Fórum - Zobrazit téma - Metoda RUŠ a regresní terapie - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Metoda RUŠ a regresní terapie
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Metoda RUŠ a regresní terapie

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: ne říjen 14, 2007 10:59 pm    Předmět: Metoda RUŠ a regresní terapie Citovat

Moji milí,

Chtěl bych vám něco sdělit o metodě RUŠ, kterou jsem se teď naučil. Byl jsem v srpnu a minulý týden na dvou seminářích u Karla Nejedlého z Prahy. Je to výborný, čistý človíček, který dokáže vtipně o tom všem vyprávět a přitom i předat. Ta metoda RUŠ je jeho nová metoda, jak vlastně ty negace, které v sobě máme, co nejrychleji a hlavně jak přijmout. Byl jsem u něho nejdříve na semináři intuice, který mě velice nadchnul a tak jsem se rozhodl, že navštívím i jeho kurz regresní terapie s metodou RUŠ, se kterou se regresní terapie zkrátí na minimum oproti předtím.

Moje nechuť k regresní terapii, kterou jsem předtím měl, byla, že jsem si myslel, že je to hypnóza. U hypnózy vím, že otvírá násilím kanály, které by měly být zavřeny. Ne náhodou jsou zavřeny, neboť až přijde ten správný čas, tak se určitě každý doví, co se dovědět má. Pokud se otevřou násilím (hypnóza), ať už ze zvědavosti a nebo pro účely léčení, může to mít i dalekosáhlý dopad na psychiku dotyčného, ale samozřejmě to tak nemusí být u každého. Tato regresní terapie s metodou RUŠ, kterou vyučuje Karel, je založená na základech dianetiky (od zakladatele Scientologie v roce 1950 L. Ron Hubbard) a pracuje s klientem v hladině alfa při vědomí. Ten si pamatuje všechno a nedávají se mu žádné podprahové informace, jako je to u hypnózy. Při hypnóze si člověk nic nepamatujete, a většinou se mu to nahrává na pásek.

V mnoha ezoterických knihách se píše o přijmutí problému, ale už se nepopisuje jak. Nikdo to ani pořádně neví, jak přijmout nějakou negativitu v nás. Víme jen, že tyto negativní věci nás tady na Zemi učí, ne ty pozitivní. A každá negativní myšlenka a nebo negativní vzorec z naší rodiny, města, společnosti, vlasti a kontinentu nás to chtějí naučit. Učí nás to tím, že přitahují události, které si těmito negativními věcmi a vzorci přitahujeme. Je to zákon rezonance. Pak se nám děje, co se nám děje. Pokud ale víme, jak na to, pak můžeme tyto negativní věci přijmout a tím se od nich osvobodit. Víme pak sice, že je neustále ještě máme, ale už jim nedáváme energii, už nám nic "neříkají". A toto se naučíte u metody RUŠ.

Časem se i tyto pak ztratí, rozplynou se, neboť je už nemusíme znovu a znovu prožívat. Mějme pořád na paměti, že negativní přitahuje zase negativní. Pokud v sobě přijmeme to negativní, tedy opravdu přijmeme, přestává mít nad námi moc, a jak se píše v ezot. knihách: přijmuli jsme to negativní. Už se to nemusíme dál učit, už jsme to tím vyřešili. Jak jednoduché a snadné. S metodou RUŠ máme návod, jak se to dělá a jak je to úžasně jednoduché. (Mnozí říkají, když jim tento koncept předkládám, že to znají, že jsou to základy psychologie. Odpovídám jim: „Jasně, že to tak může být, ale proč to nepoužíváte, když to znáte?“ Je tu jen jediné vysvětlení, že totiž neví jak, protože si všichni možná myslí, že to je strašně složité, když jim to nejde...) Tím se opět pošoupneme o další krůček dál na naší cestě. Tím, jak se takto čistíme a uvolňujeme negativity v nás, začínáme vibrovat pořád výš a výš a zlepšuje se nám všechno od zdraví počínaje, přes vztahy s jinými lidmi a nejbližšími až po intuici.

Je to pochopitelné, neboť naše emocionální tělo se vyprazdňuje a vlastně se tím rozpouští náš filtr, přes který sledujeme náš svět a vytváříme si jím naši realitu. Naše podvědomí nás už pak nemusí "chránit" před tím světem tam venku – jak jinak než nemocemi. Pak i události se nám nastavují tak, že začínáme okolo sebe vytvářet realitu, kde je opravdová láska, radost, mír, štěstí a pochopení, protože to z nás samých začne vyzařovat a podle zákona rezonance: – to co vysíláme, se nám zase vrací zpátky.

Je to perfektní metoda, která se dá lehce předávat dál při našich denních kontaktech s klienty. Už to aplikuji při mých Bowenových masážích a ukazuji jim, jak si vlastně můžeme zlepšit zdraví sami, bez doktorů. Začínám to překládat a určitě tu v Německu budu nabízet regresní terapii s metodou RUŠ. Zájemci už jsou Smile

Je to metoda pro všechny lidi, ať už mají nějakou energii nebo ne. Vize Karla je, aby se co nejdříve dostala do osnov škol pro první třídy. Víte jaká by to byla pro ty všechny děti úleva, nežít to, co my a hned od začátku si vyčistit všechny vztahy a situace?! Kolik by bylo na naší překrásné planetě šťastnějších lidí... Je jasné, že to za nás nikdo neodmaká, do toho musíme sami samotinký. A tu je návod, jak na to.

Možná by se nad tím měli zamyslet učitelky/é, profesorky/ři a ti, kteří pracují se spoustou lidí. Čím víc a rychleji to ty lidi naučíme, tím dříve tu bude Zlatý věk. Je to pro každého z vás fantastická cesta zrychlení na vaší cestě vzestupu.

Pro Slovenské přátele:

Mluvil jsem s Karlem i o Slovensku a spoustě lidí, které tam znám. Říkal, že když bude zájem, přijel by vyučovat i na Slovensko. Metodu RUŠ vyučuje i víkendově. Podmínkou je, aby bylo alespoň 12 lidí a víc, to kvůli energii skupiny. Určitě si to nenechte ujít.

Mohu vám říct, že to byl s ním úžasný zážitek.

tady jsou jeho stránky:


www.karelnejedly.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lomikamen
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 4.8. 2008
Příspěvky: 89

PříspěvekZaslal: čt srpen 07, 2008 3:07 am    Předmět: Díky Citovat

Jak je to balzámek pro ouška, co jsi tady psal.
Regresení většinou obhajuji před poznámkami, asi takovými jaké máš na počátku sdělení ty, ale i regresení normálního vytáčeného charakteru je v pohodě při vědomí a to více než plném.
Mám radost z tvého názoru a z toho, že existuje ten pán, a co dělá.
Já jsem si regresení převzala a na sobě upravovala do silně účinné podoby také tak, že si myslím, že možná máme s tím pánem hodně společného.

Po regresení jsem šla dál, do přítomna a stvořila svoji techniku, kterou nyní úspěšně zkoušíme na skupině, se kterou se podporujeme navzájem ve filtrové očistě. Je nádherné, že jak schanellingujeme ty naše nádhery shora, používáme stejný slovník, ač tak na hony vzdáleni od sebe.

Toto prostě miluji. Dokonalé. Hlavně je na tom krásně vidět,
jak to crčí z jednoho zdroje.

I já mám stejný cíl, techniku už na škole. Děti tím rády dělají, mají to jako pohádky.
Tak stejnému cíli zdar.
A o tom všem jsi to řekl mooc krásně. Pohladil jsi mi duši, už můžu jít klidně spát.

S láskou až do důsledků jejího uskutečnění, se silou anděla Serafína,
MILUJI - JSEM Díky - Lomikámen
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.21 sekund