Fórum - Zobrazit téma - Velká prosba o pomoc - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Velká prosba o pomoc
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Velká prosba o pomoc
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: čt říjen 11, 2007 11:48 am    Předmět: Citovat

Šamanko: Takhle to vůbec není Wink žádný běda tomu kdo nepomůže.
I více informací o něm sem dám, chtěla sem jen vědět, jestli se najde někdo, kdo by rád pomohl. To je celá věda. Ať se každý rozhodne podle svého. Jak už sem napsala, nikoho nenutím a respektuji vaše názory.
Nechci se pořád opakovat, ale opravdu mě nebaví se stále dohadovat. Nic to nemnění na tom že i kdyby se nikdo nenašel, tak aspoň já mu pomoci chci. Ale už se nabídlo tuším 5 nebo 6 lidí a je to pro mě veliký úspěch a mám obrovskou radost. V nejbližších dnech ke mně Milan přijede, abychom se na všem domluvili, je toho hodně co si ohledně tohoto téma musíme říct a potom Vám, kteří budete chtít dám vědět a hlavně potřebné informace o něm.

Zatím ahoj a děkuji B.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: čt říjen 11, 2007 11:53 am    Předmět: Citovat

Šamanko a ještě bych ti ráda řekla něco o těch vizích s viskakování z vozíčku Very Happy Very Happy . Já budu mít obrovskou radost, když se jeho stav alespoň přestane zhoršovat a nebude mít velké bolesti. On má velký koníček, maluje na kameny, sklo... ale začíná mu to jít i do ruk, takže má strach, jak by mohl dopadnout za nějaký čas. Prostě mu chci pomoci, aby mohl žít na úkor sebe samého a né být závyslí na někom jiném.
Ahoj
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Mirek
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 5.8. 2002
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: čt říjen 11, 2007 12:00 pm    Předmět: Citovat

Bathory, pls. ozvi se mi na mejla miroslav.ziegler (zavinac) atlas.cz
Děkuju
M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: čt říjen 11, 2007 12:18 pm    Předmět: Citovat

Bathory,
je mi moc líto, že tuhle diskuzi bereš jako nějakou hádku. Pokud se lidi neshodnou v názorech a zrovna si nepadají si v objetí, tak se přece nehádají. Víš, je fajn, když si je člověk schopný obhájit názory, ale ještě lepší mi připadá, když dokáže přemýšlet o názorech druhých dřív, než je zavrhne. Tenhle přístup nám pomáhá jít dopředu. Neodsuzuji tvůj postoj, protože jsem kdysi taky zastávala názor, že "kdo nejde se mnou, jde proti mně". Dost dlouho trvalo, než jsem pochopila, že nejvíc mi v životě dali ti, kteří mi otevřeně a bez servítek řekli svůj názor.
Diskuze není přitakávání, ale výměna rozdílných názorů. Tak to vnímám a proto vše předešlé nepovažuji za hádku.

Ještě k Milanovi. Naprosto chápu, že mu chceš ze všech sil pomoci. Reiki je sice mocná, ale nejsem si jista, že v jeho případě pomůže pouze reiki.
Vidím spíš kombinaci několika metod a hlavně dovést ho k pochopení počátku nemoci. Od toho se odvine i pochopení zhoršujícího se stavu.
Na tohle téma je spousta knížek, ale než to všechno naštudujete, je asi lepší požádat zkušeného praktika.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: čt říjen 11, 2007 1:00 pm    Předmět: Citovat

Mamko,
Konečně sme se shodly Very Happy
Souhlasím s tebou, co jsi teď napsala a vím že to bude težký boj, a taky chápu, že jen já sama, nebo jen Reiki mu asi nepomůže. Vím že to bude pro něj dlouhá a kostrbatá cesta, ale věřím, že to zvládne.
A taky nevím proč, nebo čím to je, ale nikdy jsem si ničím nebyla tak jistá, jako teď. (myslím tím to, že se Milanovi dá pomoci).


PS: a určitě si nemyslím, že kdo nejde se mnou jde proti mně Very Happy

Ahoj a měj se
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
ilumauir
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.3. 2007
Příspěvky: 89

PříspěvekZaslal: čt říjen 11, 2007 1:20 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Bathory, energie pro tvého přítele je připravená, byla vyslána, má jí kolem sebe. Teď. Všechnu. Ilumauir září Smile Ostatně nikdy to nebylo jinak. Můžeš mu pomoci přijmout jí, můžeš mu pomoci uvědomit si jí. Tohle jeho uvědomění nemá nic společného s reiki nebo se zasvěcením, ale má to všechno společného se životem. Pravděpodobně to nebude fungovat na dálku a bude nutný váš osobní kontakt a to opakovaný, je to možné?

Také si nejsem jistý, jak TO potřebné, dokážu předat tobě na dálku, jen přes tenhle web. Ano, vnímám, že mu můžeš hodně pomoci, ale reiki bude jen jedním z mnoha způsobů, jak "musíš" pracovat. Tohle je vysoká lekce.

Prvním krokem je hluboké uvědomění si vás dvou, co právě teď prožíváte a co vlastně od života chcete, co chtete prožívat. Tohle je o bezohledné upřímnosti a o odvaze sdílet naprosto všechno čím člověk je. Je to o přijetí všech pocitů a všech záměrů, je to o sebepřijetí v situaci, která právě je. U něho vnímám silnou fixaci na tu nemoc, která blokuje některé pocity a jejich projevení a dokud se k těmhle pocitům nevrátí a znova si je neprožije, nedostane se k jádru té nemoci. Je to o vztazích, o partnerství, o sexu, o lásce, o intimitě, o tělesné blízkosti. o dotecích. Je to o odmítání, o opuštění, o představě nedostatku a nedostatečnosti. Tam je zakopaný pes. Ty mu můžeš pomoci dostat se k těmhle zasunutým pocitům tím, že ty s ním budeš sdílet své vlastní pocity, prostě mu ukážeš, co to opravdu znamená, být v těch pocitech, mít je na povrchu, naprosto odhalené a co to znamená sdílet život s druhými lidmi. Znamená to sdílet ty nejhlubší bolesti a největší strachy. Když jsem si tímhle procházel sám (v Kruhu srdce s přáteli) neobešlo se to bez moře slz, ale byla to taková úleva, že od té doby jsem zdravý jak řípa Smile

Druhým krokem je přesně si definovat, čeho chcete dosáhnout a pak za tím bezpodmínečně a nekompromisně jít. "Chci být zdravý, chci chodit, chci tancovat, chci malovat, chci milovat," dokud bude pochybovat, že tohle může mít, tak to taky mít nebude...

Ta nemoc je silná a jedině silný člověk jí v sobě dokáže zpracovat a jedině velmi silný léčitel mu může pomoci. Darovala sis Bathory skvělou příležitost stát se takovou léčitelkou. Držím ti palce, jsem s tebou. Dávám ti k dispozici energii, kterou používám já ( i všem ostatním kteří si tohle přečtou), dostaneš se k ní v meditaci. soustřeď se na své srdce a představ si, že září jako slunce. Pak z něj vycházejí dva paprsky a obkružují tvou hlavu a nad ní se spojují v jasnou hvězdu, která osvětluje vše. Její světlo dopadá na místa, kde je tma, bolest, strach a vše mění na lásku. Když jsi si vědoma toho, co děláš, můžeš to vyslovit: "Ilumé" nebo "Zářím". A kdyby sis chtěla přečíst, jak jsem k ní přišel, popsal jsem to zde http://krbalek.blog.idnes.cz/c/12064/Pochoden.html

to s tím objímáním stromů, jak tu někdo psal, je funkční cesta, ale třeba ne pro něj, můžete třeba zkusit psa, ale velkýho, aspoň zlatýho retrívra, nebo prostě objímání s člověkem. Tohle terapeutické objetí používám velmi často, stojím jako strom, s kořeny hluboko zapuštěnými do zemského jádra a dovolím druhému ponořit se do mých energií. Na nic nemyslím, jen jsem. A síla je, když toho, kdo to potřebuje, objímá celá skupina lidí.

Tak to aspoň v náznaku, kudy by mohla vést fungující cesta
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mrtvybrouk
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 19.7. 2007
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: čt říjen 11, 2007 2:07 pm    Předmět: Citovat

BATHORY napsal:
Mrtvýbrouku: Copak já tady někoho nutím? Tohle téma je prosba o pomoc, jak sis mohla všimnout.Rozhodně nikomu nic nevnucuji, naopak. Napsala sem, ať sem napíší ti lidé, kteří jsou společně se mnou ochotni Milanovi pomáhat a né: musíte všichni pomoci.
Takže Vás opět žádám, ti kteří chcete pomáhat tak sem napište a oba Vám budeme za to vděční ale vy, kteří se chcete jenom hádat, tak prosím respektujte tohle téma a raději to ani neřešte. Opravdu dokáže člověka otrávit, jak se tady téměř každé téma zvrtne v hádku.

A ráda bych ukončila tyhle debaty, které k ničemu nevedou.
S pozdravem B.


Bathory, rozhodně jsem v tobě nechtěla vyvolávat žádné emoce. Možná pak tvá prosba na jejich pozadí vyzněla jinak než měla. Jen jsem ti chtěla vysvětlit svůj postoj, nehádám se... Ráda bych Milanovi pomohla, ale moje představa případné pomoci byla jiná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
vlada
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.7. 2002
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: čt říjen 11, 2007 2:22 pm    Předmět: Citovat

ilumauir: Dík za ten článek Smile
Už jsem osušil očka a našel suchý kapesník Very Happy Very Happy Very Happy
♥ Vláďa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: čt říjen 11, 2007 2:31 pm    Předmět: x Citovat

Bathory: nenapsala jsi co mu je konkrétně, ale jestli jde o roztroušenou sklerózu, pak je tam moře sebedestrukce a hlubokých problémů, kde je "jen" reiki a dobrý úmysl málo. Aby zase nedošlo k omylu - tím nechci říct, že by reiki byla k ničemu!

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: čt říjen 11, 2007 7:48 pm    Předmět: Citovat

Šamanko, rostroušenou sklerózu nemá určitě, teď si nejsem na 100% jistá,musím se ho znovu zeptat (to je ta moje hlava Very Happy )., ale tuším že to byla infekční obrna (asi před 11 lety) a od té doby se jeho zdrav. stav prakticky jen zhoršuje. Ale určitě je v tom i něco víc, nějaký psychický blok atp. a bude důležitý zjistit příčinu. Ale já opravdu chci nejdřív zjistit, kdo bude chtít pomáhat a potom všechny informace o něm napíšu, možná by bylo dobrý, kdyby sem mohl psát i on sám.

Jinak Vám všem děkuji za pomoc i názory.
Ahoj B.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: čt říjen 11, 2007 9:27 pm    Předmět: Citovat

No, Bathory když víš, že to dokážeš tak jdi a udělej to.Jestli to máš dokázat tak to taky dokážeš!

Filio
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
vlada
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.7. 2002
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: čt říjen 11, 2007 11:25 pm    Předmět: Citovat

BATHORY: Stale mi naskakovalo, ze by posilani melo zacit od pat...
Mozna, jestli budes davat energii primo, zkus se na to zamerit.
Jinak zjistuji bloky v hornich castech obou nohou.
Mozna i nejaky blok souvisejici s psychikou...
Prislo mi, ze by to melo zmizet, pokud uvidi, ze nekdo na nej
mysli, je s nim a chce mu pomoci ...

Mejte se vsichni pekne, hodne ♥ Lásky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2007 8:07 am    Předmět: x Citovat

Bathory: to je výborný nápad - nejlepší by bylo, kdyby sem napsal on sám přímo.
Jen nechápu tvůj postoj, proč nutně trváš na tom, že musíš NUTNĚ!!! vědět nejdřív kdo bude pomáhat? Na co ten zbytečný nátlak?

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2007 9:38 am    Předmět: Citovat

Šamanko, není to tak, že bych nutně musela vědět, kdo je ochotný pomáhat. Omlouvám se, jestli to tak vyznělo. Původně sem do toho chtěla jít úplně sama, ale na tuhle myšlenku, zeptat se Vás, mně přimnělo to s Dagmary a její Peťulkou. Její pes se uzdravil neuvěřitelně rychle a tak sem si myslela, že i v tomhle případě by bylo dobré, kdyby aspoň ze začátku nás bylo víc. Že by ten první pokrok mohl být intenzivnější. Víc v tom prosím nehledej, nic víc v tom taky není Wink
A děkuju Tobě i Vám všem.
Přeju hezký den.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dagmary
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 25.9. 2004
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2007 1:19 pm    Předmět: Ahoj,Bathory, Citovat

teď jsem si přečetla tvoji prosbu,samozřejmě se ráda přidám.Cítím,že to půjde a je to správná cesta.Honem jsem si ještě pro jistotu vyložila Tarot a i karty jsou pro. :DMoc držím Milanovi palce,budu Reiki posílat pravidelně,na dobu od pondělka do středy naprogramuju na nějakou rozumnější dobu,protože jsem celé dny v práci,jak už jsem psala dřív a nevím,jestli by to po 11.večer přímo bylo nejlepší.P.S.Peťulka moc zdraví,mám ji vedle sebe!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 3 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund