Fórum - Zobrazit téma - Hadí síla - probuzení - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Hadí síla - probuzení
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Hadí síla - probuzení
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
gzam
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 16.5. 2007
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2007 11:35 am    Předmět: Citovat

Miwa , szkus zajít na stránky www.diabasis.cz je to občanské sdružení které se zabývá poradenstvím v psychospirituální krizi,patrně jinak než v Bohnicích.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2007 11:38 am    Předmět: x Citovat

vlada: ano, spasitelský syndrom je dost závažná diagnoza.
Ale máš pravdu, taky jsem nad tím už dřív přemýšlela, jak mě nedostatek peněz uchránil před lítáním po všech možných a nemožných akcích
a spoustě hloupostí z toho plynoucích. Dneska už si pořádně vybírám kam jet a hlavně s jakým organizátorem.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2007 2:14 pm    Předmět: Citovat

Lidi já to nechápu, Kundalíní reiki Vám probudí Kundaliní šakti?Nebo je to jen spíš návod a cíl toho je vzestup oné síly?

Vy mi nechcete odpovědět

Filio Question Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2007 3:34 pm    Předmět: Citovat

Mám báječnou kamarádku a jsem za ni vděčná. Před 14 dny jsem po semináři dostala Dikšu (nebo jak se to píše). Vnímala jsem ji jako silnou čistou energii. Dnes jsme spolu hovořily a já se jí ptám, prosím Tě, ty jsi terapeutka, co to dělá ta ´´kundalini´´ , že se lidé dostávají až jinam? Její odpověď mi přišla tak přesná, že se o ní s Vámi podělím. ´´Nerada podporuji mladé lidi v příliš esoterických a duchovních činnostech, snažím se, aby měli zajímavou práci, vztah, rodinu. Oni totiž jinak snadno uletí a neuzemní se. ´´
Tak mi to seplo, že čas je velká veličina a asi bych v mládí neunesla to, co si dneska vytáhnu k přepracování. Díky své přítelce a díky Vám, že mi to sedlo. Objímá m.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2007 5:05 pm    Předmět: Citovat

Okénko, vždyť tyto věci jsou přece tak individuální. To přece nejde takhle paušalizovat. Duchovní probuzení a rozvíjení se je ten největší dar a požehnání, jakého se člověku může v životě dostat. A ne každý potřebuje mít v každé inkarnaci kariéru, děti a rodinu. Kromě toho, duchovní probuzení nutně neznamená, že člověk ulítává. I duchovní práce na sobě může být vyvážená s pozemským životem a výborně ho podporovat. A je asi daleko obtížnější začínat na sobě systematicky pracovat v pozdějším věku, kdy člověk je již tak hluboko zabředlý ve svých pohodlných vyjetých kolejích. Setkal jsem se z názory duchovních učitelů - nezávisle na sobě, že ideální věk k tomu, aby se člověk začal vědomě duchovně rozvíjet, je 10 let. A to seplo zase mně.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
miwa
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 8.7. 2005
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2007 5:31 pm    Předmět: Citovat

Hezký den všem a díky za Vaše názory. Mia je už v péči pana Jarkovského z centra Diabasis, dnes za ní dojel do Bohnic a je domluveno, že jí pomůže. Zatím podrobnosti neznám, dám Vám vědět jak to všechno probíhá.
Ještě k tobě Filio. Kundalini reiki a nejen to u mé dcery skutečně vzbudilo Kundalini, i když nám původně bylo mistrovou řečeno, že je to skutečně bezpečné. Já jsem toho názoru, že v tom hrálo roli, že si moje dcera přála vždy být co nejvíce duchovní, meditovala, brala homeopatika, absolvovala v krátké době všechna možná zasvěcení a tak Vesmír vyslyšel její přání a dostala to. Vždyť všichni víme, že každé přání a myšlenka se jednou zhmotní. Jen dcera netušila, že to bude tak bolestný proces, pevně však věřím, že to bude k jejímu dobru.
Další otázkou je, zda zasvěcení byla v pořádku ze strany mistrové, poškození aury apod. Já sama jsem si uvědomila, že když jsem absolvovala zasvěcení do kundalini reiki, tak jsem se vždy předtím modlila a prosila o ochranu bytosti Světla, takže se na mě nic negativního zřejmě nepřeneslo a ustála jsem ve zdraví 9 stupňů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2007 5:32 pm    Předmět: Citovat

Sunnyi jsem dva, jsme dva!Podle mě, když je člověk již tak vyvynutý aby chápal určité věci, je připraven k duchovnímu výcviku!

Filio
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2007 5:53 pm    Předmět: Citovat

miwa napsal:

Další otázkou je, zda zasvěcení byla v pořádku ze strany mistrové, poškození aury apod. Já sama jsem si uvědomila, že když jsem absolvovala zasvěcení do kundalini reiki, tak jsem se vždy předtím modlila a prosila o ochranu bytosti Světla, takže se na mě nic negativního zřejmě nepřeneslo a ustála jsem ve zdraví 9 stupňů.


Je vidět že máš ke své mistrové velkou důvěru.....zajímalo by mě proč sis nenašla jinou, když ses musela tolikráte modlit aby ti něco neudělal špatnýho.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2007 7:19 pm    Předmět: Citovat

Teď nejspíš píchnu do vosího hnízda, ale přesto...
Slyšela jsem z více zdrojů, že intenzivní věnování se práci s energiemi, je pro mladý organizmus dost nebezpečné. Dokonce jeden léčitel tvrdí, že věková hranice je kolem 30 let. Do té doby hrozí u mladého organizmu něco jako "spálení" nervových (nebo energetických ?) drah. Může se stát, že takový člověk zkončí v blázinci a nikdo mu nepomůže. Uváděl dokonce dost tragický příklad. A to, podle mne, není smyslem duchovního růstu.

Existují lidé, kteří nepotřebují žádná zasvěcení, žádné kurzy, prostě se s těmito schopnostmi narodí nebo se všemu otevřou bez cizího přičinění.
Ti nemají problém a nehrozí žádné nebezpečí. U ostatních se musí postupovat pomalu a opatrně dávkovat.

Myslím si, že tohle by právě měl vědět mistr, který zasvěcuje. Zvlášť když on sám to do člověka "tlačí" jedno za druhým, jak tu popisovala Miwa. Říkat, že ta dívka to sama chtěla, mi připadá hodně nezodpovědné a alibistické. Kdyby věděla, k čemu může dojít, tak by si to možná rozmyslela. Jenže ona to asi nevěděla ani její mistrová.....
Je málo Mistrů, kteří rozmlouvají někomu zasvěcení proto, že je např. moc brzy po předchozím. Proč taky, když penízky se točí a odpovědnost nepadá na mistra, nýbrž na zasvěcovaného. Nakonec ho ve většině případů ze srabu musí dostat někdo jiný, zodpovědnější.

Miwo, věřím, že teď už to s dcerou dopadne dobře. Udělala jsi maximum.
A že ses modlila před zasvěcením? Tvoje intuice ti to nejspíš dobře poradila Wink

mamka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2007 8:20 pm    Předmět: Citovat

mamka napsal:
Teď nejspíš píchnu do vosího hnízda...


Mamko, Smile, ano i ne........ víš asi pokud bych se na to díval z pohledu že duchovno je práce, při který se začne .tady a skončí .tam, tak bych i souhlasil.

Někde ve mě je jakýsi problém. Nerozlišuji na duchovno a neduchovno(materiálno)......nějak vnímám že život je celej duchovní, jen ho každej prožíváme méně či více vědomě, že každý znás prožívá svůj příběh poněkud z jiné ptačí perspektivy

Proč tedy říkat že duchovní práce je možná až od 30 roku života. Když přece už tu duchovní práci děláme(a je naší součástí) od prvého nádechu až po poslední....... a i tento pohled je velmi omezený

Já věřím tomu, že nežijeme jenom jeden život. Celá naše duše se sem chodí ohřát a učit, zkoumat sama sebe skrze NÁŠ ŽIVOT(jehož obsahem může být cokoliv a všechno co prožíváme).......

Proto mě evokuje slovo VYJASNĚNÍ a UČENÍ....... to o co tu jde není nějaká duchovní práce ve 3 hodiny odpoledne, nebo víkendový kurz rodiných konstelací. Pokud náš život i bez těchto duchovních seminářů prožívá a žije to co právě žije, může nás to vést také k vyjasnění, k učení a k určitému rozpomínání se na: KDO VLASTNĚ JSEM JÁ?

Myslím si že duchovní práce může vést k určitému povyšování se nad: všechny ty ubohé materialisty, co nejspíše skončí v pekle

Věřím tomu že všichni máme rovné šance dostat se "do nebe" i do "pekla". Lépe řečeno: Je na nás kam půjdeme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
vlada
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.7. 2002
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2007 9:00 pm    Předmět: Citovat

Zeto: Jak kdybys mi bral písmenka přímo z klávesnice Smile))

Vnímám úplně to samé. Žádné narození není začátkem cesty a žádná
smrt není její koncem. Je to neustálý vývoj, získávání zkušeností. Ať
těch dobrých nebo špatných. Kdo je ale kolikrát rozezná od sebe.
Jedno je druhé, druhé je první Smile))

To určování, kdy se věnovat duchovnu, je jak "Jedna bába povídala"...
Co je vlastně věk člověka? Jeho věk fyzického těla, nebo součet jeho
minulých životů (kde se kolikrát nehnul z místa) nebo součet životů,
kdy dosáhl osvícení??? Je spousta bytostí, která si svou duši rozdělila
na hodně inkarnací současně. Je pak věk součet i těhle částí???

V současné době se rodí hodně dětí, které mají v sobě spoustu schopností...
Je na nás, jim pomáhat, aby mohli učit oni nás...
A omezovat je věkem???
Je úplně jasné, že si sami vybírají, kam se narodit. Tak je velká odpovědnost na jejich rodičích...

Je tu i hodně lidí, kteří si na práce s enegiemi "vzpomínají..."


Naposledy upravil vlada dne st listopad 07, 2007 9:07 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
vlada
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.7. 2002
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2007 9:05 pm    Předmět: Citovat

Add spálení nervových drah ...

Všimněte si, kolik lidí tloustne a dělá všechno možné a ono nic... Je to právě proto, aby se pořádně obalily a jejich tělo bylo na příjem nových energií připravené...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2007 9:18 pm    Předmět: Citovat

vlada napsal:

V současné době se rodí hodně dětí, které mají v sobě spoustu schopností...
Je na nás, jim pomáhat, aby mohli učit oni nás...
A omezovat je věkem???
Je úplně jasné, že si sami vybírají, kam se narodit. Tak je velká odpovědnost na jejich rodičích...

Je tu i hodně lidí, kteří si na práce s enegiemi "vzpomínají..."


Vláďo, toho jsem se taky bál....... respektive jakmile někdo říká, jaké má schopnosti, tak se mi ježí chlupy......

Jde o to, že já věřím že schopnosti máme všichni, nejenom "Ti někteří"..... každej máme schopnost ať je jakákoliv......... ale jakmile někdo říká že má schopnosti (ve smyslu že umí něco nadpozemského, vysoce duchovního) tak mi to zavání egem.

A možná jsme si všichni rovni, a možná také ne, možná jsme jen kdo je, a to co je kolem je jen odraz mého já. (Já, všude kam se podívám Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2007 9:22 pm    Předmět: Citovat

zetíku, vlado,
já ale vůbec nepsala o duchovnu Shocked . Já psala o práci s energiemi. A v tom vnímám velký rozdíl.
V tom ostatním s vámi celkem souhlasím.

Vlado, chápu tvou poznámku o tloustnutí správně jako vtip?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2007 9:51 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.Já si myslím,že s karmou se nerodíme, ale tu si vytváříme svým životem a teprve smrtí si ji uzavřem.Taky si nemyslím, že dnes se rodí nějak vyjímečné děti.Už jsem to zde psal, že na začatku minulého století se četlo převážně nahlas, protože lidé když četli potichu tak nebyli schopni pochopit co čtou.Je normální,že se rodí děti vývojově dál než jsou rodiče.Pro ně je to normální jen mi v tom vydíme něco jiného.A máte pravdu,schopnosti nebo nadání jsou asi jen tři procenta a zbytek je naše vůle a odhodlání.Já třeba vím, že nic jsem nemněl vrozené a všechno jsem se naučil skrze zasvěcení a nebo meditace a tudíž je to normální, může to získat i jiný.Nic nenormálního.Když bude někdo studovat a dělat stejné věci jak Usui,tak taky dosáhne zasvěcení stejným způsobem jak on.Ale musí mít jeho vytrvalost.Pochopte vše je normální,není černé energie je jenom to co chceme aby bylo.Bůh stvořil pouze energii života tak proč si vymýšlíme ještě další dělení a podskupiny atd.Nebude mi snad někdo tvrdit, že vesmír není živý a že se nevyvíjí.Všichni jsme stvořeni stejnou energii a ona má buď vyšší nebo nižší vibrace ale kde je černá energie a nebo magie.Když mi nechutná lidské maso tak přece nebudu nenávidět kanibali.To bych byl horší než oni,protože oni mně mají rádi,hlavně prsíčka si pochvalují.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 3 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund