Fórum - Zobrazit téma - Problémy s krčními mandlemi - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Problémy s krčními mandlemi
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Problémy s krčními mandlemi
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ameria
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.11. 2005
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: st říjen 24, 2007 9:02 pm    Předmět: Problémy s krčními mandlemi Citovat

Dobrý večer,
chtěla bych se s vámi poradit ohledně mého problému s chronickým zánětem krčních mandlí. Nepomáhá imunologucká léčba a reálně mi hrozí v lednu vytrhnutí mandlí. Nechci své tělo zatěžovat další operací a narkózou, protože jsem jednu náročnější operaci před 2 měsíci prodělala. Crying or Very sad Chtěla bych zkusit nějaké alternativní metody léčby. Již jsem si koupila homeopatika proti zánětu. Můžete mi prosím doporučit něco jiného? Je tady někdo, kdo má podobné zkušenosti? Jaká by mohla být příčina takového problému? Někdo mi řekl, že jsem vyřkla špatná nebo zraňující slova, a proto tento problém. Pokud se tak stalo, i když si na to nepamatuji, je nějaká možnost, jak z toho ven??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: st říjen 24, 2007 11:44 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.Příčin bude vícero.Může to být taky následek minulých životů a nebo jsi něco udělala teď.Ale prosba o radu.Doporučuji:najít si na internetu homeopata, který dělá detoxikaci podle MuDr.Jonáše.Aby byl z tvého okolí.Najdi si jich několik,protože mají dlouhé objednací lhůty a vyber si toho, kdo bude mít nejkratší dobu objednání.Nedělám reklamu.Oni používají elek. měřící přístroj a detekují ti v organizmu plísně,viry,bacily,záněty... a dostaneš k tomu zároveň cílená homeopatika MuDr.Jonáše.Jeho homeopatika a výzkum byl největší přínos České Republiky při vstupu do Evropské unie.Třeba jen jeho homeopatikum na alergie je unikát.Jedno homeopatikum a jen já jsem zbavil alergie již dost lidí(potvrzeno následnou kontrolou u alergologů).Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: čt říjen 25, 2007 12:43 am    Předmět: Re: Problémy s krčními mandlemi Citovat

Ameria napsal:
Chtěla bych zkusit nějaké alternativní metody léčby. Již jsem si koupila homeopatika proti zánětu. Můžete mi prosím doporučit něco jiného? Je tady někdo, kdo má podobné zkušenosti? Jaká by mohla být příčina takového problému? Někdo mi řekl, že jsem vyřkla špatná nebo zraňující slova, a proto tento problém. Pokud se tak stalo, i když si na to nepamatuji, je nějaká možnost, jak z toho ven??

Ptej se, co Ti uvízlo v krku, ne co jsi vyslovila.
Skutečně zanesení mandlí je důsledkem znečištění - a to může vzniknout jídlem i pitím (hodně nabíhají mandle po uzeninách), nebo může jít o znečištění v tom smyslu, že nedokážeme ze sebe dostat slova, která bychom ze sebe dostat chtěli - třeba abychom někomu neublížili.... Jenže - nesmíme dovolit, aby se tahle energie nebo dokonce agresivita obrátila proti nám!
Jak si tohle zvládnout duchovně je otázka čistě pro Tebe. Jak si pomoci alternativně? Homeopatika bych nasadil až po zjištění, co je třeba ovlivnit (např. EAV metodou). Určitě bych pil až 3x denně odvar z šalvěje a pokud nemáš teplotu, tak doporučuji bylinkovou očistnou koupel - odvar z dubové kůry, přesličky a květu černého bezu plus přidat do hrnce dvě rozkrájené cibule i se slupkou a jednu hlávku česneku rozřezaného na plátky i se slupkami.
Určitě bych věnoval pozornost lymfatickému čištění těla, jeho podpoře. Dlouhodobě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: čt říjen 25, 2007 7:58 am    Předmět: x Citovat

Exclamation Homeopatie není alopatie v šetrnějším balení Exclamation

Mám pocit, že tohle je velmi rozšířený omyl. Ano, je tu francouzská škola,
která postupuje hlavně podle diagnozy, ale i oni už dneska jdou mnohem dál za tenhle postup.

Koupit si homeopatika na opakující se zánět je vyhození peněz z okna.
Na AKUTNÍ problém jsou volně prodejné a dobře vybrané homeopatikum výborné (např. osccilococcinum- snad jsem to napsala správně
na počínající chřipu - princip těchto léků je: použijí se vybrané symptomy různých typů chřipky, tudíž je velká pravděpodobnost, že zasáhnou právě ty, kterými trpíte, nemůžou škodit, ale můžou dobře pomoct). Ale pokud už je něco opakovaně nebo delší dobu, pak se nejedná o akutní záležitost!!!

Chronickou zaležitost nevyléčíš jednorázovou dávkou homeopatika podle diagnozy. Tak to nefunguje. Je potřeba hlubšího pohledu.
Je potřeba navštívit homeopata, který se věnuje klasické homeopatii a ten ti vybere ten správný lék - kritérií podle kterých to bude dělat je hodně!!!!
Jonášovic metoda je založena na měření podle EAV a postupné, snad celoživotní neustálé čištění organismu od nashromážděných škodlivin.
Dobrý, taky se musí počítat, že to nebude do týdne či měsíce!!!

Klasická homeopatie jde po příčinách problému. Takže bere člověka jako celek, tudíž na stejný problém (bolesti v krku) může dostat 10 lidí každý jiný lék. Ve hře je totiž všechno: co a jak bolí (i vzhled mandlí a bolest se může u těch 10 lidí lišit - někdo má čepy, někdo nemůže polykat, někomu dělá dobře teplo, někomu naopak problémy zhoršuje, jiný má víc problémy ráno, druhý nemůže dýchat v noci atd.), jaký člověk je, jak žije, co ho trápí - to hlavně. Určení léku probíhá formou rozhovoru, hodně se v tomto procesu projevuje osobnost klienta i homeopata.

Je i spousta dalších možností, jako je čínská medicína a další, záleží
na tom co ti nejvíc vyhovuje. Ale musím tě upozornit, že klasická homeopatie je delší proces, vyžadující spoluúčast klienta, nic za něj nevyřeší, jen upozorní na problémy, rozhýbe je a podpoří síly k jejich řešení, životní vitalitu.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Ameria
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.11. 2005
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: so listopad 24, 2007 6:48 pm    Předmět: Citovat

Neznáte nějakého dobrého homeopata se Severní Moravy? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: so listopad 24, 2007 7:08 pm    Předmět: Citovat

Já vím, že na problémy s mandlemi je vyborná léčba semeny. Vezmete semeno které koresponduje s mandlei a přiložíte ho na příslušný bod na těle(mandle jsou na ruce). Třeba semínko z marihuany je vynikající!

Filio
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: so listopad 24, 2007 9:47 pm    Předmět: Citovat

Filio,
koukla jsem na to:

http://www.alman.cz/cze/detail/?&gid=018388

a připadá mi to jako taková pěkná příležitost, jak by bylo možno jakoukoli případnou léčbu podpořit, doplnit. Udělat si s tím svoji vlastní zkušenost určitě neuškodí.

Tak díky za tenhle typ. Idea Laughing
Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: so listopad 24, 2007 11:44 pm    Předmět: Citovat

J.Ale třeba úplně superj je kraniosakrální léčba. Jsou různé body po těle které souvisejí s něčím jiným. Je to ultrajemná masáž, pracujou hlavně s mozkomišním mokem a s jinými částmi těle které pulzují.

Filio
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: ne listopad 25, 2007 4:18 pm    Předmět: x Citovat

Např. tady momentálně žije výborný anglický homeopat Peter Chapell. Teď si nemůžu vzpomenout, městečko se jmenuje Čeladná. Ale nevím, jestli tam má otevřenou praxi.
Nebo nejbližšího najdeš v seznamech, pak je dobrý si ho nejdřív omrknout osobně, jestli ti bude vyhovovat.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Ameria
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.11. 2005
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: ne listopad 25, 2007 5:02 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Např. tady momentálně žije výborný anglický homeopat Peter Chapell. Teď si nemůžu vzpomenout, městečko se jmenuje Čeladná. Ale nevím, jestli tam má otevřenou praxi.
Nebo nejbližšího najdeš v seznamech, pak je dobrý si ho nejdřív omrknout osobně, jestli ti bude vyhovovat.

šamanka


Díky, zkusím ho najít. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Ameria
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.11. 2005
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: po listopad 26, 2007 7:53 pm    Předmět: Citovat

Tak Peter už nejspíš píše jen svoje knihy a nevěnuje se osobním konzultacím. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: út listopad 27, 2007 7:24 am    Předmět: x Citovat

Aha a ještě jezdí léčit do Afriky (když na to sežene peníze, má tam opravdu zajímavé projekty léčení AIDS apod.) nebo má svoje další léčitelské projekty. Je to člověk se zvláštním talentem. No nic.
Určitě najdeš někoho dalšího, přeptám se ti o víkendu lidí z tvé strany, koho by mohli doporučit, já znám spíš tady z jihu.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: út listopad 27, 2007 11:02 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.Už jsem to tady psal a taky šamanka,ale u nás je nejdál s homeopatií MUDr.JONÁŠ jím vyškolení léčitelé používající EAV přístroj.
Zatím jako jediný léčí všechny alergie(nebrat doslovně,potravinové když něco nemáš v těle tak to prostě nemáš,to nejde),čistí organizmus atd,ale hlavně dělá to pomocí přístroje cíleně.Nejdříve si tě pomocí přístroje vyšetří a pak od postupně odstraňuje letitou špínu Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: st listopad 28, 2007 8:03 am    Předmět: x Citovat

saman: sorry, ale jsi na velkém omylu. MUDr. Jonáš nedělá homeopatii a už vůbec ne klasickou.
Klasická homeopatie se nedělá měřením na přístrojích, ale je založena na úplně jiných principech. Za další: MUDr. Jonáš se věnuje čištění organismu a je v tom výborný. Ale mimochodem používá léčiva, která dokonce jsou označena jako potravinový doplněk (velmi slabé ředění, které neodpovídá homeopatické klasifikaci), tedy nedosahují ani úrovně běžně prodávaných homeopatik firmy Boiron. Nemyslím v kvalitě, ale účincích a použití.
Je to trochu o něčem jiném.
Klasická homeopatie je podobná více reiki, věnuje se člověku jako celku
a člověk nejde změřit na přístroji. Ve hře je celý životní styl, povaha, varianty problémů atd. Z deseti lidí, kteří přišli s bolavým kolenem, může každý odejít s jiným lékem.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: čt listopad 29, 2007 10:52 pm    Předmět: Citovat

Je to jedno,ale vzhledem k možným příštím pacientům bych uvedl pár faktů o MUDr.Jonášovi.Své první homeopatika si nechával ve velké míře dělat v Indii,sám to dodnes studuje a jeho objevy se promítli do nynějších preparátů.Jeho objev je zapouzdřená ložiska,on je jako první začal léčit, jeho objevem je,že většina nemocí psychických a fyzických způsobují toxiny v lidském těle a on měří reakci organismu na ten či onen toxin či vir nebo bacil.To jen ve zkratce,a taky nevím o žádném jiném,kdo dokáže léčit alergii.Jinak,potravinový doplněk se to musí jmenovat,jinak by se to nemohlo veřejně distribuovat,je tak nastavený zákon.Třeba vitamíny a minerály se podle tohoto zákona jmenují potravinové doplnky,kdyby to byl vitamínoví prostředek,tak tam je úplně jiný byrokratický schvalovací proces trvající několik let.A taky jeho ředění odpovídá standartům běžným pro ředění homeopatik zde v evropě.Je to decimální ředění.A je pravda,že neléčí tělo,ale pouze podporuje obranyschopnost těla se s nemocí vyrovnat.Léčí i deprese,což je trochu dál než jen léčba těla.Jen na ukázku,on už před deseti nebo patnácti lety,když mne zpovídal,věděl,že například tubera u prarodičů se přenáší energeticky i na mne a umněl posílit organizmus,aby to nepropuklo.Nechráním jeho,nepropaguji jeho,ale pro objektivnost těch,kterým může pomoci.Třeba boreliozu pomocí přístroje zjistil a příčinu objevil v pití nakaženého kozího mléka už před 11 lety a už tehdy boreliózu vyléčil pomocí 6 injekcí s homeopatikama bez návratu.Moje manželka tehdy marodila přes mněsíc,chodila do lázní a klasická medicína ji neumněla pomoci.Po první injekci nastoupila do práce a má dodnes klid.Teprve letos v létě skupina vědců přiznala možnost nákazi boreliózou z kozího mléka.Stojím si za tvrzením,že jeho výzkum byl největší přínost české republiky pro Evropskou unii.Taky ale netvrdím,že jen on dělá jedinou správnou homeopatii.Všude je hodně směrů,a vždy se tam najdou stejně dobré směry.Ale u jeho přístroje se dá vyloučit selhání lidského faktoru.A on sám je důkaz klasické homeopatie,jestli funguje či ne.Sám jako lékař ve svých asi necelých třicetipěti letech umíral v nemocnici na nemoc a dávali mu tři mněsíce.Dneska.když vidíte v časopise jeho fotografii,usmívá se na vás takový milý padesátník,ač mu už táhne na sedumdesátku,bezmála.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund