Fórum - Zobrazit téma - Velká prosba o pomoc - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Velká prosba o pomoc
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Velká prosba o pomoc
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: ne listopad 30, 2008 2:47 pm    Předmět: Citovat

Jago, nevím co tě přesvědčilo o tom že sem jako malé vzteklé děcko co chce všechno hned.... nic v tom smyslu sem nikdy nepsala, že bych něco chtěla hned, jen sem žádala o pomoc pro kamaráda, to je všechno. Nemám pocit že bych se ti zde měla nějak obhajovat ale přesto ti chci říct, že takovýhle přístup nemám, právěže opak je u mě pravdou, ale to je jedno, to neřeš...

Evičko, děkuju Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: po prosinec 01, 2008 8:28 pm    Předmět: Citovat

jago:

"Bathory je jako malé vzteklé děcko, co dupe, když hned nedostane, co si žádá. Mluví o lásce, ale nechápe ji, nejspíš si ji plete s touhou. Moc by jí pomohlo, kdyby si přečetla zmiňované Čtyři dohody. A což teprve, kdyby se je pokusila alespoň zlehka dodržovat...
Třeba hned tu třetí."

jago:

"Nenechme se zblbnout užitečnými idioty. Důležité jsou výsledky, ne lidské názory."

No, tak to vidíš Bathory. I na RW občas zabloudí nějaký idiot, který se do Tebe bude navážet, aniž Tě zná a myslí si, jak není užitečný. A pak skoro jedním dechem řekne, že nejsou důležité názory. Ještě se to tak naučit i žít, viď jago?

Normálně by mi nestál za odpověď, ale když už jste s Evou reagovaly...

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: po prosinec 01, 2008 8:36 pm    Předmět: Citovat

Ahoj BATHORY, neobhajuj se.Víš jak by jsi se mi líbila,kdyby jsi se vztekla a dupala kolem sebe.Já se strašně rád směju.Krásná představa, Báthory u stromečku a dupe a dupe Já to chci a chci.Vidíš jak je lehké se něčemu pousmát,stejně tak je lehké někomu se vysmát a nebo někoho pohanit.Proto znovu zdůraznuji,ty se nemusíš obhajovat za to,že máš vlastní názor.Stejně tak jaga,nebo baba j.. vidíš jak je lehké si z někoho utahovat.ALE PROČ TO DĚLAT?Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
jago
Nováček
Nováček


Registrace: 14.9. 2008
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: po prosinec 01, 2008 8:39 pm    Předmět: Citovat

Normálně by mi nestálo za to reagovat, ale když už jsi začal...

Odkud víš, že si myslím, že jsem užitečný? Není snad můj osobní postoj jasně patrný z toho druhého příspěvku? A jen tak mimochodem, nebylo to jedním dechem, to bych se udusil.

Typický příklad nedodržení třetí dohody. Jen jsem popsal svůj pocit z té diskuse a vida, co se nám tu urodilo. Děkuji vám, že jste mě nechtěně tak podpořili, nic lepšího se mi nemohlo stát. Ale to je jen můj nedůležitý názor, tak se nenechte rušit. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: po prosinec 01, 2008 8:53 pm    Předmět: Citovat

saman napsal:
Ahoj BATHORY, neobhajuj se.Víš jak by jsi se mi líbila,kdyby jsi se vztekla a dupala kolem sebe.Já se strašně rád směju.Krásná představa, Báthory u stromečku a dupe a dupe Já to chci a chci.Vidíš jak je lehké se něčemu pousmát,stejně tak je lehké někomu se vysmát a nebo někoho pohanit.Proto znovu zdůraznuji,ty se nemusíš obhajovat za to,že máš vlastní názor.Stejně tak jaga,nebo baba j.. vidíš jak je lehké si z někoho utahovat.ALE PROČ TO DĚLAT?Šaman


Very Happy Very Happy Very Happy jo jo, ale když já už se ani rozčilovat neumím Very Happy
Teď si mi ale vnuknul myšlenku, jestli mi Ježíšek nedonese pěkné dárečky, že bych si konečně zadupala??!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Sunny, no jo, co naděláme Very Happy
taky sem přemýšlela, jestli vůbec reagovat, ale tak aspoň ze slušnosti... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Houbik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.7. 2008
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: út prosinec 02, 2008 8:18 am    Předmět: Citovat

Jéé, tady se konečně něco dějéé
Potřebovalo to trošku vzrušení do poklidných vod
Krásné je, že si nakonec každý najde to, co si najít má.

Brzy naviděnou, Bátorísku


Houbik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: út prosinec 02, 2008 9:47 am    Předmět: Citovat

Houbiku, taky se těším, jen doufám že tam dorazím... vůbec nevím jak a pořádně ani kam Very Happy Very Happy já a cestování po Brně Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.20 sekund