Fórum - Zobrazit téma - Hadí síla - probuzení - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Hadí síla - probuzení
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Hadí síla - probuzení
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
miwa
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 8.7. 2005
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2007 8:06 am    Předmět: Hadí síla - probuzení Citovat

Milí přátelé, prosím o radu či pomoc. Moje dcera v současné době prožívá krizi a je hospitalizována na psychiatrii v Bohnicích. Jedná se u ní o probuzení kundalini a nezvládá svůj stav, nespí již mnoho dní, pociťuje silný příliv energie a pálení korunní čakry. Všechno vzniklo po dálkovém zasvěcení do kundalini reiki, kdy mistrová neodhadla situaci a dcera absolvovala u ní osm stupňů kundalini reiki a Karunu Ki v krátké době. Tato situace trvá již téměř rok a nyní nastala krize. Má velice poškozenou auru a jemnohmotná těla. Též se zjistilo, že mistr naší mistrové pracoval s černou magií, takže to všechno zřejmě působí na dceru. Sama mistrová není v pořádku a má velké problémy jak sama přiznala, přesto dál dálkově zasvěcuje a pořádá kursy reiki. Nechci ji jmenovat.
Dcera pociťuje též silné bolesti jak energie proráží bloky a pocity opouštění těla. Hadí sílu neumí ovládat a bojí se již jakkoliv pracovat s energiemi protože každé působení v ní vyvolává bolest.
Poradí někdo, zda existuje nějaké duchovní centrum, kde by ji naučili tento proces, který je dlouhodobý, zvládat a naučit se s tím žít? Byla jsem za ní včera v Bohnicích a tam si s tím samozřejmě nikdo z lékařů neví rady, léky na spaní situaci nevyřeší.
Děkuji. Mirka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
vlada
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.7. 2002
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2007 9:21 am    Předmět: Citovat

miwa: Zažil jsem to samé. Probuzení Hadí síly po prvních kurzech...
Prosím, jestli můžeš, nenech do ní cpát všechny ty léky ... Ničemu to nepomůže...
Probuzení pomocí Kundalini Reiki není problém... Je problém v usazování energie, čištění a vypořádáním se s tím...
Její tělo potřebuje čas...

Budu se snažit jí pomáhat... Prošel jsem tím několikrát....

Klidně se na mne obrať přímo: kiebel.vladislav@volny.cz

Když už ale má zasvěcení do Kundalini Reiki, ať to využije!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2007 9:21 am    Předmět: Citovat

miwo, posílám soukromou zprávu.
mamka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
vlada
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.7. 2002
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2007 9:33 am    Předmět: Citovat

Zkuste se v první řadě zaměřit na uzemňovací cvičení.
Já hodně používal i hematity. Měl jsem jich kolem sebe plno.
Klidně Ti je pošlu Smile)))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
miwa
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 8.7. 2005
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2007 10:10 am    Předmět: Citovat

Děkuji všem za radu, Tobě jsem Vlado zaslala soukr. mail. Ráda dceři sdělím Vaše názory a rady. Mamko, máš pravdu, je třeba zveřejnit jméno mistrové. Je to Eva Melzerová. Sama o problému ví a pokouší se to čistit, ale nejde to. Poprosily jsme o pomoc našeho dřívějšího učitele, který nás zasvěcoval do 1. a 2. stupně Reiki a ten si Evu zavolal a za pomoci dalšího jasnovidného pána objevili o co vlastně jde. Jde především o působení původního mistra Evy, který dělal černou magii a zřejmě takto škodí. Na mne naštěstí nic nešlo, měla jsem silnou mentální ochranu a přesto jsem poprosila našeho původního učitele o nové zasvěcení do 3. stupně, vyčistil mi vše od Evy a nyní procházím dosti silným očistným procesem. U dcery nic bohužel nešlo, má silně poškozenou auru a jakékoliv působení mistrovskou energií jí působí potíže a bolesti, bylo nám i řečeno, že by se hadí síla mohla zablokovat a dcera ochrnout.
Takže tímto všechny varuji, dávejte si pozor na ty, od kterých získáváte zasvěcení, též radím nepospíchat s jednotlivými stupni. My s dcerou jsme v krátké době absolvovaly 3. stupeň USUI, do toho kundalini reiki a Karunu Ki.
Mamko, za dceru prosím všechny svaté, poprosila jsem i faráře, který dceru v létě oddával, i když nejsem klasicky věřící člověk. Bylo nám od lidí co do toho vidí, řečeno, že dceři zachránila život svátost manželství.
Dle mého názoru Eva pracuje s astrálními bytostmi, které tvrdí, že jsou z duchovního světa a takto škodí. Mirka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
vlada
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.7. 2002
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2007 10:36 am    Předmět: Citovat

Víš, nějak tomu s působením černé magie nevěřím....

On to není učitel, který zasvěcuje do Kundalini Reiki. Je to energie od Nanebevzetého Mistra Kuthumiho... Nevěřím, že by tyhle bytosti daly člověku
cokoliv negativního nebo umožnily jakýkoliv přenos energie...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
miwa
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 8.7. 2005
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2007 10:55 am    Předmět: Citovat

Já jsem si to též myslela, že je to bezpečné. O Nanebevzatých mistrech vím a vím jak to funguje, přesto se stalo. Sama jsem si vyzkoušela jak nás Eva učila práci s "duchovními bytostmi" a docela slušně se mi dařilo s nimi komunikovat, než mne na to známá upozornila, že jde o astrál a že mne vysávají. Jakmile jsem ukončila s nimi kontakt, okamžitě jsem onemocněla a druhý den skončila moje nejmladší dcera v nemocnici s akutní otravou krve z ničeho nic. Od té doby s podobnými bytostmi nekomunikuji, vždyť o sobě může kdokoliv z astrálu tvrdit, že je Ježíš, Kuthumi, Sain Germain apod.
Zde v tomto případě asi nastal problém při samotném zasvěcení, kdy se zřejmě jak já to chápu i přenesla část mistrové bioenergie. A také dcera neměla asi tato zasvěcení mít, nebylo to v jejím plánu pro tento život.
Vlado, Mia se Ti telefonicky ozve odpoledne. Teď jsem s ní právě mluvila a je pod vlivem prášků na spaní, které do ní nacpali psychiatři a navíc z nich dostala alergii.
Je to inteligentní vysokoškolsky vzdělaná holka, navíc si právě i přečetla knížku o projevech hadí síly.
Děkuji za ni, musím běžet do práce. Hezký den všem! Mirka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
gzam
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 16.5. 2007
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2007 11:32 am    Předmět: Citovat

Miwo jestli znáš knihu Anděl zavolal mé jméno-mimochodem pojednává taky o autorčině zkušenosti s projevy kundaliní,ale hlavně je v ní kontakt na společnost v Praze,která pomáhá lidem v transformační krizi kundalini.Já knihu momentálně nemám u sebe,ale díval jsem se na jejich stránky.Myslím,že tady by něco mohli pomoci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
vlada
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.7. 2002
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2007 11:46 am    Předmět: Citovat

Miwa Díky Smile Seznámil jsem se s kamarádkou, která také prošla Kundalini Reiki u této učitelky. Měla nějaký vnitřní pocit, že to neproběhlo jak mělo. Tak jsem jí navhnul, abychom to prošli všechno pomalu znovu.

Teď zrovna jsem měl potřebu jí napsat o té černé magii. Ale prostě to tam zkopírovat nešlo... Ani jednou, ani podruhé... Tak jsem toho nechal...

Pak jsem jí posílal energii a požádat o čištění...

Nejvíc mne ale dostalo to, že na konci mě to úplně rozhodilo od sebe ruce... Jako ukřižování Smile))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
vlada
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.7. 2002
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2007 11:51 am    Předmět: Citovat

miwa: Prosím, prosím, nenechej do ní cpát ty léky... Oslabí to její organismus ještě víc...
Je potřeba nechat tělu víc času... Né ho oslabovat ještě víc... Vím, že se lékaři snaží pomoci, ale oni neví jak... Nemají zkušenosti s prací s energií..

Jestli opravdu můžu radit, vemte ji domů... Nenechávejte mladou a citlivou holku v tomhle prostředí...
Jestli zamešká pár dní ve škole, to nemá žádný význam....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2007 12:55 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Miwo,
Bohužel s ničím takovým nemám žádné zkušenosti, ale vím že tyhle stránky navštěvují i velice moudří a dobrosrdeční lidé a věřím že ti určitě nabídnou pomoc, nebo alespoň radu na koho se obrátit, nebo co by se stím dalo dělat. Jen bych ti chtěla říct, že já ve tvé situaci bych ji určitě v té léčebně nenechávala. Rozhodně to není dobré prostředí pro její psychiku a může se tam cítit ještě víc stracená. Asi by bylo lepší kdyby byla doma s lidmi, kteří ji mají rádi, ale druhá věc je, jak vážný je její stav, tím myslím jak by to doma zvládala a jestli by mohla být o samotě.
Ale určitě potřebuje jinou pomoc, než která se jí dostává právě v léčebně, protože na tohle asi vůbec prášky nepomůžou. Hrozně ráda bych poradila ale bohužel nemůžu, protože nevím jak, ale aspoň chci popřát hodně síly vám oběma, a hlavně odvahy to nevzdat. Hodně štěstí B.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
miwa
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 8.7. 2005
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2007 1:33 pm    Předmět: Citovat

Milí přátelé, moje pracovní schůzka se dnes nekonala, takže jsem opět na netu. Děkuji Vám za Vaše příspěvky. Tobě Vlado Mia určitě zavolá, bude ráda, když může komunikovat s někým, kdo má osobní zkušenost s kundalini.
Do těch Bohnic bohužel jela dobrovolně. Všechna možná zazemňovací cvičení zkoušela, snažila se sportovat, běhat, nic nepomáhalo. V neděli byla s přáteli na procházce, tam ji to chytlo tak, že si musela lehnout na zem. Nakonec po dohodě se známou, která má sama osobní zkušenost s probuzením kundalini, se dala jí odvézt do Bohnic. Je tam tedy ze své vlastní vůle, nikdo ji nenutil. Byla na pokraji sil tak doufala, že jí tam dají alespoň něco na spaní, když už několik nocí nespala. Já, i jiní lidé jsme se ji snažili programovat spánek a to, že zvládá hadí sílu, nic ale nepomohlo.
Ještě před reiki na sobě pracovala, snažila se být co nejduchovnější, chodila na meditace, brala homeopatika, takže dostala vlastně to, co si po celou dobu přála.Zpočátku stavy blaženosti, později deprese a bolesti. Sama ví, že se jedná o transformační proces, ale nečekala, že to bude tak těžké.
Mistrová to měla odhadnout, ne jí dávat všechna možná zasvěcení. Na otázku, zda zkoumá, komu dát či nedat zasvěcení, řekla, že jí duchovní bytosti přivádějí lidi na semináře. A jaké bytosti to jsou, je mi již jasné. A také měla nejprve vyčistit sebe než se rozhodne předávat lidem zasvěcení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
vlada
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.7. 2002
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2007 2:00 pm    Předmět: Citovat

Na hodnocení žádných Mistrů nemám právo ...

To, že si lehá na zem je jen snaha se uzemnit... Ať to používá. S Kudalini Reiki přichází i změna kontaktu s přírodou. Ať tam chodí co nejvíc...
Ať klidně sebou plácne do trávy a nic nedělá Smile

Ještě jsem o tom přemýšlel a hodně důležité jsou tekutiny. Nakup jí pokud možno nějaké přírodní bez chemie co má ráda... Těmi tekutinami podpoříš vyplavování nečistot...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
vlada
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.7. 2002
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2007 2:03 pm    Předmět: Citovat

Exclamation Musím Vás ale i trošku pokárat.. Je to docela nerozum míchat několik zasvěcování dohromady. Každá energie potřebuje svůj čas na "sesednutí". Kolikrát i několik měsíců ...

Ona to neměla odhadnout Mistrová, ale Vy Very Happy

♥♥♥♥ Jinak dík všem mámám. Co Ty snáma ale prožívají trápení ♥♥♥♥
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
miwa
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 8.7. 2005
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2007 2:29 pm    Předmět: Citovat

Souhlasím s Tebou, že jsme to neměly míchat a uspěchat, věřily jsme zkrátka mistrové, která sama nám toto nabídla. Zkrátka jsme si obě naivně myslely, že je to vše v pořádku, ona sama to má pod kontrolou.
Vždy i při zasvěcování do reiki nebo při meditacích tvrdila, že čistí lidi, kteří tam přicházejí, tzn. pokud má někdo např. přivtělené bytosti apod.
No, nemá cenu někoho hodnotit, teď jde o to, jak z toho ven.
Vody jsem jí včera samozřejmě nakoupila, i čaje, je zvyklá hodně pít.
Asi by jí nejvíce pomohlo, kdyby ji někdo naučil jak tu hadí sílu zvládat, podělil se s ní o své zkušenosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 1 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund