Fórum - Zobrazit téma - Pozor. Reiki může i ublížit, když nejsme čistí. - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Pozor. Reiki může i ublížit, když nejsme čistí.
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Pozor. Reiki může i ublížit, když nejsme čistí.
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 5:59 pm    Předmět: Citovat

Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dagmary
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 25.9. 2004
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 8:30 pm    Předmět: Citovat

Naopak,pokud předávám Reiki,sama se tím očišťuji.Po chvíli mě prostupuje pocit radosti,míru a štěstí,a čím dál tím víc se to stává trvalejším stavem.Při téhle teorii bych se nedávno musela potížemi jen kroutit. Very Happy A i teď.Vzorem čisté harmonie rozhodně nejsem,což můžou potvrdit ti,co mi pomohli s Peťulkou.Poslední měsíc reikujem skoro denně s jednou hodně nemocnou kamarádkou,které jsem moc vděčná - prospěch z toho máme obě Very Happy
Spíš mě zaráží,proč se ta paní normálně nepřihlásí do fóra a nechce tuto svoji teorii rozebrat formou diskuse s ostatními?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 9:16 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.Doporučuji všem kteří se neumnějí odpojit od pacienta a soustředí se na tu jeho nemoc,Podvědomně nezávisle na reiki si ji vezmou na sebe-(komplex milosrdenství).Doporučuji léčbu na dálku třeba ve vedlejší místnosti a při tom se pouze soustředit jak energie proudí,přímo bych nazval meditovat na tok energie a tím zapomenout že léčím.
Stejné je to s proudem energie skrze nás.Jak moc a komu poteče nezávisí až tak dalece na nás, ale na světelných bytostech a jak už bylo zmiňováno,kudyma teče tudyma léčí,tak že,když jsem zanesený tak mne krásně vyčistí a mnozí z vás(já osobně to nechápu já poléčím a usnu) po léčbě neusnou i celou noc jak jsou nabití energii.To je pravý opak toho,co říkala mistrová z Plzně.Bylo by dobré,kdyby pověděla víc.Já to nemohu posoudit,možná ví víc než my, a naše vědomí nám dává to co hceme dostat,ale abych něčemu uvěřil potřebuji fakta.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 4:46 pm    Předmět: Citovat

No, šamane v tomhle se pleteš.Probíral jsem to s mým mistrem, a závěr našeho výzkumu byl ten, že nemůže dojít ke sponntánímu přenosu problému, pokud je člověk zasvěcen v reiki.Prostě to nejde.Zasvěcením získáš jakoby štít.Fakt to nejde!

Filio
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 6:17 pm    Předmět: Citovat

Filio, nevím jaký výzkum ste dělali, ale to, že se necháš zasvětit do Reiki ještě neznamená, že okamžitě máš nějaký štít!? Ty ho můžeš mít, pokud si ho sám budeš dělat, ale já nesouhlasím s těmi názory, že Reiki tě ochrání naprosto před vším!!! Kdyby to tak bylo, proč by na reikisty útočili temné síly, černá magie, ... . Mnoho lidí se s tím setkalo a přesto Reiki měli. Takže mám pocit, že teď se trochu pleteš ty. Nevěř tomu, že by ti někdo nebo něco nemohlo nebo nedokázalo ublížit jen proto, že máš Reiki. Je mi jasné, že hodně lidí má na to asi jiný názor než já, ale mluvím z vlastní zkušenosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 7:19 pm    Předmět: Citovat

Bathrory:Nemyslel jsem , že tě to ochrání úplně před vším, ale něco to zachytí.Např.:přenos nemoci na tebe.Napsal jsem to blbě Ne , že se to nemůže stát, ale je daleko větší pravděpodobnost, že se ti to nestane.Já např. odolávvám nemocem, ale to asi každý znás.

Filio
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Alwen
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 25.5. 2004
Příspěvky: 452

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 9:42 pm    Předmět: Citovat

Filio: já si zase myslím, že se pleteš ty. Nemyslím, že zasvěcením do čehokoliv získáš nějakou ochranu na cokoliv. Tahle ochrana by defacto přebírala tvou zodpovědnost na tvé chování, za to, co ty vysíláš. Důležitý je záměr. A pokud budeš spasitelovat a někoho zachraňovat proti své vůli, poneseš si následky. Svobodná volba je velmi důležitá věc v životě. Radím nepodceňovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 9:52 pm    Předmět: Citovat

Opět názorový rozchod, necháme to radši být, jsou věci ve kterých se neshodneme.

Filio
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Alwen
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 25.5. 2004
Příspěvky: 452

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 9:58 pm    Předmět: Citovat

To nevadí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: po listopad 12, 2007 7:34 am    Předmět: x Citovat

Taky jsem od jednoho mistra slyšela podobný názor, že zasvěcením do reiki (tedy rozuměj jen zasvěcením od něj) se ti už doživotně nemůže nic stát od zdravotních problémů po nabourání auta.
Mám na to taky jiný názor.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: po listopad 12, 2007 10:09 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.Já to vnímám stejně jako ty Filio,akorát naše vyjadřování je nedokonalé.Reiki není štít ani nebrání proti negativitě.Riki léčení ti nemůže přetáhnout nemoc.Ono je to energie světla a ta to nedovolí.Ale přetáhneme si to mi sami,ať máme reiki či nikoliv.Známe případy kdy muž trpěl porodními bolestmi a žena rodila bez bolesti.Pamatujme si.Vše co chceme a nebo nechceme dostaneme.A že mám reiki neznamená,že mne nebudou pokoušet satanášové.oni to jsou vlastně jen andělé,kteří nám dávají o nás zpravu.A tím že urychluji svůj vývoj,tak urychleně dostávám zprávy o sobě.A znovu opakuji.Všechno co chci i nechci dostanu.Když si udělám ochranu reiki a uvěřím,tak přestanu mít strach a nic nepřivolám.Už nic nechci.Skutečně naše přání i nepřání(strach abych to nedostal)je impulz ke zhmotnění.A to nemá s reiki nic společného.Můžu mít tisíce ochran a amuletů a jedinkrát zaváhám a zemřu.Jenom jedinkrát. DOPORUČENÍ I PRO NEVĚŘÍCÍ.FUNGUJE TO PRO KAŽDÉHO ZDARMA. KDYŽ BŮH S NÁMI KDO PROTI NÁM.Když si věřím,nic mne nepodlomí.Já vím že není černá magie.Vím že není temná magie.Vím že není tma.Neptej se mne proč,ale já nepochybuji a nic se mi nemůže stát. Jak říká budhismus.Tma není.Tma je jen nedostatek světla.Nenávist není,je jen nedostatek lásky.A já dodávám,že nenávist je jen jiný druh lásky.Kdybych mi ten člověk byl lhostejný,tak si ho ani nevšimnu natož abych ho nenáviděl.Jo ale když mi není lhostejný,když ho miluji,tak ho pro jeho nedostatky,které mne znervózňují ho budu i nenávidět,protže já ho miluji a chci aby byl přesně takový jak chci já,nenávist je jen jiný druh lásky.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
DuhovyMystik
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 27.4. 2007
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: út leden 29, 2008 9:38 am    Předmět: Reiki neubližuje! Citovat

Reiki rozhodně ublížit nemůže, vždyť jde o čistou "dobrou" energii...
Nicméně může dojít k urychlení čištění, což nebezpečné být může - od "nachlazení", angín, bolesti hlavy, ucpaných dutin, až po kolaps některých orgánů - ledviny, játra, ...
Každopádně věřím, že každý Reiki-mistr si je tohoto vědom a nezasvětí nikoho tak zanešeného, aby ho to mohlo později ohrozit na životě a každého takového bude pročišťovat, odblokovávat a poradí mu, jak se čistit a nastaví mu správnou fyzickou i duševní životosprávu...

Z toho druhého soudku - ano, pokud někoho léčím a příliš se na něj zaměřím, spojím se s ním (nejčastěji příbuzní, silné vazby) - mohu problém/nemoc navázat, natáhnout i na sebe - na to pozor! Občas se mi to stane, ale jen zlehka a na krátou chvíli, ale snažím se, aby se mi to stávalo co nejméně, nejlépe vůbec... Člověk se pořád učí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
DuhovyMystik
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 27.4. 2007
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: út leden 29, 2008 9:46 am    Předmět: drobné doplnění a rozvedení: Citovat

Saman: ano, ona je jedna energie, ale záleží na tom, jak ji využiješ - a to potom můžeme mluvit o černé/bílé magii, pozitivní/negativní energii a (nejen) proto tu jsou anděláci, naši průvodci a pak taky démonci...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: ne červenec 27, 2008 2:30 pm    Předmět: Re: Pozor. Reiki může i ublížit, když nejsme čistí. Citovat

bronek napsal:
Anonym napsala do článků:
Citace:
Jako mistr Reiki a léčitelka, Vám všem mohu sdělit, že Reiki může z neznalosti věcí i ublížit. Do těla jdou 2 hlavní přívody energie. Pokud jsou tyto přívody znečistěny, tak se energie nepřijímá a Vy dáváte energii svoji, což Vás může značně vysílit. Takže pozor na sebevyčerpání a možnost převzít z lidí , na které vysíláte nemoc. Navíc je nutné mít čisté meridiány, čakry i celé tělo. Jinak sebe poškozujete. Léčitelka a mistr z Plzně. J.M.


Ne anonym, ale s největší pravděpodobností Jitka Moraveci http://www.sweb.cz/Jitka.Moraveci/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Ulmechia
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 3.3. 2009
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: so březen 07, 2009 3:38 pm    Předmět: Tak kde je pravdaq Citovat

Jsem z toho kolbendaněk, s tímto už jsem se jednou setkala u mojí kamarádky. Je to osůbka přelétavá, tedy mezi stevy depky e euforie. Pro vše nové se nadchne s neuvěřitelnou vírou, že to je pravé, počem její psýcha touží. Má R2, po zasvěceních byla v euforickém stavu, "jsem v absolutní pohodě" byla její slova. Ale mé alter ego říkalo něco jiného. Mad
Začala i přenos reiki praktikovat, měla jsem smíšené pocity, jak někdo, kdo sám není pořádku, může zprostředkovat přenos? Párkrát skončila na psychiartri, po každém návratu "byla už poho". Pak jsem jí nějaký čas neviděla, ale doneslo se mi, že se dala na studium nějaké církve a že bude farářka. Nevěřila jsem vlastím uším, co je tohle zase za pitomost? Confused
Pak jsme se potkaly, zašly pokecat a její nadšení opět nebralo mezí. Teď konečně našla to pravé, farářka sice nebude, protože nižší stupeň zasvěcení jí pro to ,cochce dělat stačí. Ale při studiu se dozvěděla co je příčina jejích problémů. Crying or Very sad
"víš, co mi nejvícublížilo? Reiki!" Já nechápala, co je to za blbost, jak jí mohlo ublížit. Nevysvětlila mi to, ale stále opakovala:" no, fakt, to bylo to nejhorší." Ale teď konečně našla v duši mír a je v pohodě. Mé alter ego jen varovně zayčelo, pravda, tohle už tu bylo tolikrát. Popřála jsem jí ať jí to dlouho vydrží a šly jsme každá se svým doprovodem domů. Ona se svou novou euforií a já s broukem v hlavě. Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 2 z 7

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund