Fórum - Zobrazit téma - Hadí síla - probuzení - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Hadí síla - probuzení
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Hadí síla - probuzení
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 5:25 pm    Předmět: Citovat

okenko napsal:
Cítím větu Šamana :já už vím - já už jsem si namlel, já už to zkusil, proto vím, že tudy moje cesta nevede. Nevnímám nějaké ego, jen sdílení. Nepřenositelnost zkušeností. Tak vnímám já příspěvek Šamana, pletu se? Přeji hezký víkend, m.


Okénko,
co je psáno, je psáno. Jestli je to domyšleno, podloženo, nebo není, to už je věc další. Smile

Kdybych si snad myslela, že Šaman je jakýsi hloupý egocentrik, nepsala bych, prostě by nebyl důvod.

Faktem ovšem zůstává, že naše nevědomost=ego a taky to, že zkušenost je nepřenosná.
Proto je tedy možné někdy poukázat na to, co nám brání v konkrétním pochopení.

Vnímám tedy Šamana podobně, jako ty, Okénko, co myslíš? Wink

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Mirek
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 5.8. 2002
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 6:45 pm    Předmět: Citovat

Citace:
Co je vlastně věk člověka? Jeho věk fyzického těla, nebo součet jeho
minulých životů (kde se kolikrát nehnul z místa) nebo součet životů,
kdy dosáhl osvícení??? Je spousta bytostí, která si svou duši rozdělila
na hodně inkarnací současně. Je pak věk součet i těhle částí???

Myslim, ze tak to neni. Je obtížné porovnávat věk duše a stáří(stupeň vývoje) těla - tedy nástroje který jsme dostali zapůjčený pro tuhle misi.

Duchovno nelze měřit počtem absolvovaných stupňů zasvěcení nebo součtem hmotnosti vah jednotlivých seminářů Smile.
Ale už malého človíčka můžeme vést k tomu aby přemýšlel a hledal a respektoval okolí. A k tomu nepotřebuje žádné zasvěcení, ani u mámy v bříšku.
Duchovní člověk nemusí být (alespoň si to myslím) nutně léčitelem nebo jogínem.
Když se ukáže, že jeho cesta vede k práci s energiemi, pak má smysl zasvěcovat. Ale až bude fyzické tělo připravené. Nevím kdy to je, ale uvědomte si, jak to mává s některými dospělými, kteří mají vývin těla už ukončený (i když pravda v některém případě už to je na sestupné cestě Sad ).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: so listopad 10, 2007 9:56 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.Nebylo tam ego pouze vlastní poznání.Člověk,když několikrát za život zemře může mluvit o smrti.Máte pravdu.Energie nikdy nevypovídá o tom jak jsme duchovní a nebo daleko.Jedině skutky,co jsme vykonali,co jme řekli a jak se zachovali mluví o nás.Taky se vrátím k minulému tématu.Mluvil jsem o karmě.Já to vnímám stejně jako nový rok.Člověk si před koncem roku něco naplánuje,pak si dá předsevzetí co v tomto roce udělá,co se naučí a komu pomůže.Pak prožije celý rok a buď zapomene a nebo si splní své předsevzetí,ale pouze on a ne osud určí co splní z předsevzetí,co udělá a co se stane.Někdo za rok dostuduje,udělá státnici,provdá se a porodí dítě,stačí ještě pohřbít rodiče a vydá knihu anegnot,Jiný si napíše seznam o třech stránkách a za celý rok nezmněnil ani místo ani dobu svých zvyků a návyků.Jeho leden,únor,březen...prosinec už je po několikáté stejný jako by ty mněsíce bral přes kopírák.A stejné je to i s karmou.Před narozením si dám plány do nového života.Za život se stačím oženit,přivést na svět potomky,složit státnici....... a jiný si stále prožívá to svoje a nic nemění a neučí se.Na konci života,roku,bilancujeme a teprve na konci jsme dovršili tu svou karmu života,teprve na konci roku mohu bilancovat,jak jsem ten rok prožil.Ano,s něčím se už rodíme.My jen my sami jsme si to napsali co chceme zažít a jen my sami si za to neseme vinu.Jen já rozhoduji,jestli se dám na křižovatce vlevo,nebo půjdu na červenou.Je to hodně zjednodušené, ale strašně jednoduché je i pak vinit ostatní a čekat, že jen ostatní nám pomůžou.To mohu očekávat,že nám ostatní pomůžou jen v tom případě,že jsem si to vybral před narozením a tím někomu strašně z lásky pomůžu naučit se starat o druhé,o bezmocné a já budu ten na vozíku.Já budu ta přítěž.Ale kdo komu činí dobrodiní.Z tohoto pohledu to je úplně jinak,než nás učí západní civilizace.Píšu jen svoje nazírání na karmu,moji zkušenost z minulých životů.Chci aby si nováčci uvědomily že né Bůh a nebo anděl za mne rozhodne.Zodpovědnost je v našich rukách.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: so listopad 10, 2007 10:46 pm    Předmět: AHOJ Citovat

Pěkný zamyšlení, Šamane.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
vlada
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.7. 2002
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: ne listopad 11, 2007 10:19 am    Předmět: Citovat

Šamane souhlasím Very Happy Vše je v našich rukách....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: po listopad 12, 2007 9:50 am    Předmět: Citovat

Práce s energií.... Přemýšlel jsem o tom, co duchovního - tím, že se učíme pracovat s energií - se můžeme naučit.
Určitě pokoře, to na prvním místě. Víře - když si začneme uvědomovat, že ne naše vůle, ale Jeho, je tou rozhodující silou. Když dosáhneme určité úrovně, tak se - řekl bych zákonitě - stane něco, co nám trochu srazí hřebínek, abychom se vrátili do té pokory. Dál už to jde dobře jen a jen s tou vírou (když píšu o víře, nemám na mysli církevnictví!).
Rozhodně se učíme svět přijímat - méně manipulovat, více milovat....
Tím vším chci říci, že by nebylo dobré stavět proti sobě na jedné straně duchovní růst a na druhé straně rozvíjení schopností pracovat s energií.
Jen by se nám to nemělo smíchat dohromady. Jedno podporuje druhé, ale nemůže být jedno druhým nahraženo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: po prosinec 17, 2007 9:52 pm    Předmět: Citovat

Miwo,
pokud se chceš s námi podělit, můžeš napsat, jak to vypadá s tvou dcerou? Sice jen kratičký čas jsme se tu dotkli jejího příběhu, ale přesto si na ni občas vzpomenu.

Dáša
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
miwa
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 8.7. 2005
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: pá prosinec 21, 2007 9:58 am    Předmět: Citovat

Ahoj všem. Ozývám se po delší době. S dcerou je to pořád stejné, psychiatrie, pan Jarkovský z Diabasis, žádné pokroky. Pořád jen léky, výčitky a zoufalství. Nic s tím nedělá, podléhá tomu. Její manžel tím vším též trpí, vozí ji na všechny možné terapie. Tak Vás všechny moc prosím kdo můžete, pomodlete se za ně. Ať vydrží, zvládnou to oba. Je to těžká zkouška. V létě měli nádhernou svatbu, plánovali budoucnost, dcera dodělávala školu a teď toto.
Dášo, Tobě jsem před pár dny psala na soukr. mail, dostala jsi jej? Dcera by určitě byla ráda, kdybyste si mohly napsat. Dala jsem jí číst Tvé zkušenosti, má k tobě důvěru. Děkuji Ti za účast.
Určitě napíši jak všechno pokračuje. Přeji Vám všem nádherné vánoce, hodně štěstí, lásky, klid a pohodu!
Mirka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: pá prosinec 21, 2007 4:14 pm    Předmět: Citovat

Mirko,
nic jsem od tebe nedostala Shocked . Zkus : madas zavináč centrum.cz nebo
dasa.lib zavináč seznam.cz.
Tvá důvěra mě těší, ale nevím, jestli bych dokázala pomoci. Nemám praktické zkušenosti a nejsem žádný terapeut. Určitě si ale můžeme popovídat.
Přeji mír v duši celé tvé rodině.
D.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: pá prosinec 21, 2007 11:25 pm    Předmět: Citovat

Mirko,

chtěl jsem se zeptat, zda jste byly už za Karlem? Ten by jí určitě mohl pomoci.

Ještě jsem neslyšel, že by na psychiatrii někoho vyléčili. Ale třeba mají nové metody, kdo ví?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Marteen
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 12.5. 2007
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: čt prosinec 27, 2007 9:00 pm    Předmět: nejvíce duchovní Citovat

Přeju pěkný večer, když tak tuto diskuzi čtu, nelze si nevšimnout základního problému, který si dcera řeší "touha být nejvíce duchovní"... co to je být "nejvíce duchovní", kdo to dokáže posoudit? Věřím, že tato lekce jí pomůže k tomu, aby pochopila, že stačí být člověkem a sám sebou, že je fajn stát nohama na Zemi a milovat život právě tady a teď... Právě ta bezmocnost, do které se dostala, jí může pomoct pochopit, že "život nemůže ovládat", ale že jej pouze může žít a opět je to o tom, o čem mluví Damao: "život v pokoře". Je to její lekce. Držím pěsti, aby se brzy uzdravila a došla brzy k poznání, které jí tato lekce má přinést. Pokoru. Přeju krásný večer.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Marteen
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 12.5. 2007
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: čt prosinec 27, 2007 9:05 pm    Předmět: vztah matka-dcera Citovat

Rovněž mne ještě zaujalo, že tyto "zasvěcovací maratony" podniká matka s dcerou. Otázka zní: komu chcete dokázat, že jste "nejvíce duchovní"? je to někdo v rodině? kde se vzala ta potřeba? s kým dcera soutěží a co se snaží dokázat? jen mě to tak napadlo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
miwa
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 8.7. 2005
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: so prosinec 29, 2007 9:36 pm    Předmět: Citovat

Hezký den všem. Odpovídám Ti Marteene na otázku proč jsme absolvovaly s dcerou všechna ta zasvěcení. Nazval jsi to správně, byl to zasvěcovací maratón, ale není to nic neobvyklého, hodně lidí absolvuje zasvěcení v poměrně krátké době.
K reiki mne vlastně přivedla dcera, která jej absolvovala někdy přede dvěmi lety. Zaujalo mne to, tak jsem šla do toho též. Vždy jsme se zajímaly o duchovno takže jsme reki pojaly jako svou cestu a doufaly jsme, že se nám urychlí duchovní vývoj. Zaujalo nás to a postupně jsme absolvovaly další druhy energií. Byly dálkově a za velice přijatelnou cenu. Když se podíváš na stránky naší mistrové tak to vše vypadá velice snadné a lákavé. A také jsme byly ubezpečeny, že je vše pod kontrolou a nic se nemůže stát. Já sama osobně žádné problémy nemám, ale u dcery to vyvolalo psychospirituální krizi.
Dnes už víme, že to asi tak mělo být. Dostaly jsme hodně nabídek pomoci. Přišla mi informace a nezávisle mi to i několik lidí potrvrdilo, že se do toho nemá zasahovat a má to dceru něco naučit. Takže je teď pro ni nejlepší být v klidu, vše přijmout s pokorou.
Určitě napíši jak to s ní vypadá a děkuji za účast. Mirka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Marteen
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 12.5. 2007
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: út leden 01, 2008 8:43 pm    Předmět: hodně síly Citovat

Přeju hodně trpělivosti. V případě psychospirituální krize je to podle mého názoru skutečně o trpělivosti, silné ego při ní velmi trpí, ale díky krizi většinou získá mnohem víc (ač si to člověk dokáže uvědomit až časem). Snad ta temná noc duše nebude trvat příliš dlouho. ...Dobré by asi pro Vás osobně jako maminku mohly být knížky od Stanislava Grofa, kde můžete lépe celý tento proces pochopit, i když možná že už to všechno znáte. Dceři bych doporučila časem EFT (pro zpracování traumat, které v krizi prožila či prožívá) a naučit se rovněž "the work od Katie Byron" - což jí může pomoct se vrátit do "reality", mohu-li tak svět kolem nás nazvat. Přeju hodně trpělivosti a pěkný večer.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
trinity
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 29.4. 2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: út duben 29, 2008 3:54 pm    Předmět: Citovat

miwa napsal:
Děkuji všem za radu, Tobě jsem Vlado zaslala soukr. mail. Ráda dceři sdělím Vaše názory a rady. Mamko, máš pravdu, je třeba zveřejnit jméno mistrové. Je to Eva Melzerová. Sama o problému ví a pokouší se to čistit, ale nejde to. Poprosily jsme o pomoc našeho dřívějšího učitele, který nás zasvěcoval do 1. a 2. stupně Reiki a ten si Evu zavolal a za pomoci dalšího jasnovidného pána objevili o co vlastně jde. Jde především o působení původního mistra Evy, který dělal černou magii a zřejmě takto škodí. Na mne naštěstí nic nešlo, měla jsem silnou mentální ochranu a přesto jsem poprosila našeho původního učitele o nové zasvěcení do 3. stupně, vyčistil mi vše od Evy a nyní procházím dosti silným očistným procesem. U dcery nic bohužel nešlo, má silně poškozenou auru a jakékoliv působení mistrovskou energií jí působí potíže a bolesti, bylo nám i řečeno, že by se hadí síla mohla zablokovat a dcera ochrnout.
Takže tímto všechny varuji, dávejte si pozor na ty, od kterých získáváte zasvěcení, též radím nepospíchat s jednotlivými stupni. My s dcerou jsme v krátké době absolvovaly 3. stupeň USUI, do toho kundalini reiki a Karunu Ki.
Mamko, za dceru prosím všechny svaté, poprosila jsem i faráře, který dceru v létě oddával, i když nejsem klasicky věřící člověk. Bylo nám od lidí co do toho vidí, řečeno, že dceři zachránila život svátost manželství.
Dle mého názoru Eva pracuje s astrálními bytostmi, které tvrdí, že jsou z duchovního světa a takto škodí. Mirka.



DIKY ZE JSI NAPSALA JMENO, BOHUZEL I JA PROSLA ZASVECOVANIM U EVI, A JAK RIKAS ...MAM PROBLEMY S OVLADANIM SIL..SICE SE MI DARI TO POSTUPNE KAUCOVAT, ALE JDE TO DOST TEZKO ...MALO SPIM, MAM HLUBOKE SMUTKY A NEKDY I FYZICKE BOLESTI, TED MAM 3 TYDNY TIK V OKU A JE TO NEPRIJEMNE, NEVIM JAK S TIM DAL NALOZIT..EVE JSEM PSALA ,BYLA SICE VZDY OCHOTNA..ALE TED SE ODMLCELA....POSLEDNI DNY MAM NAVAL HNEVU Twisted Evil JE TO SILENY...MAM R I.II. KUNDALINI MISTR A Booster 3...MUSIM SE PRIZNAT ZE MOJE DUSE A INTUICE ME VAROVALA..Sad
NEVIM,JAK TO BUDU ZVLADAT...ALE DIKY ZE JSEM NASLA TENTO WEB!!!! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 5 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund