Fórum - Zobrazit téma - Pozor. Reiki může i ublížit, když nejsme čistí. - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Pozor. Reiki může i ublížit, když nejsme čistí.
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Pozor. Reiki může i ublížit, když nejsme čistí.
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bronek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 4.5. 2002
Příspěvky: 622

PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2007 11:17 pm    Předmět: Pozor. Reiki může i ublížit, když nejsme čistí. Citovat

Anonym napsala do článků:
Citace:
Jako mistr Reiki a léčitelka, Vám všem mohu sdělit, že Reiki může z neznalosti věcí i ublížit. Do těla jdou 2 hlavní přívody energie. Pokud jsou tyto přívody znečistěny, tak se energie nepřijímá a Vy dáváte energii svoji, což Vás může značně vysílit. Takže pozor na sebevyčerpání a možnost převzít z lidí , na které vysíláte nemoc. Navíc je nutné mít čisté meridiány, čakry i celé tělo. Jinak sebe poškozujete. Léčitelka a mistr z Plzně. J.M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
vlada
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.7. 2002
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 8:12 am    Předmět: Citovat

Není to trošičku strašení?
Co je myšlené 2 hlavní přívody energie?
Co se myslí tím, mít vše čisté?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 9:51 am    Předmět: Citovat

Vlado, já to asi trochu chápu a možná že sem i důkaz toho, že se to může stát. Stává se mi to jen u mého syna a u mé sestry. Dám ti příklad: když můj syn nedávno onemocněl, tak v sobě neudržel ani vodu a zvracel doslova gejzíry, byla sem s toho tak nešťastná, že sem ho celý den léčila a prosila aby to zvracení a průjem přestaly, vyvolala sem mu horečku, okamžitě to přestalo, ulevilo se mu, ale já sem další 4 dny byla totálně hotová a jen sem zvracela a něměla sem vůbec síli se poléčit. Otázka je, jestli sem to od něj chytla klasicky, nebo to na sebe přetáhla. U mé sestry sem si to přetáhla na 100%, protože měla zažívací problémy, tak sem jí poléčila břicho, okamžitě se jí ulevilo, hned si odříhla ( což jí dělá velké problémy) ale já sem se v ten moment pozvracela!!! Takže to je ten příklad. A mít všechno čisté chápu tak, že v ten moment kdy se mi to stalo, mi nebylo úplně nejlíp a nějakou dobu před tím, sem na sebe neměla moc čas a už vůbec né na to se sebeléčit. Ale možná se mi to děje jen u mých blízkých, protože si to až moc beru k srdci a je to moc osobní. Takže určitě je dobré si problémy lidí které léčíme vůbec nepřipouštět. Ale kdo dokáže být klidný, když je někomu blízkému špatně Sad Já bohužel ne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Alwen
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 25.5. 2004
Příspěvky: 452

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 10:32 am    Předmět: Citovat

Tady nejde vůbec o to být nebo nebýt čistý. Jde o svobodnou volbu, kterou dotyčnému buď necháme nebo nenecháme. Pokud nenecháme, jsou to pak tyhle výsledky - neléčíme prostřednictvím Reiki, ale jiných (většinou vlastních) energií. Reiki ctí svobodnou volbu, pokud my ji nectíme, nepracujeme s Reiki.
Z toho mi plyne, že paní mistrová z Plzně možná nemá co se týče její práce s Reiki úplně jasno Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 11:20 am    Předmět: x Citovat

Pár věcí mi tu nesedí. Co je myšleno dvěma "hlavními" přívody?
Za druhé nechápu jak je myšleno čistota meridánů, čaker a celého těla?
To si paní měří např. před každým léčením tyto oblasti pomocí EAV nebo jak na to přijde? A kolik lidí by podle její teorie mohlo vůbec s reiki pracovat???!!! Skoro nikdo. To by byla škoda.
Dál mě zaujalo co tu psala Bathory. Co znamená "léčila jsem ho celý den"? Jen přes reiki nebo i jinak?
Reiki, jakmile působím na nějaký problém a stačilo, tak se vypne. Nemůže se s ní člověk předávkovat. Spíš bych to viděla na obrovské chtění, přílišné navázání na člověka stylem vezmu tvoje problémy na sebe a strach a panika tomu velmi dobře otevřely cestu. Navíc děti velmi dobře vnímají pocity matky, takže pocity hrůzy ještě víc vystupňují obavy u nich. Je jasný, že máme o svoje děti strach, ale trocha zklidnění a zamyšlení není od věci.
Takže místo nápadu, že za to může reiki, bych popřemýšlela o svém přístupu k věci.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
vlada
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.7. 2002
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 11:57 am    Předmět: Citovat

Myslím, že když někdo něco nakousne, tak by to měl vysvětlit...

Já si myslím, že normálně vše čisté ani mít nemůžeš? Nebudeš pak
spíš Andílek Very Happy Very Happy Very Happy

Nikdy při posílání jsem neměl pocit únavy nebo nějakého vtáhnutí cizí
energie... Jen jednou, ale to jsem udělal naprosto záměrně. Jako snahu
pomoci...

Není v tom kolikrát strach, který to přitáhne???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 12:49 pm    Předmět: Citovat

Šamanko,
u mně to opravdu bylo tím, že když jde o vlastní dítě, tak každá matka trpí, když trpí i on. Je mě jasný že sem to na sebe přetáhla právě těmi obavami o něho, teď už vím, že v takovém případě musím mít trochu jiný přístup. Ale je to (aspoň u mně) asi jenom o citech. A to jak si psala že nechápeš "že sem ho léčila celý den" , to proto, že je to ještě malý trdlo a nechápe že má vydržet v klidu aby mu to pomohlo. Dělala sem to na etapy, buď se mlel, nebo sem už nemohla vydržet s rukama,... Žhnuly mě opravdu hodně a potřeboval té energie moc, vždycky když sem ho přestala léčit, tak né kvůli tomu, že by to už stačilo, ale okolnosti mě k tomu vedly...
Ale aspoň sem se z toho trochu poučila a je pravda, že když mu teď něco je, snažím si to až tak nebrat, když ho léčím a sem u toho o moc klidnější a vyrovnanější. Ale jen když je to prkotina, kdyby mu bylo něco vážnějšího, zase začnu magořit Very Happy Very Happy někdy sem trochu psycho Very Happy čau
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 2:21 pm    Předmět: Citovat

Blbost, že reiki může ublížit - to je naprostá blbost.
Je to snaha té paní léčitelky z Plně poškodit konkurenci, kterou pro ni reikisti jsou.


Jenom pouhá snaha pošpinit reiki a zabránit reikistům v duchovním rozvoji snahou implantovat jim pochybnosti a strach do podvědomí.

Poz.: Broňku, už jsem zase tady a připojila jsem se z práce. To mám radost, ani nevíš jakou - jako, když jsem se konečně vrátila domů.


Naposledy upravil Wendys dne st duben 23, 2008 8:10 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
gzam
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 16.5. 2007
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 2:40 pm    Předmět: Citovat

Myslím,že je dobré nezapomínat na staré dobré "dýchejte při působení do hary" potom působí reiki nikoliv vlastní životní energie.Když se reiki používá tak jak má,včetně prosby "at se pro tuto osobu děje to nejlepší"(protože my nevíme co kdo přesně potřebuje) tak k vydání vlastní životní energie nedojde,ani by se neměl natáhnout žádný cizí neduh.Mně se tento přístup osvědčil.O tom že se něco přitáhnout dá zcela není pochyb.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 3:07 pm    Předmět: x Citovat

BAthory: aha, nerozuměla jsem jak jsi to myslela. To jsi se ho snažila držet rukama, aby se chudáček nehýbal? Ani velcí, zvlášt neklidné typy, ti nebudou ležet jako prkno. Můžeš přece držet ruce nad postýlkou a nechat ho klíďo se vrtět. A nic nenutit na silu. Když dáš "dávku" je přece možné nechat reiki pracovat samo. Chce to trošku důvěry a respektu v to co děláš a je to.
Bohužel ten respekt obnáší i to cítění, kdy je třeba přestat nebo přerušit ačkoliv ty bys ještě chtěla.

Taky se mi nelíbí strašení té paní z Plzně. Možná má špatný postup, plný strachu, nutnosti čistit horem dolem, byla bych ráda, kdyby se ještě ozvala
a vysvětlila jak to myslela. Já k tomu nikdy nepřistupuju takovým způsobem
a neměla jsem žádný podobný problém - ani s únavou ani s natažením nemocí. Co vy ostatní?

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 3:21 pm    Předmět: Citovat

Ta paní je nepřející.

Ona svoji léčitelkou praxi zřejmě zdlouhavě budovala a nelíbí se jí, že reikisti schopnost předávát energii získají hned zasvěcením.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
vlada
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.7. 2002
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 4:36 pm    Předmět: Citovat

Jen mne napadlo, jestli když mi kape z nosu můžu vůbec dávat Reiki? Very Happy Very Happy Very Happy
To nic, jen vtip....

Při předávání je přece člověk jen prostředník... A když by měl pocit, že tam něco dává ze svého, proč nepožádá, aby to tam nešlo????
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 4:49 pm    Předmět: Citovat

Šamanko, já sem se ho nesnažila držet aby se ani nepohnul, on už není zas takový mimino, malej špunt to ještě je, ale to je někdy horší Very Happy za týden oslavíme 5 roků! Bylo to fakt tím, že sem byla tak rozhožená, že mě v tu chvíli vůbec nenapadlo léčit ho bez dotknutí. Embarassed No jo, to sou ty přehnaně prestarostlivý a přecitlivělý matky! Ale furt lepší, než kdyby sme byli megery, ne? Wink čau B.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 4:58 pm    Předmět: Citovat

Tak ta reiki pseudomistrně mele hovadiny.!Nikdo tomu nevěřte.Výdej své energiie bude pouze v případě, že byste chtěl lečeného zachránit!Ať to stojí co to stojí.A o čistotě meridiánů a dvou "přívodu" ani nemluvím.Je to spíš k smíchu. Laughing

Filio
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
vlada
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.7. 2002
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 5:48 pm    Předmět: Citovat

Co to je za přívody? Teplá a studená voda Very Happy Very Happy Very Happy Nebo červenej a modrej kabel? Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 1 z 7

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund