Fórum - Zobrazit téma - reiki do budoucnosti - ke škodě nebo k užitku? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - reiki do budoucnosti - ke škodě nebo k užitku?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

reiki do budoucnosti - ke škodě nebo k užitku?
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: st září 19, 2007 4:44 pm    Předmět: reiki do budoucnosti - ke škodě nebo k užitku? Citovat

Mám R2. Posílala jsem si reiki do budoucí situace nepříjemného jednání - a to po dvě noci v délce zhruba 10 minut. Přičemž pocit klidu, vyrovnanosti jsem cítila vždy pouze při samotném posílání reiki. A když daná situace nastala (tedy i před ní) jsem prožívala zvíšenou nervozitu, neklid. Mám z toho pocit, že reiki akorát tyto situace zhoršuje. Má to tedy vůbec význam?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
vlada
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.7. 2002
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: st září 19, 2007 7:46 pm    Předmět: Citovat

Wendys: Ona je Reiki inteligentní energie. Třeba Ti přijde ve chvilku, kdy ji budeš potřebovat mnohem víc Very Happy Very Happy

Také jsem si posílal energii k návštěvě u zubaře. Jenže všechno proběhlo v pohodě a energie přišla jindy....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 7:50 am    Předmět: x Citovat

Má. Ale pokud tomu nedůvěřuješ, tak to nedělej.
Nikdy nevíš, čemu to napomohlo. Třeba to kafe, kterým ses mohla ještě
pro zpestření situace polít, zůstalo hezky ve svém hrníčku...
Mě to funguje. Nejsem třeba úplně klidná, ale zvládnu zkoušku mnohem líp než "bez". Taky si ještě pošlu na posílení toho, co je zrovna v té chvíli důležité (pamět, najít ta správná slova, dát do toho vše co je v daném okamžiku nejlepší,...teď mě zrovna napadly takové nepřesné formulace, ale dá se popracovat podle vlastní inspirace, však víš co tím myslím).

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 10:16 am    Předmět: Citovat

Ono to jednání dopadlo tak jak mělo - dobře, ale myslela jsem si že reiki dodá zcela vnitřní klid, jistotu. Ale nervozita tam byla (ze začátku trvala pouze tak 10 minut a pak už taková nebyla), no je možný, že to bez reiki mohlo dopadnout hůře.
Ale mám z toho pocit, že reiki zvyšuje citlivost, dodává energii lásky, jemnosti, která v dané situaci vede k větší zranitelnosti.

Stejně často se mi spouští reiki samo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ageus
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 10:59 am    Předmět: Citovat

wendys.
a posilala sis tam reiki na vnitrni klid a jistotu?Wink
tvuj zamer urcuje kam to potečeSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 11:11 am    Předmět: x Citovat

Wendys: reiki není pořád stejná. Nemám pocit, že by se v každé situaci "chovala" stejně - větší citlivost atd. Naopak - stejně jako ve všem ostatním - nevstoupíš dvakrát do stejné řeky - je každá situace originál a podle toho "to tam hrne". Tudíž někdy tě úplně zklidní, někdy ztlumí, jindy podpoří abys v situaci obstála.
A přesně jak jsem nepřesně formulovala výše a jak tu píše ageus:
můžeš si s tím hezky pohrát, vybrat co je pro tebe v danné situaci nejlepší, co by ti pomohlo. Nástroje k tomu po dvojce máš.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 2:18 pm    Předmět: Citovat

Sorry staci to poslat jen jednou.

Naposledy upravil Zbultran dne čt září 20, 2007 2:19 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 2:18 pm    Předmět: Citovat

Ja nevim, je vubec potreba posilat reiki do budoucich situaci? Neni to trochu nasilne? Neni mozne, ze neco, co mne se muze jevit jako dobro prijde nekomu jinemu jako nedobro
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 2:27 pm    Předmět: Citovat

No já jsem na žádný záměr neposílala, jenom jsem požádala o reiki do situace + můj název. To bylo všechno.

Já vlastně o tom, že můžu zdroj reiki požádat o poslání reiki k nějakému záměru v dané situaci, ani nevěděla.

Jak tedy žádáte o záměr?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 7:50 pm    Předmět: Citovat

Hele ja bych řekl, že nervozita a podobné pro nás-, minusové pocity jsou způsobené tím, že se oddáváme vlastní slabosti, ale nekdy taky ne. Twisted Evil .No a záměr je jen na tobě např.:"Energii na jednání pro můj klid a mír v duši a nechť to všechno dobře dopadne."Uvědom si, že tě v tomle směru omezuje jen Tvoje vlastní fantazie plus ještě jiné faktory, jako že někdo bude každému na potkání vykládat "Mám reiki jdu si poslat Energii do budoucnosti a bu de to pecka!"Tak ty lidi si řeknou jsi cvok tohle nejde udělat a tím ti do tvého nevědomí implantujou jakýsi program, a budeš rozpolcená jedna Tvoje čast bude pro, že reiki funguje a druhá proti je to docela tvrdá schíza, nechtěl bych to zažít.Takže drž jazyk za zuby a vše bude O.K.


Filio
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 7:53 am    Předmět: Citovat

No, já o tom s nereikisty nemluvím. Ale mám zafixovanou tu myšlenku, že čím víc se pracuje s reiki, tím víc vylejzají na povrch humusy z podvědomí - zablokované záležitosti. Proto se bojím reiki používat často, že bych si nevěděla rady s tím, jak zpracovat tyhle humusy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
petr_hk
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 30.9. 2003
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 9:09 am    Předmět: Citovat

Wendys napsal:
... mám zafixovanou tu myšlenku, že čím víc se pracuje s reiki, tím víc vylejzají na povrch humusy z podvědomí - zablokované záležitosti. Proto se bojím reiki používat často, že bych si nevěděla rady s tím, jak zpracovat tyhle humusy.


To, že se ti díky práci s Reiki zviditelňují bloky je pochopitelné a naprosto správné. Kudy teče, tudy léčí Smile a narazí-li na blok, upozorní na něj. Buď v klidu, připomenou se ti jen ty bloky, které jsi již v tomto čase schopna zvládnout a jsou na pořadu dne. Je třeba s nimi popracovat. Bloky jsou naší součástí a sami jsme si je někde v minulosti vytvořili. Je tedy zase jen na nás, abychom tyto vlastní výtvory odstranily. Jak? To je další otázka. Způsobů je mnoho, osobně používám regresní terapii. Přeji hodně Světla a Lásky na tvojí cestě. Petr.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 12:41 pm    Předmět: Citovat

A duševním léčením pomocí druhého a prvního symbolu reiki zpracovávat bloky nejde?

Pak se domnívám, že pokud s tím člověk neumí pracovat, mohl by se klidně zbláznit.
Z toho usuzuji, že reiki není opravdu žádná sranda a není to pro každého.

Jaké používate jiné možnosti zpracování bloků (kromě regrese - té bych se bála), nebo jak se s tím vy ostatní uživatelé reikiwebu vypořádáváte?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 2:31 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Wendys
Já si myslím že takhle se bloky asi neodsrtaní. Já se teď třeba začínám učit to dělat pomocí SRT a stejně tak i čistím prostory. Asi je to (podle mně) nejbezpečnější metoda, u které vůbec není důvod ke strachu. Prostě jen vezmeš tabulky, kyvadlo a necháš ty bloky odstranit (vyčistit).
Docela mně překvapilo jak moc je to jednoduché, taky sem se všeho bála, ale nějak to už ze mně spadlo, když sem zjistila, že na tom fakt nic není Very Happy Vůbec se neboj s reiki pracovat. A když nějaký blok vyleze, tak se prostě odstraní.
Můžu se zeptat odkud jsi? Já bydlím na Blanensku. Jestli bydlíš někde poblíž a pokud by si chtěla, mohli by sme se někdy sejít a v klidu to probrat Wink Měj se B.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 10:53 pm    Předmět: Citovat

Ahoj. Já si myslím,že není potřeba se bát pracovat s reiki.Klidně ti doporučím, aby jsi si denně dávala sama sobě celkové ošetření a nebo ještě je lepší sama sobě si přes dálkový symbol posílat reiki.Věz, že pracovat s reiki by mněl každý, teda má to jistá omezení, ale to je jiný téma.A taky nevím, proč se bojíš bloků-copak jsme se nevydali na duchovní cestu, abychom se očistili, protože jen čistá duše může dávat čistou energii. Nezapomínej, vše co se stane je pro naše dobro a pro náš vývoj. Bůh chce pro nás to nejlepší.A neboj se regresí,vždy záleží na člověku co to dělá.
A nakonec já tvrdím,že si člověk má brát, co mu dávají, ale vždy si ber jen s pokorou v srdci a nikdy nezapomeň poděkovat.To platí i o posílání reiki na cokoliv co se má stát.Do situace, na zkoušku, na zdárný průběh operace ( ale ne přímo do operace, aby jsi se nebudil z narkózy).Bůh si přeje, abychom byli štastný.
Držím ti palce a ptej se a diskutuj dál.Jedině obhajobou své pravdy se teprve sami utvrdíme v tom, že je to pravda.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund