyčejné nachlazení sice intenzivněji, ale o to je kratší.


Jinak, jak se tu psalo o zlomených nohách a jiných nepříjemnostech, tak já si myslím, že i když se nám stane něco nepříjemného, že to neznamená, že TO JE ŠPATNĚ. Prostě to v tu chvíli ten člověk tak potřeboval.... Třeba i pro to, že ho to donutí zvolnit tempo, tudíž mít víc času pro sebe, tudíž víc v klidu si prožít třeba právě to zasvěcení a to po něm. To že bolí tělo ještě neznamená, že v tu chvíli nemůže růst duše.... Tak to vidím já.

Prostě mijuju život s Reiki-inteligentní a láskyplnou energií.

Vaše
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Psychedelic
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 276

PříspěvekZaslal: pá březen 20, 2009 4:56 pm    Předmět: Citovat

Jiří Vacek ve svém životopise to říká tak: mystik je jako smradlavý rozmrzlý záchod, normální člověk je jako zamrzlý záchod. Pokud chceme záchod vyčistit, musíme ho nechat rozmrznout.
(není to přesně citováno)
Reiki chápu právě jako Slunce, které na ten záchod svítí....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Mandis
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 14.2. 2005
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2009 5:50 pm    Předmět: Čistota léčení Citovat

Energie Reiki je čistý tok léčivé energie, který na Zemi proudí. I když nevím tedy, proč je tzv. mistry rozkouskován na x desítek různých typů. Když na Zemi proudí celistvý tok této léčivé energie. Pokud léčíme s čistotou srdce a úmyslu a nevkládáme tam své energie je to v pořádku a energie proudí tak jak má. Pokud už někdo duchovně pracuje delší dobu a je navíc probouzen k vlastní proměně otevírají se mu tzv. hustší témata na zpracování a je zapotřebí, aby mnoho negací, které v něm zatím jen spaly, odešly. Když tomu nevěnuje pozornost, může se mnoho energií či temných entitit, skrze propojky, které se mezi nimi udělají přenést na druhého člověka. Asi byste nešli na léčení k někomu, kdo na to moc nevypadá (magie mu leze z očí), ale tvrdí, že léčí v čistotě srdce...
Reiki je nádherná léčivá energie, ale je třeba na sobě pracovat, abychom vibračně rostli a mohli šířit léčivé energie ve stále větší kvalitě, s větším uvědoměním sebe samého i života, otevřít vnitřní pozemskou sílu a probudit skutečné Léčitelství transformující se ZeměSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2009 6:52 pm    Předmět: Re: Čistota léčení Citovat

Mandis napsal:
Asi byste nešli na léčení k někomu, kdo na to moc nevypadá (magie mu leze z očí), ale tvrdí, že léčí v čistotě srdce...


Myslíš tím, že magie jako taková je ve své podstatně negativně působící ? Magie je jako nůž, můžeš si pomocí něj oloupat jablko, nebo ho někomu vrazit mezi lopatky, to jak s ním naložíš je jen na tobě.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Mandis
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 14.2. 2005
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2009 1:00 am    Předmět: magie a Reiki Citovat

magie je dost negativní, protože pokud se používá i přes světlo, tak jak říkáš není tam mnoho lásky a tedy se skrze ní dá mnoho bytostí či energií nelásky také přivést. Magie není potřeba. Pokud jdeš láskou svého srdce a naučíš se využívat jeho sílu, berličky do života postupně potřebovat nebudeš. I když někdy jsou stále dobré než dojdeme tak kam máme:-) Nevím jestli jsem ti odpověděl dostatečně?...
Reiki léčí a není třeba vkládat různé symboly, které otevírají protory pro příchod různých bytostí a energií, které ani moc nevíme co dělají. A už vůbec ne zasvěcovat si podobné blbosti jako symbol moudrosti za 1500 jak jsem viděl u jednoho, který si hrál na Reiki mistra. Stejně ten symbol nefuguje, akorát otevírá prostupy bytostí světla a člověk cítí příliv nějaké divné energie a myslí si jak vyhrál. Moudrost jde zpracovat skrze žitou lásku srdce, pak dojde k naplnění.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2009 8:02 am    Předmět: Citovat

No jo, tohle je odvěký spor mezi zastánci a odpůrci magie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Edy
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2009
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: st březen 25, 2009 7:21 pm    Předmět: Citovat

Kamarád mi přeposlal email. Je to odpověď od jakého si "Granvina". Řádí na jednom foru jako černá ruka. V emailu dokonce vysvětluje dotyčné Jáje, jak špatná je Reiki. Sám ji používá, ale jen na sobě. Druhému prý škodí. Je to jeho názor. Nevím, zda sem ten úryvek vůbec dát. Asi ne. Je to pořád dokola. Vždycky se někdo najde. Prožívejme a užívejme si Reiki v její plné kráse.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: st březen 25, 2009 10:30 pm    Předmět: Citovat

Edy napsal:
Kamarád mi přeposlal email. Je to odpověď od jakého si "Granvina". Řádí na jednom foru jako černá ruka. V emailu dokonce vysvětluje dotyčné Jáje, jak špatná je Reiki. Sám ji používá, ale jen na sobě. Druhému prý škodí. Je to jeho názor. Nevím, zda sem ten úryvek vůbec dát. Asi ne. Je to pořád dokola. Vždycky se někdo najde. Prožívejme a užívejme si Reiki v její plné kráse.



Chichichi.....to by mě zajímalo, jakým měřením či studiem došel k tomu, že jemu Reiki neubližuje a jiným škodí..... Zní to trošku přitaženě a marně tápu, abych si vymyslela něco, co mě prospívá a druhým škodí. Nenapadá mě ale nic.
Edy, ani to sem nedávej, je to škoda času...... My víme svý...... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strana 7 z 7

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund