Fórum - Zobrazit téma - Prosím o radu, čím to může být? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Prosím o radu, čím to může být?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Prosím o radu, čím to může být?
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lenka17
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 6:44 pm    Předmět: Prosím o radu, čím to může být? Citovat

Moc bych prosila o vaše názory...Má sestra má osmi měsíčního syna, asi před čtyřmi měsíci začal kakat natrávenou krev (černá) a pak i čerstvou zvracel. Byli v nemocnici,ale na nic jim tam nepřišli...V té době byl ještě plně kojen...Touto dobou už kaká jen malé kousíčky natrávené krve a občas kaká i čerstvou....Samozřejmě , že je z toho sestra dost špatná, ona se tedy nervuje skoro pořád, ikdyž se skoro nic neděje...bojí se co zase přijde a raději se ani neraduje,aby tím že si dovolila být trochu štastná, nepřivolala zase nějaký problém...Podle mě je to takový tragický přístup k životu, ale prý se vždy zase něco stane, když je chvíli v pohodě, jestli ona si to spíš všechno nějak nepřivolává (nechtěně)....Jo a malý má ještě lehce atop. ekzém, je možné aby všechny ty jeho problémy vyzcházely z jeho matky(tedy jako mé sestry)? Moc děkuji za odpovědi a případné rady, co by těm mým blízkým mohlo pomoci...Lenka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2007 1:15 am    Předmět: Citovat

Sestře vysvětli, že malé miminka reagují na emoce, zejméně strachy, obavy a úzkosti svých matek. Sestra pravděpodobně žije něco, co jí obrazně řečeno "drásá vnitřnosti". Avšak POZOR - jde o její postoje k životu, ne že by snad žila v nějakých extrémních podmínkách. Má jen extrémní představy o životě.
Dokud se nedá do pořádku, nebude v pořádku ani dítě. Když se bude snažit o léčení dítěte a sebe bude zanedbávat, vypěstuje u dítěte bez pochyby nějakou chronickou nemoc zažívání.
Podívej se ale na to také tak, že si ji miminko jako svoji matku vybralo, právě proto, že si potřebuje zažívat to, co zažívá. Je tedy všechno, jak má být. Dej jí informaci, co by mohla udělat a pak to nechej být.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2007 9:37 am    Předmět: Citovat

Ahojenky, já tám cítím, že to malinkaté nemůže cosi strávit, ale je napojeno na maminku, ostatně, děcka jsou spojena s maminkou asi do 3 let věku. Tudíž, mamča má pravděpodobně velké trauma, které můžeš mít v sobě i ty. Pa. Objímám a posílám pohlazení, M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
vlada
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.7. 2002
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2007 9:44 am    Předmět: Citovat

V tomto věku jsou malé děti závislé na své mamince.
Jednoznačně cítím negativní ovlivnění v oblastech dolních čaker a s tím i související problémy s vylučováním.
Souhlasím s Damaem, že by se sestra měla trošičku zklidnit, ztišit a léčit jak děďátko, tak především sebe samou...

Přeji Vám hodně štěstí, zdraví a Lásky Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lenka17
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2007 9:53 am    Předmět: Citovat

Damao, díky za reakci, ještě to kdyžtak probereme až se uvidíme osobně... Very Happy

okénko, to že to trauma můžu mít v sobě i já taky cítíš a nebo jsi to jen logicky odvodila? Já si to totiž také myslím,že máme v sobě se sestrou nějaký stejný nezpracováný problém, ktetý je podstatou našich psychických problémů. To co jsem popisovala byl sice problém mé sestry, ale vlastně mám se sebou problémy docela podobné...Díky za objetí a pohlazení,L.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2007 9:56 am    Předmět: Citovat

Leničko, já jsem Vás nacítila. Ovšem teď se nejedná o strašení, jde o to malušenké. Proto bych se snažila, abys v rámci pomoci udělala práci třeba u sebe, tím se pohne i systémem u sestry. Já tam posílám lásku a žehnám, ségře aj prckovi. P, M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lenka17
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2007 10:00 am    Předmět: Citovat

vlado, tím léčit jsi asi nemyslel klasickou medicínu, že? Protože tam jako by nemají co léčit, na nic nepřišli, jedině by mohli sestře napsal něco jako antidepresiva, ale ty už před lety brala, ale myslím že to není to správné řešení...Dík, L.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lenka17
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2007 10:10 am    Předmět: Citovat

okénko, moc děkuji, já jsem si to myslela,žes to cítila, udělám vše co bude možné jak pro sestru, tak i kvůli mě, mám totiž také malé dítě, prakticky stejně staré jako sestra (skoro 9-ti měsíční holčičku Very Happy ) a nechci ji svými problémy moc zatěžovat...Myslíš, že ten problém je z našeho dětsví a nebo ještě dále(od našich předků?(třeba rodičů, taky mi nepřijdou úplně v pořádku Smile ?))...Díky,L.

Naposledy upravil Lenka17 dne pá září 14, 2007 5:32 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
vlada
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.7. 2002
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2007 10:35 am    Předmět: Citovat

Lenka 17: Ano máš pravdu. Nemyslel jsem klasickou medicínu. Lékařů si velmi vážím, i když se snažím držet od nich co nejdále Very Happy Very Happy
PROBůH!!! Jen ne nějaká antidepresiva... To jsou děsný sajrajty (s prominutím) a stejně nemohou pomoci, když je problém uvnitř osůbky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2007 10:42 am    Předmět: Citovat

Ahoj Leni. Já mám taky malý dítě a už vím, že všechno je daleko složitější neš se zdá. Byla sem před 3. dny na terapii (srt) a když měla ta paní nakreslený obrázek můj i mého syna, sice sem tušila, že ten můj nebude úplně v pořádku, ale že už i to malé dítě má problém, mě opravdu vyděsilo. On si to nesl z minulosti (mimochodem i tam byl mím synem Very Happy ). Takže sme si ho přivolali a vše se odpustilo a tím pádem i vyřešilo. Takže teď už je zase v pohodě. Ale chtěla sem tím říct hlavně to, že by tvé sestře možná pomohla právě taková terapie, může to být i z minula. Každopádně tam se na ten problém přijde, ať už ho má ona, nebo ten prcek. Zkus jí to poradit. Přeju hodně štěstí, ať to vyjde a hlavně to malinký aby bylo brzo v pořádku Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2007 2:30 pm    Předmět: Citovat

Leni, píši to kvůli prckovi s tím, že jsem přesvědčena, že svojí návštěvou terapeuta, ke kterému cítíš naprostou důvěru, můžeš pomoci. Nejsem příznivkyní tzv. diagnozy na dálku, ano, cítím, kde to vězí, ale tím Ti nepomohu. Jen terapeut pojmenuje či přijde s Tebou na jádro pudla, ale zároveň Tě posune tam, kde je harmonie. To touto cestou nemohu, ale už jsem Vám poslala pro uklidnění. Držím moc palce a prosím, dej vědět. Objímá M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2007 10:55 pm    Předmět: Citovat

okenko napsal:
... děcka jsou spojena s maminkou asi do 3 let věku.

Míšo, to je mnohem, mnohem déle. Nejméně do 12 let, kdy se děti začínají odpojovat, ale někdy to pouto přetrvává po léta dál.
Do 5 let je propojení s energetickým polem matky dokonce velmi výrazné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: so září 15, 2007 8:08 am    Předmět: Citovat

Damao, do tri let vnimam toto spojeni pupecni snurou oboustranne, nasledne jsme s maminkama silne propojene, ale nas zdravotni stav nemusi odrazet jen disharmonii v rodine. Jinak souhlasim, ze propojeni na urcite urovni trva vicero let. Lence sdilim sve presvedceni, ze do 3 let vnimam miminka jako barometr rodiny. Od tri let jsou jiz napr. ve skolce a zacinaji kolektivne vnimat. Preji prckovi pevne zdravicko a vsem pekny vikend, ja jedu za Tomasem fotbalovat. Pa, M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: po září 17, 2007 1:25 pm    Předmět: Citovat

JJ o tom jsem taky četl.Malé dítě nemá tak silné štíty v auře.A jeho čakry berou téměr vše bez ohledu na to jestli je to + nebo -.Tak proto rádi sedají u dospělích na klíně.

Filio
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lenka17
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: po září 17, 2007 7:03 pm    Předmět: Citovat

Děkuji vám všem za odpovědi....Smile

Bathory, koukala jsem na nabídky té srt terapie a nikde nepíšou, že by si u toho malovali obrázky, ale to asi žáleží vždy na tom kdo to dělá...Přijde mi to s tím zajímavější, ta paní asi není z Prahy, vid? Dík,L.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.17 sekund