Fórum - Zobrazit téma - Reiki v bytě,místnosti - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Reiki v bytě,místnosti
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Reiki v bytě,místnosti
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lilaa
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.9. 2007
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2007 5:37 pm    Předmět: Reiki v bytě,místnosti Citovat

Ahoj všem, chtěla bych se zeptat na váš názor ohledně použití reiki v místnosti nebo bytě. Co je lepší - nareikovat každou stěnu pokoje nebo stačí nakreslit symboly /mám reiki II/ doprostřed místnosti? Je v tom rozdíl?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
vlada
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.7. 2002
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2007 6:04 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Smile

Asi myslíš čištění místností?
Obvykle se radí namalovat silový symbol na všechny světové strany...
Můžeš si i představit místnost mezi svýma rukama...

Jde spíš o Tvůj pocit a řiď se Tím, co je pro Tebe lepší Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2007 8:50 pm    Předmět: Citovat

Nu, co jsem se dočetl v literatuře tak je lepší dát do prostřed místnosti symbol který zrovna potřebuješ, a po použití ho stáhnout.Z důvodu, mediálně citlivý lidé by se ve tvém pokoji nemusely cítit zrovna nejlíp Wink .Ale jeslti můžu doporučit, můžeš hodit prográmek na ionizování vzduchu ve Tvém pokoji, a na něj bublina která ho tam udrží Very Happy , supr věcička.Pak budeš mít pocit, že ti v pokoji bude foukat studený vítr, avšak slabě.Jestli by se ti to ze začatku nedařilo(necítila bys rozdíl) nezoufej!U těhle věcí platí čím vickrát to uděláš, tím to bude silnější.Např. já si pořád dělam vajíčka obrany, že se začínám bát Laughing , aby neboural zdi. Very Happy Ale je dobré si s tím hrát.Jestli ti můžuu dát takovou babskou radu, "Nikomu neříkej co děláš(tím myslým tyhle programy a pod.), mmohly by ti do tvé psyché implantovat blok a nic by ti nešlo Wink !"

Neřiď se řádem, řiď se svým srdcem!

Filio
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2007 11:47 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.Mne učili,do každého rohu místnosti nakreslit ZS a 3x vizualizovat a vyslovit mantru symbolu a ve středu místnosti nakonec namalovat dálkový symbol a třikrát vyzualizovat a říci mantru a pak si představit vír jak ze středu místnosti nahoru odsává vše negativní.Ale taky doporučuji poslouchat sám sebe, věřit si,a vědět,že bez mého výslovného svolení ke mně nikdo nesmí.Vy a jen vy rozhodujete na mentální úrovni kdo a co si k vám může přijít.V paraxi to znamená,že při léčbě pacientky přišel její průvodce( když posloucháš svou inuici tak to cítíš)a já jsem prostě mněl pocit,že ho nepotřebuji,tak jsem slušně ale důrazně řekl, že ho nepotřebuji,že teď tady jsem já ať odejde.Když potřebuji pomoc sám o ni požádám.Není to nezdvořilé a nebo vychloubačné.Mněl jsem ten pocit,řeklo mi to mé podvědomí, a člověk v životě nemá dělat kompromisi.Vždy se to vymstí.Po mněsící nebo dvou jsem dodatečně zjistil,že té dámně dělal průvodce černý anděl.Ona ho přijala.Jenže já neudělal kompromis a nic se nestalo.Hodně experimentuj s reiki a zažiješ mnoho nového a nepopsatelného.Pamutuj si,že jen dodržování návodů vede k ůspěchu.Jen mistr pozná co je potřeba spálit a co vytvořit nového.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2007 7:22 am    Předmět: x Citovat

Osobně používám jednoduchou metodu: vizualizuji si pokoj nebo dům, zmenším mezi dlaně a vyčistím. Rychlé a velmi účinné.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
lilaa
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.9. 2007
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: so listopad 10, 2007 3:35 pm    Předmět: Citovat

Šamanko,vyzkoušela jsem Tvůj návod, používám a je to super Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: po listopad 12, 2007 7:29 am    Předmět: x Citovat

Díky to jsem ráda. Dělám to takhle i s kytičkama, když mě přepere lenost jít na ně jednotlivě. Ale přiznávám, že v tomto případě mají kytky raději péči každá zvlášť. Asi jako lidi.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: po listopad 12, 2007 10:25 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.Až si to vyzkoušíte a naučíte,zkuste to rovnou bez berliček.Jak říká byble.Stačí jen pomyslet,uvěřit a vše dostanete.Pozor,ale je to o tom,abych věděl,že to funguje, a vůbec nepomyslil,že by to mohlo být jinak.Kdyby člověk dokázal se soustředit na jedinou myslenku,nezapochybovat o ní,nepomyslet na nic jiného a svou soustředěností ji okamžitě přivedl k životu bude spasen a stane se znovu součástí boha.Tak sylná je víra v to co dělám.Holky fakt mi to funguje,že já nemusím oni se mne ptají jestli můžou,teda já je cítím,oni nemájí sílu se mne na něco ptát, a stejné je to i s negativní energií.Když mi nevadí,tak ji toleruji,když mne někdo požádá,tak tam není.Je to jen o soustředění.Je to stejné,jako když se sprchujete,tak klidně můžete říct:Andělé vody,prosím vás,spláchněte se mne všechny energie které mi nepatří a které nepotřebuji.Pak si představte,jak z vás voda smývá vše co vám nepatří a odtéká to do kanálu.Nebi jak stojíte pod vodopádem a voda vše odplavuje.Nezapoměňte andělům vody poděkovat a třeba jim jako protihodnotu nabídnout reiki.Když nezapochybuješ,nic nepotřebuješ jen svou mysl.A nebo jako já to dělám,proč otravovat s takovou zbytečností anděli vody.Prostě vidím jak ta voda vše co mi nepatří odnáší pryč.Už chápete jak to myslím,vždyť je to ve vás,holky vy to umíte nejlépe,protože je to o vás,chápete.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: út listopad 13, 2007 7:44 am    Předmět: x Citovat

Moc nechápu jak to myslíš. Kdože se tě to ptá?
Protože jsem jen obyčejný člověk, když něco dělám, tak to prostě bez formy neumím. Tedy pokud chci něco dělat, musím to nějakým způsobem realizovat. Např. myšlenkou nebo jinou "mechanickou" formou. Možná by ses divil, ale rostlinky, zvířata i lidi mockrát víc ocení tu osobní formu, kdy se dějí věci i mimo posílání apod. Tedy ten osobní kontakt, věnování se.
A poděkování vůbec nepovažuju za zbytečnost, naopak. Kdo čemu nebo komu děkuje může být odlišné, ale určitá vděčnost a pokora je velmi užitečná.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: út listopad 13, 2007 8:11 pm    Předmět: Citovat

Šaman žádá své jemnohmotné průvodce, síly světla a Lásky a vyšší duchovní síly, jako např.duchovní mistry atd. Cítí je, tak ví že jsou.

Když se podíváte na duchovní zákony , tak si přečtěte zákon imaginace a víry. sou tu někde přepsány od LW a to velice dobře. Základem všeho je schopnost si něco představit a věřit, že to bude, pokud to je pro tebe dobré. Svoje omezení si děláme jen my sami. Takže pokud Šmana došel k řpesvědčení, že je zbytečné používat berličky, šetří čas Smile. Ví že to funguje a proto mu to funguje Wink Vřele doporučuji se nad tím zamyslet.

Ještě dodám jeden velice jednoduchý zákonn. Vše, čemu věnujeme pozornost, to roste. Taky to tu někde bylo. Záleží jen na to, na co se orientujeme.

Jen tak dál, Šamane Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: út listopad 13, 2007 10:58 pm    Předmět: Citovat

Jednou jsem si vyzkoušela takový malý fígl.
Měla jsem dojem (a celkem oprávněný), že náš dům potřebuje pořádně vyčistit a vyvětrat. Takže jsem si poctivě prošla všechny místnosti, otevřela okna a pomocí reiki "vytlačila" všechno svinstvo ven na slunce.
Potom jsem vytvořila stěnu kolem hranice našeho pozemku. Ta stěna je tvořena z materiálu, ve kterém jsou jen jemňoulinké otvory, kterými "hrubé" zlo nemůže proniknout. Čas od času tuhle stěnu překontroluji, jestli nemá trhliny.
Myslím, že to celkem funguje. Ano, je to tak,jak říká šaman - otázka vizualizace a toho, čemu věříme Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: st listopad 14, 2007 7:48 am    Předmět: x Citovat

Milá Renatko,
promiň, ale ptala jsem se šamana a moje otázka byla na něco trochu jiného.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
gzam
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 16.5. 2007
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: st listopad 14, 2007 11:38 am    Předmět: Citovat

Tohle je trochu z jiného soudku,nechci být prudérní,ale čtete si posobě přízpěvky?Myslím gramatika a tak.........y/i....nezahazujme co jsme se naučili.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: st listopad 14, 2007 11:54 am    Předmět: Citovat

Šamane, stejně jako Šamanka sem tě teď taky trochu nepochopila, koho přesně tím myslíš, chápu sice odpověď Renaty, ale myslím že by si odpověděl trochu jinak.

Gzame, já sem ze školy taky už nejaký ten pátek pryč a přiznám se že hrubky dělám určitě veliké, ale tady o to snad nejde, ne? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
lilaa
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.9. 2007
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: st listopad 14, 2007 12:53 pm    Předmět: Citovat

Já zas přikrývám náš dům bílou "plachtou". Většinou v případě, že má být silný vítr.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund