Fórum - Zobrazit téma - Reiki v bytě,místnosti - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Reiki v bytě,místnosti
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Reiki v bytě,místnosti
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: st listopad 14, 2007 12:59 pm    Předmět: Citovat

gzam
chápu sice, že tě některé chyby dráždí, ale většinou ty extrémní chyby jsou dílem dyslektiků. Už jsem si na to zvykla a naučila se to číst bez povytaženého obočí Very Happy . Byla by škoda, jen kvůli pravopisu přicházet o jejich příspěvky. Určitě jim na sebevědomí nepřidá, když jsou na chyby upozorňováni. Tady jim, bohužel nezbývá, než písemný projev, tak to tolerujme.

Naopak mne velice těší, že už dyslektiktici nekončí v pomocných školách, jak tomu bylo v našem dětství.

P.S.
Taky si občas dovolím nějakou hrubici Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
gzam
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 16.5. 2007
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: st listopad 14, 2007 2:42 pm    Předmět: Citovat

Máš pravdu Mamko ,chybu uděláme každý,já jen kdyby to náhodou byli i nedislektici.................:-)aby byli pozornějšíSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: st listopad 14, 2007 10:44 pm    Předmět: Citovat

Smile Šamanko, omlouvám se, podle celkového vyznění jsem se soutředila na komunikaci s průvodci při léčení a čištění a význam vizualizace a víry v to co dělám. Máš pravdu, část textu, když si to přečtu slovo po slově tak se to dá vysvětlit různě. ALe přesto z toho mám pocit, že Šaman to myslel tak, že je ten, kdo dává svolení k práci " těm nahoře"jen pouhou myšlenkou...a oni pracují bez jeho "dozoru a kontroly". Tj, nechává tomu volný průběh. Což je ale normální a žádoucí, když pracujeme s Reiki, nechávat tomu volný průběh. Je ale taky fakt, že další text už vyznívá trochu zvláštně. hmmm, no, Šamane, tak jak to autor myslel? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 6:38 am    Předmět: Citovat

Ahoj.Mám málo času.Víš šamonko,já vnímám cizí energie.Ať už jsou to duše zemřelých či průvodci.Když jejich pomoc potřebuji,tak stejně jako se ptáme mi jich,oni se ptají nás a já jim to dovolím a nebo nepotřebuji a poděkuji.Vždy děkuji i za špatné,říká se,že je lepší poděkovat desetkrát zbytečně než jednou nepoděkovat.Teda říká se to o omluvě ale i tak to platí.Pokoře se musíme učit celý život.Já jsem zatím dost velký dislektik,kdyby jsem si to pozorně nepřečetl,asi by ot vypdalo takto.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 11:49 am    Předmět: x Citovat

Ahojky šamane,
tak to je pro mě novinka, kterou jsem zatím v žádném mě známém systému neobjevila. Když se ptáme a žádáme my, to je běžné a normální, ale aby někdo něbo něco chodilo žádat nás o povolení? Chtěla bych si ještě upřesnit, jestli to dobře chápu: průvodci, duše a co já vím co všechno tě chodí žádat
o dovolení jestli můžou léčit, odejít nebo...?
Díky za odpověď

šamanka

PS: nejsem dyslektik a přesto dělám pravopisné chyby, zvláště v mě-mně, koncovkách minulého času atd. Je zajímavé, že na každém diskuzním webu, reakcích na články apod. je někdo, kdo to neustále sleduje a víc než nad obsahem koumá nad chybami. Jenže někteří jsme nenapravitelní...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 11:39 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.Rád tady diskutuji,protože mne to nutí k zamyšlení a přemýšlet o věcech pro mne běžných,který dělám automaticky.To se týká i toho dovolování.Mauglí v knize džunglí říká:Já i ty jsme z jedné krve. Nikdo a nic není výš nebo níž.Andělé mají pro nás fantastické schopnosti ale stejné fantastické schopnosti které nám závidějí máme i mi.Jsme si rovni.Je to jenom stav mysli.Já se jich ptám zda mi chtějí chtějí pomoci a i oni se nás musí ptát,zda chceme pomoci.Stejně i já se ptám paciente jestli mu můžu dát reiki.Ve všem musí být svoboda volby a oni ji ctí víc než mi,možná proto,že vidí o kousek dál do minulosti než my,ale nevidí daleko,to by byli Bůh a to nejsou.Já si stále nedokážu představit ten výbuch atomové energie,kdyby jsme dokázali využít kapacitu mozku ne jen z 15 až 20 procent,ale třeba z 60 nebo 90 procent.Při zvýšení výkonu mozku o 2 procenta už jsme jasnozřivý a údajně máme psychokinetickou schopnost,ale to je hypotetické území a tam nejsem doma.Tak proč si nevěřit, ale já neřeším jestli ano či ne,já řeším jak spolu prožívat a cítit oni neznají lásku a já bych jim ji chtěl dát asi tímhle měrem směřuji.Mne vadí ne to že mi třeba nepomůžou,ale že mi třeba ničíme elfům jejich svět,vodním nymfám jejich domov nevím dávám přenost přírodě před člověkem a tím že chci aby bylo vše v souladu a harmonii tak dávám všem stejné právo na život i na smrt.Všichni máme stejné vesmírné zákony platné pro všechny.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.11 sekund